Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδινη στουντιοβολτιτσα και ΕΥΠΕΙΘΩΣ ΑΝΑΦΕΡΩ: 1. Βριλησσου 46 μια σουιδεζα ξανθια μικρος βυζος. 2. Βριλησσου 60 μια Σαντρα την ειχα παρει στο Αριστοτελους 6, τιποτα φοβερο. 3. Βριλησσου 57 η Ευα ξανθια ρωσιδα εκφυλη, καλη στο δωματιο με γλυψιμο σε μπαλες και πολυ υπακουη. 4. Θαρρυπου 10 ενα τρελλο μπαζο οπως παντα, μαγκες εγω ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ ΕΚΕΙ (ποτε μη λεσ ποτε) 5. Τριγγετα 3 η Αναστασια ωραιο ρωσιδακι μελαχρινο με μικρο βυζο αλλα κυλε προσωπακι. 6. Τελος Αριστοτελους 6 25λεπτη(!) αναμονη με φουλ τα δωματια και 4 κατω να περιμενουμε, βγαινει τρελο ξανθο αλογο με σιλικονε μπαλκονια, πολυ νιμου αλλα εχοντας 15ετη πειρα σκεφτομαι 25/3= 8,3 μου μυρισε ξεπετα και εφυγα... αντε και καλα γαμισααα!
 

Επισκέπτης
Mέγιστε Salieri -- εκτός από κλασσικός συνθέτης
και ιταλός σκηνοθέτης ...ταινιών
είσε και πρώτος μαθηματικός υπολογιστής. Εύγε !
Παλιά είχα πετύχει Βουλιαγμένης 83 ( ?) κάτι απίσευτα..
μια φοβερή--- να έχει ουρές στον πρώτο όροφο, και όποιος αργούσε τον παράταγε
πήγαινε σε άλλο δωμάτιο, μετά ξαναρχόταν ήλεγχε,  και έκανε ping- pong
σε τρία - τέσσερα δωμάτια ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ. ήταν βέβαια Σάββατο βραδάκι- χι- χι-
αλλά πολύ βρώμα η δουλεία - very dirtyness the job  !
 

Επισκέπτης
germaon Τι να κανουμαι αφου την εκανε με το amore η Σονια παμε και εμεις με την νεοτερη Σονια [Μιλανα]
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
στην αριστοτελους συγκρατησες ονομα salieri?
 

Επισκέπτης
Μαλλων την Κορινα λεει ο Salieri για Αριστοτελους.
Γερμανιδαρα υπομονετικη η οποια μαλλων δουλευη αυριο απογευμα Κυριακης
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αναφορα απο τσαρκα την τεταρτη μετα τις 12 το βραδυ,σορρι για την καθυστερηση αλλα εχει πεσει πολυ δουλεια τον τελευταιο καιρο.

Αρχισα απο λιοσιων 278 οπου ηταν η μαριζα,ξανθια ελληνιδα απο θεσσαλονικη ειπε με καλα βυζακια και λιγα πιασιματακια.
Μετα συνεχισα την βολτα στο μεταξι οπου ειδα κανα 2 μπουρδελα.Σιχαθηκα ομως με το επιπεδο των κοριτσιων,των μπουρδελων και του κοσμου,γυφτοι κατα δεκαδες μπεκρηδες με την μπυρα στο χερι κτλ,και την εκανα.
Επεστρεψα στην λιοσιων 278 να δοκιμασω ο μαλακας την μαριζα και απογοητευτηκα.Τσιμπουκι μονοτονο και βαρετο σαν μποτιλιαρισμα στην εθνικη οδο ενα πραμα.Μετα απο αυτο ολα στραβα τα εβλεπα.
Ακολουθησε γαμησι στα 4,εδω το μουνι της ειχε τοση κρεμα που την ωρα που την παλουκωνα  ξερνουσε-πιτσιλαγε στα παπαρια μου.Ξενερωσα και επιταχυνα τον ρυθμο να τελειωνουμε μια ωρα νωριτερα.

Γενικα για τον πουτσο.


Υ.Γ  Σημερα μεχρι της 12 θα ειναι η σαμπρινα,παω να κανω ενα μπανιο και θα παω να της ριξω ενα να μου φυγουν τα νευρα
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
στην αριστοτελους συγκρατησες ονομα salieri?

Οχι φιλε vaso ειχε πολυ κοσμακι και την εκανα στα πεταχτα αλλα δεν νομιζω οτι ειναι αυτη που λεει ο baby γιατι ειχα δει την προιγουμενη Κυριακη βραδυ μια παλι μουναρα ξανθια αλλα οχι τοσο ψηλη και χωρις σιλικονε βυζο. Παντως αυτη που λεω για χθες σιγουρα θελει τσεκαρισμα... ας πει καποιος που ηταν Αριστοτελους 6 παρασκευη βραδυ μηπως μασ βοηθησει.
 

Επισκέπτης
Αναφορα απο τσαρκα την τεταρτη μετα τις 12 το βραδυ,σορρι για την καθυστερηση αλλα εχει πεσει πολυ δουλεια τον τελευταιο καιρο.

Αρχισα απο λιοσιων 278 οπου ηταν η μαριζα,ξανθια ελληνιδα απο θεσσαλονικη ειπε με καλα βυζακια και λιγα πιασιματακια.
Μετα συνεχισα την βολτα στο μεταξι οπου ειδα κανα 2 μπουρδελα.Σιχαθηκα ομως με το επιπεδο των κοριτσιων,των μπουρδελων και του κοσμου,γυφτοι κατα δεκαδες μπεκρηδες με την μπυρα στο χερι κτλ,και την εκανα.
Επεστρεψα στην λιοσιων 278 να δοκιμασω ο μαλακας την μαριζα και απογοητευτηκα.Τσιμπουκι μονοτονο και βαρετο σαν μποτιλιαρισμα στην εθνικη οδο ενα πραμα.Μετα απο αυτο ολα στραβα τα εβλεπα.
Ακολουθησε γαμησι στα 4,εδω το μουνι της ειχε τοση κρεμα που την ωρα που την παλουκωνα  ξερνουσε-πιτσιλαγε στα παπαρια μου.Ξενερωσα και επιταχυνα τον ρυθμο να τελειωνουμε μια ωρα νωριτερα.

Γενικα για τον πουτσο.


Υ.Γ  Σημερα μεχρι της 12 θα ειναι η σαμπρινα,παω να κανω ενα μπανιο και θα παω να της ριξω ενα να μου φυγουν τα νευρα
η μαριζα ηταν στην φωκαιας στο μιρελλοσπιτο πριν απο 2-3 μηνες... και ειναι ρωσιδα... απορω πως δεν την θυμαται κανενας......
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Οχι φιλε vaso ειχε πολυ κοσμακι και την εκανα στα πεταχτα αλλα δεν νομιζω οτι ειναι αυτη που λεει ο baby γιατι ειχα δει την προιγουμενη Κυριακη βραδυ μια παλι μουναρα ξανθια αλλα οχι τοσο ψηλη και χωρις σιλικονε βυζο. Παντως αυτη που λεω για χθες σιγουρα θελει τσεκαρισμα... ας πει καποιος που ηταν Αριστοτελους 6 παρασκευη βραδυ μηπως μασ βοηθησει.

εγω παντως φιλε σαλιερι..περασα το βραδακυ αποψε απο αριστοτελους κατα τις 21.00 και ηταν η σβετα.....οποτε δεν κατεθεσα!
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
εγω παντως φιλε σαλιερι..περασα το βραδακυ αποψε απο αριστοτελους κατα τις 21.00 και ηταν η σβετα.....οποτε δεν κατεθεσα!
Και πολύ καλά έκανες... ευτυχώς που δεν πήγα να περιμένω τσάμπα.
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
παιχταραδες καλημερα.χτες η καθιερωμενη βολτα στη βριλησου.εχουμε και λεμε..στο 60 ενα καλο μωρακι μελαχροινο με 4αρι βυζι,στο 46 θεομουνο ξανθο απο τσεχια την εχω παρει παλιοτερα-μαγεια,στο 36 ενα τραγικο μπαζο και η μαλακισμενη τσατσα με τα γυαλια που ψηνομαι να φτυσω μια μερα.στο 57 ηταν μια γκομενα με σπαστο μαυρο μαλλι κοντουλα με ωραιο κωλο προσπαθω να θυμηθω το ονομα της και πεχτηκε το εξης σκηνικο.βγαινει εξω τη βλεπουμε αλλα φευγοντας δεν ειδα καλα κωλο και λεω στη τσατσα πες της να ερθει ξανα.και παροτι 2 φορες της ειπε να ερθει λεει το πορνιδιο απο μεσα--με ειδαν τα παιδια τι πραγματα ειναι αυτα αν θελουν ας περασουν-νευριασμενη..
και η ερωτηση ειναι..που παμε?μεχρι και οι πουτανες βγαλαν γλωσσα?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
1830-1900
Φραντζη 47: Ρενατα εως τα μεσανυχτα, επειτα η Βαλερια.
Ισμηνης 2: Μαντυ
Τριγγετα 3: Η Γερμανιδα Χριστινα με εμφανως λιγοτερα κιλα απο την προηγουμενη φορα που την ειχα παρει.
Λεμπεση 8: Εβελυν εξ Ουκρανιας, 23χρ. Χαμογελαστο πιπινακι (δειχνει κατω απο 20), 1,65-1,70 λαμπαδα με σφριγηλο σωμα, 2αρι βυζακι, ολικα ξυρισμενο νιμου. Γλειψιμο στις ρογες κ μπαλες, σκουφο με το στομα. Απο κρεββατι λιγα πραγματα. Μονο το πισωκολλητο αξιζε , σωστο στησιμο, ομορφο σφιχτο κωλαρακι με καλοδουλεμενο κουλουρι.
Critical disadvantages: 1) H μεγαλη ποσοτητα λιπαντικου που εβαλε το νιμου της 2} Η ορεξη της για κουβεντα ακομα και κατα τη διαρκεια του μαμισιου... :headbang:
   
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Οχι φιλε vaso ειχε πολυ κοσμακι και την εκανα στα πεταχτα αλλα δεν νομιζω οτι ειναι αυτη που λεει ο baby γιατι ειχα δει την προιγουμενη Κυριακη βραδυ μια παλι μουναρα ξανθια αλλα οχι τοσο ψηλη και χωρις σιλικονε βυζο. Παντως αυτη που λεω για χθες σιγουρα θελει τσεκαρισμα. .. ας πει καποιος που ηταν Αριστοτελου ς 6 παρασκευη βραδυ μηπως μασ βοηθησει.

εγω παντως φιλε σαλιερι..πε ρασα το βραδακυ αποψε απο αριστοτελου ς κατα τις 21.00 και ηταν η σβετα.....ο ποτε δεν κατεθεσα!

Τι το τόσο κακό έχει παιδιά? Ανα είναι αυτή που ήταν Βριλησού 60 μουνάρα φαίνεται ( δε την έχω πάρει όμως)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
BTW, ειδα φως στο Βουλιαγμενης 83... Οποιος θαρραλεος συμπολεμιστης εχει τα @@δια ας παει να δει εαν εχουμε την επιστροφη του Δρακουλα.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδιά γνωρίζει κανείς εαν δουλεύει σήμερα βράδι η σαμπρίνα στο Λιοσίων 278?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
Σήμερα το απόγευμα κατά τις 6 έκανα μια καταθεσούλα στο Αχαρνών 85. Είχα να πάω απο τότε που λειτουργούσε σαν απλό μπουρδέλο. Τότε που ήταν εντελώς παρακμιακό και σκοτεινό....
Λοιπόν ο χώρος μου άρεσε πολύ, καθαρός ,ζεστός, ο τσάτσος, ένας ψηλός παππούς με γυαλιά επίσης πολύ καλός. Δεν μου έσπασε τα αρχίδια να περάσω και ήταν πολύ cool.
Η κοπέλα που πήρα λέγεται Βαλέρια. Ρωσίδα με ωραίες καμπύλες και πολύ καλό βυζι (οχι σιλικόνη) 3 αρι. Ξανθιά και σχετικά ψηλή. Το μόνο που με χάλασε είναι μια μεγάλη ουλή που έχει στην κοιλίτσα της απο εγχείρηση. Πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρώ (έιχε και με 40, και με 70 αυταρχικό για όποιον ενδιαφέρεται!) Το πρόγραμμα των 50 ε έχει σαν έξτρα 69 και ισπανική. Η Βαλέρια ηταν φιλική και καλή επαγγελματιάς. Κάνει πάρα πολύ καλό στοματικο (balls included) και για πολύ ωρα. Στην συνέχεια την έστησα στα 4, και η άτοιμη ξέρει να στήνει το κωλαράκι της πάρα πολύ κάλα και όπως μου αρέσει (με σπάσιμο της μέσης αλλά Νικός Γκάλης :dancing: :2funny:)
Η κοπέλα το τιμά το 50 και με το παραπάνω και σε καμία περίπτωση δεν κλαίς τα λεφτουδάκια σου....
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

Επισκέπτης
εγιησι ι σαμπρινα!!!!!!!!!αξιοπιτσιλισιμο εργαλιο!!!!
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Πριν απο λιγο στη Φρατζη ηταν η Νταρια. Ενημερωνω οτι θα ειναι και αυριο, πρωινη βαρδια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom