Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Flesh γραψε και το ονομα σου σε κανα χαρτακι πριν πας στην Σονια γιατι μπορει να το εχεις ξεχασει μετα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μήπως θα πρέπει να διεκδικήσει μια θέση και η Μελίνα, η οποία ως λιγότερο προσβάσιμη τώρα ίσως αδικείται λίγο;

μπαααα..... αυτη δεν ειναι που λεει οτι δεν κανει δευτερη φορα την ιδια σταση ????  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πάτερ, δύο ή τρεις φορές που συνευρέθην μαζί της στην Ιππώνακτος ήταν πάρα πολύ θετική μαζί μου.
Βέβαια δεν πρόφθασα να ζητήσω επανάληψη της ίδιας στάσης γιατί με είχε ήδη "στείλει", επομένως αφήνω την κρίση σε εσάς που την ξαίρετε καλύτερα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ, δύο ή τρεις φορές που συνευρέθην μαζί της στην Ιππώνακτος ήταν πάρα πολύ θετική μαζί μου.
Βέβαια δεν πρόφθασα να ζητήσω επανάληψη της ίδιας στάσης γιατί με είχε ήδη "στείλει", επομένως αφήνω την κρίση σε εσάς που την ξαίρετε καλύτερα.

διαθετει κορμαρα και γενικα ειναι μουναρα, ΑΛΛΑ το σερβις της ειναι μια πανω και μια κατω. γι αυτο η σαρα, η ιζαμπελα και η σονια γαμανε !! διοτι ειναι παντα, μα παντα, στην κορυφη και απο πλευρας σερβις..
 

Επισκέπτης
Πάτερ, υπερθεματίζω για τις δύο, και περιμένω την δωδεκάτη νυκτερινή μήπως πετύχω για πρώτη φορά  τη Σάρα.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Η Μελινα ειναι κορυφαια και αν σε μαθει περνας βασιλιας μαζι της. Δεν ειναι μιας δοκιμης μονο οπως στα μπουρδελα της Φυλης. Οσοι ειναι σταθεροι πελατες της το ξερουν οτι ειναι θεα. Δεν μπορεις να την κρινεις απο την 1η φορα. Για οσους ρωτανε την βρισκουμε στην Σερβιων 26 στον Κολωνο κοντα στη Λ.Καβαλας καθε Τριτη και Πεμπτη απο τις 5 το απογευμα μεχρι τις 11 το βραδι.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Η Μελινα ειναι κορυφαια και αν σε μαθει περνας βασιλιας μαζι της. Δεν ειναι μιας δοκιμης μονο οπως στα μπουρδελα της Φυλης. Οσοι ειναι σταθεροι πελατες της το ξερουν οτι ειναι θεα. Δεν μπορεις να την κρινεις απο την 1η φορα. Για οσους ρωτανε την βρισκουμε στην Σερβιων 26 στον Κολωνο κοντα στη Λ.Καβαλας καθε Τριτη και Πεμπτη απο τις 5 το απογευμα μεχρι τις 11 το βραδι.

Όπου η Δόξα και η Μελίνα.... 
 

Επισκέπτης
Αποτυχημένη προσπάθεια ανεύρεσης της Σάρα στην Καρέα 30 προ ολίγου. Η τσατσά (συμπαθεστάτη) με ενημέρωσε οτι αυτόν τον καιρό θα είναι πρωινή βάρδια (11 το πρωί με 6 το απόγευμα). Παρούσες η Λούση και η Τζένη (?). Δεν συγκράτησα καλά το όνομα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αποτυχημένη προσπάθεια ανεύρεσης της Σάρα στην Καρέα 30 προ ολίγου. Η τσατσά (συμπαθεστάτη) με ενημέρωσε οτι αυτόν τον καιρό θα είναι πρωινή βάρδια (11 το πρωί με 6 το απόγευμα). Παρούσες η Λούση και η Τζένη (?). Δεν συγκράτησα καλά το όνομα.

λουσυ επισης γαμαει..  :rockon: :rockon:
 

k4v0ur1d10n

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και Τζένη εχω να πω πως γαμάει, διαβάστε τη κριτική μου! Πρέπει να αποκτήσουμε νούμερο του τσεχοστούντιο!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

Επισκέπτης
Επομένως δυστυχώς ατύχησα. Ήμουν στην πηγή και νερό δεν ήπια.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Η Τζενη ειναι η γνωστη Τζίνα ή άλλη ρε μαγκες ?
Ασχετο, ξερει κανεις ποια ειναι τωρα στη Φρατζη ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom