Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η Νταρια μολις ξεκινησε αυτη την στιγμη που μιλαμε στη Φρατζη 47 και σας καλει να μοιραστητε το βελουδινο αγγιγμα της!καθε της προγραμμα και μια συναρπαστικη εμπειρια!τρελαινομαι και που το σκεπτομαι!!!!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Η Νταρια μολις ξεκινησε αυτη την στιγμη που μιλαμε στη Φρατζη 47 και σας καλει να μοιραστητε το βελουδινο αγγιγμα της!καθε της προγραμμα και μια συναρπαστικη εμπειρια!τρελαινομαι και που το σκεπτομαι!!!!
Αυτό το μήνυμα βγαίνει και σε ραδιοφωνικό σποτ?? :grin:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αυτό το μήνυμα βγαίνει και σε ραδιοφωνικό σποτ?? :grin:

η αλλιώς.....η νταρια παιρνει την μπαλλα απο το κεντρο,ντριμπλαρει την κυρα ειρηνη..παιρνει φορα,σουταρει και η μπαλλα καρφωνεται στο δεξι αρχιδι του εκαστοτε πελατη... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Το στούντιο της Λεωφόρου Αθηνών 215 είναι εδώ και τρεις μέρες κλειστό.
Ξέρει κανείς αν θα ανοίξει και πότε ?
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αυτό το μήνυμα βγαίνει και σε ραδιοφωνικό σποτ?? :grin:
Φιλαρακι μια δοκιμη θα σε πεισει !το κοριτσι ειναι μοναδικο !ισως οτι καλυτερο υπαρχει σε στουντιο αυτη την στιγμη!
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Φιλαρακι μια δοκιμη θα σε πεισει !το κοριτσι ειναι μοναδικο !ισως οτι καλυτερο υπαρχει σε στουντιο αυτη την στιγμη!

Φιλε μου δεν αμφιβαλω για αυτο..Αλλωστε οι κριτικες για τη συγκεκριμενη κοπελα ειναι πολλες και καλες...Το σχολιο ηταν για το τροπο που εγραψες με διαθεση χιουμορ παντα...Μη κολας :)

:thumbsup:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Φιλαρακι μια δοκιμη θα σε πεισει !το κοριτσι ειναι μοναδικο !ισως οτι καλυτερο υπαρχει σε στουντιο αυτη την στιγμη!
Η Ντάρια είναι GFΕ ?Δίνει και φιλάκια?Είναι τώρα στο Φ47? Τιμούλα? Ευχαριστώ φίλε
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Η Ντάρια είναι Girl Friend Experience.Δεν δίνει φιλιά στο στόμα.Είναι τώρα μέχρι τις 5:30 στην Φραντζή 47 και ξεκινάει απο 50 Ευρώ και άνω ανάλογα το πρόγραμμα.
Ευχαριστώ φίλέ φεύγω.....
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Με ολα αυτα που εχω ακουσει για την Νταρια ετσι μου ερχεται να κλεισω το μαγαζι μου αφου τους διωξω ολους και να παω για 1 ωρα να δω τι παιζει.
Μαλλον χανω πολλα που δεν εχω παει ακομα μαζι της. :headbang:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Η Ντάρια είναι Girl Friend Experience.Δεν δίνει φιλιά στο στόμα.Είναι τώρα μέχρι τις 5:30 στην Φραντζή 47 και ξεκινάει απο 50 Ευρώ και άνω ανάλογα το πρόγραμμα.

Μα το Girl Friend Experience προυποθετει και φιλιά στο στόμα
Τοτε τι Girl Friend Experience ειναι?????????
:headbang: :headbang: :headbang: :think: :think: :think: :jerking: :jerking: :dancing:
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Με ολα αυτα που εχω ακουσει για την Νταρια ετσι μου ερχεται να κλεισω το μαγαζι μου αφου τους διωξω ολους και να παω για 1 ωρα να δω τι παιζει.
Μαλλον χανω πολλα που δεν εχω παει ακομα μαζι της. :headbang:


οπου ακους πολλα κερασια....την πηρα στις 15 Αυγουστου στην Βριλησσου 57 οπου ανοιξε το απογευμα...λογω της συγκεκριμενης μερας δεν ειχε καθολου κοσμο για να δικαιολογησεις την βιασυνη...ειχα ακουσει κι εγω πολλα απο την εποχη της Λελας Καραγιαννη...σε γενικες γραμμες not  bad , απλα σε προσγειωνω λιγο για να μην απογοητευτεις εχοντας υψηλες προσδοκιες...
 

Επισκέπτης
Μα το Girl Friend Experience προυποθετει και φιλιά στο στόμα
Τοτε τι Girl Friend Experience ειναι?????????
:headbang: :headbang: :headbang: :think: :think: :think: :jerking: :jerking: :dancing:
φιλε ετσι ειναι οπως τα λες αλλο να ειναι προσχαρη με τον πελατη και αλλο gfe... gfe παει να πει πως γαμιεται σαν την κοπελα του καθενως κατι που σημαινει φιλακια χαδακια δακτυλακια και ανεση χρονου.... λοιπον μην ακουω τωρα gfe αλλα δεν δινει φιλακια δεν αφηνει δακτυλακια κτλ....
 

Επισκέπτης
Σωστός στο post σου.Η εν λόγω είναι αρκετά πρόσχαρη,ομιλητική και θερμή μέσα και κάποιος αυτό το παίρνει 'σαν να είναι με την κοπέλα του'.Γι'αυτό και κάποιοι την χαρακτηρίζουνε gfe.Αυτο το σκηνικό δηλαδή το εκλαμβάνουν σαν gfe. Και όπως σωστά θέτεις άλλο το gfe διότι πέφτουνε γλωσσόφιλα και ακά  κάτι που η Ντάρια φυσικά δεν κάνει. Aλλά επειδή εγώ προσωπικά έχω κλάψει αρκετά 50άρια στα στούντιο (και άλλοι φαντάζομαι  :'() τολμώ να πω ότι η Ντάρια κάνει πολύ καλά στην δουλειά της.
φιλε οντως ειναι πολυ καλη και φιλικη με τον πελατη!! αλλα δεν πουλαει gfe... βεβαια ειναι πολυ καλη!!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Μελινα η κλασσικη GFE. Αν σε ξερει ειδικα κανεις το θεικο γαμησι που ουτε η κοπελα σου δεν μπορει να σου προσφερει.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σημερα, στις 11.00',βρεθηκα στην Φραντζη 47, ελπιζωντας να γνωρισω, χωρις μεγαλες καθυστερησεις, την Νταρια, αλλα περιμενα περι τα 15 λεπτα στο δωματιο, διοτι απο τις 10.00' που ανοιξαν ειχε συνεχεια κοσμο !!!!!
Η κοπελλα,ειναι απολυτα επαγγελματιας χωρις ιχνος βιασυνης και αγενους συμπεριφορας. Εμφανιση αψογη, καθαρη, κλπ.
ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ επιλογη. Βαθμος 9 !!!!
 

Επισκέπτης
Βόλτα στα Δροσοπούλου το μεσημερακι αλλα και στα 2 τιποτα το σπουδαίο .Κατέθεσα στη Λεμπέση στην Αννα.Τσαμπα το 50 αρι ψυχρή όσο και η Ανταρκτική.. :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom