Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Γιατί το 57 φέρνει όλο μπάζα και την Εύα που άν και ψιλομπάζο μου αρέσει. Επειδή όμως σήμερα δεν είχα όρεξη για Εύα δεν πέρασα καθόλου από εκεί και τελικά κατέληξα στο Κορινάκι..
το 57 γιατι το αφησες?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Το 57 είναι το χειρότερο της Βριλησσού και αν δεν περάσεις σου τη λέει η τσατσά. Δυστυχώς είναι το μοναδικό στη Βριλησσού που είναι ανοιχτό μέχρι πολύ αργά.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760

quattro

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
169
Πόντοι
0
Να μην ξαχασω και στην Θαρυπου μια κοντουλα , μελαμψη , μιση βραζιλιανα μιση ελληνιδα ειπε η τσατσα .Οχι και ασχημη!

Πρόκειται για την Τζοβάνα, η οποία παίζει και στο στούντιο της Σερβίων 26 (κοντά στη Λ. Αθηνών). Εκεί εμφανιζόταν ως Κύπρια!

Στο κρεβάτι αρκετά ευχάριστη και φιλική.
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Το 57 είναι το χειρότερο της Βριλησσού και αν δεν περάσεις σου τη λέει η τσατσά. Δυστυχώς είναι το μοναδικό στη Βριλησσού που είναι ανοιχτό μέχρι πολύ αργά.
+1000
πολυ σωστος.θα συμπληρωσω πως η κορινα που λεει ο συναγωνιστης στο 36 δεν αξιζει τα 50.για 20 ισως.κυριακη απογευμα καντε μια βολτα απο το 36 εχει ερθει μια καινουργια κοκκινομαλα ανωμαλη και δινει κ κωλο με 100ε.δοκιμασα τα 50 και αξιζε.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Αν πχ, οι πουτανες παιρνουν 10 Ευρω ανα πελατη, και υποθεσουμε οτι παιρνουν 10 πελατες την ημερα. μιλαμε για 3000 το μηνα. Και για ωρες εργασιας ελαχιστες την ημέρα. Αντε με τα ρεπο κλπκλπ να βγαινουν λιγο λιγοτερα αλλα οπως και να το κανεις βγαζουν αρκετα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αν πχ, οι πουτανες παιρνουν 10 Ευρω ανα πελατη, και υποθεσουμε οτι παιρνουν 10 πελατες την ημερα. μιλαμε για 3000 το μηνα. Και για ωρες εργασιας ελαχιστες την ημέρα. Αντε με τα ρεπο κλπκλπ να βγαινουν λιγο λιγοτερα αλλα οπως και να το κανεις βγαζουν αρκετα
μην την ψαχνεις-τελικα ποιες ειναι πιο τυχερες?οι πουτανες της Φυλης που εννιοτε πολλες φορες καποιες απο αυτες ειναι αριστες και παιρνουν γυρω στα 80 ατομα ημερησιως αρα 800?την ημερα επι 4 μερες εργασιας(το λιγοτερο)3200? τη βδομαδα-12800? το μηνα-153600? το χρονο- ή οι πουτανες των στουντιο ποθ κονομανε λιγοτερα?ή μηπως οι βιζιτουδες?βαριεμαι να κανω υπολογισμους ποσα βγαζουν.Αν τσιμπουκωνεις 4000 ατομα ετησιως ΧΑΛΑΛΙ σου κοπελα μου-μαζι σου -στηριζω τον αγωνα σου για ανελεητα ξεσκισματα..οπως ολοι σας αλλωστε
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ραπόρτο νυχτός:

Ωρα έναρξης 9:40
-Δροσοπούλου 97 Νίκη (αντε αλλάχτε και λίγο)
-Βριλησσού 60 η Αλεξάνδρα, ψηλή μελαχρινή που δουλεύει Κεφαληνίας 75
-Βριλησσού 46 η Σάντρα, ξανθό καρέ (μάλλον καούκα) δίνει και κώλο
-Ιπποκράτους 144 Λάουρα-μάλλον ολλανδέζα κλάφτα χαράλαμπε, παλιά δούλευε Φυλής με 20.
-Τριγγέτα η Ιζαμπέλ, λαικό προσκύνημα, ντάξει δεν τρελλάθηκα. Αν δεν είχε τόσο κόσμο μπορεί και να δοκίμαζα
-Βούρβαχη μια Ελληνίδα δίνει και κώλο. Μαυσωλείο της μπουρούχας.
-Λεμπέση, Κατερίνα, ουκρανία πιτσιρίκα (ελπίζω νόμιμη) αδύνατη. Τίμησα γιατί με κοίταξε πονηρά και φορούσε δαντέλα μαύρη και ψηλοτάκουνα. Ψαρωμένη λίγο αλλά την έκανες ότι ήθελες. Προγράμματα ίδια με Δροσοπούλου 97. Ο χώρος πολύ χειρότερος αλλά η διάθεση καλή. ¨αξιζε τα λεφτά.

ʼντε καλή νύχτα
 

Επισκέπτης
το προγραμμα της φρατζη για αυτην την εβδομαδα!!!ΔΕΥΤΕΡΑ.νταρια-βαλερια-αγαπη!!!ΤΡΙΤΗ.ανετα-νταρια-ευα!!ΤΕΤΑΡΤΗ.νταρια-βαλερια -?!!ΠΕΜΠΤΗ.ρενατα-χριστινα-βερονικα!!ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.ευα-αγαπη-ρενατα!!ΣΑΒΒΑΤΟ.στελλα-ευα-νταρια!!ΚΥΡΙΑΚΗ.ανετα-ρενατα-βαλερια!!
warhol, καθε μερα γραφει 3 ονοματα ειναι πρωι,απογευμα,βραδυ?? δηλαδη το σαββατο μετα τις 11 δουλευει νταρια???
 

kosta_kostas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Νεο στουντιο στην Καλλιθεα Ξενοφωντος 44.Παιδια πολυ καλο εχει 2 Ρωσιδες πραγματικα πολυ καλες ειδικα η Μυλωνα απιστευτη!!!Ολα τα λεφτα...Τιμουλα 50 ευρω...Αααα απογευματινες ωρες θα βρειτε τον κυριο Νικο παρα πολυ γελιο το ατομο,κραγμενη ομως..Υπαρχει και τηλ 69449....δεν το δινω δεν νομιζω να επιτρεπετε
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
+1000
πολυ σωστος.θα συμπληρωσω πως η κορινα που λεει ο συναγωνιστης στο 36 δεν αξιζει τα 50.για 20 ισως.κυριακη απογευμα καντε μια βολτα απο το 36 εχει ερθει μια καινουργια κοκκινομαλα ανωμαλη και δινει κ κωλο με 100ε.δοκιμασα τα 50 και αξιζε.

Οταν λες ανωμαλη τι εννοεις?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
έχει κανείς σας εύκαιρο το τηλ. από Τριγγέτα γιατί μου διαλύθηκε το κινητό μου και το εχασα;;;
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Νεο στουντιο στην Καλλιθεα Ξενοφωντος 44.Παιδια πολυ καλο εχει 2 Ρωσιδες πραγματικα πολυ καλες ειδικα η Μυλωνα απιστευτη!!!Ολα τα λεφτα...Τιμουλα 50 ευρω...Αααα απογευματινες ωρες θα βρειτε τον κυριο Νικο παρα πολυ γελιο το ατομο,κραγμενη ομως..Υπαρχει και τηλ 69449....δεν το δινω δεν νομιζω να επιτρεπετε

Έχεις σχέση με το "μαγαζί";Αν ναι,ελπίζω οι τσάτσοι και οι τσατσάδες μην αρχίσουν τις μαλακίες,διότι οι πελάτες θα φεύγουν σαν τα ποντίκια σε πυρκαϊά...

Και για να μην με αρχίσετε,ένα μέλος που στο πρώτο του post γράφει για νέο μαγαζί δεν μπορεί παρά να έχει σχέση...Δεν είναι κακό όμως,αρκεί οι παρατηρήσεις μας να λαμβάνονται υπόψην.
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Οταν λες ανωμαλη τι εννοεις?
ειχε ενα προστυχο βλεμα,φορουσε ενα διχτυωτο κορμακι και ελεγε ατακες  που μονο μια ανωμαλη βρωμα σαν και αυτη λεει.ειχε αυτη τη προστυχια που χρειαζεται και γαμιοταν καταπληκτικα.επειδη τη βριλησου την ξερω πολυ καλα-πανω απο 200 βολτες εχω κανει-ειναι απο τις λιγες που εχω μπει 3-4 για να καταλαβεις.η βρωμα πληρη τα στανταρ και ειναι και καλυτερη απο τη χαρα που αντικατεστησε.

λιωστε τη στο πουλι λοιπον!
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
έχει κανείς σας εύκαιρο το τηλ. από Τριγγέτα γιατί μου διαλύθηκε το κινητό μου και το εχασα;;;
210****183.
πολλά τηλέφωνα από στούντιο υπάρχουν στις εφημερίδες του ομιλου Μπόμπολα (εθνος, γκολνιους)
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα. Εχει δοκιμάσει κανεις την Ρενατα απο Φραντζή να μου πει την αποψή του? Σκοπευω να παω για μια κατάθεση αυριο το βραδυ και θα ηθελα να ξέρω καμμιά πληροφορία.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ερώτηση για τους φίλους συναγωνιστές: H Ρενάτα στη Φρατζή 47 είναι η ίδια που παίζει σε ρδέλο φυλής 65 ισόγειο;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Νεο στουντιο στην Καλλιθεα Ξενοφωντος 44.Παιδια πολυ καλο εχει 2 Ρωσιδες πραγματικα πολυ καλες ειδικα η Μυλωνα απιστευτη!!!Ολα τα λεφτα...Τιμουλα 50 ευρω...Αααα απογευματινες ωρες θα βρειτε τον κυριο Νικο παρα πολυ γελιο το ατομο,κραγμενη ομως..Υπαρχει και τηλ 69449....δεν το δινω δεν νομιζω να επιτρεπετε

που ειναι αυτο ακριβως?
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Νεο στουντιο στην Καλλιθεα Ξενοφωντος 44.Παιδια πολυ καλο εχει 2 Ρωσιδες πραγματικα πολυ καλες ειδικα η Μυλωνα απιστευτη!!!Ολα τα λεφτα...Τιμουλα 50 ευρω...Αααα απογευματινες ωρες θα βρειτε τον κυριο Νικο παρα πολυ γελιο το ατομο,κραγμενη ομως..Υπαρχει και τηλ 69449....δεν το δινω δεν νομιζω να επιτρεπετε

Το τσέκαρε κανείς;
 

Επισκέπτης
βασο νομιζο ποσ πρεπει να το τσεκαρουμε το μαγαζακι!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom