Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σημερα, στις 11.00',βρεθηκα στην Φραντζη 47, ελπιζωντας να γνωρισω, χωρις μεγαλες καθυστερησεις, την Νταρια, αλλα περιμενα περι τα 15 λεπτα στο δωματιο, διοτι απο τις 10.00' που ανοιξαν ειχε συνεχεια κοσμο !!!!!
Η κοπελλα,ειναι απολυτα επαγγελματιας χωρις ιχνος βιασυνης και αγενους συμπεριφορας. Εμφανιση αψογη, καθαρη, κλπ.
ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ επιλογη. Βαθμος 9 !!!!
Νταρια για παντα!Μοναδικη!Οσοι πηγαν σημερα καταλαβαινουν!το μωρακι τα δινει ολα!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
πηγα και εγω να το πιτσιλισω αυτο το πορνιδιο αλλα ρε παιδια δεν μ'αρεσε εμφανισιακα καθολου δεν ειναι του στυλ που μ'αρεσει δεν πληρωνα για να τη πηδηξω και ας κανει το καλυτερο σεχ
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
πηγα και εγω να το πιτσιλισω αυτο το πορνιδιο αλλα ρε παιδια δεν μ'αρεσε εμφανισιακα καθολου δεν ειναι του στυλ που μ'αρεσει δεν πληρωνα για να τη πηδηξω και ας κανει το καλυτερο σεχ
Οταν την ειδα στο σαλονι της Φραντζη της ειπα αν γαμιεται χωρις τα γυαλια-Με ξενερωναν-Μου απανταει''Γουσταρεις πιπουλα χωρις γυαλια μωρακι''Το οποιο φυσικα μωρακι ειναι ''ψωμοτυρι''για αυτην-Χωρις τα γυαλια φιλε μου ειναι καυλα.Μια δοκιμη αξιζει!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Οταν την ειδα στο σαλονι της Φραντζη της ειπα αν γαμιεται χωρις τα γυαλια-Με ξενερωναν-Μου απανταει''Γουσταρεις πιπουλα χωρις γυαλια μωρακι''Το οποιο φυσικα μωρακι ειναι ''ψωμοτυρι''για αυτην-Χωρις τα γυαλια φιλε μου ειναι καυλα.Μια δοκιμη αξιζει!

ξερεις τι μου θυμισες τωρα !!!!!  μια φορα φιλος πιρε γιαλια ηλιου και οταν μπικαν μεσα της ειπε να φορεσει αυτα μιλαμε για τρελα , το πιο κουφο ειναι οτι τα φωρεσε , ( το εχει σε βιντεο ) ............  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

nito

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2006
Μηνύματα
44
Like
26
Πόντοι
0
Χθες περασα απο Βριλυσσου 57στις 00.30.Ηταν η Αλεξια Ρωσιδα.Ωραιες αναλογιες και πολυ προστυχο βλεμμα.Μου ειπε οτι κανει ολα τα προγραμματα
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ξερεις τι μου θυμισες τωρα !!!!!  μια φορα φιλος πιρε γιαλια ηλιου και οταν μπικαν μεσα της ειπε να φορεσει αυτα μιλαμε για τρελα , το πιο κουφο ειναι οτι τα φωρεσε , ( το εχει σε βιντεο ) ............  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Μιλας για γυαλια που τα φορεσε η Νταρια ή καποια αλλη κοπελα?Αν εχουμε την εβομαδιαια ανημερωση για Φραντζη 47 ας την ποσταρουμε για να δουμε μερες-ωρες και πιθανους στοχους :headbang2:(Καιρο εχει να δουλεψει βραδυ η καυλα Ρουμανα Παολα με τις βυζαρες-Μια φορα την πηρα εκει διπλη ταριφα  :cum: :headbang2: :headbang2: :cum: :bounce-glasses:
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή επίσκεψη Τριγγέτα έτσι γιά βόλτα και ενημέρωση κατεβαίνοντας παραλιακή.Ηταν γύρω στις 20:30 και βλέπω την Ιζαμπέλα.Μπαίνεις ή δεν μπαίνεις ? Μπαίνεις φυσικά.Κατά τα άλλα τα γνωστά,τι να πείς.Εύγε.Προσοχή όμως.Θαυμαστές της Ιζαμπέλας τρέξτε.Όπως μου είπε θα δουλέψει και αυτήν την εβδομάδα ( σήμερα βράδυ Συγγρού 144) και μετά θα λείψει τρείς εβδομάδες διακοπές.!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ.
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
πηγα και εγω να το πιτσιλισω αυτο το πορνιδιο αλλα ρε παιδια δεν μ'αρεσε εμφανισιακα καθολου δεν ειναι του στυλ που μ'αρεσει δεν πληρωνα για να τη πηδηξω και ας κανει το καλυτερο σεχ
Φιλε μου  ετσι ειπανε και αλλοι αλλα στο δωματιο αλλαξαν γνωμη!Η Νταρια δεν ειναι μια απλη κοπελα σαν ολες τις αλλες που συναντας σε στουντιο η σε μπουρδελα ,εχει αυτο το κατι που σε κανει και κολλας μαζι της !Μπορει εσενα προσωπικα να μην σε ικανοποιει σαν εμφανιση αλλα στο κρεββατι θα αλλαζες γνωμη .ο τροπος που συμπεριφερεται αυτη η κοπελα ο τροπος που σε αγγιζει ,που σε τυλιγει στο κορμι της ,που σε κρατα μεσα της ειναι κατι παραπανω απο το να το εκανες με την κοπελα σου .Ομως μην την αδικεις ετσι δοκιμασε μια φορα και ξαναγραψε και ειμαι σιγουρος οτι τα λογια σου θα ειναι εντελως διαφορετικα!Ας γραψουν και αυτοι που εχουν δοκιμασει.Ασε που και απο εμφανιση το μωρο ειναι αψογο!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Προς απαντες!
Ξερει κανεις το προγραμμα της Φρατζη 47 σημερα?Περασε κανεις απο εκει?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Παντος απο θέμα εμφάνισης ούτε και εμένα με ικανοποιήσε η Νταρια και γι'αυτο δεν την έχω τεστάρει !
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή επίσκεψη Φραντζή 47 γιά Ντάρια.Ήταν η πρώτη φορά  γιά την συγκεκριμένη κοπέλα που τόσα είχα διαβάσει.Κόσμος και αναμονή.Κατι θα ξέρουν και οπλίστηκα με υπομονή.Κάποια στιγμή εμφανίζεται με τα γυαλάκια της και το τσιμπιδάκι στα μαλλιά.Το όλο πακέτο παρουσίασης κάπου δεν με ενθουσίασε εμφανισιακά (ίσως να έφταιγαν και τα εσώρουχα-δεν μου πολυάρεσαν).Αποφάσισα να μπώ.Περίμενα περίπου 20 λεπτά στο δωμάτιο (ευτυχώς χάζευα τηλεόραση) μέχρι που ξαφνικά μπαίνει με μιά χάρη,ένα νάζι,μιά τσαχπινιά που δεν περιγράφεται.Βγάζει τα γυαλιά της (Ντάρια είσαι καλύτερη χωρίς τα γυαλιά ή άλλαξέ τα),πιάνουμε κουβεντούλα (περί Γκαμπριέλας) και ξεκινάει να σέρνεται στο κορμί μου με τα στήθη της όπως η πύρινη λαίλαπα των ημερών που τα φουντώνει όλα στο πέρασμά της,έτσι φούντωσα και εγώ.Τα υπόλοιπα δεν λέγονται με λόγια.Όσοι έχουν πάει τα ξέρουν γιά αυτό και ξαναπάνε οι υπόλοιποι να πάνε γιά να μας επιβεβαιώσουν και να δούνε το φώς τους.Πάντως η κοπέλα λες και γεννήθηκε για αυτήν τη δουλειά.Μπράβο Ντάρια ! (πίνε λιγότερες μπύρες-το αρκουδάκι).
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Χθεσινή επίσκεψη Φραντζή 47 γιά Ντάρια.Ήταν η πρώτη φορά  γιά την συγκεκριμένη κοπέλα που τόσα είχα διαβάσει...Τα υπόλοιπα δεν λέγονται με λόγια.Όσοι έχουν πάει τα ξέρουν γιά αυτό και ξαναπάνε οι υπόλοιποι να πάνε γιά να μας επιβεβαιώσουν και να δούνε το φώς τους.Πάντως η κοπέλα λες και γεννήθηκε για αυτήν τη δουλειά.Μπράβο Ντάρια ! (πίνε λιγότερες μπύρες-το αρκουδάκι).

Έτσι είναι  :rockon: :rockon: :rockon:

Και μετά από χθεσινοβραδυνή επίσκεψη στη Συγγρού 144 (Ισαβέλλα  :rockon: ), το ντέρμπυ νομίζω πως παίζεται ανάμεσα στις δύο... :rockon: :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.536
Πόντοι
41.447
για πήγαινε μια και απο Σόνια Λελας Καραγιάννη 35 επάνω πρωινή βάρδια
και μετά τα λέμε.... :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μην ξεχναμε ομως και την ''πορνοσταρ'' σαρα στην καρεα που τα συνδυαζει ολα.. μουναρα, κορμαρα, εκφυλη, τρελλό σερβις και πορνοσταρ συμπεριφορα..
ή το χεις ή δεν το χεις.. ;)
 

Επισκέπτης
Παπά μου, τη Σάρα τί ώρες συνήθως τη βρίσκουμε;
Ευχαριστώ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.147
Κριτικές
491
Like
37.536
Πόντοι
41.447
Λες να γίνει τριολέ το ματσάκι; :rockon: :rockon: :rockon:

φιλε πήγαινε και Σόνια και Σάρα.
Μετά περιμένουμε με αγωνιά την κριτική σου και την κατάταξη που θα κάνεις στα κορίτσια (αναλυτική βαθμολογιά κτλ)
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Μήπως θα πρέπει να διεκδικήσει μια θέση και η Μελίνα, η οποία ως λιγότερο προσβάσιμη τώρα ίσως αδικείται λίγο;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom