Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Όταν έγραφα εγώ χτες ότι  μετρούσε- μάζευε  καθε  τόσο τα φραγκα ή ότι  γενικώς .. έψαχνε τον γαμπρό ,
μπορεί  ίσως κάπου να έπεσα μέσα ... ;)
 

Επισκέπτης
Καρεα 30: Σαρα η γνωστή μητρομάνα
Βούρβαχη: Ρολλά κατεβασμένα (Ύποπτον)
Φραντζή 47: Αλεξία (ουγκατσάκα)
Ιππόνακτως: ο Σκελετορ (καρα-ύποπτον)
Αριστοτέλους: Κατερίνα (η γνωστή από Νυχτοάλογο)
Τριγγέτα: Μάντυ (ουργκ)
Συγγρού 14(7?): Ραμόνα

-----------------------------
Αρχίδια φλαμπέ. Δεν καταθέτω θέλω ηδονεγερτική αναζωογόννηση με καλλίτερες συμμετοχές. Μεταγραφές από το τοπ10 των Ντέλων στα Νότια.


 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Σήμερα το πρωί στην Ισμήνης η Δάφνη. Ξέρει κανείς ποιά είναι τώρα το απόγευμα?
 

Επισκέπτης
ρε παιδια οποιοs παει τριγετα η συγγρου144 δε ρωταει ποτε ερχεται η θεα ισαβελα ειχε πει θα λειψει 3 εβδομαδεs.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Σήμερον απογευματινήν:
-Δροσοπούλου 97 η Μπάρμπι με μαλλί προεκτειμένονεξστένσιον φριζέ. Ωραία μεν, απαράδεκτος δε.
-Κεφαληνίας 75 η Αλίσα, μικρόσωμος κορασίς ανευ βυζίου, γλυκυτάτη εις το πρόσωπον. Γλλύψιμον σώματος αποσπασματικά, νευρικά και για δυο δευτερόλεπτα, πίπα και μετά πισοκολλητόν κατά δική της επιθυμία. Κατόπιν κατά δική μου ιεραποστολικώς και μετά με τα πόδια φέροντα υψηλά τακούνια εις τους ώμους μου. Στα συν οτι δεν έβγαλε τα παπούτσια ούτε το mini skirt και ότι άγετο και εφέρετο σύμφωνα με τας επιθυμίας μου. 50 ευρώ το μαλλίον.
Μόνο για ψυχανώμαλους και φετιχιστές. Κατά τ' άλλα μάπα το καρπούζιον.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Σήμερον απογευματινήν:
-Δροσοπούλου 97 η Μπάρμπι με μαλλί προεκτειμένονεξστένσιον φριζέ. Ωραία μεν, απαράδεκτος δε.
-Κεφαληνίας 75 η Αλίσα, μικρόσωμος κορασίς ανευ βυζίου, γλυκυτάτη εις το πρόσωπον. Γλλύψιμον σώματος αποσπασματικά, νευρικά και για δυο δευτερόλεπτα, πίπα και μετά πισοκολλητόν κατά δική της επιθυμία. Κατόπιν κατά δική μου ιεραποστολικώς και μετά με τα πόδια φέροντα υψηλά τακούνια εις τους ώμους μου. Στα συν οτι δεν έβγαλε τα παπούτσια ούτε το mini skirt και ότι άγετο και εφέρετο σύμφωνα με τας επιθυμίας μου. 50 ευρώ το μαλλίον.
Μόνο για ψυχανώμαλους και φετιχιστές. Κατά τ' άλλα μάπα το καρπούζιον.

Μήπως κάνεις παρέα με τον bakallhs;
 

Kostantinos_31

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ,παιδια οποιοs παει τριγετα η συγγρου144 ας μας πει ποια κοριτσια δοθλεωοθν σημερα επισεις ασ ρωτησει ποτε ερχεται η θεα ισαβελα.


Ευχαρηστω
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
η γκομενάρα με την κολαρα ονοματι σαντρα ποτε ερχεται στη βριλησσου?
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
Για το Δροσοπούλου 97 έχω να πω ότι είναι απο τα πιο καθαρά στούντιο και φέρνει τεμάχια (ευλόγησον Πάτερ) κυρίως απο Ουκρανία  :rockon: και Ρωσία  :rockon:. Τώρα για την 'Μπάρμπυ' απο θέμα εμφάνισης για μένα είναι απο τα πιο top καυλόμουνα (κοντή,λεπτή,κότσο ξανθό μαλλί,ωραία ζυγωματικά και μάτια με στύλ ρίξε μου τα χύσια σου στα μούτρα μου).Έχω πάει μαζί της απο τότε που εμφανίστηκε 5 φορές και τολμώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένος.Ναζιάρα,γλύψιμο στ'διαρχί, καλό μπουκιτσί και στο πισωκολλητό την μούρλανα στην φάπα.Αλλά πάντα οι απόψεις είναι υποκειμενικές απο άτομο σε άτομο.Πάντως έχει ωραία εμφάνιση και προσφέρει καλές υπηρεσίες.Διαβάζω αυτά τώρα και ανησυχώ τι γίνεται... :huh: :think:


συνεχιζοντας την κριτικη αυτη, παραθετω την αποψη μου απο σημερινη επισκεψη στις 4.30 περιπου. βαλερια, ρωσιδα, μετριου υψους και σωμαος, ΑΓΟΥΡΟΞΥΠΝΗΜΕΝΗ!!!!!δηλ. ειχε τοση κινηση το μαγαζι ετσι ωστε πηρε και ενα υπνακο. λεω δεν πειραζει ας περασω. και ενω άρχισε μετρια (απλο προγραμμα) μ πιπα , μετ απο λιγο αρχισε τα οχι ετσι, οχι γιουβετσι, και ποναω και μην βγαινεις γιατι παιρνει αερα!!!!!!???????(τι ειναι...????βαζακι με ελιες???) τελος παντων μετα το ανωτερω σπασιμο αρχιδιων , η συνεχια ηταν απλως δικπεραιωτική...αυτά
 

Επισκέπτης
Εχει κανεις αναφορά από Θησεως 365 προσφατα ?
 

tonis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Mετα απο πεντε επισκεψεις στο μαγαλι στην Σερβιων και Χαριτου επιτελους καταφερα να πετυχω την περιβοητη Μελινα.Τελικα ειναι η ιδια που ειχα παρει πριν κανα διμηνο στην Κσσανδρας.Απο σωμα ειναι ισως το καλυτερο που εχω δει σε μπουρδελο.Κωλαρα,βυζαρες(σιλικονη φυσικα) λαι εκφυλη φατσα. Μετα απο κανα 5λεπτο πιπα με γλυψιμο παντου και λογια προστυχα στο γαμισι συγκρινω με τη θεα Σιμον.Πραγματικα πολυ καλη σε ολα,οπως και η τσατσα ευγενεστατη, με κερασε και νερακι.
Επισης πρεπει να τονισω και πως πριν μια εβδομαδα ειχα παει μηπως και πετυχαινα την περιβοητη Ισαββελα στο Συγγρου 144,δεν ηταν εκει η εν λογ κυρια,αλλα επειδη ειχα περασει ηδη απο 3 μαγαζια και ηταν κλειστα και ηταν και αργα , πηγα με μια Ισπανιδα οπως μου ειπε ,δε θυμαμαι ονομα, και πραγματι ηταν μια απο τις χειροτερες εμπειριες σε στουντιο.Ενω εμφανισιακα ηταν καλη, μελαχρινη ωραιο προσωπο και καλο σωμα, με το που μπηκε μεσα αρχισε να χασμουριεται και μετα απο πιτα 20 δευτερολεπτων εκατσε να τη γαμησω και επειδη δεν τελιωσα στο λεπτο οπως ηθελε τσαντιστικε και αρχισε να μου λεει βγαλτον αν σου τον παιξω και τετοια.Σπαστηκα της ειπα να φυγει και μου ειπε οκ εγινε.Κλαιω το 50ευρω ακομα.
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει τωρα αριστοτελους& συγγρ 144?
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σου συναγωνιστη, προς ενημερωση σου:

Αριστοτέλους παίζει μια καστανη Αλίνα, ωραίο προσωπάκι, γεματούλα αλλά ΜΑΚΡΥΑ , την έχει παρει φίλος μου 2 φορες, και τις 2 απο service απάτη, μη το ένα, τι ψάχνεις...να τελειώνουμε κτλ..

Συγγρου 144 έπαιζε μια Μάντυ , ψηλή μελαχρινή από το Άβυζο.

Τριγγέτα μια ρουμάνα, συμπαθητική.

Τελικά καταλήξαμε στην Φραντζή 47 οπου δεν φεύγουμε ποτέ ανικανοποιήτοι.η αμαζόνα Αλέξια μας δάμασε. Πολύ αξιόλογη πρόταση , στα + το υπέροχο στήθος της.

Υποτονική η studio-mania σήμερα αλλά με αίσιο τέλος!

Περάσαμε και Λεμπέση όπου εμφανίσθηκε μέσα στο Έρεβος, θρασυτάτη στυμφαλίδα που ζητούσε 50 euro.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Υποτονική η studio-mania σήμερα αλλά με αίσιο τέλος!


Αφού δεν περάσατε το απόγευμα από Καρέα 30 (Σάρα  :rockon:)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom