Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
θα γινω ο σπαστικος της παρεας αλλα πρεπει να το πω.Παρακολουθω συστηματικα το φορουμ και διαβασα απο ορισμενους κριτικες με παιανες για την Νταρια στην φρατζη 47.Λεω ρωσιδα ειναι θα δω κανενα θηριο ξανθο δυο μετρα μανεκεν. Παω σημερα στης 4 το μεσημερι και βλεπω μια με αραιο ξανθο μαλι μπροστα με γυαλια , κοντη και πατσοκιλια.Λεω δεν ειναι δυνατον η εγω εκανα λαθος η κατι δεν παει καλα με ορισμενους απο δω μεσα που την κανανε θεα.Η τσατσα μας ειπε τα προγραματα και ειπε οτι την λενε Νταρια.Λεω αυτη ειναι ας μπω μεσα και παιρνω το απλο προγραμα των 50 ευρω.Με αυτα που εχω διαβασει κι ολας λεω θα ειναι λαβα στο κρεβατι.Μπενει στο δωματιο συστηνομαστε και μου λεει αν ερχομαι πρωτη φορα σ'αυτο το στουντιο.Της λεω ναι και με ρωταει καπακι αν το εμαθα απο το ιντερνετ η απο αλλου.Δεν καταλαβα ανακριση θα μου κανει η πουτανα απο που ηρθα? Την ρωταω ποσο χρονων ειναι και μου λεει 22.Εαν ειναι αυτη 22 εγω ειμαι 19  :2funny: Μετα αρχιζει στο χαιδεμα και μετα γλυψιμο με πιπα.Στην πιπα πολυ καλη και ηταν το μονο θετικο γιατι βαζει το εργαλιο ολο μεσα.Παρατηρουσα ομως το κεφαλι της μπροστα και ειχε αραιωμενα μαλλια κατι που με ξενερωσε.Μετα γυρναει πισωκολητο και οπως εκανα την δουλεια μου εβγαζε ψευτικες κραυγες ευχαριστησης.Ρωτησα αν κανει πρωκτικο και μου ειπε οχι.Τελειωσα παντως με απογοητευση και ηταν αρκετα νευρικη μεσα στο δωματιο.Υπερτιμημενη παντως ουτε για 20 ευρω στην φυλης.Χιλιες φορες η θεα Μιλενα με 20 ευρω και απορω πως την πατησα.
Δεν εχεις αδικο φιλε-Μια φορα την πηρα και της ειπα να βγαλει και τα γυαλια κιολας-Δευτερη ουτε με σφαιρες αν και εμεινα ικανοποιημενος σε γενικες γραμμες απο την''περιποιηση''
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Συναγωνιστές έχω την εντύπωση πως όταν η Ντάρια νιώσει ότι πάει να ερεθιστεί με κάποιον πελάτη (μην μου πει κάποιος πως αυτό δεν γίνετε, γιατί μπορεί να είναι π.....α αλλά δεν παύει να είναι γυναίκα) γίνετε επιθετική και εριστική με τον πελάτη,καλά το κατάλαβα ή κάνω λάθος?

Όποιος έχει προσωπική εμπειρία ας την καταθέση.
συναγωνιστη η Νταρια και η καθε Νταρια χυνουν με την θεα του χαρτινου ευρω.Παντως ητανε οντως εριστικη σημερα με  νευρα και δεν μου εκανε και καμια εντυπωση σαν εμφανιση γιατι δεν θα την ελεγα σε καμια περιπτωση ομορφη γυναικα.Στο κρεβατι αν εξαιρεσουμε οτι το βαζει ολο στο στομα ολα τα αλλα ειναι τυπικα.Ισως υπερβολικα υπερτιμημενη απο ορισμενους σε επιπεδα ανυσηχιας  :think:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Αληθεια το πιστευεις αυτο?

Μηπως καποιες πουτανες εκνευριζονται οταν διακρινουν οτι ο πελατης εχει το μυαλο του στο πως θα τις κανει (ή με ποιο τροπο θα νομισει οτι θα τις κανει) να "καυλωσουν", παρα απο το να κανει απλα το κεφι του και να περασει ο ιδιος καλα?
Αλλες παιζουν με αυτη την επιθυμια, αλλες αδιαφορουν και αλλες αντιδρουν.

7 το πρωι??? :think:

Απόγευμα,όχι πρωί,απόγευμα.

Αν ήμουν σίγουρος και το πίστευα δεν θα ρώταγα,μου έχει τύχει με άλλες κοπέλες και όταν με γνώρισαν καλά πια αφού πήγα και ξαναπήγα, όταν τις ρώτησα μου είπαν γιατί αντιδρούσαν έτσι η κάθε μια για τους δικούς της λόγους, σ'αυτή την κοπέλα επειδή δεν πρόκειτε να ξαναπάω γιατί δεν έμεινα ευχαριστημένος από τις υπηρεσίες της,ρώτησα εσάς να μου πείτε την γνώμη σας από τυχόν παρόμοια εμπειρία μαζί της.

Στο ότι κάποιες κοπέλες γουστάρουν και το επιθυμούν, ναι το πιστεύω γιατι το έχω ζήσει, και μάλιστα έντονα, όχι όμως για την συγκεκριμένη.
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Την Μιλένα την είδα, σκυλί ξανθό, πρόστυχο ,
όπως και η Άννα στην Φυλής, κορυφαία πορνίδια.
Η Ντάρια όμως είναι μέτρια, γλυκιά, με τιποτά σεξοβόμβα.
Πάντως το Φ47 έχει σταθερή αξία.

Τα 144, τριγγέτα,Λεμπέση,Αριστοτέλους δεν μας τα λενε καλά, θρασύτατα ζητάνε 50 για μπάζα, για κακές επαγγελματίες.πρέπει να πέσουν οι τιμές.

Προς έκπληξή μου η Φυλής έχει ανέβει πολύ. :) :o
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Φίλε G.G.XXX
αν ψάξεις θα δεις ότι απο ένα σημείο και μετά , έχουν μειωθεί οι διθύραμβοι για την Ντάρια και υπάρχουν πολλές αρνητικές κριτικές
Ιδίως τον τελευταίο καιρό είναι περισσότερες οι αρνητικές- δεν μπορεί όλοι να τρελλάθηκαν ξαφνικά
προσωπικά, εγώ  και κανα δυο φίλοι μου  . είμαστε με τους ... αρνητικούς  :-
δεν χρειάζεται όταν πας και τα σκάς, ούτε να  σε ψάχνουνε  στυλ ανάκριση,  ούτε  να σε ρωτάνε γιατί δεν  εχεις κοπέλα ,  ούτε να σε ρωτάνε
με μισοειρωνικό ΄ύφος " θες μ.. νάκι , ε ?", ούτε να σε λένε κο αρκουδάκη- διότι τελικά μπορεί και να μην αρεσουν αυτά τα χαριτωμένα σε όλους.. :boobies: :headbang:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Φίλε G.G.XXX
αν ψάξεις θα δεις ότι απο ένα σημείο και μετά , έχουν μειωθεί οι διθύραμβοι για την Ντάρια και υπάρχουν πολλές αρνητικές κριτικές
Ιδίως τον τελευταίο καιρό είναι περισσότερες οι αρνητικές- δεν μπορεί όλοι να τρελλάθηκαν ξαφνικά
προσωπικά, εγώ  και κανα δυο φίλοι μου  . είμαστε με τους ... αρνητικούς  :-
δεν χρειάζεται όταν πας και τα σκάς, ούτε να  σε ψάχνουνε  στυλ ανάκριση,  ούτε  να σε ρωτάνε γιατί δεν  εχεις κοπέλα ,  ούτε να σε ρωτάνε
με μισοειρωνικό ΄ύφος " θες μ.. νάκι , ε ?", ούτε να σε λένε κο αρκουδάκη- διότι τελικά μπορεί και να μην αρεσουν αυτά τα χαριτωμένα σε όλους.. :boobies: :headbang:

Καλά να πάθω τι τα θέλω εγώ τα studio και δεν ξέρω τι άλλο, καλά βολεύομαι με τα μασατζίδικα που ξέρω τι μου γίνεται,αλλά τι να κάνω που Κυριακή χθές και είναι ανοιχτά έως τις 18:00 με έφαγαν η Formula1 και τα MotoGP γαμώ την ατυχία μου!!!

 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
observer, σχετικα με αυτη την Αφροδιτη την ειχα πετυχει στην Βουλ 83. Την ειδα για λιγα δευτερολεπτα στο σαλονι. Ειχε μαυρο μαλλι και ηταν πολυ ομορφη, αλλα κατι με χαλασε πανω της και δεν περασα.
Οταν ρωτησα μετα στο φορουμ αν πραγματι ειναι τρανς, ο πρωιν Μοντ Σαβ* ειχε αφησει να εννοηθει οτι οντως ειναι. Εχει αναφερθει στα θρεντς "Φυλης 104" και "Χανια". Δυτυχως τα ποστ του Σαβ εχουν σβηστει.

 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
ευχαριστώ  φίλε Ryu
φίλε   CGxxx  ....Σωστός
;) Διαπιστούται δε ευρυτέρα διαθεσις καταφυγής ή επανόδου εις τους οίκους μαλάξεων και αυτούς της ανοχής, ένεκα αρτιοτέρου VFMίου  συσχετισμού παροχής υπηρεσιών
όπως θάλέγε και ο bakalhs ;)
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σου συναγωνιστη, προς ενημερωση σου:

Αριστοτέλους παίζει μια καστανη Αλίνα, ωραίο προσωπάκι, γεματούλα αλλά ΜΑΚΡΥΑ , την έχει παρει φίλος μου 2 φορες, και τις 2 απο service απάτη, μη το ένα, τι ψάχνεις...να τελειώνουμε κτλ..

Συγγρου 144 έπαιζε μια Μάντυ , ψηλή μελαχρινή από το Άβυζο.

Τριγγέτα μια ρουμάνα, συμπαθητική.

Τελικά καταλήξαμε στην Φραντζή 47 οπου δεν φεύγουμε ποτέ ανικανοποιήτοι.η αμαζόνα Αλέξια μας δάμασε. Πολύ αξιόλογη πρόταση , στα + το υπέροχο στήθος της.

Υποτονική η studio-mania σήμερα αλλά με αίσιο τέλος!

Περάσαμε και Λεμπέση όπου εμφανίσθηκε μέσα στο Έρεβος, θρασυτάτη στυμφαλίδα που ζητούσε 50 euro.

Απορώ πως έμεινες ευχαριστημένος με την πιο ξενέρωτη γκόμενα των στούντιο, όταν την γάμαγα σε κάποια φαση νόμιζα πως είχε πεθάνει! Αλλά εντάξει ευτιχώς ανέπνεε... :2funny:
Δέν λέω καλό το βυζί, αλλά με τέτοια συμπεριφορά να το χέσω
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
για την φραντζη 47 θα συμφωνησω και εγω οτι εχει πεσει αρκετα.το πολυ promotion βλεπετε και η πολυ διαφιμηση κανει κακο.Για την Νταρια ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα αρνητικα οπως αναφερουν η παραπανω συναγωνιστες.υπερβολικα διαφισμενη σε επιπεδα αηδιας.για τα δεδομενα γυναικιας ομορφιας ουτε καν στο μετριο δεν ειναι.χωρια το ψευτικο σπαστικο στυλ που εχει με τις ερωτησεις του στυλ ανακρισης.Τωρα για την Αλεξια εχω να πω τα εξης. Αυτην την κοπελα την ειχα δει και αυτη στην φρατζη 47 αλλα την ειχα παρει στην βριλησσου 57 αν θυμαμαι το νουμερο καλα.Εκλαψα το 50ηρικο τιποτα αλλο δεν εχω να πω.Και παιδια μακρυα και απο την Μπαρμπυ στη Δροσοπουλου 97 αλλη ξενερα και εκει και αλλο ενα χαμενο 50ηρικο :'( :'(

Τα μπουρδελα στην φυλης εχουν ανεβει αρκετα απο θεμα ομορφων κοριτσιων και υπηρεσιων που προσφερουν (βλεπουμε την Μιλενα) και ειναι και πολυ πιο οικονομικα απο στουντιο.Και αν θελησω κατι σπεσιαλ θα προτιμησω μασατζιδικο παρα στουντιο που ειναι κοροιδια.
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
συναγωνιστή GSX-R600 όταν περπατάς για 2 ώρες, πλυμμηρισμένος από την καύλα, η πρόταση της Φ47 σε σχέση με τις υπόλοιπες επιλογές ήταν μια όαση.

Δυστυχώς οι υπηρεσίες των studio δεν δικαιολογούν την 30+ euro διαφορά από την φυλής.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
moi για πές λεπτομέρειες για την μιλένα... πολύ την διαβάζω τώρα τελευταία στο φόρουμ. Πού δουλεύει, ποιές ώρες, τι το ιδιαίτερο έχει;
Ευχαριστώ εκ των προταίρων
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
moi για πές λεπτομέρειες για την μιλένα... πολύ την διαβάζω τώρα τελευταία στο φόρουμ. Πού δουλεύει, ποιές ώρες, τι το ιδιαίτερο έχει;
Ευχαριστώ εκ των προταίρων
συναγωνιστη η μιλενα δεν ειναι σε στουντιο αλλα σε μπουρδελο στην φυλης 71.εβαλα την κριτικη μου στον καταλογο στελνοντας της στους μοντς antisthenis και panosmpos ειναι νεα με ωραιο σωμα ανεκτικοτατη χωρις να βιαζεται βαζει ολο το εργαλειο στο στομα και γλυφει τα μπαλακια με ανεση χωρις προβλημα.
παντως με 20ευρω προεσφερει τετοιες υπηρεσιες που δεν προσφερουν 10 Αλεξιες,Νταριες και Μπαρμπες των 50ευρω.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Θέλω να ενημερώσω ότι ύστερα από επίσκεψη Καρέα 30 - Σάρα και μέτρια κριτική μου μου εστάλει μύνημα ότι και καλά η Σάρα ήταν άυπνη με μόλις 3 ώρες ύπνο! για αυτό και οι μέτριες υπηρεσίες.Εμένα φίλε δεν μου είπε κανείς ότι είναι άυπνη ούτε μου έκαναν σκόντο στα 60!! euro,άρα αυτό δεν είναι επαγγελματικό και θα ξαναγράψω ότι η Σάρα ήτανε Μάρα και το κακό συναπάντημα στο δωμάτιο και τώρα τελευταία περνάω καλύτερα και φθηνότερα στη Φυλής.Τα studio έχουν υπερτιμηθεί και καλά θα κάνουν να ανεβάσουν ταχύτητα στις προσφερόμενες υπηρεσίες τους όπως σωστά ειπώθηκε Συγγρου 144,Τριγγέτα,Λεμπέση και λοιπα της περιοχής.
 Και αν θέλεις φίλε μου να δικαιολογήσεις τη Σάρα γιατί δεν το έκανες μέσα από το forum αλλά με p.m. ?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
φίλε peokrisma ποιος σου εστειλε π.μ με τι κριτικη πρεπει να βαλεις? τι ειναι αυτος κανενας νταβατζης η κανενας πουτανοκαψουρης? για βγαλτον στην φορα.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Υπόδειξη δεν μου έκανε αλλά μου δικαιολόγησε τις υποδεέστερες υπηρεσίες σε σχέση με άλλες κριτικές ότι και καλά ήταν άυπνη με 3 ώρες ύπνο.Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.Τα 60 euro τα τσέπωσαν όμως στεγνά και με το παραπάνω. ! ! ΠΡΟΣΟΧΗ να έχουμε το νου μας.Δεν τον βγάζω φόρα παρτίδα επειδή θέλω να πιστεύω ότι δεν το έκανε με δόλιο σκοπό και είναι η πρώτη φορά.Αν όμως και άλλοι φίλοι έχουν παρόμοιες παραμβάσεις θα ήταν καλό να αναφερθούν.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια μηπως ξερει κανεις τι παιζει τωρα Φρατζη και Καρεα ?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Μαυρο στα στουντιο και στα 50αρικα
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
383
Κριτικές
104
Like
573
Πόντοι
6.280
Υπόδειξη δεν μου έκανε αλλά μου δικαιολόγησε τις υποδεέστερες υπηρεσίες σε σχέση με άλλες κριτικές ότι και καλά ήταν άυπνη με 3 ώρες ύπνο.Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.Τα 60 euro τα τσέπωσαν όμως στεγνά και με το παραπάνω. ! ! ΠΡΟΣΟΧΗ να έχουμε το νου μας.Δεν τον βγάζω φόρα παρτίδα επειδή θέλω να πιστεύω ότι δεν το έκανε με δόλιο σκοπό και είναι η πρώτη φορά.Αν όμως και άλλοι φίλοι έχουν παρόμοιες παραμβάσεις θα ήταν καλό να αναφερθούν.
Σου προτεινω να το συζητησεις με τους διαχειριστες διοτι πιθανοτατα το προσωπο αυτο διαφημιζει και προωθει εδω μεσα τα κοριτσια τα οποια εκπροσωπει η συνεργαζεται
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom