Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Τελικά αυτή η Ρούμπι βρωμάει ή όχι; Γιατί έτσι διάβασα σε μία κριτική της και η Σιμόν έχει πάρει ήδη μέτρα!
Το σχολιο το ειδα και εγω, παντως 69 ΔΕΝ αναφερθηκε χθες απο την τσα2.
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
παιδια κανονισα ιδοι γιατρο αυριο σε προσοπικο γιατρο,σας υποσκομαι οτι θα βρουμε την λησει...ευχαριστω για την προιδοπιειση..με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα!!! Ξέρει κανείς ποιά κοπέλα δουλεύει απόψε Ισμήνης; Μήπως εσύ βρε Γουόρ;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Παιδιά καλησπέρα!!! Ξέρει κανείς ποιά κοπέλα δουλεύει απόψε Ισμήνης; Μήπως εσύ βρε Γουόρ;

Έτσι όπως το θέτεις, θα νομίσει κανείς ότι ρωτάς τον Γουώρ αν δουλεύει :2funny: :2funny: :2funny:

Καλή επάνοδο!!!

 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Βριλησού 12 η Μαγδαλένα, μικροκαμωμένο και τίποτα ιδιαίτερο εμφανισιακά
Βριλησού 46 η Σάντρα, ξανθιά πορνοστάρ μετά πρωκτικού
Βριλησού 36 η Μαρία, νταρντάνα ξανθιά ελληνίδα που δούλευε παλιά στη Φωκαίας
Βριλησού 57 η Αγάπη
Δροσοπούλου 97 μελαχρινό έκφυλο νταρντανοκοντοπούτανο, με 80 ευρώ πρωκτικό, high heels και λαχανί βαμένο νυχάκι.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Βριλησού 36 η Μαρία, νταρντάνα ξανθιά ελληνίδα που δούλευε παλιά στη Φωκαίας
-----
E ίναι μήπως  αυτή η μαρία- μαράκι του Φωκ 25β =Αντελόσπιτο με την πίπα με .. κενό αέρος στο προφυλακτικό ?! :think:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Εχτες βραδι Πεμπτης 23/8/07 βγηκαμε για εφοδο με τους μαχιμους συναγωνιστες πιτσιλιστη και σκιντο. Ειχαμε δωσει ραντεβου 10 στην πλατεια βικτωριας και φυγαμε με τα μηχανακια για που αλλου? για Σερβιων. Για τη Μελιναρα. Για αλλη μια φορα απεδειξε οτι ειναι η δασκαλα του σεξ. Τα λογια ειναι περιττα. Πηρα το προγραμμα των 70 για παραπανω περιποιηση. Ειναι μες την καυλα να μου λεει καυλωτικα λογια.Να με χαιδευει με τις βυζαρες της. Πλεον ειναι σταθερη αξια για την δυσκολη εποχη του αγοραιου ερωτα. Σε ευχαριστω πολυ Μελιναρα μου για τις ομορφες στιγμες που μου χαρισες και εγω υποσχομαι θα ειμαι παντα κοντα σου.
 

Επισκέπτης
Εχτες βραδι Πεμπτης 23/8/07 βγηκαμε για εφοδο με τους μαχιμους συναγωνιστες πιτσιλιστη και σκιντο. Ειχαμε δωσει ραντεβου 10 στην πλατεια βικτωριας και φυγαμε με τα μηχανακια για που αλλου? για Σερβιων. Για τη Μελιναρα. Για αλλη μια φορα απεδειξε οτι ειναι η δασκαλα του σεξ. Τα λογια ειναι περιττα. Πηρα το προγραμμα των 70 για παραπανω περιποιηση. Ειναι μες την καυλα να μου λεει καυλωτικα λογια.Να με χαιδευει με τις βυζαρες της. Πλεον ειναι σταθερη αξια για την δυσκολη εποχη του αγοραιου ερωτα. Σε ευχαριστω πολυ Μελιναρα μου για τις ομορφες στιγμες που μου χαρισες και εγω υποσχομαι θα ειμαι παντα κοντα σου.
ooo ενασ θερμος εραστισ τισ ιδονισ που χαρισε τριφερες στιγμες στιν τσαχπινοπουτανιαρα μελινα...
ι μελιναρα ειναι το σιμβολο του σεξ για τον μπουρδελιαρι1984 και αυτος τιν τιμαει σινεχοσ γιατι οπος ειπε και εκινος ι μελιναρα  ειναι ΑΣΟΣ στο πιτσιλισμα!!!!
 

draxan04

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
55
Like
905
Πόντοι
6.810
Καλησπέρα αγαπητοί συνοδοιπόροι,
Τα ερωτήματά μου για σήμερα είναι μάλλον απλά για όσους ασχολούνται πιο εντατικά από εμένα.
Μια και είμαι κυψελιώτης έχω τις ακόλουθες ερωτησεις:
1. πότε θα ξαναλειτουργήσει το μαγαζί στην Αγ. Μελετιου 37?
και
2. Ξέρουμε αν θα λειτουργήσει ξανά το πάνω πάτωμα στην Λ. Καραγιάννη 35? Γνωρίζω ότι είχε κλείσει για ανακαίνηση.
Ευχαριστώ εκ των προταίρων draxan 04
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλημερουλα οπως ειπα.πηγα την ΡΟΥΜΠΗ στο γιατρο κ αΠω τι μου ειπε δεν υπαρχει καμια αροστια απλα η κωπελα εχει ενα προβλημα γηνεκολογικο που κανει να μην διασετησει κανονικα για το λογο αυτο ειχε την μιροδεια αλα κανει μια τεραπια για 3 μερες κ οκ.δεν εχει καμια σχεση με μικτεσ κτλ....με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς τα σημερινα προγραμματα των αθηναικών στούντιο;; HELP
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Χθεσινή μεσημεριανή επίσκεψη στο Αχαρνών 106... :rockon: :rockon: :rockon:

Κοπέλλα, η Σάσα, όχι πάνω από 25, 168-170 ύψος, μελαχρινή με τα μαλλιά πιασμένα κοτσίδα, πολύ καλό σώμα, επιπέδου στρίπερ, λεπτή με μεσαίο βυζί και λευκό, βελούδινο δέρμα...

Στο δωμάτιο, με εξαίρεση τη μέτρια πίπα, πολύ καλή στα υπόλοιπα, με εναλλαγές στάσεων και πολύ καλή συμμετοχή...

Τιμή, το απλό 30 ευρώ, plus 20 για κάθε ένα από τα έξτρα (69, σεξ σόου, αυταρχικό) :rockon: :rockon: :rockon:



 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
καλημερουλα οπως ειπα.πηγα την ΡΟΥΜΠΗ στο γιατρο κ αΠω τι μου ειπε δεν υπαρχει καμια αροστια απλα η κωπελα εχει ενα προβλημα γηνεκολογικο που κανει να μην διασετησει κανονικα για το λογο αυτο ειχε την μιροδεια αλα κανει μια τεραπια για 3 μερες κ οκ.δεν εχει καμια σχεση με μικτεσ κτλ....με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ

Η ΡΟΥΜΠΗ τι ράτσα είναι;Θέλω να πάρω ένα θηλυκό ιχνηλάτη κατά προτίμηση beagle.Αν είναι beagle,στο επόμενο ζευγάρωμα ενδιαφέρομαι να δω τα κουτάβια! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing:
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
αυριο πρωινη βαρδια στη Φρατζη  η μοναδικη Νταρια!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Τώρα - πρωινή στο Δροσοπουλου΄95 η Λάουρα ( η ξανθιά ,του 95 με τα κοτσιδάκια)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom