Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Όπως δείχνουν τα πράγματα, η Δροσοπούλου 97 παίζει με τη Λεμπέση διότι τη θεά Έβελιν την είχα πάρει Δροσοπούλου.
Μήπως δοκίμασε κανείς μια Κάτια; Κοντοπούτανο κατά την τσατσά, δεν την έχω δει ακόμη
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Η Ντάρια έχει ακόμα τα μαλλιά ράστα? Όσο έχει αυτό το χτένισμα δεν ξαναπάω.
Ναι φίλε ράστα έχει.

ροφολε πιτσιλιεται στα βιζακια????πσσσσσσσσσσσσσ!!!με εφτιαξες καυλαιρι σιμπολεμιστι!!!

Ναι και με μεγάλη της ευχαρίστιση....
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Πληροφορήθηκα ότι την άλλη εβδομάδα θα ανοίξει νέο στούντιο στην περιοχή της Λ.Συγγρού.Δεν ξέρω λεπτομέρειες,αλλά αν μάθω θα σας ενημερώσω.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Απογευματινή βάρδια:

-Δροσοπούλου 97 η Χριστίνα
-Λεμπέση η Έβελιν από Δροσοπούλου 97-μετά τις 9 μάλλον ένα κοντοπούτανο η Κάτια
-Βούρβαχη η Αλεξάνδρα γυναίκα-σαμιαμίδι που παίζει και Αχαρνών 106
-Καρέα 30 ένα ξανθό άλογο μπέιμπι φέις, τρομερή γκόμενα αλλά δεν άκουσα όνομα
-Ιπποκράτους 144 μια μελαχρινή μαύρα ίσια μαλλιά που παίζει και Τριγγτα και παλιάήταν στην Αγνώστου Στρατιώτου.

Θα συνεχίσω με βραδινό περίπολο αργότερα και θα ενημερώσω
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Συναγωνστες να προσθεσω και εγω οτι στηνφυλης στο 80 δουλευει η Χριστινα την οποια εχω πετυχει και Αχαρνων10 πολυ καλη βυζακι ν 2 αλλα ωραιο σωματακι ψηλη και πολυ περιποιητικη το χαρηκα τιμη 20ε
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Και τι λέει αυτή η Λίνα;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Καλά το φαντάστηκα. Θενκς
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Απογευματινή βάρδια:

-Ιπποκράτους 144 μια μελαχρινή μαύρα ίσια μαλλιά που παίζει και Τριγγτα και παλιάήταν στην Αγνώστου Στρατιώτου.

μαλλον εννοεις την λινα με τα υπεροχα μπλε ματια αλλα το απιστευτα ξενερωτο γαμησι της!
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Σήμερα το απόγευμα κατά τις 6 έκανα μια καταθεσούλα στο Αχαρνών 85. Είχα να πάω απο τότε που λειτουργούσε σαν απλό μπουρδέλο. Τότε που ήταν εντελώς παρακμιακό και σκοτεινό....
Λοιπόν ο χώρος μου άρεσε πολύ, καθαρός ,ζεστός, ο τσάτσος, ένας ψηλός παππούς με γυαλιά επίσης πολύ καλός. Δεν μου έσπασε τα αρχίδια να περάσω και ήταν πολύ cool.
Η κοπέλα που πήρα λέγεται Βαλέρια. Ρωσίδα με ωραίες καμπύλες και πολύ καλό βυζι (οχι σιλικόνη) 3 αρι. Ξανθιά και σχετικά ψηλή. Το μόνο που με χάλασε είναι μια μεγάλη ουλή που έχει στην κοιλίτσα της απο εγχείρηση. Πήρα το πρόγραμμα των 50 ευρώ (έιχε και με 40, και με 70 αυταρχικό για όποιον ενδιαφέρεται!) Το πρόγραμμα των 50 ε έχει σαν έξτρα 69 και ισπανική. Η Βαλέρια ηταν φιλική και καλή επαγγελματιάς. Κάνει πάρα πολύ καλό στοματικο (balls included) και για πολύ ωρα. Στην συνέχεια την έστησα στα 4, και η άτοιμη ξέρει να στήνει το κωλαράκι της πάρα πολύ κάλα και όπως μου αρέσει (με σπάσιμο της μέσης αλλά Νικός Γκάλης :dancing: :2funny:)
Η κοπέλα το τιμά το 50 και με το παραπάνω και σε καμία περίπτωση δεν κλαίς τα λεφτουδάκια σου....


Zero λες για την Βαλερια που παιζει Φρατζη 47 και Βριλησσου 57?
 

Επισκέπτης
Το Λινακι το πολυ ομορφο κοριτσι απο Αγνωστου που εφτιαξε και τα βυζακια της μελαχρινακι αλλα με γαμησι στυλ Αντελας.
Μην μου πιανεις εδω ουτε εκει.
Την ειχα παρει αρκετες φορες αλλα μονο για την ομορφια της και μονο.
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αριστοτελους 9
πηγα χθες καλο θεμα η Μονικα, μικρο-μεσαιο στηθος (σιλικονη) σφικτο κορμι, ωραιο κωλο
Αλλα παω μεσα εξαισιο πιπακι, "when you want me to stop say" δεν μιλαει ελληνικα
"ok" γυρνα κανω μετα απο λιγο
στο λεπτο πανω που την γαμουσα, σιγα σιγα, απολαυστικα...μου κανει"come on fuck me fuck"
"Ι do" της κανω και εγω
μετα απο λιγο τη ρωταω απο που ειναι, και μου κανει
"no talking, only fuck there are who are waiting"
στα αρχιδια μου πηγα να της πω, αλλα ειπα να μην τσακωθω
anyway μετα απο κανα λεπτο "come on fuck me faster cum inside me"
TA ΠΕΡΝΩ ΚΡΑΝΙΟ, την αρπαζω τη γυρναω στα τεσσερα, της τον καρφωνα που πονεσε γιατι κανει "πιο σιγκα", καλα καλα, λεω εγω
την γαμουσα με τοση δυναμη που ποναγα εγω, anyway την χυνω μετα απο λιγο αλλα δε λεω τιποτα και συνεχιζω και την γαμαω με την ιδια ενταση την παλιοξεκωλιαρα
μετα απο κανα 5λεπτο ξεκινησε να μου πεφτει οποτε λεω κατσε να κανω οτι την χυνω γιατι θα φυγει κανα καποτακι και θα τρεχουμε
τελειωντας μου σκαει και ενα φιλι, και τραβιεμαι,
ρωταει "see you next time"
"don't count on it" της απαντω "you weren't nice"
"ok goodnight"
ΕΓΩ ΑΜΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΕΤΥΧΩ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΕΣΩ!!!!και το ειχα και σε εκτιμηση το μαγαζι
Μα να μου πει εμενα "ΤΕΛΕΙΩΝΕ"...οποτε θελω θα τελειωσω
αυτα, τα ειπα και ηρεμησα
 

Επισκέπτης
Παιδιά , στις Νέες Αγγελίες ---- λέει

"Ανοιξε καινούργιο στούντιο- Αγ. Μελετίου 37 - μονοκατοικία"

έχει πάει κανείς ?  Ξέρουμε τι παίζει εκεί ?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Νυχτερινή έφοδος εχτές κατά τις 3-4. Ξεκίνησα για Βριλησσού όπου είχανε κλείσει εκτός από το 57 που ήτανε μία φόλα. Μετά την κάνω για Καρέα 30 όπου ήτανε 2 τσέχες μία ξανθιά και μία μαυρομάλλα. Πιο μουνάρα ήτανε η μαυρομάλλα. Δεν πέρασα γιατί κάνει 60 ευρώπουλα μα καλά δεν έχουν το θεό τους εκεί δεν έχουν συνηδητοποι ήσει με τι ιδρώτα βγαίνουν 60 ευρώ. Μετά την κάνω για Λιοσίων. Πέρασα από κάτι μπουρδέλα του 20ρικου και από το 73 νομίζω. Δεν ενθουσιάστη κα. Στο παρά δίπλα είναι ένα με κόκκινο φωτάκι και όταν μπαίνεις περνάς από μία αυλή. Εκέι ήταν μία καλή μαυρομάλλα ρουμάνα.(Μέχρι εδώ δεν συγκράτησα ονόματα). Δεν κατέθεσα ούτε εκεί. Λέω απόψε η νύχτα είναι μεγάλη. Εν τω μεταξύ κυκλοφορούσ ε και παρακμιακός κόσμος στην περιοχή(πρεζάκια,αλβανοί) και πήρα άρων άρων το αμάξι για να μην βρω κανά μπελά. Συνέχισα για τα στούντιο της Λιοσίων. Στο 303 ήτανε η Αλεξάνδρα. Συμπαθητική αλλά δοκιμασμένη . Και τέλος προφανώς πήγα και στο απέναντι στο 278 όπου ήτανε η Σαμπρίνα όπου και κατέθεσα. Δεν την είχα ξαναπάρει και ήτανε όλα τα λεφτά. Τέλεια πίπα και κορμάρα για γλύψιμο. Και από άνεση χρόνου μια χαρά. Ωραία πέρασα δεν μπορώ να πω. Το μόνο μείον ότι δεν σε αφήνει να πιάσεις μουνάκι πόσο μάλλον να βάλεις δάχτυλο. Δεν πειράζει. Γενικά άξιζε η περιπέτεια.
ΥΓ: Το post το γράφω και στην ενημέρωση των μπουρδέλων και των στούντιο γιατί η περιγραφή περιέχει και μπουρδέλα και στούντιο.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
-δροσοπούλου 97 η Νίκη
-δροσοπούλου 95 η Αλίνα, όλο νάζι, αλλά τι να το κάνεις
-Κεφαληνίας 75 μια ψηλή μελαχρινή ουκρανέζα, μοντέλο
-Αχαρνών 106 η Αγνή, μαυρο μαλλί αλλά Μαρία Σολωμού, πολύ ωραία γκόμενα
-Αχαρνών 85 η ¨αντζελα και μετά η Ρενάτα
-Παιωνίου 10 μια Ειρήνη, ανάξια λόγου
-Βριλησσού 60 μια όμορφούλα με μεγάλο τατού στη μέση  που δούλευε Φυλής 109 στο κάτω και Φυλής 144 στο πάνω
-Βριλησσού 46 η ξανθιά τσέχα
-Βριλησοού 57 η Εύα

Πάω να ρίξω μια ματιά Αγίου Μελετίου 37
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Αριστοτελους 9
πηγα χθες καλο θεμα η Μονικα, μικρο-μεσαιο στηθος (σιλικονη) σφικτο κορμι, ωραιο κωλο
Αλλα παω μεσα εξαισιο πιπακι, "when you want me to stop say" δεν μιλαει ελληνικα
"ok" γυρνα κανω μετα απο λιγο
στο λεπτο πανω που την γαμουσα, σιγα σιγα, απολαυστικα...μου κανει"come on fuck me fuck"
"Ι do" της κανω και εγω
μετα απο λιγο τη ρωταω απο που ειναι, και μου κανει
"no talking, only fuck there are who are waiting"
στα αρχιδια μου πηγα να της πω, αλλα ειπα να μην τσακωθω
anyway μετα απο κανα λεπτο "come on fuck me faster cum inside me"
TA ΠΕΡΝΩ ΚΡΑΝΙΟ, την αρπαζω τη γυρναω στα τεσσερα, της τον καρφωνα που πονεσε γιατι κανει "πιο σιγκα", καλα καλα, λεω εγω
την γαμουσα με τοση δυναμη που ποναγα εγω, anyway την χυνω μετα απο λιγο αλλα δε λεω τιποτα και συνεχιζω και την γαμαω με την ιδια ενταση την παλιοξεκωλιαρα
μετα απο κανα 5λεπτο ξεκινησε να μου πεφτει οποτε λεω κατσε να κανω οτι την χυνω γιατι θα φυγει κανα καποτακι και θα τρεχουμε
τελειωντας μου σκαει και ενα φιλι, και τραβιεμαι,
ρωταει "see you next time"
"don't count on it" της απαντω "you weren't nice"
"ok goodnight"
ΕΓΩ ΑΜΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΠΕΤΥΧΩ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΧΕΣΩ!!!!και το ειχα και σε εκτιμηση το μαγαζι
Μα να μου πει εμενα "ΤΕΛΕΙΩΝΕ"...οποτε θελω θα τελειωσω
αυτα, τα ειπα και ηρεμησα


Πολυ σωστο σε βρισκω φιλαρακι..........................
Γυρισα πριν απο λιγο απο Αριστοτελους και ειχα σκοπο να γραψω ακριβως τα ιδια......
Τετοια κωλοπιλαλα και βιασυνη δεν μου εχει τυχει ποτε.........ουτε καν σε μπουρδελο.
Ποσο μαλλον σε ενα στουντιο που αναμφησβητητα ειναι απο τα ωραιοτερα................
Χωρις να ηταν αγενης σε εμενα τουλαχιστον .............εβγαζε εναν σπασαρχιδισμο απιστευτο με τον τροπο
που σου μιλαγε(σαν να σου ελεγε τον καιρο) αλλα το σημαντικοτερο με αυτο το κολημα με το χρονο.........
Δεν γινεται ρε πουστη μου να την εχεις γυρισει στα τεσσερα και στα 10 δευτερολεπτα και σου εχει αρχισει
τα χυσε με ..τελειωσε..κτλ...
Δεν θα ξαναπηγαινα ποτε μαζι της παρολο που ειναι μουναρα και σεξυ οπως μου ειπε και η γκρινιαρα τσατσο-
-τραβεστω οταν περιμενα να τη δω.......................................................................
Και γραφω γκρινιαρα γιατι ενω με εχει δει τοσες φορες οταν εφευγα(και χωρις να εκφρασω τα παραπονα μου)
τη ρωτησα το τηλεφωνο του στουντιο και μου το εκοψε με αγενεια και υφακι στραβομενο και οτι αν θελω να
πηγαινω να βλεπω.... :idiot:
Χαλασε και αυτο............. :'(
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Παιδιά , στις Νέες Αγγελίες ---- λέει

"Ανοιξε καινούργιο στούντιο- Αγ. Μελετίου 37 - μονοκατοικία"

έχει πάει κανείς ?  Ξέρουμε τι παίζει εκεί ?

Αυτο δουλευε παλια αλλά ειχε μεινει κλειστο για πολυ καιρο. εφερνε ωραιες κοπελες. Ανοιξε πάλι?????? θα δειξει αν αξιζει. Θα ενημερωσω αν μπορεσω και εγς συντομα!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
Παιδιά , στις Νέες Αγγελίες ---- λέει

"Ανοιξε καινούργιο στούντιο- Αγ. Μελετίου 37 - μονοκατοικία"

έχει πάει κανείς ?  Ξέρουμε τι παίζει εκεί ?
μ'εχρι και προχθές ήταν κλειστό για πάνω απο ένα χρόνο. Ακριβώς απο κάτω έχει γραφείο τελετών νομίζω!
τεσπα σαν χώρος απο οτι θυμάμαι ειναι αρκετά καλός, αλλά απο κοπέλες η κατάσταση ήταν λίγο δράμα οσο λειτουργούσε....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom