Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

tbag29

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα πριν δυο βδομάδες. Ο χώρος καταπληκτικός αλλά η κοπέλα μέτρια. Μικροκαμωμένο, αδύνατο milf. Ρωσίδα. Αλλά από τότε μέχρι σήμερα πολλά μπορούν να έχουν αλλάξει.
Τιμές: 40 κανονικό, 60 με 69 και περισσότερη ώρα, 70 αυταρχικό και 100 με αρκετή ώρα μασαζ.
ευχαριστο χιλλοβερ και τορα που ταλεμε ειναι να ροσο στιν γωνια 3σεπτ και καποδιστρ ξω απο οκανα που φορα σινεχεια κατι 12ποντα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
ευχαριστο χιλλοβερ και τορα που ταλεμε ειναι να ροσο στιν γωνια 3σεπτ και καποδιστρ ξω απο οκανα που φορα σινεχεια κατι 12ποντα

πιστεύω οτι τα χιλς θα είναι εξλισου βρόμικα με την κοπέλα ατη  καποδιστρίου.
 

Επισκέπτης
Αγαπητοί φίλοι
-Βριλησού 46 το απόγευμα η Τσέχα Μαρίνα, μαστ για όσους δεν τη γνωρίζουν
-Βριλησού 12 η Σίμόν ακόμα, μετά τις 8 μάλλον θα αντικατασταθεί από άλλη κοπέλα
-Κεφαληνίας 75 η Βίκυ, ωραίο πλάσμα με τατουαζ στη μέση. Πρέπει να δούλευε παλιά στο Βριλησού 60 πράγμα που δεν αποτεί καλή σύσταση.
-Δροσοπούλου 97, ψηλή ξανθιά, δε συγκράτησα όνομα. Καλλίγραμμη και συμπαθητική. Πρωκτικό με 80. Μετά τις 8 άγνωστο ποια θα είναι πάντως θα είναι όμορφη σύμφωνα με την τσατσά.
Τα σέβη μου στον Κύριο Μπακάλη

Χαίρετε.

Όντως η Μαρίνα είναι αξία προσοχής.
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους η Σιμονε ειμαι ειμουνα σημερα οπως ειπε ο φιλος μας μεχρι της 8.....αλα τωρα ειναι η Ρουμπη μεχρι της 2,κ αυριο πρωη αλα απω της 11 παλη ρουμπη το βραδυ η Τανια για οποιος ξερει δουλεβε στην τριγετα..... καλο βολη.....παιδια....φιλια πολα ΣΙΜΟΝΕ
 

bruno21

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
πηγα μελινα σερβιων μου πηρε την τελεια πιπα και τις μπαλες μεσα super !!!κραταει καλα ακομα μπραβο της!!!!
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
επιδη ειμαι καλο παιδυ θα σας πω το αυριανο προγραμα...
πρωτα το δικο μας.βριλισου12 προ.Ρουμπη,βρα.Τανια
τωρα της φιλες μου.....
τριγγετα.πρ.ελενα,βρ.γιανα
ηποκρα144.προ.καρμεν,βρ.λιζα
σινγρου144.προ.ιζαβελα,βρ.μαντη
σμιρνης2.προ.μπαρμπαρα,βρ.μαρινα
κιφισου30.προ.ανετα,βρ.ντελια
Μην μου πειτε ειμαι καλη κωπελα ...καλο βολη...με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.031
Πόντοι
12.056
Μα καλα..τα 120 ενωμενα εργοστασια εισαστε??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
επιδη ειμαι καλο παιδυ θα σας πω το αυριανο προγραμα...
πρωτα το δικο μας.βριλισου12 προ.Ρουμπη,βρα.Τανια
τωρα της φιλες μου.....
τριγγετα.πρ.ελενα,βρ.γιανα
ηποκρα144.προ.καρμεν,βρ.λιζα
σινγρου144.προ.ιζαβελα,βρ.μαντη
σμιρνης2.προ.μπαρμπαρα,βρ.μαρινα
κιφισου30.προ.ανετα,βρ.ντελια
Μην μου πειτε ειμαι καλη κωπελα ...καλο βολη...με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
Πάρα πολύ ωραία. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
αμα ειναι για μενα.οχι απλα ειναι γνωστο οτι δουλεβα εκει παλια κ η κωπελες αυτες ειναι φιλες μου,πολες φορες βλεπω οτι ψαχνουν που ειναι μια η αλλη τοτε πηρα τηλ.κ εμαθα...το δικο μου παντος ειναι το Βριλισου12...οπως ξερουνε ολοι..με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
anthistenis.ξερεις οτι μαρεσει να περνανε ολοι καλα οταν θα μαθω κατι γιατι οχι.ι σημασια ειναι να περναι καλα σηνφωνεις..........φιλια
 

john_big36

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα, υπαρχει καπου κανενα σχολειο για τη Λιζα ,στην Ιπποκρατους, απ'οτι διαβασα ειναι απογευματινη βαρδια. Αξιζει τον κοπο??

Ευχαριστω εκτων προτερων.
΄'
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Καρέα 30 η Lucy. Καιρό είχα να ερωτευτώ κοπέλα του επαγγέλματος. Απίστευτο μουνί και απίστευτο γαμήσι. Σκατά, βλέπω την καταστροφή να πλησιάζει.
 

Επισκέπτης
Panosmpos να σε μαλώσω εγώ τώρα. Λίγα posts πιο πάνω δεν είπαμε ότι για δυο βδομάδες περίπου η σάρα θα είναι πρωινή βάρδια στην Καρέα 30;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Το είδα ότι είναι πρωί η 'Σάρα' αλλά επειδή χτες κάναμε καλή γύρα το ρίξαμε και στην τύχη μήπως έκανε καμιά διπλοβάρδια (αρκετές κάνουν) και την  :knockinb: βραδιάτικα. Σε κάνα 3ωρο πετάγομαι πάλι απο κει γιατί με έχει φάει η αγωνία  :huh:  :rockon:

αν πας και καταθέσεις περιμένουμε με αγωνία την κριτική σου στον κατάλογο :rockon: :rockon:
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα πηγα εχθεσ το μεσημερι βριλ 12  και ηρα σιμονη επαιζε παλια ιπποκρατους 144  μην σας παραμυθιαζει ειναι ατελιωτο μπαζο οταν θα γινει γνωστο το μαγαζι της θα κανει τα ιδια και χειροτερα  που εκανε ιπποκρατους
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες καλο χειμωνα
εχει κανεις ενημερωση για τωρα στα καλα μας τα μαγαζια?
 

Επισκέπτης
Το είδα ότι είναι πρωί η 'Σάρα' αλλά επειδή χτες κάναμε καλή γύρα το ρίξαμε και στην τύχη μήπως έκανε καμιά διπλοβάρδια (αρκετές κάνουν) και την  :knockinb: βραδιάτικα. Σε κάνα 3ωρο πετάγομαι πάλι απο κει γιατί με έχει φάει η αγωνία  :huh:  :rockon:
Με μεγαλη αγωνια για την star Σαρα.
 

Nikkos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους,
μπορεί κάποιος να με ενημερώσει τι εννοούν σε studio  οτι με 80 euro πχ κανουν οι κοπέλες αυταρχικό πρόγραμμα?

Δεν το έχω καταλάβει ακόμα.
Σας ευχαριστώ
Καλή συνέχεια σε όλους!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom