Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

nikiko

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
ναι οπως ειπες επαιζε χθες, θα ειναι και σημερα?.καθως απο οτι εμαθα η λουρα σταματησε απο δρο97, εγω ρωτησα αν ξερετε που δουλευη τωρα
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
η ιζαμπελα επαιζε μεχρι χτες το βραδυ στη Συγγρου 144.το εγραψα στην ενημερωση στην προηγουμενη σελιδα.οποτε θα την βρεις στη Συγγρου 144.Η λαουρα στη Δροσοπουλου 97 επαιρνε πιπα χωρις προφυλακτικο με δωρακι και φυσικα παλι με μικρο δωρακι εδινε και το κωλαρακι της.λογικα εκει πρεπει να παιζει ακομα.γι'αυτην ειχε γραψει ο μοντ panosmpos αλλα εψανα να βρω πληροφοριες και δυστυχως δεν υπαρχουν πισω στο θρεντ γιατι διαγραφησαν ολα τα ποστ του συγκεκριμενου μοντ.

Μήπως εννοείς το Δρ95 ? Καθώς στο 97 το ακάποτο είναι στάνταρ με 70. Λάουρα απ όσο γνωρίζω ξανθιά με κοτσδιδάκια και βυζάρες έπαιζε στο 95, αυτή εννοείς ?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Έχετε δοκιμάσει τη Σαμάνθα στο Αχαρνών 85;
Φαίνεται καλό μωρό.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Μήπως εννοείς το Δρ95 ? Καθώς στο 97 το ακάποτο είναι στάνταρ με 70. Λάουρα απ όσο γνωρίζω ξανθιά με κοτσδιδάκια και βυζάρες έπαιζε στο 95, αυτή εννοείς ?
η λαουρα αυτη που λεω ηταν με κοτσιδα, βαμενο ξανθο μαλλι και καστανα ματια.Ουκρανεζα οπως μου ειχε πει και εκανε και ακαπωτο τσιμπουκι και εδινε και κωλο. 2 φορες την πετυχα στο Δροσοπουλου 97.αυτη που περιγραφεις στο 95 δεν την εχω δει.

Στο Αγιου Μελετιου 37 εχω πετυχει μια ξανθια μουναρα την Ναταλι τα πρωινα πρεπει να ειναι.
αυτη την Ναταλι που παιζει στα 3 στουντιο (Αγ.Μ 37,Φρ 45 και Βρ 57) την ειχα πηδηξει πριν κανα χρονο στην βουρβαχη 19 με νικ νέϊμ τοτε μαργαριτα.οντως καλη επιλογη παντως αλλα οχι για δευτερη φορα.
 

ken

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως εννοείς το Δρ95 ? Καθώς στο 97 το ακάποτο είναι στάνταρ με 70. Λάουρα απ όσο γνωρίζω ξανθιά με κοτσδιδάκια και βυζάρες έπαιζε στο 95, αυτή εννοείς ?
Έχεις δίκιο, αυτή η Λάουρα ήταν στο 95. Ξέρει κανείς σε ποιό στούντιο δουλεύει τώρα;
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Καλημερα συναγωνιστες καυλιαρηδες. Εχτες Τριτη 25/9 επισκεφτηκα το στουντιο της Σερβιων 26 για να βρω τη Μελιναρα. Ηταν οντως εκει κουκλα οπως παντα. Οσο για τα ενδοτερα τα λογια ειναι περιττα. Καθε φορα και καλυτερα. Μου ειπε οτι παραμενει Τριτη-Πεμπτη βραδι στη Σερβιων 26 και Παρασκευη-Κυριακη θα βρισκεται στο νεο στουντιο στην Πειραιως 109 νομιζω. Αυτα μου ειπε. Για οτι νεοτερο εχω θα ενημερωσω.
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως ξερει κανεις ποια εναι στο βρ 36 μετα της 6
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή επίσκεψη Τριγγέτα μόνο για Ισαβέλλα.Δεν ήξερα καθόλου το πρόγραμμα οπότε ή θα ήταν και θα έμπαινα ή δεν και θα έφευγα.Και όμως ήταν.Δεν θα πω τίποτα περισσότερο μάλλον the best value for money,κριτική έχω ξαναγράψει,και προς ενημέρωση Δέυτέρα & Παρασκεύη Λ.Συγγρού 144 , Τετάρτη & Κυριακή Τριγγέτα χωρίς να ξέρω ωράριο.
Υ.Γ.Γύρισε και καλά μία εβδομάδα νωρίτερα γιατί είχε κρύο στην πατρίδα της την Πολωνία και κρύωνε το πουλάκι μου.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αφου χτυπησα το μασαζακι μου στη στουρναρη κατεβαινουμε με τον κολλητο προς βριλησου 60 να βρουμε την περιβοητη λιλη.εκει ομως ηταν μια ομορφη κοπελα με ανοιχτα ματια και τατου στην ομοπλατη.ωραιο σωμα και φατσα εκφυλου πορνιδιου.η τσατσα ειπε οτι την λεγανε ειρηνη και περναει καπακι ο φιλος μου.τον περιμενω εξω και μου λεει μετρια πραγματα.οπως τον ειδα πρεπει να εκλαψε το 50ηκο.πριν φυγουμε ρωταω την τσατσα για να σιγουρευτω ποτε παιζει η λιλη και μου λεει δεν ξερει. στο κατεβασμα παιζαν:
βριλησσου 36 μαρια μαλλον εληνιδα πρεπει να ειναι που επαιζε στην φωκαιας οπως ειχαν γραψει τα παιδια.
βριλησου 46 μια ξανθια νομιζω την ειπανε νατασα
βριλησου 12 μια μαυριδερη που την εκοψα για τσιγγανα.
ειπαμε να κατεβουμε και στα στουντιο της κυψελης αλλα δεν ειχε νοημα και το αφηνουμε για αλλη φορα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ασιατισα στην κασανδρας ειναι μονο πρωι?
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δεν νομιζω να ειναι πολυ milf..
δεν νομιζω να ειναι η yoko ono του τζων λενον :2funny: :2funny:
 

gruppo

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει τωρα ιππον 14-αριστοτελ 6-βριλλ 36?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πεμπτη βραδυ, περι 23.00', Ιππωνακτος 14,η Γερμανιδα Κορινα,ηλιοκαμμενη,βυζος Νο 3, καλη αποδοση, οπως παντα.
Το προγραμμα της ειναι σταθερα Πεμπτη στην Ιππωνακτος και μαλλον Κυριακη,παντα βραδυ,ενω στην Βριλησου 46, Τριτη/Τεταρτη, χωρις να ειναι ακομα σιγουρη για ωρες.
 

fingertip

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευή απόγευμα, περι 6.30', Βριλησσού 60. Η τσατσά ευγενέστατη παρουσίασε τα κορίτσια και το πρόγραμμα. Δυό κοπέλες καλές με τη μια να υστερεί στο πρόσωπο. Επέλεξα το απλό πρόγραμμα και τη Λίλη απο Ουκρανία η οποία ήταν υπέροχη. Χωρίς βιασύνες ευγενική, με καλή συμμετοχή και ελέυθερα πιασίματα. Πολύ ωραίο φυσικό στήθος και η θεα στα τέσσερα απίστευτη με νεα μικρό τατού χαμηλά στη μέση. Θέτει σοβαρή υποψηφιότητα για επανάληψη.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Νυχτερινή στουντιοεξόρμηση, με σκοπό την εξεύρεση σίγουρης και δοκιμασμένης λύσης για "ξεφόρτωμα"
Αρχή από Αχαρνών 106, όπου ελόχευε μελαχρινό, λεπτοκαμωμένο πορνίδιο...'Οχι άσχημη σε εμφάνιση, αλλά είχα σκοπό να πιτσιλίσω στο εν λόγω στούντιο μόνο αν πετύχαινα κάποια από τις δοκιμασμένες κορασίδες ( Κορίνα, Σάρα  :boobies: , Σάσα, Αναστασία)...
Επόμενη στάση, Συγγρού 144, με μοναδικό στόχο και σκοπό το πιτσίλισμα της Ισαβέλλας...Φευ του πάθους, η ξανθιά δύναμη έλειπε και στη θέση της ήταν η Έλενα, ψηλή ξανθιά και ... αδοκίμαστη!!!Το τελευταίο, σε συνδυασμό με το προκεχωρημένο της ώρας (το στούντιο έκλεινε), έφεραν στο νου μου τον ενδεχόμενο της ξεπέτας, έτσι δε δοκίμασα...Συνέχεια, στην Ιππώνακτος, όπου στη βάρδια ήταν η Νατάσσα...Παρά την όχι καλή κριτική που είχα διαβάσει, η εμφάνισή της σε συνδυασμό με το ενδεχόμενο η τσάρκα να τελειώσει..."άσφαιρη", με οδήγησαν στο δώμάτιο...Μέτρια πίπα, αλλά ψιλοκαλή κατά τα άλλα...Αρνητικό το ότι αρνήθηκε να έρθει "από πάνω" γιατί είχε λέει "δύσκολη μέρα"!!!Τί διάολο, γαμιότανε και δεν μπορούσε; :idiot:
:tooth: 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom