Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
οχι απλως τωρα διαβαζα τις αρχικεσ σελιδες της ημερησιας ενημερωσης για στουντιο .
αν λεμε την ιδια jrt προκειται για μια με φοβερους κοιλιακους  πεταχτο κωλαρακι και πεταχτα σιλικονατα βυζια.Κανει πιατσα Συγγρου με ενα μερσεντεσ Α140 .Την ειχα παρει πριν κανα μηνα , εντελως απαραδεκτη συμπεριφορα , και πολυ βιαστικη
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οχι απλως τωρα διαβαζα τις αρχικεσ σελιδες της ημερησιας ενημερωσης για στουντιο .
αν λεμε την ιδια jrt προκειται για μια με φοβερους κοιλιακους  πεταχτο κωλαρακι και πεταχτα σιλικονατα βυζια.Κανει πιατσα Συγγρου με ενα μερσεντεσ Α140 .Την ειχα παρει πριν κανα μηνα , εντελως απαραδεκτη συμπεριφορα , και πολυ βιαστικη

η κιμ κανει πιατσα στη συγγρου?
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
δεν ειμαι σιγουρος αν λεμε την ιδια προκειται για μια ξανθια με το ονομα αυτο που ειναι πολυ σπανιο και την εχω πετυχει πολλες φορες το τελευταιο τριμηνο απο τισ 11 και μετα
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Χτες κατά τις 17:00 Ιππονάκτους ήτανε μια Αντζελα αδυνατούλα αλλά λίγο μεγαλούτσικο ή ταλαιπορημένο μου φάνηκε και δεν πήρα ενώ η τσατσα με ταίζε πρόλογο ότι τα κάνει όλα κτλ κτλ.
Φραντζή ήτανε πάλι η Ντάρια και δεν επένδυσα ξανά...
Ρώτησα για Αγάπη και μου είπε Παρασκευή απόγευμα...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δεν ειμαι σιγουρος αν λεμε την ιδια προκειται για μια ξανθια με το ονομα αυτο που ειναι πολυ σπανιο και την εχω πετυχει πολλες φορες το τελευταιο τριμηνο απο τισ 11 και μετα

οχι η κιμ ειναι μελαχροινη με κοντο μαλλακι σχετικα!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Τελευταία εβδομάδα της Λίνας στην Ελλάδα. Σήμερα δουλεύει Ιπποκράτους μέχρι τις 6.
Εξαιρετικό σωματάκι και αυθεντική Ρώσικη κωλοτρυπίδα (δηλαδή ξεσκισμένη).
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Τελευταία εβδομάδα της Λίνας στην Ελλάδα. Σήμερα δουλεύει Ιπποκράτους μέχρι τις 6.
Εξαιρετικό σωματάκι και αυθεντική Ρώσικη κωλοτρυπίδα (δηλαδή ξεσκισμένη).

θα ξαναρθει?τί σου ειπε?γιατι αν φυγει για παντα θα ειναι καλυτερα.....με την ξενερωτη...ουστ απο ελλαδα!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Δεν έχεις δίκιο. Είναι η καλύτερη από όλες όσες δουλεύουν αυτό τον καιρό στο γνωστό καρέ (Ιπποκράτους, Ισμήνης, Τριγγέτα, Κιφησσού)Μπορεί να μην συμμετέχει ιδιαίτερα αλλά είναι πολύ καλή εμφανισιακά και σωματικά. Αυτή λέει ότι δεν θα ξαναγυρίσει αλλά αυτό το έχουν πει και άλλες...
θα ξαναρθει?τί σου ειπε?γιατι αν φυγει για παντα θα ειναι καλυτερα.....με την ξενερωτη...ουστ απο ελλαδα!
θα ξαναρθει?τί σου ειπε?γιατι αν φυγει για παντα θα ειναι καλυτερα.....με την ξενερωτη...ουστ απο ελλαδα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Δεν έχεις δίκιο. Είναι η καλύτερη από όλες όσες δουλεύουν αυτό τον καιρό στο γνωστό καρέ (Ιπποκράτους, Ισμήνης, Τριγγέτα, Κιφησσού)Μπορεί να μην συμμετέχει ιδιαίτερα αλλά είναι πολύ καλή εμφανισιακά και σωματικά. Αυτή λέει ότι δεν θα ξαναγυρίσει αλλά αυτό το έχουν πει και άλλες...

ναι δεν διαφωνω...η κοπελα ειναι κουκλα και η καλυτερη εμφανισιακα ισως πουτανα οχι μονο απο το εν λογω δικτυο αλλα και γενικα....αλλα τί να το κανεις?αμα ηταν σαν την ισαμπελλα...σιγουρα θα της ειχα σκασει αρκετα πενηνταρικα....αλλα αμα δε γουσταρει να βγαλει χρημα δεν της φταει κανεις.....η ισαβελλα ομως αποδεικνυεται πιο εξυπνη και καπατσα......
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
χτεσινοβραδινη καταθεση λιοσιων 303 στην μαριζα!!!καλο ξανθουλι με πολυ ωραια βυζια μεγαλα χωρις σιλικονη!!!!υπομονετικη και χωρις παραπονα!!
τιμη 40 ευρω αλλα μολις παω να φυγω μου λεει η τσατσα <<τι δεν σου αρεσει?>>,λεω η τιμη γιατι συνηθως περναω με 30 και μου λεει<<οκ περνα με 30 ,δεν χαλαμε χατιρι στους στανταρ πελατες μας>>!!αυτα!!τα αξιζε τα λεφτα της πιστευω!!!
Για κάνε πιο αναλυτική περιγραφή για Μαρίζα? Τι πρόγραμμα κάνει από πού είναι ποιες μέρες δουλεύει.
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
σημερα βραδυ στην Φραντζη η νταρια η μαυρομαλλα με το ραστα μαλλι την οποια ειχα πετυχει προχθες στην βουλιαγμενης σε αυτο διπλα στο προπο - ψιλικατζιδικο!
Τι στυλακι ειναι αυτο που βγαινει και περπαταει ;
βαρεμενο ειναι;
διπλα στην ιπωνακτος μια μαργαριτα ξανθουλα , καλη περιπτωση
στο 60ευρω μια λινα τσεχα ψηλη αδυνατη πιτσιρικα , ωραιο μουνακι αλλα μαλλον ψυχρη μου φανηκε και διπλα στην βουρβαχη μια μαρινα ξανθουλα μεγαλουτσικη οπου και κατεθεσα.

καλουτσικο γαμησακι εκανε
βγαινοντας καποιος που εμπαινε με ρωτησε αν παιζει τιποτα καλο !!!
ποιος ειναι
Να μην ξαχασω και στην Θαρυπου μια κοντουλα , μελαμψη , μιση βραζιλιανα μιση ελληνιδα ειπε η τσατσα .Οχι και ασχημη!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
απο την μεση και κατω σιγουρα τωρα για πανω δεν βαζω και το χερι μου στην φωτια!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
εχω μια πολυ σοβαρη απορια.
Απο το 50 ευρω που δινουμε ποσα περνουν οι πουτανες , ποσα οι τσατσες και ποσα τα καλοπιαιδα που τις προστατευουνε;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Μαγκες, τι λέει αυή η Εύα στη Φρατζή;
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
εχω μια πολυ σοβαρη απορια.
Απο το 50 ευρω που δινουμε ποσα περνουν οι πουτανες , ποσα οι τσατσες και ποσα τα καλοπιαιδα που τις προστατευουνε;

Mια  πιθανή αναλογία 25-20-5 πως σου φαίνεται φίλε Salzburg; By the way,μόλις γύρισα από Ντάρια σε Φρατζή που την πέτυχα στο φινάλε της γι απόψε. Πολύ ευδιάθετη, καλή συμμετοχή και από εμφάνιση διαφορετική από την κλασική εικόνα της ρωσίδας που ασκεί το επάγγελμα. Πραγματικά πολύ καλό και το γυαλάκι την κάνει πιο σέξυ. Μάλλον θα ξαναπάρω...
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
λογικη μου φαινεται και εγω κατι τετοιο φανταζομουνα , αλλα με εναν φιλο που μιλαγα το απογευμα μου ελεγε οτι πεφτει πολυ εκμεταλευση και οι πουτανες παιρνουν μονο 10 ευρω .
Παντως εμενα αυτη η νταρια δεν μου αρεσει καθολου αλλα γουστα ειναι αυτα
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ξερει κανεις περιγραφή της Ευας στη Φρατζή ?
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Καλησπέρα σας. Σήμερα το πρωί:
Βριλησσού 36: Κορίνα (η οποία θα δουλέψει σήμερα διπλοβάρδυα μέχρι το βράδυ)
Βριλησσού 46: Τάνια (Ρωσιδοειδές αρκετά καλό)
Βριλησσού 60: Ένα Ρωσιδοειδές μέτριο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα σας. Σήμερα το πρωί:
Βριλησσού 36: Κορίνα (η οποία θα δουλέψει σήμερα διπλοβάρδυα μέχρι το βράδυ)
Βριλησσού 46: Τάνια (Ρωσιδοειδές αρκετά καλό)
Βριλησσού 60: Ένα Ρωσιδοειδές μέτριο

το 57 γιατι το αφησες?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom