Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

kissifer

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
80
Like
0
Πόντοι
0
Κεφαληνίας 75 ξερει κανεις τι παιζει με την ειρηνη, μεγαλα βυζια τατου διπλα στην κοιλια και βυζαρες ενας φιλος λεει οτι ειναι δυναμιτης.. Ξερει κανεις τιποτα ωρες και αν ειναι οντως καλη???
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16

ξερει κανεις ποτε ερχεται νικη και εβελυν στη δροσοπουλου? νεες γκομενες θα φερει?
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
η σονια κανονικα με μαγιο λελας 35 ε ρε γλεντια που καναμε
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Χθεσινή πρωινή επίσκεψη στο Κηφισού 30 με την Ιζαμπέλα.
Τυπικά θα αναφέρω , μιας κι έχουν γράψει για τα χαρισματά της πολλοί άλλοι συναγωνιστές, η γυναίκα έχει γεννηθεί για να κάνει ΜΟΝΟ αυτή την δουλειά.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ξερει κανεις που εχει χαθει η Αγγελικη που επαιζε στο ιππωνακτος 14?ρωσιδα κοντουλα με ωραιες βυζαρες.
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Καλησπέρα στους συναγωνιστές της ηδονής.Μήπως κάποιος που ξέρει που δουλεύει η Ισαβέλλα σήμερα,αύριο θα ήθελε να μας πληροφορήσει ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ξερει κανεις που εχει χαθει η Αγγελικη που επαιζε στο ιππωνακτος 14?ρωσιδα κοντουλα με ωραιες βυζαρες.
προχτες ηταν στην ιππωνακτος 14 βαρδια η αγγελικη.οταν την ειχα ρωτησει απο που ειναι μου ειχε πει οτι ειναι απο την ουκρανια.αλλα η καταγωγη δεν εχει σημασια γιατι μεσα καθεται ανετα και μπενει κατευθειαν στο ψητο χωρις να σε πρηζει με σπαστικες ερωτησεις.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εχεις δικιο.για μενα η Αγγελικη ειναι τελεια στο δωματιο και σεβεται τον πελατη.την επαιρνα συνεχεια οταν ηταν στο φωκαιας 19 και μετα στο 24.δε σου γεμιζει το ματι εμφανισιακα αλλα ειναι πολυ καυλιαρα.και ειδικα εγω που πηγαινα συνεχεια ειχα σπεσιαλ περιποιηση.αφου ειχα παει τοσες φορες που οταν με εβλεπε ελεγε καθε φορα καλως τα παιδια τα δικα μας.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
εχεις δικιο.για μενα η Αγγελικη ειναι τελεια στο δωματιο και σεβεται τον πελατη.την επαιρνα συνεχεια οταν ηταν στο φωκαιας 19 και μετα στο 24.δε σου γεμιζει το ματι εμφανισιακα αλλα ειναι πολυ καυλιαρα.και ειδικα εγω που πηγαινα συνεχεια ειχα σπεσιαλ περιποιηση.αφου ειχα παει τοσες φορες που οταν με εβλεπε ελεγε καθε φορα καλως τα παιδια τα δικα μας.
ακριβως οπως τα λες για την αγγελικη.αν και τωρα βεβαια δεν μου κανει καμια εντυπωση γιατι την βαρεθηκα ποτε δεν γαμαω την ιδια πουτανα πανω απο 3 φορες ειναι νομος. και κατι για την ιστορια γιατι ειμαι της εκει περιοχης την αγγελικη την εχω πετυχει επισης και συγγρου 144 καθως και στην Τριγγετα 3.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καιγω της αλλαγης ειμαι γενικα.μονο με αυτην εχω παει πολλες φορες.απο τοτε που εφυγε απο φυλης(πιο πολυ εκει συχναζω εγω) δεν εχω παει δευτερη φορα σε καμμια.παω πολλα χρονια σε μπουρδελα αλλα δεν εχω παει ποτε σε στουντιο.αποτι βλεπω και στο site πολλοι ειναι που εχουν σπαστει με αυτα και δεν ξερω αν αξιζουν    τα λεφτα τους τελικα.
 

alexander33

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
446
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.992
Καλημερα σε ολα τα παιδια!
Χθες βραδι αργα 01:30 βολτα στην Βριλλισου. Ξεκιναω απο 12, Μανταλενα, τιποτα μονο το μαλλι αξιζει. Στην συνεχεια στο 36 η Κορινα, εχει αλλαξει προς το χειροτερο... πανε μαρακατο 46 μια χανθια ψηλη μου φανηκε, αρκετα καλη αλλα πολυ αναμονη. Στο 57 μια ευα ψηλη χανθια μεγαλο φυσικο :boobies:αλλα απο την μεση και κατω χαλια. Μεγαλη απογοητευση και ειπα να την κανω, Στο δρομο της επιστροφησ βλεπω το 60 και ειπα ας δοκιμασω και σ'αυτο.
Ανεβαινω στον οροφο, αδειο το σαλονακι και καθομαι να παρω  ματι το τεμαχιο. μετα απο μερικα λεπτα (ειχε παλατι το κοριτσι) βγαινη στη σαλα. Λιλη το ονομα, πουτανες στα κρεβατια σας, γλυκα η μικρα, περι του 1,60 ομορφο κορμακι ωραιος πατος και πολυ καλο :boobies: 50 το απλο 60 sexshow 100 φουλ. παιρνω κλασικα το 50 και μπενω στο δωματιο.Πολυ καλοσ χωρος μεγαλο δωματιο μεγαλο και μαλακο κρεβατι, την πευτω και περιμενω να δω το ταλεντο τυης μικρας.
Μπαινει ολο χαρα και χαμογελο, γινονται οι συστασεις, απο Ουκρνια το παιδι περιπου 20-22 μαηων.
Ξεκειναει τα χαδια και αρχισε να τριβει το κορμακι της πανω μου. Απαλο. Δεν αργει ο "Θρασυβουλας" και ετσι ξεκιναει η πιπα, καλη αλλα οχι τιποτα το σπουδαιο, την κοβω και κανω κινηση να γλυψω βυζους, κωδικος προσβασης δεκτος, και αρχιζω τι πινελακι, καυλωσε το μωρο και αρχισε να σκουζει. μετα το 5λεπτο με σπρωχνει πισω και ανεβαινει ολο καυλα στο ατι :rockon:
Αρχιζει τον χορο πανω στο κονταρι και πριν προλαβω να την αλλαξω για τα 4 που την ηθελα, παταει στα ποδια της και αρχιζει να κοπανιεται στον λουτσο μου φωναζοντας πλεον απο την καυλα :o,επαθα πλακα, με το ζορι κρατιθηκα λιγο ακομα για να την δω να τρελενεται και μετα απο λιγο την κερασα το μαγικο υγρο. Κατεβαινει πεφτη διπλα μου στο κρεβατι και εμηνε για λιγο εκει χαϊδευοντας με. Μετα σηκωθηκα με κοιταξε με ενα βλεμα κατσε καλα και χαμογελοντας εφυγε απο το δωματιο.
Συμπερασμα :
αν ειναι συναιχεια τοσο καλη με βλεπω να γινομαι χρηματοδοτης
Οσοι πυστη προσελθετε!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
alexander33 γράψε την κριτική σου και στον κατάλογο καλύτερα.
 

markoswolf

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Για σας ρε παίδες , μήπως ξερει κάποιος αν σήμερα το απόγευμα στη Βενιζελου 365 είναι η Στφανια ;
Ευχαριστώ
 

kouklendes

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες ξερετε μηπως που παιζει η ιζαμπελλα σημερα????
 

Επισκέπτης
ευτιχιδου 3 παγκρατι πριν 1 ωρα .Μαρια μπαζο.Συνεχεια κωνσταντινοπολεωσ 61 Χριστινα ξανθια milf παλια δουλευε σερβιων,πολυ αδυνατη και βυζι σιλικονι συμμετοχη πολυ καλη
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδες ξερετε μηπως που παιζει η ιζαμπελλα σημερα????

Το "σημερα" της ερωτησης αυτης το κανω "αυριο"!  ??? Παλι θα αρχισουν τα τηλ!
Η Σονια συνεχιζει πρωι στο Λελας κανονικα? Σαββατο πρωι λετε να βρω τιποτα?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Χθεσινη τσαρκα ημερα Παρασκευη 21 Σεπτεμβριου πρωι στη Φυλης και στα στουντιο της Κυψελης. Πρωτα ξεκινησα με τα στουντιο.
Κεφαλληνιας 75. Η Ελενα απο Ρωσια. Ειχα διαβασει πολλα για αυτην και ειχα την περιεργεια να την δω. Σωμα καλο αλλα κατι με χαλαγε στη φατσα. Νομιζω υπερτιμημενη.
Αγιου Μελετιου η Ναταλι απο Ρωσια. Ωραιο ξανθο μουνι και αρκετα τσαχπινικο. Την εχει δοκιμασει κανεις?
Δροσοπουλου 95 η ελληνιδα Τζινα ξανθια καλουτσικη μου φανηκε.
Δροσοπουλου 97 ειχε μια μπουρουχα χοντρη ρωσιδα μαλλον.
Λελας Καραγιαννη 35 στον πανω όροφο(κλειστος ο κατω) η περιβοητη Σονια. Η κοπελα ειναι μουναρος. Εχει τελεια εμφανιση και πιστευω οτι δικαια θεωρειται απο τις κορυφαιες. Δεν την εχω δοκιμασει θα ηθελα ομως με την 1η ευκαιρια.
Μετα κατηφορισα προς Φυλης οπου δεν εντυπωσιαστηκα ιδιαιτερα. Οι καλυτερες ηταν στο 66δ η Μαρια μελαχρινη με μαυρα ισια μαλλια την εχω δοκιμασει ομορφο τσαχπινικο μωρο εχω ξαναγραψει για αυτην. Στο αντελοσπιτο ειχε μια μουναρα ξανθια αλλά δεν συγκρατησα ονομα. Στο 65β η Χριστινα η σχιστοματα. Ειναι οντως ασιατισα? Επισης τσαχπινα. Στο 84 η Φραγκα απο Τσεχια. Ωραιο κοντοπουτανο. Τελικα κατεληξα στη Χριστινα στο 65β. Απλα τελεια. Μπηκε στο δωματιο χορευοντας. Φοβερο γαμησι στενο μουνακι και να μου κανει διαφορα καυλωτικα ναζια. Αξιζει για πιτσιλισμα.
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
μηπως ξερει κανεις ποτε δουλευει η στεφανια-μιλφ στο θησεως 365???
 

YuraManiakos

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
16
Hμερήσια βόλτα στην Βρυλυσου. Σταση στο 57 για την EVA αλλά ατυχήσαμε, εκτακτα υδραυλικά? Κατηφορίζω προς το 12, στου κουφου την πορτα
όσο θέλεις κτύπα... Πα΄νω πάλι στο 36....ωρε κατι κλωτσιες που θέλουν μερικές. Η τσατσα χάρη μου έκανε να μου ανοίξη και η υπαρξη
περασε σαν άνεμος το ντουβάρι της πόρτας και χάθηκε... σιχτίρησα και ΔΕΝ είπα ούτε αντιο. ΜΑ καλά δεν σέβονται ούτε τον πελάτη ούτε
τα 50. Παμε πάλι στο 57 μόλις έχει έρθει η NIKOL. Συμπαθυτική κορασις εκ Ρωσσίας. Λεω κουράστηκα ασ μπω αν και δεν μου έκανε κλικ
τελείος ΜΟΝΟΝ ότι ηταν μικρα. Στο δωμάτιο βλέπω εκτος απο λεπτή επιδερμίδα και χρώμα κομοδινι... Τερειαζε με το decor

Aυτά και 50 στον αερά γιαυτό προσοχή, θα είναι μεχτι τις 12 σήμερα. Τελος χρόνου εφυγα για παραλία που ήταν καλλίτερα  :o :o :o
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom