Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Αγαπητέ Germaon θα διαφωνήσω μαζί σου για την Σάρα στου Καρέα 30. Τιμάει τα λεφτά που παίρνει με το παραπάνω :rockon: την γάμαγα μέσα πάνω απο μισή ώρα χωρίς να μου πει 'άντε τελείωνε έχω κι'άλλους πελάτες'.Έγραψα την κριτική μου στον κατάλογο γι'αυτήν.Και τσέκαρε και το pm που θα σου στείλω  ;) :rockon:
Καλά εγώ δεν είπα ότι δεν πέρασα καλά ή ότι πήγε τσάμπα το 60άρι, αλλά δεν νομίζω ότι είναι και η καλύτερη σε στούντιο ατόν τον καιρό. Την Άννα την ψηλή που δουλεύει απόγευμα Πιπίνου , την έχετε πάρει? Μιλάμε σούπερ. Απορώ πώς δεν την έχουν πάρει χαμπάρι στο σάιτ. Η γυναίκα σε ρουφάει κανονικά .
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Ξερει κανεις τι έχει το μενου σημερα στη βριλησου και πέριξ?
Ευχαριστώ.
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Επηδη μωλης διαβασα το συμβαν κ μπορειται να φανταστει πως ειμαι μηλεισα με την καιτη κ αυριο θα ειναι το πρωη κ εγω το απογευμα για την δευτερα ειχα βαλει την Ρουμπια πρωη κ καιτη το βραδυ,τρη.σιμονε πρωη βρα.μανταλενα.για το σημβαν αμα μπορει να περασει αυριο που θα ειμαι εγω για να σου επιστρεψω τα χρηματα,δυστιχος δεν μπορω να γυρισω το χρονο πισω κ να περνας καλα,αλ να σε σιγουρος οτι η κωπελα αυτη η σιμορφονεται ι φευγει 1000 σιγνωμη κ ευχαριστω που ειπες.Με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.355
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Τελικα η Νατασα στην Ιππωνακτος ειναι σουπερ!
Γαμω τις πιπες χωρις βιασυνες και τα σχετικα!!!
 

Επισκέπτης
η ιππωνακτος ειναι για οσους γουσταρουν μιλφ!
 

man38

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε germaon η Αννα που αναφέρεις ειναι μια μελαχροινη ψηλη (180+) ρουμάνα που δουλευε παλια 1997 στα studio της Κεφαλληνίας?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Πειρασματισμων συνεχεια, χθες αποδευματινη βαρδια, στο στουντιο της Ισμηνης 2 οπου δοκιμασα την Καρμεν απο Ρουμανια. Εντυπωσεις www.bourdela.com/content/view/487/224/lang,el/]εδω[/url].
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σαββάτο ξημερώματα Καρέα 30 η Lucy. Παρόλο που γινόταν χαμός από κόσμο στο μαγαζί και μέχρι εκείνη την ώρα είχε φάει εκατό ψωλές η κοπέλα παρέμεινε στο ύψος της και με έστειλε για άλλη μια φορά...
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς τι παίζει στο Λεμπέση 38 ? πέρναγα μιά φορά και είδα δύο Ξανθά αποκάτω στην πόρτα απιστευτα...
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Σημερινή αναφορά

-Ξεκινίσαμε απο Βριλησσού 60, όπου ήταν μια ξανθιά εν ονόματι Κορίνα, αδιάφορη
-Βριλησσού 46 ένα ωραίο ξανθό μουνάκι αλλά είχε ουρά και βαριόμουνα να περιμένω...
-Βριλησσού 36 μας ανοίγει μία μοθτρωμένη και αγενέστατη τσατσά και μας παρουσιάζει μια μελαχρινή milf απο ρωσία με πλαστικό βυζί και άσχημη στο πρόσωπο - δεν τιμήσαμε
-Βριλησσού 57 φτάσαμε κατα τις 23.00 οπού ήταν και η αλλαγή της βάρδιας, μας παρουσιάστηκε με νταρντάνα εν ονόματι Natalie η οποία αυτοπαρουσιάστηκε βασικά και είπε και όλο το πρόγραμμα μόνη της - διαβασμένη!
-Βριλησσού 12 - αγενέστατη τσατσά, βλέπω για πρώτη φορά την περίφημη simone η οποία δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ - έφυγα χωρίς κάν να το σκεφτώ

...βάζουμε πλώρη για πιο κάτω

-Φραντζή 47 όπου και καταθέσαμε... ευγενικη τσατσά και ευγενική (στην αρχή) η Αλεξία όπως μασ παρουσιάστηκε, μελαχρινή με πράσινα μάτια και ωραία βυζάκια και αποφασίζουμε να περάσουμε...
Μπαίνει μέσα.. τι κάνεις της λέω, -ΚΑΛΑ! (σκέτο)
μου αρχίζει εκεί να χαιδεύει τον πούτσο με τα βυζιά της ελέυθερα πιασίματα κανονικά , μου φοράει το σκουφί και μοθ αρχίζει ένα συμπαθιτικό μέν αλλά τίποτα το ιδιαίτερο δε τσιμπούκι, πάω να της πίασω τα μαλλιά, μου τραβιέται.. μετά απο 2 λεπτά το πολύ αυτής της μέτριας πίπας, ούτε γλείψιμο μπάλλες ούτε τίποτα μου γυρνάει απτην άλλη να την γαμήσω ιεραποστιλικά, ένιωθα σαν να γαμάω κούκλα, την γυρνάω στα 4 - ατάραχη! κάτι αα και ου έβγαζε που και πού αλλά και αυτά με το ζόρι, τελιώνω λοιπόν και όπως είναι σηκώνεται και φεύγει με ενα "γειά" μέσα απο τα δόντια ίσα ίσα που ακούστηκε.
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ συμπεριφορά για στούντιο! Άμα ήξερα οτι θα είχα τέτοια περιποίηση με 50 euroz ούτε που θα το σκεφτόμουν να μπώ - ΜΑΥΡΟ στην Αλεξία απο φραντζή 47!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε αν ειχες παει λιγο νωριτερα θα εβρισκες την Νταρια και τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα!
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Το ξέρω ρε γαμώτο αλλά δέν την πρόλαβα...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Κύριοι όσον αφορά την Σιμόν (βριλλησού 12) συμφωνώ δεν είναι και ιδιαίτερα όμορφη αλλά το στόμα της κάνει θαύματα κι όταν στηθεί στα τέσσερα, τότε χάνεις το φως σου!!!
Προσωπική εκτίμηση αξίζει σαν εμπειρία.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ συμπεριφορά για στούντιο! Άμα ήξερα οτι θα είχα τέτοια περιποίηση με 50 euroz ούτε που θα το σκεφτόμουν να μπώ - ΜΑΥΡΟ στην Αλεξία απο φραντζή 47!
----------
Και εγω διαφωνώ  με την αποθέωση των κοριτσιών του 47. είναι πάντως σαφές ότι οι  περισσότερες κοπέλες είναι και με τα κέφια τους και με τα γούστα τους, δηλ. συμπεριφέρονται διαφορετικά σε καθέναν απο εμάς. Χτες πχ στο Βριλ12 η  19χρονη καίτη ,όσο είδα, είχε πελατες μόνο μεσήλικες +.
Πιστεύω--- και είναι κατανοητό, ότι η κάθε Χ Καίτη  μ' εναν 20-23χρονο  είναι διαφορετική, παρά με έναν 50χρονο.
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ συμπεριφορά για στούντιο! Άμα ήξερα οτι θα είχα τέτοια περιποίηση με 50 euroz ούτε που θα το σκεφτόμουν να μπώ - ΜΑΥΡΟ στην Αλεξία απο φραντζή 47!
----------
Και εγω διαφωνώ  με την αποθέωση των κοριτσιών του 47. είναι πάντως σαφές ότι οι  περισσότερες κοπέλες είναι και με τα κέφια τους και με τα γούστα τους, δηλ. συμπεριφέρονται διαφορετικά σε καθέναν απο εμάς. Χτες πχ στο Βριλ12 η  19χρονη καίτη ,όσο είδα, είχε πελατες μόνο μεσήλικες +.
Πιστεύω--- και είναι κατανοητό, ότι η κάθε Χ Καίτη  μ' εναν 20-23χρονο  είναι διαφορετική, παρά με έναν 50χρονο.

Σύνηθως στα μαγαζία υπάρχουν σταθερές αξίες βρέξει χιονίσει.... και δείχνει ο επαγγελματισμός κυρίως. Τώρα σε ένα παπου τι να πρωτοκάνει μια
κοπελίτσα? Ελα παπου μου να σου δείξεω?
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Κύριοι όσον αφορά την Σιμόν (βριλλησού 12) συμφωνώ δεν είναι και ιδιαίτερα όμορφη αλλά το στόμα της κάνει θαύματα κι όταν στηθεί στα τέσσερα, τότε χάνεις το φως σου!!!
Προσωπική εκτίμηση αξίζει σαν εμπειρία.

ΟΝΤΩΣ μετά απο βραδυνή επίσκεψη ΔΕΝ λέει σε χαρακτηριστικά που να σε κάνει να μπεις ΑΛΛΑ σίγουρα λέει στο εργο εντός δωματίου. Παρ ότι
έχω γράψει πολλά για το συγκεκριμένο μαγαζί ΑΞΙΖΕΙ μια επίσκεψη αλλά SIMONE ONLY. Τι να κάνουμε βραζιλιάνικο αίμα που σε ξεσηκώνει (Θα επανέλθω
με Review)

Kisses baby Simone you are Power... see you around
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Εχει ακουστεί ότι κάποια από τις κοπέλλες που έπαιζαν στην ταινία " Ελληνίδες εν δράσει "
δουλεύει σε στούντιο.
Γνωρίζει κάποιος (αν φυσικά αληθεύει) ποιά είναι και που δουλεύει?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εχει ακουστεί ότι κάποια από τις κοπέλλες που έπαιζαν στην ταινία " Ελληνίδες εν δράσει "
δουλεύει σε στούντιο.
Γνωρίζει κάποιος (αν φυσικά αληθεύει) ποιά είναι και που δουλεύει?

σαμπρινα-ιππωνακτος 14...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Φιλε germaon η Αννα που αναφέρεις ειναι μια μελαχροινη ψηλη (180+) ρουμάνα που δουλευε παλια 1997 στα studio της Κεφαλληνίας?
Δεν ξέρω φίλε πού δούλευε πριν. Πάντως είναι ψηλή , όντως 180+ , ξανθιά(παίζει και να τα έχει βάψει) . Στο κρεβάτι είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!
Μόλις γυρνάω από Αλίνα Δροσοπούλου 95. Περισσότερα σε λίγο στις κριτικές. Θα δουλεύει μέχρι τις 17:00 και μετά από τις 23:00 μέχρι το πρωί. Είναι καραmust!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom