Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Trapshooter

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2015
Μηνύματα
857
Κριτικές
12
Like
9.873
Πόντοι
1.336
10 κιλά παραπανίσια.
Εγώ την είδα εχθές το απόγευμα ζωντανά = live.
Εσύ πόσα χρόνια έχεις να την δεις από κοντά, αν την έχεις δει από κοντά και ποτέ σου;

Αριστοτέλους 6, Κυριακή απόγευμα. Ωραία γυναίκα, νταρντάνα όπως μου αρέσουν τελευταίως, με καλή διάθεση. Δείχνει επαγγελματίας και να θέλει τακτικούς πελάτες. Πλούσιο στήθος, πολύ ωραίο στρογγυλό κόλο και σωστό βλέμμα. Προφανως θέλει το παραπανω της η κοπέλα .... με ενα εικοσάρικο που της μενει στο 50αρι τι περιμένετε ρε παιδιά
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
χμμ…  Ως προς το ~"φυσικά",  Μια επιφυλαξη >>>   αν κοιταξετε καλυτερα την  προφιλ και την ασπρομαυρη φωτο,  λιγο φαινεται--  θα δείτε  κάπως τα  περιμετρικά κυκλιkα μικρά εξογκωματακια στο περιθηλιο/ areola που φανερωνουν  την γνωστη επεμβαση  εντάξεως υγρης σιλικονης / που παλια ειχε  ξεκινησει η αλλη .. Victoria  (Zemanova)- τυχαίο ?….  :o και νομιζω  το ιδιο εχει κανει και η Αντρεα- Τριγεττοαλυσιδος .../χμμ Ιδωμεν

 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
χμμ…  Ως προς το ~"φυσικά",  Μια επιφυλαξη >>>   αν κοιταξετε καλυτερα την  προφιλ και την ασπρομαυρη φωτο,  λιγο φαινεται--  θα δείτε  κάπως τα  περιμετρικά κυκλιkα μικρά εξογκωματακια στο περιθηλιο/ areola που φανερωνουν  την γνωστη επεμβαση  εντάξεως υγρης σιλικονης / που παλια ειχε  ξεκινησει η αλλη .. Victoria  (Zemanova)- τυχαίο ?….  :o και νομιζω  το ιδιο εχει κανει και η Αντρεα- Τριγεττοαλυσιδος .../χμμ Ιδωμεν

Αληθινο ειναι 4αρι plus κατα τη γνωμη μου (δεν ειμαι και ο ιδικος), μικρη φενεται εικοσι μου ειπε, δουλευε απ οτι μου ειπε στο γκλαμορους εσκορτ σαν Μελινα αν θυμαμε καλα το ονομα,απο υπηρεσιες μετριες, αλλα μ αυτες τις βυζαρες δεν αντεξα, αν βελτιωθει αξιζει γιατι εχει ωραιο προσωπο και η αναλογια σωματος καλή, μου παραπονεθηκε οτι τα βυζια της την κουραζουν λογω βαρους, της λεω αστα εκει που ειναι εισαι τυχερη που τα εχεις.
 

Επισκέπτης
Αληθινο ειναι 4αρι plus κατα τη γνωμη μου (δεν ειμαι και ο ιδικος), μικρη φενεται εικοσι μου ειπε, δουλευε απ οτι μου ειπε στο γκλαμορους εσκορτ σαν Μελινα αν θυμαμε καλα το ονομα,απο υπηρεσιες μετριες, αλλα μ αυτες τις βυζαρες δεν αντεξα, αν βελτιωθει αξιζει γιατι εχει ωραιο προσωπο και η αναλογια σωματος καλή, μου παραπονεθηκε οτι τα βυζια της την κουραζουν λογω βαρους, της λεω αστα εκει που ειναι εισαι τυχερη που τα εχεις.

Υπάρχει περίπτωση να είναι αυτή? 
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπέρα σας αγαπητοί. Βλέπω μία απίστευτη νέα κοπέλα "Βικτώρια" με τεράστια φυσικά μαστάρια σε Τριγγέτα και Αριστοτέλους. Υπάρχει κάποιος να έχει προσωπική άποψη?
Στο "διπλα" site διαβασα οτι προκειται για την Βικτωρια που δουλεψε για λιγο στον ομιλο Κασσανδρας.
Την εχω δει στο Κασ. 8
Το μονο προσον της -κατα την αποψη μου - το πλουσιο φυσικο της στηθος.
Προσωπο μετριο, καποια επιπλεον κιλα για τα γουστα μου.
Αποψη για επιδοσεις δεν εχω. Μπορει να κανει "παπαδες".

ΥΓ: Παντως θεωρω "αμαρτια" να υπαρχει στην Γερμανικη αλυσιδα αλλη Βικτωρια, μετα την αποχρηση της ξανθιας Πολωνης μιλφαρας..............
 

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
Στο "διπλα" site διαβασα οτι προκειται για την Βικτωρια που δουλεψε για λιγο στον ομιλο Κασσανδρας.
Την εχω δει στο Κασ. 8
Το μονο προσον της -κατα την αποψη μου - το πλουσιο φυσικο της στηθος.
Προσωπο μετριο, καποια επιπλεον κιλα για τα γουστα μου.
Αποψη για επιδοσεις δεν εχω. Μπορει να κανει "παπαδες".

ΥΓ: Παντως θεωρω "αμαρτια" να υπαρχει στην Γερμανικη αλυσιδα αλλη Βικτωρια, μετα την αποχρηση της ξανθιας Πολωνης μιλφαρας..............

Δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης... προλαβαίνει να αλλάξει όνομα η νεαρά
 

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26
Ιζαμπέλα νέα κοπέλα από Μελαντίας 50!  :hi: :hi:
logo.jpg


Οι υπόλοιπες φωτογραφίες σύντομα!
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ιζαμπέλα νέα κοπέλα από Μελαντίας 50!  :hi: :hi:
logo.jpg


Οι υπόλοιπες φωτογραφίες σύντομα!

Μια και χθες πέρασα από Μελαντίας όπου και είχε βάρδια η Ιζαμπέλα να πω ότι πρόκειται για ένα καστανόξανθο κοντοπούτανο πιπινάκι,με ωραίο αδύνατο κορμάκι και με πολύ μικρό στήθος.Έχει σχετικά γλυκό μούτρο με λίγο σαγωνάκι!!!

Βέβαια μπροστά στην αεράτη Χρύσα με την οποία μοιράζονταν την βάρδια έδειχνε σαν μαρίδα αλλά τέλος πάντων!
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Κατά τις επτά το απόγευμα πριν την κάθοδό μου στη Φυλής, πέρασα στοχευμένα από τη Μόνικα Σέρβα στη Πάντειο κοντά.
Η γυναίκα πραγματικά δεν μου είπε τίποτα.
Καστανό μαλλί βαρύ σαν περούκα, πολύ νταρντανέ σώμα, βυζί πεπόνι πλαστικό.
Ευχαριστώ αλλά όχι δεν θα πάρω.
Τσάμπα η μπενζίνα που 'καψα.
Τουλάχιστον απομυθοποιήθηκε και ησύχασα.
Καμία σχέση με τις φωτό με το μελαχροινό μαλλί κοντά στο ΣΕΦ.
Σχεδόν άλλη γυναίκα.
Δυστυχώς.

:(

:hi:

Πέρασα κι εγώ να τη δω χθες το πρωί από τη Βουλιαγμένης.
Είχα να τη δω από πριν το καλοκαίρι,οπότε έχει πάρει κιλάκια,έχει κωλάρα που οκ,ας πούμε ότι "καλύπτεται" κάπως από το ύψος της!
Όμορφα αεράτη,με χαμόγελο Colgate,καστανή πλέον όπως καθόμουν στον χαμηλό καναπέ ήρθε κοντά μου σε απόσταση αναπνοής με τα μάτια μου να είναι στην ευθεία με το μουνί της!!!  :P
Εντάξει,είναι γυναικάρα,τι να λέμε τώρα;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Πρόσφατη επίσκεψη στην Ντιάνα ( ] ), απίστευτο κορμί, πολύ καλές υπηρεσίες, πως δεν την είχα προσέξει τόσο καιρό, κάλιο αργά …
 
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
203
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616

GEKAS

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
11
Like
141
Πόντοι
11
Η Σουζανα, νεα καταχωρηση σε Τατοιου 58-Συγγρου 108-Λ.Αθηνων 343, φαινεται γνωστη φυσιογνωμια... Ξερει κανεις που εχει ξαναδουλεψει;;;
 

bourdelos

Μέγας
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
722
Κριτικές
18
Like
175
Πόντοι
4.445
εχω διλλημα για σημερα το απογευμα...νανσυ  στην αριστοτελους ή σονια στην τριγγετα
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
γλυκο το διλλημα τυπε...περιμενω να δω τι εκανες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom