Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Ναι, η Ρενάτα μετά τις 11:30 σήμερα. Απίστευτη! Πάρτε το πρόγραμμα των 60 με το σεξ σόου, θα δείτε το χριστό φαντάρο
όταν λες 11:30 εννοείς βράδυ ή πρωί αδερφέ; Ξέρεις μήπως μέχρι τι ώρα μένει ανοιχτό;
Βραδινές καύλες βλέπεις....  :grin:
 

Επισκέπτης
μεχρι τισ 2 το βραδι ειναι νομιζο ρε φιλαρακι!αλλα ασ πει καπιος πιο σιγουρα.μι σε παρο στο λαιμο μου!
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Καλησπέρα και απο μένα...
Μόλις γύρησα απο Λιόσιων 278...έψαχνα την Σαμπρήνα,και πια είδα ?????????
την Αντριάννα !!!! φυσικά δέν μπορούσα να μήν καταθέσω..!!!!!
Πολύ καλή όπως πάντα με τα ισπανικά της,και θέα την τριανταφυλάρα στην πλάτη στα 4 !!!!
(αν και κουρασμένη που μου φάνηκε και το μου είπε,ήταν υπέροχη..)
Η ΣΑΜΠΡΗΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 11 μ.μ (αυτό για τους fans της..)
 

Επισκέπτης
ποσα πλιροσες στον καυλιαρι το κοστακι(ο τσατσος)????
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Βραδινή περίπολος. Αριστομένους έπαιζε η Λίντα!!!! Ναι  κυρίες και κύριοι η (ο) Λίντα is back. Πιπίνου η σουπερ βομβα ʼννα, η οποία ειναι καρατσεκαρισμενη και σουπερ. Όσοι δεν την εχετε παρει χανετε... Λιοσίων 278 μια Αννα ψηλή. Δεν ξερω τί κανει στο κρεβατι.... Λελας Καραγιαννη το απογευα μια Ιβαννα απο Σλοβακία. Δεν ακουγονται καλες κριτικες. Μ'αρεσει που στη Λελας ανοιξαν και δευτερο στουντιο το οποιο ειναι κλειστο συνηθως, ενω και το πανω μονο βραδινη βαρδια δουλευει. Τελικα πήγα Φραντζη κατα τις 19:00 οπου και βρήκα....την Νταρια.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Χτες το πρωί στην Αριστοτέλους ήταν η Αντριάννα (μεγάλο tatoo με λουλούδι στην πλάτη). Ψηλή τριαντάρα με καλό και απαλό σώμα με μεγάλο βύζο.  Δεν ξέρω εάν είναι η γνωστή Αντριάννα γιατί δεν την είχα ξαναπάρει. Αρκετά καλό mainstream πήδημα χωρίς τίποτα το ιδιαίτερο.  Δεν τα κλαις τα 50 αλλά υπάρχουν και καλύτερες (αν και τον τελευταίο καιρό όλο σε μπάζα πέφτω).
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Fotis32, εσύ ήσουνα ρε φιλαράκι στη Φρατζή; Χεχεχεχε... Καλή ήτανε η Βαλέρια τελικά, αν είναι στο στιλ σου στη συνιστώ! Θα τα πούμε πάλι σε καμιά βόλτα!
 

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
XAXAXAXAXA έλα ρε φιλαράκι .. εγώ ήμουν.. αυτός με το κράνος...

Τελικά με το σάιτ δεν γνωρίζεις που να πηγαίνεις για να περνάς καλά αλλά γνωρίζεις και κόσμο να λες καμιά κουβέντα περιμένοντας
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Βολτούλα και γώ χτές το βράδυ , αφού δεν με βοηθάτε , πήγα πάλι Αχαρνών 106 να πετύχω Μιλάνα και πέτυχα μια μελαχρινή , νταρντάνα ονόματι Βερόνικα , κάπου την έχω ξαναδεί , δεν καταθέτω λοιπόν και λέω πάμε μια βόλτα Λέλας , το κάτω κλειστό και πάνω ένα πιτσιρίκι Υβάνα , μικρό σχετικά σε ηλικία , μικρό στήθος λέω να φύγω και με τουμπάρει η τσατσά , οτι είναι καλή κτλ , οπότε μπαίνω ,, δεν μίλαγε γρί , κάλή πίπα θα έλεγα , θέα κολομέρια και μ...ακι , δεν έγλυφε όμως αρχίδια , οποπάνω μετά να χτυπίετε είχα για κάποιο λόγο ξενερώσει που έσκασα τα 50 και δεν τελέιωνα .. οπότε στα 4 με σφαλίαρες στα κολομέρια και κάτι έγινε ,,, δεν ήταν κακή αλλά δεν την ξαναπέρνω με 50?. Τελικά δεν ξέρει κανείς πότε δουλέυει στο Αχαρνών 106 η Μιλένα ... ??????
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κάποιος συνάδελφος, αν η στάση "Ν.Κόσμος" του ΜΕΤΡΟ είναι κοντά στην Φρατζή???
Μην ξεκωλιαστούμε κ στο περπάτημα και χάσουμε την ενέργειά μας... ;)

Και παρεπιπτόντως δεν υπάρχει τπτ στα Βόρεια για μας???
Πολλές φορές ζηλεύω εσάς που τα έχετε στα πόδια σας.. μια και μπορείτε να πετάγεστε πιο εύκολα...
"Γυναίκα πετάζομαι στο πρακτορείο να συμπληρώσω κανα δελτίο..."  :dancing: :dancing:
Για μας είναι ολόκληρο ταξίδι.......
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ξέρει κάποιος συνάδελφος, αν η στάση "Ν.Κόσμος" του ΜΕΤΡΟ είναι κοντά στην Φρατζή???
Ειναι πολύ κοντα η σταση Νεος Κοσμος. Εκει θα κατεβεις καυλιαρη ...(Ωχ, αρχίζει να μας το κολλάει ο pitsilistis)
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
επισκεψη-καταθεση αχαρνων 85 αντζελα σαν πορνοσταρ φιλοτιμη 40 γιορια καλη
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Και για να επανέλθω στο πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε εμείς που τυχαίνει να είμαστε στα Β.Π. προτείνω το εξής...
Να μαζευόμαστε πόσοι είμαστε, να νοικιάζουμε ένα βανάκι, και να κάνουμε ενα CityTour στο κέντρο της Αθήνας... Να ξεκολιαζόμαστε στα γαμίσια και να είαμστε φουλ για μια εβδομάδα... Μετά βανάκι πάλι και ξανα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Και παρεπιπτόντως δεν υπάρχει τπτ στα Βόρεια για μας???
Πολλές φορές ζηλεύω εσάς που τα έχετε στα πόδια σας.. μια και μπορείτε να πετάγεστε πιο εύκολα...
"Γυναίκα πετάζομαι στο πρακτορείο να συμπληρώσω κανα δελτίο..."  :dancing: :dancing:
Για μας είναι ολόκληρο ταξίδι.......

..ελα, τι να πουν και οι καυλιαρηδες απο την περιφερεια ??
που δεν βρισκουν ευκολα τανες να τις πιτσιλισουν ????
...(ωχ, κολησα κι εγω!!)
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Το δίκιο σου βουνό σε αυτό που λές....
Απλώς γιατί να μην κοιτάζουμε να κάνουμε την "δουλειά" μας καλύτερα?? Ιδίως εμείς οι παντρεμένοι τρώμε όλο τον χρόνο μας στα δρομολόγια
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ξέρει κάποιος συνάδελφος, αν η στάση "Ν.Κόσμος" του ΜΕΤΡΟ είναι κοντά στην Φρατζή???
Μην ξεκωλιαστούμε κ στο περπάτημα και χάσουμε την ενέργειά μας... ;)

αι παρεπιπτόντως δεν υπάρχει τπτ στα Βόρεια για μας???
Πολλές φορές ζηλεύω εσάς που τα έχετε στα πόδια σας.. μια και μπορείτε να πετάγεστε πιο εύκολα...
"Γυναίκα πετάζομαι στο πρακτορείο να συμπληρώσω κανα δελτίο..."  :dancing: :dancing:
Για μας είναι ολόκληρο ταξίδι.......

μονο σε μασαζ θα βρεις κατι.......ή αν ξερεις τους νονους που θα σε μπασουν στα "κρυφα σπιτια" οπου κυκλοφορουν διαφορα celebrities....στριππερς κλπ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom