Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εεεεεε συναγωνιστες αυτη η αλινα στη Δ95 ειναι μια αδυνατουλα ξανθια με μετριο υψος. Αν ναι τι ωρες παιζει σοου?
thanks
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
εεεεεε συναγωνιστες αυτη η αλινα στη Δ95 ειναι μια αδυνατουλα ξανθια με μετριο υψος. Αν ναι τι ωρες παιζει σοου?
thanks

ειναι καστανή με μακρύ σπαστό μαλλί και πολύ τσαχπίνα.
Ηλικία 30+, και γυμνασμένο σώμα. Πρόσωπο συμπαθητικό
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Λοκο δινει καμια απο Δρ.?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Φιλαράκι, από την πείρα μου σου γράφω ότι αυτή τη στιγμή πέραν Σόνιας και Αλίνας που έχουν πολύ καλές κριτικές (εμένα δεν μου αρέσουν αλλά αυτό δε σημαίνει τίποτα) το μόνο αξιοπρόσεκτο στούντιο που αξίζει να τσεκάρει κανείς είναι το Βριλησσού 46 που  έχει αχτύπητα κομμάτια με μπεστ τη Μαρίνα την τσέχα. Το Δροσοπούλου 97 έχει πάρει την κάτω βόλτα όπως και το Βριλησού 12. Το 36 δεν το συζητάμε και το 57 και το Αγίου Μελέτίου είναι μια από τα ίδια με Φρατζή. Αυτά.
φιλε μου σε ευχαριστω για την απαντηση.για τη Σονια στη λελας καραγιαννη 35 δεν πηρε ακομα συνταξη? την βαρεθηκαμε και αυτην την καραμιλφ.την θυμαμαι πανω απο χρονο.απορω γιατι δεν παιρνουν συνταξη και καθονται αιωνια στα μπουρδελα.αλλα με τοσους πουτανοκαψουρηδες τι να πει κανεις.διαφημιζονται πληρωντας τες. για το πανω στουντιο της λελας ξερουμε? γιατι απ'ότι θυμαμαι ειναι 2 στουντιο εκει. η Δροσοπουλου 97 δυστυχως επεσε καποτε που ηταν πολυ δυνατο.εκει προσφερανε ακαπωτη πιπα και φυσικα και το πολυποθητο κουλουρι.τωρα νεκρα και αυτο.για τη φρατζη 47 με το βριλησσου 57 το ειχα καταλαβει οτι πρεπει να ειναι υπο συνεργασια αυτα τα δυο.αλλα οτι και αγ.μελετιου 35 ειναι σ'αυτην την αλυσιδα καταστηματων δεν το ηξερα. οποτε τωρα συμφωνα με τις κριτικες αξιζει το βριλησσου 60 που φερνει και 2 τεμαχια και εχει και καλες υπηρεσιες μεχρι στιγμης.παπαρια δηλαδη τα στουντιο ολα.καλα κανω χτυπαω μασατζιδικα και καμια φυλης μου φαινεται.
 

motok

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος να μου πει την πλήρη διεύθυνση για το στούντιο/σπίτι? στον Καρέα?

Ευχαριστώ.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μπορεί κάποιος να μου πει την πλήρη διεύθυνση για το στούντιο/σπίτι? στον Καρέα?

Ευχαριστώ.

δεν ειναι ''στον'' καρεα. ειναι στην οδο καρεα 30, στην προεκταση της ηλιουπολεως..
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
φρατζη 47 με το βριλησσου 57 -
και το Αγ μελετιου 37 μαζί.
Μάλλον τα κάνανε  εκει έτσι για την .. απομνημονευση  .
= 37, 47, 57 ... δεν μπρεί ναναι τόσο τυχαίο
Το τρίγωνο των βερμούδων. Αν  και κάποιες κυρίες εκεί είναι πράγματι= βερ- ... μουδιασμένες ! :headbang: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
για σας ρε μαγκιονια.ξερει κανεις καμια δεσποινα
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
οταν λες πολλες?εγω ψανχω μια μελαχρινη περιπου 1,60 ωραιο σωματακι και τραβαει λιγο το λλλλλλλλλλ
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
φρατζη 47 με το βριλησσου 57 -
και το Αγ μελετιου 37 μαζί.
Μάλλον τα κάνανε  εκει έτσι για την .. απομνημονευση  .
= 37, 47, 57 ... δεν μπρεί ναναι τόσο τυχαίο
Το τρίγωνο των βερμούδων. Αν  και κάποιες κυρίες εκεί είναι πράγματι= βερ- ... μουδιασμένες ! :headbang: :2funny:
ναι φιλε μου το καταλαβα γιατι μου το ειπε και το παιδι στην προηγουμενη σελιδα.και ευτυχως που το ξεκαθαρισαμε γιατι δεν θα κανω συνεχεια βολτα προς τα εκει γιατι εχει ολο τις ιδιες και τις ιδιες πατσαβουρες. γι'αυτο την αλεξια,την νταρια,την γκαμπριελα και την βαλερια τις εχω πετυχει σε αυτα τα 3 μαγαζια αλλα δεν μου πηγε το μυαλο οτι και η αγ.μελετιου 37 ειναι στον ιδιο ομιλο.αν και βεβαια δεν μενουν οι πουτανες στασιμες γιατι αλλαζουν συνεχεια στουντιο.επειδη θα κατεβω τωρα κεντρο για μασαζακι θα παω και στο βριλησσου 60 να δω αυτη την περιβοητη λιλη αν αξιζει οντως. θα γραψω ενημερωση το βραδυ.
 

GIANNHS2

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
δουλευε παλιοτερα σε ενα μασατζιδικο στην πλατεια βικτωριας μαζι με μια νενα αλλα νωμιζω πως τωρα κανει πιατσα η δουλευει σε κανενα σπιτη
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
οταν λες πολλες?εγω ψανχω μια μελαχρινη περιπου 1,60 ωραιο σωματακι και τραβαει λιγο το λλλλλλλλλλ

αφου δεν εβαλες κριτηριο αναζατησης,μαγαζι-ηλικια-εμφανιση κτλ, υπολογισα ολες οσες ξερω...
αλλα καμμια δεν τραβαει το λλλλλλλλλλλλλλλ
αν ησουν πιο σαφης απο την αρχη.........
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
δουλευε παλιοτερα σε ενα μασατζιδικο στην πλατεια βικτωριας μαζι με μια νενα αλλα νωμιζω πως τωρα κανει πιατσα η δουλευει σε κανενα σπιτη
υπαρχει αλλο θρεντ για μασαζ.εδω μιλαμε μονο για στουντιο. αλλα αν ψαχνεις γενικοτερα μασατζου στειλε πμ στον δεσποτα.και ο δεσποτας θα διαβασει την εξομολογηση και θα σε κατευθυνει.
 

nikiko

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα ξερει κανεις που παιζει σημερα η ιζαμπελλα και ωρες καθως επεισεις κανενα νεο για μια λοαυρα που ηταν παλια δροσοπουλου 97
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Παιδια καλημερα ξερει κανεις που παιζει σημερα η ιζαμπελλα και ωρες καθως επεισεις κανενα νεο για μια λοαυρα που ηταν παλια δροσοπουλου 97
η ιζαμπελα επαιζε μεχρι χτες το βραδυ στη Συγγρου 144.το εγραψα στην ενημερωση στην προηγουμενη σελιδα.οποτε θα την βρεις στη Συγγρου 144.Η λαουρα στη Δροσοπουλου 97 επαιρνε πιπα χωρις προφυλακτικο με δωρακι και φυσικα παλι με μικρο δωρακι εδινε και το κωλαρακι της.λογικα εκει πρεπει να παιζει ακομα.γι'αυτην ειχε γραψει ο μοντ panosmpos αλλα εψανα να βρω πληροφοριες και δυστυχως δεν υπαρχουν πισω στο θρεντ γιατι διαγραφησαν ολα τα ποστ του συγκεκριμενου μοντ.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
ναι φιλε μου το καταλαβα γιατι μου το ειπε και το παιδι στην προηγουμενη σελιδα.και ευτυχως που το ξεκαθαρισαμε γιατι δεν θα κανω συνεχεια βολτα προς τα εκει γιατι εχει ολο τις ιδιες και τις ιδιες πατσαβουρες. γι'αυτο την αλεξια,την νταρια,την γκαμπριελα και την βαλερια τις εχω πετυχει σε αυτα τα 3 μαγαζια αλλα δεν μου πηγε το μυαλο οτι και η αγ.μελετιου 37 ειναι στον ιδιο ομιλο.αν και βεβαια δεν μενουν οι πουτανες στασιμες γιατι αλλαζουν συνεχεια στουντιο.επειδη θα κατεβω τωρα κεντρο για μασαζακι θα παω και στο βριλησσου 60 να δω αυτη την περιβοητη λιλη αν αξιζει οντως. θα γραψω ενημερωση το βραδυ.
Στο Αγιου Μελετιου 37 εχω πετυχει μια ξανθια μουναρα την Ναταλι τα πρωινα πρεπει να ειναι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom