Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μάγκες το θρυλικό Αγίου Μελετίου 37 είναι κλειστό με λουκέτο. Ίσως πρόκειται ν' ανοίξει αργότερα.
Τελευταία ενημέρωση:
-Πιπίνου 118 ʼννα ψηλή ξανθιά
-Αριστομένους και Πιπίνου Αννίτα κοντή λεπτή δούλευε και στο Λέλας το κάτω

Τελικό σκορ Πουτάνες-Heellover 0-0
 

Επισκέπτης
Πολυ σωστο σε βρισκω φιλαρακι..........................
Γυρισα πριν απο λιγο απο Αριστοτελους και ειχα σκοπο να γραψω ακριβως τα ιδια......
Τετοια κωλοπιλαλα και βιασυνη δεν μου εχει τυχει ποτε.........ουτε καν σε μπουρδελο.
Ποσο μαλλον σε ενα στουντιο που αναμφησβητητα ειναι απο τα ωραιοτερα................
Χωρις να ηταν αγενης σε εμενα τουλαχιστον .............εβγαζε εναν σπασαρχιδισμο απιστευτο με τον τροπο
που σου μιλαγε(σαν να σου ελεγε τον καιρο) αλλα το σημαντικοτερο με αυτο το κολημα με το χρονο.........
Δεν γινεται ρε πουστη μου να την εχεις γυρισει στα τεσσερα και στα 10 δευτερολεπτα και σου εχει αρχισει
τα χυσε με ..τελειωσε..κτλ...
Δεν θα ξαναπηγαινα ποτε μαζι της παρολο που ειναι μουναρα και σεξυ οπως μου ειπε και η γκρινιαρα τσατσο-
-τραβεστω οταν περιμενα να τη δω.......................................................................
Και γραφω γκρινιαρα γιατι ενω με εχει δει τοσες φορες οταν εφευγα(και χωρις να εκφρασω τα παραπονα μου)
τη ρωτησα το τηλεφωνο του στουντιο και μου το εκοψε με αγενεια και υφακι στραβομενο και οτι αν θελω να
πηγαινω να βλεπω.... :idiot:
Χαλασε και αυτο............. :'(
ρε παιδια αυτες μας κοιτανε σαν 50αρικα δεν ξερουν οτι για να βγαλουμε ενα γαμησι μας βγαινει η πιστη στη δουλεια.... αλλα τι κανουμε για αυτο?? εγω προσωπικα εκει πηγαινα και επαιρνα την μιλανα, και δεν ειχα προβλημα χρονου... αλλα με χαλαγε που αμα ημουν κοντα και πηγαινα να δω τι εχει.. οταν εφευγα η τσατσα μου την ελεγε.... δεν ξερει ομως πως το σαββατο που ημουν baby gold (γιορτη φιλου για εππαγγελματικους λογους) μετα θα πηγαινα να γαμησω αλλα λεω σιγα μην μου την λενε και να πηγαινω..... οποτε αν κατι μας την σπαει, απλα δεν τους κανουμε την χαρη να ξαναπαμε απλα..... απο την μια δεν δινει τηλεφωνο να ξερω πια ειναι και απο την αλλη αν παω και δεν μου αρεσει η γκομενα μου την λεει!!!! δηλαδη εκει αν μπει καποιος πρεπει να τον βαζει στο δωματιο αμεσως χωρις να δει την κοπελα.... τεσπα!!

σημερα αριστοτελους 6 αντριαννα (η γνωστη του warhol) και φραντζη η νταρια... η νταρια με αρρωστησε παλι ηταν τοσο ρεστα που δεν μπηκα για να μην κολλησω μαζι της..... μιλαμε το παιδι αυτο ειναι αρρωστια.... με μπειμπι ντολ και το κωλαρακι ξιλοεξω και το ναζι και την τσαχπινια και την φατσουλα που ειναι ιδια η βικτωρια (συμμαθητρια απο το λυκειο),, δεν μπορω να πω οτι φευγω μπροστα της..... ντρεπομαι..... πραγματικα μερικοι πρεπει να την αποφευγουμε γιατι αν εμπαινα σημερα θα κολλαγα και θα γαμουσα οσα χρηματα μου αφησε η μιλανα!!!!!!!

υ.γ. χαιρομαι να βλεπω τα threat για σονια, νταρια επιτελους στην επικαιροτητα ξανα!!!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σήμερα το απόγευμα κατά τις 6 έκανα μια καταθεσούλα στο Αχαρνών 85. Είχα να πάω απο τότε που λειτουργούσε σαν απλό μπουρδέλο. Τότε που ήταν εντελώς παρακμιακό και σκοτεινό....
Λοιπόν ο χώρος μου άρεσε πολύ, καθαρός ,ζεστός, ο τσάτσος, ένας ψηλός παππούς με γυαλιά επίσης πολύ καλός. Δεν μου έσπασε τα αρχίδια να περάσω και ήταν πολύ cool.
Η κοπέλα που πήρα λέγεται Βαλέρια. Ρωσίδα με ωραίες καμπύλες και πολύ καλό βυζι (οχι σιλικόνη) 3 αρι. Ξανθιά και σχετικά ψηλή. Το μόνο που με χάλασε είναι μια μεγάλη ουλή που έχει στην κοιλίτσα της απο εγχείρηση. Πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρώ (έιχε και με 40, και με 70 αυταρχικό για όποιον ενδιαφέρεται!) Το πρόγραμμα των 50 ε έχει σαν έξτρα 69 και ισπανική. Η Βαλέρια ηταν φιλική και καλή επαγγελματιάς. Κάνει πάρα πολύ καλό στοματικο (balls included) και για πολύ ωρα. Στην συνέχεια την έστησα στα 4, και η άτοιμη ξέρει να στήνει το κωλαράκι της πάρα πολύ κάλα και όπως μου αρέσει (με σπάσιμο της μέσης αλλά Νικός Γκάλης :dancing: :2funny:)
Η κοπέλα το τιμά το 50 και με το παραπάνω και σε καμία περίπτωση δεν κλαίς τα λεφτουδάκια σου....

..ετοιμαζομουν να γραψω για την βαλερια και τη χθεσινοβραδυνη επισκεψη μου στη φρατζη 47 οπου και την πετυχα και επεσα τυχαια πανω σε αυτο το ποστ του φιλτατου zero και με γλιτωσε απο περιτες περιγραφες.. αυτο το στησιμο της στα τεσσερα ειναι εντελως απαιχτουά..
 

Επισκέπτης
να ακουτε κουφαλες τον γουορ!!και σε λιγο καιρο η βαλερια θα εχει τατουαζ πανω της χτυπημενο απο τα χερακια μου!!ΥΓ.ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΑΣΧΗΜΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΟΥ!!
 

Επισκέπτης
το προγραμμα της φρατζη για αυτην την εβδομαδα!!!ΔΕΥΤΕΡΑ.νταρια-βαλερια-αγαπη!!!ΤΡΙΤΗ.ανετα-νταρια-ευα!!ΤΕΤΑΡΤΗ.νταρια-βαλερια -?!!ΠΕΜΠΤΗ.ρενατα-χριστινα-βερονικα!!ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ευα-αγαπη-ρενατα!!ΣΑΒΒΑΤΟ.στελλα-ευα-νταρια!!ΚΥΡΙΑΚΗ.ανετα-ρενατα-βαλερια!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εντυπωσιακο team... :dancing:
 

Επισκέπτης
υπαρχουν και ντοκουμεντα που τραβηχτηκαν με την 3.2!!!
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Kυριακη βραδυ στουντιοβολτιτσα με τα εξης αποτελεσματα. Φρατζη 47 η Βαλερια, εκφθλο μωρο με καμπυλες αλλα δεν μου εκανε κλικ παρολο που εχω ακουσει καλα λογια εδω μεσα, μετα πηγα Βουρβαχη 19 οπου και κατεθεσα σε Μαρινα. Σταθερη αξια, καλη στο γαμησι και υπομονετικη δεν το κλαις το 50αρικο. Μου ειπε μαλιστοα οτι μαλλον θα σταματησει μετα το καλοκαιρι. Τελοσ μετα απο μια κρεπα σοκολατα, μπανανα, μπισκοτο και αφου ειχε περασει λιγο η ωρα πεταγομαι απο Κηφισου 30 οπου ειχε ενα πολυ καυλα ρωσιδακι ψηλο, μελαχρινο με αποστεφτο πατο αλλα μικρο βυζακι. Σκεφτομαι λιγο και λεω δε γαμιεται και ετσι εριξα και δευτερο. Καλο γαμησι με τριψιμο ρωγας στον πουτσο, δυνατη πιπα και φοβερο στα τεσσερα. Ουτε αυτο το 50αρι εκλαψα........ Ποιος θα πληρωση τη δοση του αυτοκινητου δεν σκεφτικα ομως!!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
αν εχεις αυτοκινητο με δοσεις-φιλικα στο λεω-καλα θα ειναι να πηγαινεις Φυλης και οχι 2 καπακια στουντιο κολλητα γιατι μετα η πουτανα θα οδηγει το αυτοκινητο που θα σου παρουν απο την κατασχεση
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
αυτη η κιμ που αναφερεσαι παλαιοτερα βασο , σε στουντιο στην παντειο ειναι τραβελι!!!!!
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η κιμ που αναφερεσαι παλαιοτερα βασο , σε στουντιο στην παντειο ειναι τραβελι!!!!!
[/quote Φίλε salzburg  η Κίμ δεν είναι τραβέλι 1000% την ξέρω κάτι χρόνια όταν δούλευε και στην Πιπίνου 118 και στην Λέλας κάποιες φορές. Δεν λέει κάτι ιδιαίτερο αλλά έχει φοβερό κορμί.Πάντως αν την κάνεις κέφι περνάς άφοβα.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η κιμ που αναφερεσαι παλαιοτερα βασο , σε στουντιο στην παντειο ειναι τραβελι!!!!!
Φίλε salzburg  η Κίμ δεν είναι τραβέλι 1000% την ξέρω κάτι χρόνια όταν δούλευε και στην Πιπίνου 118 και στην Λέλας κάποιες φορές. Δεν λέει κάτι ιδιαίτερο αλλά έχει φοβερό κορμί.Πάντως αν την κάνεις κέφι περνάς άφοβα.
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
χτεσινοβραδινη καταθεση λιοσιων 303 στην μαριζα!!!καλο ξανθουλι με πολυ ωραια βυζια μεγαλα χωρις σιλικονη!!!!υπομονετικη και χωρις παραπονα!!
τιμη 40 ευρω αλλα μολις παω να φυγω μου λεει η τσατσα <<τι δεν σου αρεσει?>>,λεω η τιμη γιατι συνηθως περναω με 30 και μου λεει<<οκ περνα με 30 ,δεν χαλαμε χατιρι στους στανταρ πελατες μας>>!!αυτα!!τα αξιζε τα λεφτα της πιστευω!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αυτη η κιμ που αναφερεσαι παλαιοτερα βασο , σε στουντιο στην παντειο ειναι τραβελι!!!!!

και σου ηρθε τωρα ξαφνικα μετα απο 6 μηνες να ποσταρεις αυτο?flash θα εφαγες!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom