Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου.Όταν ακούνε συνέχεια θετικά σχόλια καβαλάνε το καλάμι και κάνουν ότι θέλουν.Μαστίγιο συνέχεια,να μην σηκώνουν κεφάλι γιατί τελικά εμείς πληρώνουμε το μάρμαρο.Πρέπει να ακολουθήσουμε την τακτική των επιχειρηματίων-αφεντικών που με τίποτα δεν είναι ευχαριστημένοι και συνέχεια ζητάνε παραπάνω και σου πίνουνε το αίμα.
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Χθεσινή επίσκεψη κατά τις 23:30 στη Φρατζη 47 μήπως πετύχω την Ντάρια και μόνο.Ήταν τελικά η Γκαμπριέλα μελαχρινή ωραίο σώμα εκ Ισπανίας όπως είπε.Τελικά δεν ήθελα και πολύ ψήθηκα και μπήκα που να μην έμπαινα.Η κοπέλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.Μόνο το σώμα της ήταν στο δωμάτιο....

Την πήρα και εγώ την Παρασκευή (17/08 – 15:00) στο studio Βριλησσού 57... το μόνο θετικό είναι η πίπα και το γλείψιμο της γύρω περιοχής ( @@ )… ευτυχώς που πήρα το πρόγραμμα των 50Ε... :idiot:
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Χθεσινή επίσκεψη κατά τις 23:30 στη Φρατζη 47 μήπως πετύχω την Ντάρια και μόνο.Ήταν τελικά η Γκαμπριέλα μελαχρινή ωραίο σώμα εκ Ισπανίας όπως είπε.Τελικά δεν ήθελα και πολύ ψήθηκα και μπήκα που να μην έμπαινα.Η κοπέλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.Μόνο το σώμα της ήταν στο δωμάτιο.Με το μπήκε ήταν αγχωμένη πότε θα βγεί έξω,αφού της είπα ότι δεν μπαίνει και σε φυλακή,θα τελειώσουμε.Βασικά πρέπει να ήταν πολλές κοπέλες μαζεμένες μέσα και συνέχεια χαχανίζανε,γελάγανε,κάνανε πλάκα κλπ και η δικιά σου ήθελε να τελειώνει.Κυρία μου έτσι δεν είναι η σωστή επαγγελματίας και αν δεν είσαι έτοιμη για οποιοδήποτε λόγο να δώσεις σωστές υπηρεσίες για τα χρήματα που ζητάς κάτσε σπίτι σου.Μαζί σου δυσφημίζεις ολόκληρο το μαγαζί.ΜΑΥΡΟ στην Γκαμπριέλα και μαζί στο εν λόγω studio για λίγο για να πιέζουν τις κοπέλες για καλύτερες υπηρεσίες.(Όπως πιέζουν και εμάς τα αφεντικά για να έχουμε να δίνουμε τα λεφτάκια μας).
Υ.Γ. Μολις τελειώσαμε τις λέω :Ορίστε τελείωσες και μου απαντάει : Γιατί τι άλλο ήθελες δηλαδή ? Η αγενέστατη !!!

παρόμοια είχα πάθε κι εγώ στο ίδιο studio με την Αλεξία. Δεν είχα διαβάσει πριν την κριτική άλλου συναγωνιστή και την πάτησα ...
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Όπως βλέπω υπάρχουν πολλοί που έχουμε παράπονα από το συγκεκριμένο studio το οποίο παρουστιάστηκε στην αρχή σαν ένα από τα καλύτερα.Τελικά μόνο η Ντάρια σώζει την κατάσταση εκεί μέσα και την χρησιμοποιούν ως κράχτη.Συναγωνιστές πρέπει να τα αναφέρουμε αυτά  για να σωθούν οι επόμενοι και να βάλουν μυαλό οι κυρίες αυτές.ΜΑΥΡΟ στην Φρατζή 47 και στην Γκαμπριέλα.
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Όπως βλέπω υπάρχουν πολλοί που έχουμε παράπονα από το συγκεκριμένο studio το οποίο παρουστιάστηκε στην αρχή σαν ένα από τα καλύτερα.Τελικά μόνο η Ντάρια σώζει την κατάσταση εκεί μέσα και την χρησιμοποιούν ως κράχτη.Συναγωνιστές πρέπει να τα αναφέρουμε αυτά  για να σωθούν οι επόμενοι και να βάλουν μυαλό οι κυρίες αυτές.ΜΑΥΡΟ στην Φρατζή 47 και στην Γκαμπριέλα.

συγριτικά με την Ιππονάκτως που είναι εκεί δίπλα και με την σκρόφα την Νατάσσα χίλιες φορές Φ47.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Γιά τον φίλο που πήγε χθές στη Συγγρού 144 και πέτυχε την Χριστίνα την μελαχρινή από Γερμανία την είχα πάρει πριν περίπου 20 μέρες στην Τριγγέτα και ήταν άψογη.Τελικά όλες το καλαμοκαβαλάνε μου φαίνεται εκτος ελαχίστων εξαιρέσεων.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
συγριτικά με την Ιππονάκτως που είναι εκεί δίπλα και με την σκρόφα την Νατάσσα χίλιες φορές Φ47.

Φίλε μου περιγράφεις λίγο την Νατάσσα; Και γιατί είναι σκρόφα;
Ρωτάω γιατυι πρέπει να είναι μία που παραλίγο να μπώ
 

Kostantinos_31

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι, γνωρίζει κανείς που θα είναι σημερα η Ιζαμπέλλα ?


thanks
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
βρε παιδια μπερδευτικα και θελω τιν βοηθεια σας

εχουμε και λεμε , διαβαζοντας τις κριτικες , για τριγγετα και συγγρου , τα εχασα δειτε και εσεις  :) :) :)



'' Πολωνική υπεροχή, 20.08.07

Γράφτηκε από τον giorgospapa 

τι μπορει να σου δωσει μια 20λεπτη βιζιτα σε ενα αθηναικο στουντιο ?
gfe ? ενα πολυ δυνατο μουνι για να ''ξεχαρμανιασεις'' ? μια συμπεριφορα πορνοσταρ απ την κοπελα ? τρελλες στασεις που σου δινουν την αισθηση οτι πρωταγωνιστεις στη δικη σου τσοντα ?

ο,τι και να μπορεσει να σου δωσει, βαλτη στο μυαλο σου και δωσε σιγουρα το 50αρικο οταν δεις την ιζαμπελα να δουλευει και μπες στο δωματιο.

το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα σε απογοητευσει !!

δεν ξερω απο που να πρωτο-ξενικησω να περιγραφω τη συγκεκριμενη βιζιτα..

απο το τρελλο γλυψιμο των αρχιδιων, τα οποια νομιζεις οτι θελει να τα κοψει και να τα φαει φλαμπέ κρασάτα χωρις σε καμία περιπτωση να ανησυχησεις για την ασφαλεια τους ??
απο την ''deep down and dirty'' πιπα στην οποια επιδιδεται μετά ευλαβικης μανίας ??
απο το ανεβασμα απο πανω, σταση με την οποία σου επιδικνυει την μεση-κομπρεσερ που διαθετει και που παραλιγο να με τελειωσει σε 20 δευτερολεπτα ??
απο το ιεραποστολικο, κατα το οποιο νομιζα οτι τα ποδια της θα ακουμπησουν το πατωμα ??
απο το πορνοσταριλίστικο στησιμο στα 4, που σε ζαλιζει ??

ή απο το τελειωμα στα βυζια της, το οποιο συνεβη με την ιζαμπελα να εχει ξαπλωσει κατω απο τα ποδια μου και να κανει ''tea baging'' στα αρχιδια μου ????
Πληροφορίες επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ιζαμπέλα
Ημερ/νια επίσκεψης: 20.08.2007 ''

:) :) βλεπεται της ημερομινιες 20 8 2007 , δειτε και το αλλο ...........  :) :)


Ισαβέλλα σε λατρεύουμε!!!!, 20.08.07

Γράφτηκε από τον germaon

ΕΠίσκεψη σήμερα 20 Αυγούστου. Η κοπέλα ήταν η Ισαβέλλα! Μου επιβεβαίωσε τις σούπερ κριτικές που έχουν γραφτεί γι'αυτήν! Πρώην ποδοσφαιρίστρια στην Πολωνία! Κορμάρα, ξανθιά , με σούπερ bronze επιδερμίδα! Τρέλα! Το απόλυτο GFE! Προγράμματα ποικίλα! Με 100 ευρώ κάνει και πρωκτικό! Με 60 ευρώ ποδολαγνία! Με 80 ευρώ ελεύθερο τσιμπούκι και 69! Όσο πικραμένος κι αν είσαι στη ζωή μόλις βγεις από το δωμάτιο θα είσαι άλλος άνθρωπος! Μου είπε ότι οι Ελληνίδες είναι πολύ ιδιότροπες , ψηλομύτες και συνεχώς γκρινιάζουν. Μου λέει ότι έχουν τους καλύτερους άνδρες και δεν το έχουν καταλάβει. Στην Πολωνία οι γυναίκες τρώνε ξύλο μου είπε! Προτιμήστε την άφοβα!
Η τσατσά είναι αυτή που δούλευε στη Λέλας Καραγιάννη προ 5ετίας (για τους πιο παλιούς)!
Πληροφορίες επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Ελεύθερο στοματικό • Στάση 69
Όνομα κοπέλας: Ισαβέλλα
Ημερ/νια επίσκεψης: 20.08.2007

  :) :) :) :) η ερωτηση μου ειναι ,  ειναι το ιδιο πρωσοπο , διοτι ειναι την ιδια μερα η κριτικη , αρα αυτην τιν ιζαμπελα  ή ισαβελλα  .  τελικα που να την ξαχνουμε απο τα δυο μαγαζια  :helpplea: :helpplea:

αρε ισαβελλα  ή ισαμπελα τι μας εχει κανει  :headbang: :headbang: :headbang:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αποψε μεχρι και τις 5 τα χαραματα η Αλεξια στη Φραντζη 47-Μια φορα δοκιμασα αυτο το μελαχροινο φρουτακι αλλα δεν me ενθουσιασε για να ξαναγευτω τους χυμους της-Κανει καλο deep balls in mouth παντως
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
η Νταρια ειναι η Θεα του site! Νομιζω οτι αυτο το κοριτσι αξιζει να γινετε μονιμοι πελατες της!Ειναι μαγικο μωρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAGIC BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
πηγα χτες λ.αθηνων 215 ηταν μια ρουμανα νταρια καπως ετσι μελαχρινο κοντοπουτανο σγουρο μαλι καλο εμφανισακα βυζακι καλο συμετοχη μετριο προς κακο στο τελος εσπασε καιη καποτα και εδεσε το γλυκο με τη καριολα επιδει αγχωθηκα πηγα και σημερα να δω και ηταν η χρηστινα 
απο γερμανια μελαγρινο καλο απο μακρια απο κοντα πσιλο εχανα αλα πολη καλη στο δωματιο πιπα τρελη τον κοπαναγε στα μουτρα της και στη γλωσα και κουναγε δυνατα και ωραια το κεφαλι της και στο γαμιση πολυ καλη με φωνες και ωραια κουνηματα οταν την πιτσιλισα δεν με αφηνε να βγω μου τον κρατησε μεσα καλο πολυ καλο
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
To Φ4 άνοιξε???
και αν ναι τι διαθέτει???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
To Φ4 άνοιξε???
και αν ναι τι διαθέτει???

αν εννοεις το φρατζη 4, αυτο ειναι μασατζιδικο, εισαι σε λαθος θρεντ και ναι, εχει ανοιξει.
αν εννοεις το φρατζη 47, νομιζω οτι δεν εκλεισε καθολου..
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Έχεις δίκιο είμια off topic, sorry
πάντως thanks για την απάντηση...
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Και με τη  ευκαιρία,
το Φ47 σήμερα έχει Γκαμπριέλα μέχρι 17:00 και μετά Πάολα (Ντάρια πότε?)
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε μου περιγράφεις λίγο την Νατάσσα; Και γιατί είναι σκρόφα;
Ρωτάω γιατυι πρέπει να είναι μία που παραλίγο να μπώ

έχω γράψει και σχετική κριτική για την Νατάσσα της Ιππονάκτως πριν λίγες μέρες. Μελαχροινή λεπτή με φοβερό βυζί. Πρόσωπο μέτριο προς το καλό.

1ον ότι και να σου κάνει δεν θέλει να την πασπατεύεις πουθενά . Το ιδανικό για αυτή θα ήταν να έχεις τα χέρια δεμένα.
2ον ότι και να τις ζητήσεις το κάνει αγγαρεία
3ον δεν σε αγγίζει πουθενά. και δεν μιλάμε για γλύψιμο μπάλες που δεν το συζητάει με τίποτα αλλά και γλύψιμο ρόγες που τις ζήτησα πάλι όχι.
4ον αφού με ξενέρωσε και ξεκαύλωσα καμία προσπάθεια να με ξανασηκώσει παρά μόνο μου είπε παίχτην μόνος σου για να ερεθιστείς γιατί εσύ ξέρεις καλύτερα. Τις λέω αν είναι έτσι άστο καλύτερο και πριν τελειώσω τη φράση είχε ήδη βγει από το δωμάτιο  :headbang:  :jerking:

μακρυά!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Περασμα απο Βριλησου 12, χθες, περι ωρα 20.00', στην βαρδια η Ρουμπυ.Απο Αγιο Δομηνικο, καλο σωμα,ηλικια περι τα 25, βυζος Νο 2 και σαφως οχι Νο 3/4, που ανεφερε καποιος συναθλητης. Χωρις να αρνειται εναλλαγες στασεων ,κλπ, η κοπελλα ηταν εμφανως κουρασμενη. Δεν κλαιω το 40αρι,γιατι πηγα και απο περιεργεια να δω τις αλλες κοπελλες πλην Σιμον εκει, ΑΛΛΑ, θα μπορουσε να ηταν και καλυτερα.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
έχω γράψει και σχετική κριτική για την Νατάσσα της Ιππονάκτως πριν λίγες μέρες. Μελαχροινή λεπτή με φοβερό βυζί. Πρόσωπο μέτριο προς το καλό.

1ον ότι και να σου κάνει δεν θέλει να την πασπατεύεις πουθενά . Το ιδανικό για αυτή θα ήταν να έχεις τα χέρια δεμένα.
2ον ότι και να τις ζητήσεις το κάνει αγγαρεία
3ον δεν σε αγγίζει πουθενά. και δεν μιλάμε για γλύψιμο μπάλες που δεν το συζητάει με τίποτα αλλά και γλύψιμο ρόγες που τις ζήτησα πάλι όχι.
4ον αφού με ξενέρωσε και ξεκαύλωσα καμία προσπάθεια να με ξανασηκώσει παρά μόνο μου είπε παίχτην μόνος σου για να ερεθιστείς γιατί εσύ ξέρεις καλύτερα. Τις λέω αν είναι έτσι άστο καλύτερο και πριν τελειώσω τη φράση είχε ήδη βγει από το δωμάτιο  :headbang:  :jerking:

μακρυά!!!

Και πλήρωσες γιαυτό;
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Περασμα απο Βριλησου 12, χθες, περι ωρα 20.00', στην βαρδια η Ρουμπυ.Απο Αγιο Δομηνικο, καλο σωμα,ηλικια περι τα 25, βυζος Νο 2 και σαφως οχι Νο 3/4, που ανεφερε καποιος συναθλητης. Χωρις να αρνειται εναλλαγες στασεων ,κλπ, η κοπελλα ηταν εμφανως κουρασμενη. Δεν κλαιω το 40αρι,γιατι πηγα και απο περιεργεια να δω τις αλλες κοπελλες πλην Σιμον εκει, ΑΛΛΑ, θα μπορουσε να ηταν και καλυτερα.
Τελικά αυτή η Ρούμπι βρωμάει ή όχι; Γιατί έτσι διάβασα σε μία κριτική της και η Σιμόν έχει πάρει ήδη μέτρα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom