Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φρατζη τωρα ειναι η βαλερια!!
βριλλησου 57 ειναι η ευα!
απο βριλλησου συνιστω την ναταλι!ειναι αυριο το βραδυ!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
προαλλες ετυχε να πετυχω την Μπαρμπι στο Δροσοπουλου 97 και την πατησα φιλοι μου!Η γκομενα ξανθια με κοτσιδες και για να ειμαι ειλικρινης με τραβηξε για να κατσω το ελκυστικο αν και πεσμενο λιγο βυζι πιρογα που διεθεται!Η γκομενα στο κρεββατι μαυρα χαλια!Κατευθειαν μπηκε στο γλυψιμο χωρις πολλα πολλα και μετα εντελως ψυχρη στο μαμησι!Εβγαζε κατι κραυγες εντελως προσποιητες και με προετρεπε να χυσω συνεχεια!Εδειξε να δυσανασχετει συνεχεια γιατι αργουσα να τελειωσω και και ηταν συνεχεια μουτρωμενη!Η γκομενα δεν αξιζει να δουλευει σε στουντιο παρα μονο σε μπουρδελα!Μαυρο στην συγκεκριμενη αγαπημενοι φιλοι μου και μακρια!Μην πετατε τα χρηματα σας σε τετοια ατομα!
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
0
Ενημέρωση μετα απο studiotsarka στην περιοχή Νεου Κοσμου. Λοιπον στην Συγγρού 144 ειναι η Γιαννα. Μικρη λεπτοκαμωμενη και αβυζη για τα γουστα μου. Τα προγράμματα γνωστα. Η Ισαβελλα θα επιστρέψει απο διακοπές στις 20 του μηνα. Στην Τριγγετα 3 είναι η Ελενα. Λιγο αγριοφατσα  μου φανηκε για αυτο και δεν πέρασα. Στην Ιππώνακτος 14 η Σαμπρινα. Νομιζω οτι υπάρχουν σχολια για αυτήν στο thread. Η Νατασσα θα ειναι εκει Σάββατο βραδυ. Τελικά κατέληξα στο Φρατζη 47 οπου τίμησα την Βαλέρια. Αναλυτική κριτικη ακολουθει.
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ιππωνάκτος 14 η Σαμπρίνα. Ποιο πεταμένο πενηντάρικο δεν έχω ξαναδώσει.Πολύ μάπα. Αφήστε που μου θυμίζει κλασσικό πρεζάκι με μαύρα μάτια και βαριά φωνή.
 

Επισκέπτης
Χμμ... παρακμή.

Φευ! Εάν όντως υπεισέρχεται ο παράγων "ναρκωτικά" δεν δυνάμεθα να πράξωμεν τίποτα.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
νεα απο τσαρκα. Συγγρου 144 γιαννα καλο παρουσιαστικο.ιππονακτος 14 η πορνοσταρ σαμπρινα σε πολυ φιτνες κατασταση.την ειχα τιμησει παλια στην λιοσιων 278 και δεν μου εκανε κλικ τωρα που εχει γινει σκελετος.φρατζη 47 νταρια.αυτη την εχω ψιλοβαρεθει πια. την πηδαγα απο την εποχη που ηταν λελας με την θεα Σονια.στην τριγγετα 3 μια με καστανο μαλλι που ονομα δεν συγκρατησα. αυτα απο μενα. σε κανα 2ωρο θα κανο καμια τσαρκα και στα στουντιο της κυψελης και στο πολυγωνο μπας και βρω τιποτα αξιολογο και οχι παλι τα ιδια και τα ιδια.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αστα panos αν την δεις δεν θα την γνωρισεις.σιγουρα πρεπει να εχει προβλημα υγειας.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Τόσο χάλια το Σαμπρινάκι? Κρίμα αν ισχύουν αυτά που διαβάζω...Θυμάμαι τότε που στην Λιοσίων 278 περιμέναμε ουρά εφορίας για να την γαμήσουμε  :grin: .Επειδή ξέρω ότι διαβάζει το forum τις εύχομαι να πάνε όλα καλά εάν έχει όντως πρόβλημα υγείας.

πανο εγω που την πηρα σημερα,μετα απο  πολυ καιρο,την βρηκα πολυ καλυτερα απο οτι ηταν πριν 3 περιπου μηνες.Τοτε ηταν παραγματι πολυ χαλια...τωρα εχει παρει 4 κιλα  και εχει αρχισει να στρωνει και νομιζω οτι θα βελτιωθει ακομα περισσοτερο.
σε καμμια περιπτωση ομως δεν ειναι οπως ηταν πριν 3-4 χρονια.
Θα συμφωνουσα με οσα λενε οι υπολοιποι αν τα ελεγαν πριν απο κανα τριμηνο.

αν ασχολειται με χημειες δεν ξερω...αλλα και να το κανει δεν θα ειναι η πρωτη του εππαγγελματος

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ξεκίνησα το πρωί για τη Σάρα. Δουλεύει στην Καρέα, πρωινή βάρδια. Καλή περίπτωση, αλλά νομίζω ότι γράφονται υπερβολικά καλές κριτικές γι'αυτήν. Άσε που κάνει και 60 ευρώ! Πάντως είναι καλή στο δωμάτιο. Βεβαίως είναι κατώτερη της Άννας που δουλεύει απογεύματα στο Πιπίνου 118 (Τώρα δεν δουλεύει, αλλά θα επανακάμψει). Περισσότερα σε λίγο στις κριτικές
 

Επισκέπτης
Χμμ... παρακμή.

Φευ! Εάν όντως υπεισέρχεται ο παράγων "ναρκωτικά" δεν δυνάμεθα να πράξωμεν τίποτα.

Έχω ακούσει από τσατσά έγκυρη ότι αθλείται στο σπορ Diego Armando Maradona...κι ότι έρεψε απο δαύτο.
Όταν την είχα δει τον Ιούλιο δεν το πίστευα, ο Skeletor !!!!!
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παλικάρια,

εγώ την Ντάρια πότε θα την πετύχω πρωινή ή μεσημεριανή βάρδια στο Ν. Κόσμο να δω ιδιοις ομμασι εάν ισχύουν όλα αυτά τα ωραία που γράφονται για αυτή;

εάν ξέρει κανείς και δεν βαριέται να ενημερώσει θα ήταν  :dancing:  :dancing: τέλεια. Λέτε ότι είναι και μέλος του site; ποιο είναι το nick της;
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
ξερει κανεις το προσεχες σ/κ τι ωρες θα δουλευει αν δουλευει κτλ γιατι τωρα καθημερινη μετα τη δουλεια δε λεει.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
κανα γαμημενο στουντιο,μπουρδελο θα ανοιξει στσ βορεια προαστεια?εχω βαρεθει να κανω 40 λεπτα αποσταση(τρενο)για να παω στην φυλης)με αποτελεσμα να εχω ξεπαραδιαστει και απο τα cg οταν βαριεμαι ν ατρεχω στην φυληε.ελεος ας με ακουσει κανας τσατσος να ανοιξει κανα σπιτακι.τι κοινωνικος ρατσισμος ειναι τουτος...ολοι εχουμε δικαιωμα στην ευκολη και γρηγορη προσβαση σε υπηρεσιες κοινωνικης ωφελειας...
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
κανα γαμημενο στουντιο,μπουρδελο θα ανοιξει στσ βορεια προαστεια?εχω βαρεθει να κανω 40 λεπτα αποσταση(τρενο)για να παω στην φυλης)με αποτελεσμα να εχω ξεπαραδιαστει και απο τα cg οταν βαριεμαι ν ατρεχω στην φυληε.ελεος ας με ακουσει κανας τσατσος να ανοιξει κανα σπιτακι.τι κοινωνικος ρατσισμος ειναι τουτος...ολοι εχουμε δικαιωμα στην ευκολη και γρηγορη προσβαση σε υπηρεσιες κοινωνικης ωφελειας...


+ 1000000000000000000000
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
''''..............Επισκέφθηκα το στούντιο της Σιμόν εχθές το βράδυ για τέταρτη φορά και δυστυχώς η κατάσταση με τις κοπέλες που φέρνει φαίνεται να πηγαίνει από το κακό στο χειρότερο.

Εργαζόταν η Ζωή από τον Άγιο Δομίνικο. Μικρή και ευπαρουσίαστη, με έπεισε να περάσω (βοήθησαν βέβαια και τα ενθουσιώδη σχόλια του ευγενικού κατά τα λοιπά τσάτσου - αν σου αρέσει πέρασε και θα μείνεις ενθουσιασμένος κλπ).

Η εμπειρία καταγράφηκε αν όχι η χειρότερη, σίγουρα από τις χειρότερες που έχω βιώσει σε στούντιο. Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο, ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να χαιδεύει τα μαλιά της και να χασμουριέται (2-3 φορές), μου απώθησε με απαράδεκτο τρόπο τα χέρια όταν προσπάθησα να θέσω σε εφαρμογή τα πολυδιαφημιζόμενα "ελεύθερα πιασίματα", προέβη σε υποτυπώδες στοματικό του ενός λεπτού και εν συνεχεία προσπάθησε να έρθει από πάνω. Φυσικά εόχα ξενερώσει απίστευτα και της ζήτησα να φύγει, κάτι στο οποίο απάντησε με έκδηλη ενόχληση "αυτό δεν γίνεται, εγώ δουλέυω" προτείνοντας μου μάλιστα επιτημιτικά το δείκτη (!!!). Επέμεινα και έφυγε τσατισμένη. Θεωρώ απαραίτητη σημείωση ότι είμαι ευπαρουσίαστος, καθαρός και πάντα ιδιαίτερα ευγενικός με τα κορίτσια.

Βγαίνοντας, με περίμενε ο τσάτσος και με ρώτησε τι συνέβη με την κοπέλα. Του απήντησα ότι εάν ήθελα συμπεριφορά αγγαρείας θα μπορούσα να πάω στο Μεταξουργείο με 15 ευρώ και όχι σε στούντιο (αν και είμαι βέβαιος ότι ακόμη και στο Μεταξουργείο ο μέσος όρος συμπεριφοράς των κοριτσιών είναι καλύτερος). Μου απάντησε "τι να σου πώ αγόρι μου, φταίτε και εσείς που τους δίνετε αξία" και με προέτρεψε να θέσω τα παράπονα μου υπόψη της ιδιοκτήτριας του σπιτιού για να την απομακρύνει (μάλλον αντιφατικός έναντι των αρχικών του σχολίων για την κοπέλα ο συμπαθής τσάτσος). Προσέθεσε δε "μη μου ζητήσεις πίσω λεφτά, θα σκοτωθώ μαζί της", όπου του απήντησα ότι μπορεί να τα κρατήσει και ζήτησα πίσω μόνο τα 10 ευρώ που είχα πληρώσει έξτρα για μασάζ που φυσικά δεν μου έκανε (και μου τα έδωσε).

Όπως ανέφερα και στην αρχή, ήταν η τέταρτη μου εμπειρία στο συγκεκριμένο χώρο, τον οποίο μάλιστα είχα επισκεφθεί ως ο πρώτος πελάτης όταν άνοιξε υπό τη Σιμόν και είχα εκτιμήσει ιδιαίτερα τις εξαιρετικές υπηρεσίες της ίδιας και τη διάθεση της να φέρει ένα νέο αέρα στο χώρο. Ακολούθησαν μία μετριότατη εμπειρία με τη Σερβα Λάνα, μία καλή εμπειρία με τη Ρουμάνα Καίτη και η χθεσινή απαράδεκτη εμπειρία με τη Ζωή. Όμως, σε ένα καλό στούντιο οι μέτριες και κακές εμπειρίες δεν μπορούν να είναι αποδεκτές με τέτοια συχνότητα και προσωπικά μάλλον δεν πρόκειται να ξαναεπισκεφθώ το χώρο.
Πληροφορίες επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ζωή
Ημερ/νια επίσκεψης: 05.09.2007  ..........''

μπραβο φιλε , + 100000000

ετσι ειναι , οπως ακριβως τα λες , αλλα οπως παντα θα το παρουν το κοριτσι θα το πανε σε αλλο studio θα το βαπτισουν με αλλο ονομα , και εμεις θα το ξαναπληρωσουμε και χανουμε τα λεφτα παλι

φανταζομαι παντως πως αισθανθικες οταν καβλωμενος και ετοιμος  για  '' φικιφικι ''
να σε ξενερωνει τοσο γερα οι γκομενα

φιλε ευχομαι να μην σου τυχη ποτε ξανα .......

πηγαινε και πνιξε τον πονο σου μεσα σε δυο μεγαλα ωραια  :boobies:  και ολα θα πανε καλα .........
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Μαύρο λοιπόν στη Ζωή!
Πές το σκηνικό στην Σιμόν στο τόπικ της Βριλησσού, είμαι περίεργος να δω τι θα σου πεί..
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
''''..............Επισκέφθηκα το στούντιο της Σιμόν εχθές το βράδυ για τέταρτη φορά και δυστυχώς η κατάσταση με τις κοπέλες που φέρνει φαίνεται να πηγαίνει από το κακό στο χειρότερο.

Εργαζόταν η Ζωή από τον Άγιο Δομίνικο. Μικρή και ευπαρουσίαστη, με έπεισε να περάσω (βοήθησαν βέβαια και τα ενθουσιώδη σχόλια του ευγενικού κατά τα λοιπά τσάτσου - αν σου αρέσει πέρασε και θα μείνεις ενθουσιασμένος κλπ).

Η εμπειρία καταγράφηκε αν όχι η χειρότερη, σίγουρα από τις χειρότερες που έχω βιώσει σε στούντιο. Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο, ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να χαιδεύει τα μαλιά της και να χασμουριέται (2-3 φορές), μου απώθησε με απαράδεκτο τρόπο τα χέρια όταν προσπάθησα να θέσω σε εφαρμογή τα πολυδιαφημιζόμενα "ελεύθερα πιασίματα", προέβη σε υποτυπώδες στοματικό του ενός λεπτού και εν συνεχεία προσπάθησε να έρθει από πάνω. Φυσικά εόχα ξενερώσει απίστευτα και της ζήτησα να φύγει, κάτι στο οποίο απάντησε με έκδηλη ενόχληση "αυτό δεν γίνεται, εγώ δουλέυω" προτείνοντας μου μάλιστα επιτημιτικά το δείκτη (!!!). Επέμεινα και έφυγε τσατισμένη. Θεωρώ απαραίτητη σημείωση ότι είμαι ευπαρουσίαστος, καθαρός και πάντα ιδιαίτερα ευγενικός με τα κορίτσια.

Βγαίνοντας, με περίμενε ο τσάτσος και με ρώτησε τι συνέβη με την κοπέλα. Του απήντησα ότι εάν ήθελα συμπεριφορά αγγαρείας θα μπορούσα να πάω στο Μεταξουργείο με 15 ευρώ και όχι σε στούντιο (αν και είμαι βέβαιος ότι ακόμη και στο Μεταξουργείο ο μέσος όρος συμπεριφοράς των κοριτσιών είναι καλύτερος). Μου απάντησε "τι να σου πώ αγόρι μου, φταίτε και εσείς που τους δίνετε αξία" και με προέτρεψε να θέσω τα παράπονα μου υπόψη της ιδιοκτήτριας του σπιτιού για να την απομακρύνει (μάλλον αντιφατικός έναντι των αρχικών του σχολίων για την κοπέλα ο συμπαθής τσάτσος). Προσέθεσε δε "μη μου ζητήσεις πίσω λεφτά, θα σκοτωθώ μαζί της", όπου του απήντησα ότι μπορεί να τα κρατήσει και ζήτησα πίσω μόνο τα 10 ευρώ που είχα πληρώσει έξτρα για μασάζ που φυσικά δεν μου έκανε (και μου τα έδωσε).

Όπως ανέφερα και στην αρχή, ήταν η τέταρτη μου εμπειρία στο συγκεκριμένο χώρο, τον οποίο μάλιστα είχα επισκεφθεί ως ο πρώτος πελάτης όταν άνοιξε υπό τη Σιμόν και είχα εκτιμήσει ιδιαίτερα τις εξαιρετικές υπηρεσίες της ίδιας και τη διάθεση της να φέρει ένα νέο αέρα στο χώρο. Ακολούθησαν μία μετριότατη εμπειρία με τη Σερβα Λάνα, μία καλή εμπειρία με τη Ρουμάνα Καίτη και η χθεσινή απαράδεκτη εμπειρία με τη Ζωή. Όμως, σε ένα καλό στούντιο οι μέτριες και κακές εμπειρίες δεν μπορούν να είναι αποδεκτές με τέτοια συχνότητα και προσωπικά μάλλον δεν πρόκειται να ξαναεπισκεφθώ το χώρο.
Πληροφορίες επίσκεψης
Όνομα κοπέλας: Ζωή
Ημερ/νια επίσκεψης: 05.09.2007  ..........''

μπραβο φιλε , + 100000000

ετσι ειναι , οπως ακριβως τα λες , αλλα οπως παντα θα το παρουν το κοριτσι θα το πανε σε αλλο studio θα το βαπτισουν με αλλο ονομα , και εμεις θα το ξαναπληρωσουμε και χανουμε τα λεφτα παλι

φανταζομαι παντως πως αισθανθικες οταν καβλωμενος και ετοιμος  για  '' φικιφικι ''
να σε ξενερωνει τοσο γερα οι γκομενα

φιλε ευχομαι να μην σου τυχη ποτε ξανα .......

πηγαινε και πνιξε τον πονο σου μεσα σε δυο μεγαλα ωραια  :boobies:  και ολα θα πανε καλα .........

ΓΙΑΤΙ κλαίς? Προ ημερών την έκραξα για τις πλάκας κοπελίτσες που έχει και μου έστειλε φιλιά.
Αντε ευχαριστήθηκες 50 γιουρια φιλάκια... :headbang:
 

Επισκέπτης
στη φρατζη τωρα η αλεξια και το βραδυ η βαλερια.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom