Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (1 μέλη και 43 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
παιδια επειδη 8α κανω ισως κ στουντιοτσαρκα αυριο ξερετε ποια φοραει μποτες? ευχαριστω!
Πάρε και εσύ ένα ζευγάτι κοντά,σε μία τσάντα, να τους δίνεις να τις φοράνε επί τόπου... :dancing: :dancing: :dancing:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
α ναι? κ τι νουμερο βρε εξυπνε? λες να εχω παπουτσοπωλειο? να κουβαλαω δεκα ζευγαρια? ελεοσ!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Στις 16:40 πήγα Θησέως 35 και πέτυχα Άννα. Κοντή, ξανθιά, νο 3-4 και με καλή συμμετοχή, αλλά από ώρες δεν έχει ιδέα. Πάς και ότι κάτσει....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295

mal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδεια περασα σημερα το μεσημερακι απο λ αθηνων 215 και ηταν κλειστο.τι εγινε το εκλεισαν το μαγαζακι? javascript:void(0);
Hmmm....:think:
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως μου κάνει τρομερή εντύπωση πως εδώ και καιρό κανείς δεν έχει αναφέρει το τρομερό-πανέμορφο μωρό που παίζει στην Κεφαλληνίας 75. Έλενα απο Ρωσία, με εμφάνιση που θα ζήλευαν πολλά CT,άψογη στο δωμάτιο.

Όσοι δεν έχετε δοκιμάσει σπεύσατε και μου λέτε ευχαριστώ μετά :P

Δουλεύει κάθε μερα νομίζω πάντα πρωί 10-5.

Καλό βόλι σύντροφοι ;)
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καλημερα παιδες!!επειδη ελειπα ενα μηνα απο αθηνα μηπως ξερετε αν υπαρχει ακομα η κορινα στη βρηλισσου 36?
 

Επισκέπτης
Χθεσινή νυκτερινή περιήγησις ανα τας σκολίας οδούς του μυστηρίου και της φαντασίας.

Λιοσίων 278 κάτω κλειστόν, άνω η Μαρίζα, ξανθή, ολίγον ευτραφής, με ωραίους βοστρύχους. 40 ευρώ. Δεν εδοκιμάσαμε.

Λιοσίων 303, εν σπουδαστήριον το οποίον κατά το μάλλον ή ήττον διέλαθε της προσοχής των κ.κ. συναδέλφων. Εντός η Αλεξάνδρα, αρκούντως καλλίγραμμος, τριακονταετής και (τεχνητώς) ξανθή. Κατά πάσαν πιθανότητα Αλβανίς. Εκτελεί και καθήκοντα υπηρεσίας υποδεχομένη τους πελάτας και εισπράττουσα. Εις μυστακοφόρος υπηρέτης περιορίζεται εις χρέη θυρωρού.

Εις το μικροσκοπικόν δωμάτιον ειργάσθη μετά σχετικής επιμελείας, πεολείχουσα εντέχνος, άνευ της αγχωτικής αδρότητος πλείστων άλλων. Υπάκουος κατά την πράξιν, διέκοψε εντελώς τας κινήσεις της λεκάνης κατά την υπτίαν στάσιν ως της εζητήθη επί σκοπώ καθυστερήσεως της κορυφώσεως.

Το αντίτιμον υψηλόν (50 ευρώ) αλλά η όλη εμπειρία σχετικώς ευχάριστος.

Εις την Αχαρνών 106 μια Κορίνα, βραχύσωμος, ξανθή, 27 - 28 ετών, αδιάφορος εμφανισιακώς. 30 ευρώ.

Εις την Κεφαλληνίας 75 μικρόσωμος συμπαθής υπηρεσία και εξαιρετικώς καλλίγραμμος εργαζομένη ονόματι Βίκυ, μετά λιαν μικρού στήθους όμως. Ομοιάζει κάπως προς την περίφημον Αγνήν (Αχαρνών 106 και αλλαχού).

Τέλος μια παρατήρησις δια την απαράδεκτον κατάστασιν η οποία επικρατεί εις τον οικίσκον της Φυλής 134 ισόγειον. Η εργαζομένη ανοίγουσα την θύραν μετά την ολοκλήρωσιν της πράξεως εξέρχεται κατ' ευθείαν εις τον προθάλαμον αφήνουσα τον γυμνόν πελάτην βοράν των οφθαλμών όλων των αναμενόντων.

 

Επισκέπτης
Λιοσίων 303, εν σπουδαστήριον το οποίον κατά το μάλλον ή ήττον διέλαθε της προσοχής των κ.κ. συναδέλφων. Εντός η Αλεξάνδρα, αρκούντως καλλίγραμμος, τριακονταετής και (τεχνητώς) ξανθή. Κατά πάσαν πιθανότητα Αλβανίς. Εκτελεί και καθήκοντα υπηρεσίας υποδεχομένη τους πελάτας και εισπράττουσα. Εις μυστακοφόρος υπηρέτης περιορίζεται εις χρέη θυρωρού
ι αλέξανδρα ειναι εδο και αρκετο καιρο σε αυτο το μπουρδελοσπιτο....ειναι γερμανιδδα μιλφ ξανθια!αξιοπιτσιλιστο για μια τουλαχιστον φορα το εν λογο πορνιδιο!
γεια σου ρε μπακαλι μαχιτι τον σκοτινον και αβισαλεον μονοπατιον  τισ ιδονις!ευγε γκαυλιαρι μου ευγεε!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ι αλέξανδρα ειναι εδο και αρκετο καιρο σε αυτο το μπουρδελοσπιτο....ειναι γερμανιδδα μιλφ ξανθια!αξιοπιτσιλιστο για μια τουλαχιστον φορα το εν λογο πορνιδιο!

μονο για μια φορα θα ελεγα..
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ξερει κανεις σημερα που μπορω να πετυχω την ισαβελλα ;;;
 

Επισκέπτης
ι αλέξανδρα ειναι εδο και αρκετο καιρο σε αυτο το μπουρδελοσπιτο....ειναι γερμανιδδα μιλφ ξανθια!αξιοπιτσιλιστο για μια τουλαχιστον φορα το εν λογο πορνιδιο!
γεια σου ρε μπακαλι μαχιτι τον σκοτινον και αβισαλεον μονοπατιον  τισ ιδονις!ευγε γκαυλιαρι μου ευγεε!!!

Να σφάλλω τόσον; Δεν νομίζω να είναι Γερμανίς. Η εκφορά της Ελληνικής παρέπεμπε ευθέως εις αλβανικήν καταγωγήν.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Μάλλον Συγγρού στο στουντιάκι απόγευμα....Για Ισαβέλλα εννοώ
 

flamable

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Για χαρά συναδελφοι μπουρδελιάριδες . Πρώτη φορά γραφω μετα απο καιρο που διαβάζω τα ποστ .Τι παιζει φρατζη σημερα ?λεω να κανς μια βολτα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom