Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Χτες κατά τις 19:00 πέρασα Φραντζή.
Ήταν η Ντάρια, είχα πολλές κάβλες και μπήκα.
Φόραγε και κάτι γυαλάκια και με κάβλωσε.
Μέσα μέτρια προς καλή πίπα αν και έγλυφε τις μπάλες αλλά ακάπωτο δεν έπαιξε αν και η τσατσα είχε πει πως έπαιζε. Από γαμήσι παίδες δεν θα είμαι αντικειμενικός καθως ήμουνα τόσο καυλομενος που εχυσα στο διλεπτο. Πιτσίλισμα στα βυζακια όμως και πολύ... όπως μου είπε μετά "Πολλά παιδιά..."
Η Ντάρια έχει ακόμα τα μαλλιά ράστα? Όσο έχει αυτό το χτένισμα δεν ξαναπάω.
 

Επισκέπτης
ακομα ραστα apo οσο εχω πληροφορηθει...... αυτη η κριτηκη δεν σου θυμησε αλλες εποχες ρε germaon... στο λελας με νταρια σονια κτλ..
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Στην Καρέα τώρα το πρωί παίζει η Λούσυ πάλι, (παρέα πάντα με την απαραίτητη και απαράδεκτη ξανθιά τσατσά). Ξέρει κανείς ποιές είναι το απόγευμα και το βράδυ?
 

Επισκέπτης
ροφολε πιτσιλιεται στα βιζακια????πσσσσσσσσσσσσσ!!!με εφτιαξες καυλαιρι σιμπολεμιστι!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Στην Καρέα τώρα το πρωί παίζει η Λούσυ πάλι, (παρέα πάντα με την απαραίτητη και απαράδεκτη ξανθιά τσατσά). Ξέρει κανείς ποιές είναι το απόγευμα και το βράδυ?

νικολ,ντιανα,λινα ολες τσεχες και ομορφες!προτιμα νικολ παντως....ή λινα!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Ευχαριστώ ρε billy! Είσαι Ωραίος. Η Λίνα είναι με κατσαρό καστανό μαλί?
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
σιγουρα φιλαρακι?? γιατι ειδε μια μιλανα ο πιτσιληστης στο 60 των ρωτησα και μου ειπε καμια σχεση... την εχεις δει φυλης???



Τη Μιλανα την ειχα παρει κατα το Δεκεμβριο στη Λεμπεση και μου ειχε πει τοτε οτι ηταν απο Λευκορωσια και ηταν η 5η της μερα στην Ελλαδα. Υποθετω πως ναι γιατι ηταν λιγο ψαρωμενη. Μετα την ξαναειδα προσφατα στην Βριλησσου 60.
 

Επισκέπτης
Τη Μιλανα την ειχα παρει κατα το Δεκεμβριο στη Λεμπεση και μου ειχε πει τοτε οτι ηταν απο Λευκορωσια και ηταν η 5η της μερα στην Ελλαδα. Υποθετω πως ναι γιατι ηταν λιγο ψαρωμενη. Μετα την ξαναειδα προσφατα στην Βριλησσου 60.
ξεδιαλυνεται το πεπλο του μυστηριου... αυριο κατεβαινω και θα επιλυφθω του θεματος.... παντως ειναι γεγονος οτι ολες οι περιγραφες μοιαζουν... οποτε λογικα ολοι μιλαμε για το ιδιο ατομο....
 

otsarkas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΤΡΙΓΓΕΤΑ 3 παιδια ξερει κανεις ποια παιζει αποψε εκει;
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Xθες βρέθηκα κοντά στο σταθμό της Αττικής του τρένου. Και πέρασα από το πρώην στούντιο της Πεισιτράτους. Με το κουδούνι "Νάρκισσος". Έχει γίνει παιδικός σταθμός. Με το όνομα :"Τρυφερή αγκαλίτσα"!!!  :grin: :grin:
Να'ξεραν τί ...τρυφερή αγκαλίτσα έπεφτε κάποτε εκεί...  :2funny:
 

Επισκέπτης
ελα ρε germaon και νομιζα οτι ειμουν μονος στο σαιτ.... πηγες πουθενα εχτες ειδες τιποτα????
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
Xθες βρέθηκα κοντά στο σταθμό της Αττικής του τρένου. Και πέρασα από το πρώην στούντιο της Πεισιτράτους. Με το κουδούνι "Νάρκισσος". Έχει γίνει παιδικός σταθμός. Με το όνομα :"Τρυφερή αγκαλίτσα"!!!  :grin: :grin:
Να'ξεραν τί ...τρυφερή αγκαλίτσα έπεφτε κάποτε εκεί...  :2funny:

συναγωνιστή germaon για τον θρυλικό "Νάρκισσό" το έιχα γράψει σε παλαιότερο ποστ μου πως έχει γίνει παιδικός σταθμός!
Όπως και έχω γράψει και τον τρόπο που έιχε κλείσει το εν λόγω στούντιο: είχε κάνει ντου η μπατσαρία και έιχε βρει μικροκάμερες σε όλα τα δωμάτια και ολοκληρη εγκατάσταση εγγραφης σε βίντεο με το τι γινότανε στα δωμάτια! το είχαν γράψει οι εφημερίδες!
 

Επισκέπτης
Λοιπον παλληκαρια η Μιλενα μεχρι το απογευμα θα ειναι Αριστοτελους και καθε Τριτη βραδυ 12 με 6 το πρωι.
Καλο βολι το κοριτσι ειχε πολλα κεφια σημερα το πρωι.
 

Επισκέπτης
δειτε στο threat της μιλανας τι προεβλεψα χθες εχω ενστικτο.... και ειμαι και επαρχεια..... δυστυχως ακομα δεν εφυγα αλλα θα δουμε..... παντως στο αριστοτελους κανει τα καλυτερα γαμησια του το μωρο.... θα δω ισως το προλαβω.....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Λοιπον παλληκαρια η Μιλενα μεχρι το απογευμα θα ειναι Αριστοτελους και καθε Τριτη βραδυ 12 με 6 το πρωι.
Καλο βολι το κοριτσι ειχε πολλα κεφια σημερα το πρωι.
Bλέπω ΒΑΒΥ , δεν μπορούσες να περιμένεις τη Σόνια... ʼσχισες τις παρασπονδίες...  ;) ;)
η λινα ειναι ξανθια ψηλη κορμαρα αδυνατη κουκλι!
Αυτή η Λίνα δε δούλευε και στη Λέλας Καραγιάννη ένα φεγγάρι? Είχε πολύ κακές κριτικές τότε. Έχει πλακωθεί και με τη Σόνια (αν είναι αυτή) επειδή η Σόνια μάζευε όλο το μαρούλι.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παιδιά πείτε τίποτα για τη Μελίνα ξέρει κανείς τι γίνεται? Πού έχει χαθεί? Μου έχει λείψει. Αφιερωμένο άσμα: Γύρνα πίσω θα πεθάνω έχω αρχίσει και τα χάνω πίνω και καπνίζω σαν τρελός.
Μου λειψες δεν ξέρεις πόσο μου λειψες αλήθεια πόσο μου λειψες και ακόμα σε ζητώ σ'αγαπώ.
 

Επισκέπτης
α ρε αισθιματια χιστι μπουρδελιαρι!!!!!χεχε!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom