Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (1 μέλη και 49 επισκέπτες)

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
αφτη η Αγαπη ρε παιδια που πεζει σημερα και τι λεει΄΄΄ειναι καλη μεσα... την ειδα χθες αλλα δεν την πηρα
 

golddim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η αγάπη φίλε δεν παίζεται
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
εχεις πρωσοπικη εμπιρια....
περιγραψε τιν λιγο στα ενδοτερα....
αδιναμειες και ποια σημεια ειναι δυνατα.
που την πετυχενω σημαιρα΄...
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
ρε παλλουκάρια, επειδή για να πω την αμαρτία μου βαριέμαι να ψάξω όλο το thread, η πρώην Σάσα απο Λέλας  (σαν ΠΓΔΜ ακούστηκε,"πρώην Σάσα" :tooth:)με τί όνομα κυκλοφοράει και που; Είμαι σίγουρος πως το έχω διαβάσει κάπου, αλλά δν μπορώ να το βρω.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
ρε παλλουκάρια, επειδή για να πω την αμαρτία μου βαριέμαι να ψάξω όλο το thread, η πρώην Σάσα απο Λέλας  (σαν ΠΓΔΜ ακούστηκε,"πρώην Σάσα" :tooth:)με τί όνομα κυκλοφοράει και που; Είμαι σίγουρος πως το έχω διαβάσει κάπου, αλλά δν μπορώ να το βρω.

Θα την βρείς σαν "Πάολα" στην Βριλησσού 36 Δευτέρες απόγευμα αν θυμάμαι καλά.
Παιζει και στο Λιοσίων 278 αλλά δεν ξλέρω πότε.
Εχουμε ξαναπεί για αυτη...
Κορυφαίο μουνι, κωλάρα, κορμαρα, ΤΟ εκφυλο πρόσωπο, ΤΟ καλύτερο γλειψιμο αρχιδιων στην πιάτσα, ΑΛΛΑ και ολίγον τι ψυχασθενής και άρπα κόλλα στο δωμάτιο...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
ΑΛΛΑ και ολίγον τι ψυχασθενής και άρπα κόλλα στο δωμάτιο...

Με τις ώρες τις είναι...!!! κάποια βραδιά ειχα περάσει πολύ καλα στη λιοσίων με την Πάολα...και όλες τις υπόληπες φορές που πήγα μετά...έκλαψα το 30άρι...!!!! μάλλον έχει ψυχολογικά η γυναίκα(ρα)....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Με τις ώρες τις είναι...!!! κάποια βραδιά ειχα περάσει πολύ καλα στη λιοσίων με την Πάολα...και όλες τις υπόληπες φορές που πήγα μετά...έκλαψα το 30άρι...!!!! μάλλον έχει ψυχολογικά η γυναίκα(ρα)....

εμένα πριν 2 χρόνια (δευτερη μου επίσκεψη σε δαυτη) με ειχε κρατήσει 30 λεπτά στο δωμάτιο και μου και μου έλεγε τα προσωπικά της...
την επόμενη φορά που πήγα μούγγα!
γενικά εγώ εχώ βρει τα κουμπιά της για να μην αγριέύει, αλλά την βαράθηκα και με χάλασε μια φορά που κοιταγε να με τελειώσει γρήγορα...
Ενα tip ειναι να μην της πιπιλάτε, χουφτωνεται με μανια, δαγκωνετε τα στήθη....τρελενεται και είναι ικάνη να σηκωθεί να φύγει απο το δωμάτιο αφού πρώτα σε μπινελικώσει...
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Θα την βρείς σαν "Πάολα" στην Βριλησσού 36 Δευτέρες απόγευμα αν θυμάμαι καλά.
Παιζει και στο Λιοσίων 278 αλλά δεν ξλέρω πότε.
Εχουμε ξαναπεί για αυτη...
Κορυφαίο μουνι, κωλάρα, κορμαρα, ΤΟ εκφυλο πρόσωπο, ΤΟ καλύτερο γλειψιμο αρχιδιων στην πιάτσα, ΑΛΛΑ και ολίγον τι ψυχασθενής και άρπα κόλλα στο δωμάτιο...
Thanks Zero. Ναι την θυμάμαι από Λέλας. Είχα κάποια συνεχόμενα καλά γαμήσια μαζί της, τόσο που έλεγα «ντάξει εδώ είμαστε, σταθερός πελάτης» και σε μια φάση μπήκε πολύ φορτωμένη με κάτι, αργούσα και εγώ να τελειώσω λόγω κούρασης, και με παράτησε σύξιλο!
Θα μου πεις «γιατί θες να την ξαναβρείς»; Γιατί στα καλά της ήταν ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!

 

Επισκέπτης
Σαρα Καρεα 30.
Πρωινη βαρδυα με πολυ κεφι για πουτσο .
Εγω δεν ειχα δοκιμαση ξανα και μπορω ναπω πως ειναι στα επιπεδα της Ιζαμπελας οχι βεβαια της Σονιας.
Μια και η Σονια ειναι μια κατηγορια μονη της οπως λεει και ενας φιλος.
Πιπα πολυ δυνατη και μετα τεσσερις στασεις χωρις βιασινες.
Εγω οποτε ειμαι στα μερη θα ξαναπερασω.
 

xaris21

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια ανοιγει κανενα studio στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ?Λι γο πριν το TESSERA??
 

Επισκέπτης
Μολιs γυρισα απο Βριλησου 57 κοπελα η Ναταλι 60 ευρω και βρεθηκα στο δωματιο καλο γλυψιμο με κοιταγμα στα ματια και πολυ καλη συμετοχη.Μετα τιs 11 θα ειναι ηΕυα.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
φιλε apou ξερεις αν η νικολ ειναι εκει ακόμη?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
παιδια επειδη 8α κανω ισως κ στουντιοτσαρκα αυριο ξερετε ποια φοραει μποτες? ευχαριστω!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
τι εχεις παθει με τις μποτες ρε? θα σε χαλασει αν σε πλακωσει μια διμετρη με γοβες και σε αρχισει θα ξεχασεις τις μποτες ακαριαια.

παιρνεις εγγυηση γι αυτο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom