Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
2.30 σημερα μεσημερι, επισκεψη στην Αχαρνων 85. ΒΕΡΟΝΙΚΑ αποο καζακσταν, μετριας εμφανισης, οχι πολυ αξιολογη συμμετοχη. δεν θα τη συνιστουσα.
 

Επισκέπτης
2.30 σημερα μεσημερι, επισκεψη στην Αχαρνων 85. ΒΕΡΟΝΙΚΑ αποο καζακσταν, μετριας εμφανισης, οχι πολυ αξιολογη συμμετοχη. δεν θα τη συνιστουσα.
Και πριν κατι μερες Γκαμπιελα Ισπανιδα ετσι και ετσι.
Απο οτι πηρε το αυτι μου απο σημερα παιζει και το κατω της Λελας.
Στο πανω οπως παντα η αρχοντισα Σονια.
 

magua

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Πέμπτη βραδυ γύρω στις 2.30 πέρασα από Αριστοτέλους 6. όπου ο ευγενής και ψιλογκευ τσάτσος μου ζήτησε να ξαναπεράσω σε μισή ( ! ) ώρα γιατι η κοπελα είχε προπληρωθεί  :o από 2 συναδέλφους και ούτε κάν θα την έβλεπα. ρώτησα ποιά είναι και μου είπε ότι είναι μια καινούρια, καλή όπως τη χαρακτήρισε. Παρά την περιέργεια μου, βαριόμουν να περιμένω ένα μισάωρο στην μάυρη σκοτεινή νύχτα και όδευσα προς Καρέα 30. Δυο τα τεμάχια εκεί Η τσέχα Λούσυ ( θέα, χαμογελαστή και προκλητική με εξαιρετικό κωλαράκι ) και μια μελαχροινή που δεν συγκράτησα όνομα. Μετά από σχετική αναμονή πήρα Λούσυ.  Η πλάκα ήταν ότι ο προηγούμενος συνάδελφος αργούσε ο κακομοίρης και ο Τσάτσος ( που μάλλον είναι και μέτοχος στην επιχείρηση) ανέβηκε πάνω και έβαλε τις φωνές στο Λουσάκι να τελειώνει ενώ την είπε και στον συνάδελφο που διαμαρτυρήθηκε ευλόγως για την διακοπή της προσπαθειάς του. Ο τσάτσος είπε το κορυφαίο "πάτε και πίνετε και μετά έρχεστε εδω και έχουμε προβλήματα"  ΟΠΑ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ !!! Δηλαδή 3 το πρωί που έχεις ανοιχτό το μαγαζί σου πρέπει ο άλλος να έχει πιει μόνο γαλατάκι πριν έρθει ??? Αν δε σου αρέσει βάλε αλκοτέστ στην είσοδο και κόβε και κλήσεις.
Τελος πάντων. 60 ευρώ απλό πρόγραμμα, η Λούσυ πολύ πρόθυμη, δεν δίνει λωκο,  ούτε 69 αλλά πολύ καλή πίπα ( και γλείψιμο αρχιδιων ) με εναλλαγές στην ταχύτητα ( ροπιάζει στις ψηλές στροφες το μωρο ) και πειστικές κραυγούλες τύπου "ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ "  :rockon: συνεχόμενα. Πολύ καλή θέα στα 4 και γενικά παρά το προχωρημένο της ώρας και την κούραση που είχε λογω της συνεχούς πελατείας δεν είχε μούτρα ή βιασύνες. recommended  :thumbsup:
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
358
Like
42
Πόντοι
1
H Λουσυ, πως ητανε, συναδελφε; Ξανθια, μελαχρινη; Ειναι η ιδια Λουσυ που δουλευε στο ιδιο μερος τα πρωινα πριν το καλοκαιρι;
 

ololioqui

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρες, λέω να πάω προσ Συγγρού 144, έχει κανείς να προτίνει κάτι?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.392
Κριτικές
19
Like
9.849
Πόντοι
9.095
Η Ισαβελα παντως δε θα ειναι,απο Δευτερα...
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Κατα της δωδεκαμισυ περασαμε απο Αγ.Μελετιου 37.Εκει ηταν μια ομορφη κοπελα και η τσατσα την ειπε Γαβριελα.Ρωταει ο φιλος μου απο που ειναι η κοπελα και λεει η τσατσα απο Ισπανια.Ειναι της μοδας να λενε στα μπουρδελα οι Βαλκανιες Αλβανιδες-Ρουμανες πουτανες οτι ειναι απο χωρες της Ευρωπαικης Ενωσης  :2funny: (παρολο που η Ρουμανια μπηκε στην Ενωση αλλα τους εμεινε το καταλοιπο βλεπεις) πρεπει να μας περνανε για αμορφωτους και τελειως ηλιθιους οι υποαναπτυκτοι αλλα το προσπερναμε αυτο.πληρωνω και περναω μεσα να ετοιμαστω.Μπαινει μεσα και η Γαβριελα και με αρχιζει στην πιπα.Καλη πιπα και γλυψιμο καλο και χωρις βιασυνη.Μετα με ρωταει πως θελω και τις λεω να  γυρισει σε πισωκολλητο.Το ωραιο ειναι οτι ηταν ομορφη η κοπελα νεαρη και πανω απ'ολα εκανε την δουλεια της χωρις να μου ζαλιζει τον ερωτα με κουβεντες και μαλακισμενες ερωτησεις.Και επειδη με εφτιαξε με την ομορφια της δεν μετανοιωσα για το 50αρι.Καλη επιλογη για οσους γουσταρουν ομορφουλες χωρις να λενε πολλα λογια.
 

Επισκέπτης
Νυχτερινή στουντιοεξόρμηση, με σκοπό την εξεύρεση σίγουρης και δοκιμασμένης λύσης για "ξεφόρτωμα"
Αρχή από Αχαρνών 106, όπου ελόχευε μελαχρινό, λεπτοκαμωμένο πορνίδιο...'Οχι άσχημη σε εμφάνιση, αλλά είχα σκοπό να πιτσιλίσω στο εν λόγω στούντιο μόνο αν πετύχαινα κάποια από τις δοκιμασμένες κορασίδες ( Κορίνα, Σάρα  :boobies: , Σάσα, Αναστασία)...
Επόμενη στάση, Συγγρού 144, με μοναδικό στόχο και σκοπό το πιτσίλισμα της Ισαβέλλας...Φευ του πάθους, η ξανθιά δύναμη έλειπε και στη θέση της ήταν η Έλενα, ψηλή ξανθιά και ... αδοκίμαστη!!!Το τελευταίο, σε συνδυασμό με το προκεχωρημένο της ώρας (το στούντιο έκλεινε), έφεραν στο νου μου τον ενδεχόμενο της ξεπέτας, έτσι δε δοκίμασα...Συνέχεια, στην Ιππώνακτος, όπου στη βάρδια ήταν η Νατάσσα...Παρά την όχι καλή κριτική που είχα διαβάσει, η εμφάνισή της σε συνδυασμό με το ενδεχόμενο η τσάρκα να τελειώσει..."άσφαιρη", με οδήγησαν στο δώμάτιο...Μέτρια πίπα, αλλά ψιλοκαλή κατά τα άλλα...Αρνητικό το ότι αρνήθηκε να έρθει "από πάνω" γιατί είχε λέει "δύσκολη μέρα"!!!Τί διάολο, γαμιότανε και δεν μπορούσε; :idiot:
:tooth: 
πσσσσσσ!!!τιμι μας και καμαρι μασ  που επισκευτικες τιν νικτερινι μασ μπουρδελιαρα αθινα μεγιστανα τισ ιδονις φλες!τα ατακτα οικιματα σιγουρα θα ετριξαν απο ιδονι στο διαβα σου!!!!εξισου και οι αμαρτολκες και ατιθασες πορνες μονο και μονο στιν σκεψι οτι θα σε εβλεπαν ιγρενε το ζεστρο τουσ φουρνακι!τιν επομενι φορα περιμενο τιλ σου για μια αξεχαστι και ονιρεμενι πορνοξεναγισι!!!!καλα πιτσιλισματα καυλιαρετζο!!!!
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
pitsilisti γιατί μας έκλεισες? είναι ο χειρότερος τρόπος να υπερασπιστείς τους φίλους σου...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
πσσσσσσ!!!τιμι μας και καμαρι μασ  που επισκευτικες τιν νικτερινι μασ μπουρδελιαρα αθινα μεγιστανα τισ ιδονις φλες!τα ατακτα οικιματα σιγουρα θα ετριξαν απο ιδονι στο διαβα σου!!!!εξισου και οι αμαρτολκες και ατιθασες πορνες μονο και μονο στιν σκεψι οτι θα σε εβλεπαν ιγρενε το ζεστρο τουσ φουρνακι!τιν επομενι φορα περιμενο τιλ σου για μια αξεχαστι και ονιρεμενι πορνοξεναγισι!!!!καλα πιτσιλισματα καυλιαρετζο!!!!

Μωρέ, και χθες τα ίδια έκανα...Αχαρνών 106 μπας και πετύχω καμία από τις δοκιμασμένες...Αλίνα, λέει, δεν την είχα ξαναπάρει, μου έκανε κλικ και πέρασα...Πέρα από τη μέτρια πίπα, καιρό είχα να ακούσω την ατάκα "γιατί αργείς, πόσο καιρό έχεις να κάνεις σεξ και αργείς τόσο"...Της απάντησα "μια βδομάδα", που φυσικά ήταν ψέματα γιατί είχα πάει σε στούντιο και Παρασκευή και Πέμπτη :rockon: :rockon: :rockon:

Συμπερασματικά, ξενέρωμα, σε ένα στούντιο που κατά κανόνα περνάω καλά και το προτιμώ συχνά... :boobies:
 

dvbhg

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αχαρνων 106, Κυριακη βραδινή βάρδια. Καστανομάλικο (προς το κοκκινο) με πράσινα μάτια, λευκο δερμα και έντονα βαμμένα κόκκινα χείλη. Όνομα δεν συγκράτησα αλλα θα την αναγνωρίσετε εύκολα απο τον τουρλωτό κώλο (όπως οι μαύρες αλλά πολύ πιο καλοσχηματισμένος). Δεν μιλάει λέξη ελληνικά, οποτε η συνεννοηση σας θα γινει στα αγγλικα μαλλον. Από τα καλύτερα κομμάτια εντός+εκτός που έχει φέρει το συγκεκριμένο μαγαζί, της δίνω 9/10, 9 γιατί ζητάει έξτρα φράγκα στο δωμάτιο (μην της δώσετε, ούτε εγω της εδωσα και πάλι έκανε αυτο που της ζητησα). Πολυ ερεθιστικό χαιδεμα και βλεμα καρφωμενο στα ματια μου. Πολυ υπομονετική επισης. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια η Νατασσα απο Ιππώνακτος ειναι η γνωστη νατασσα που ηταν παλιοτερα στην βριλυσου ?
 

Επισκέπτης
Μικρά περιήγησις τας πρώτας ώρας της Κυριακής 30/09.

Η οδός Βριλησσού έβριθε συναδέλφων. Εις το 60 2 μικρόσωμαι πόρναι, η Άννα και η Λιλλή είχαν αρκετά κοινά χαρακτηριστικά. Αμφότεραι μελαγχροιναί με καλώς εσχηματισμένα οπίσθια.

Εις το 46 ο προθάλαμος έδιδεν την εντύπωσιν φοιτητικής εκδηλώσεως. Πλέον των 15 συναδέλφων νεαράς ηλικίας ανέμεναν την εργαζομένην, ονομαζομένη Σάντρα, ήτις, εξελθούσα, απηξίωσεν να ρίψη έστω εν βλέμμα εις την ομήγυριν. Ελπίζω λοιπόν η κακίστη διάθεσίς της να οφείλετο εις τα υπερμεγέθη προσόντα του προηγηθέντος συναδέλφου.

Εις τον αρ. 57 η γνωστή Αλέξια, υψηλή και μελαγχροινή. Συνεκρατήθημεν και, όπως εφάνη εκ του αποτελέσματος, εδικαιώθημεν.

Εις το γνωστόν σπουδαστήριον της Αχαρνών 85 μετέβημεν προετοιμασθέντες δι επαφήν ...συζυγικού τύπου με την Άντζελα. Αντί αυτής, ανωτέρα αντικαταστάτις της η Σαμάνθα. Δια πλείονας λεπτομερείας βλ. κριτικήν εις τον κατάλογον. Γενικώς ευχάριστος νυξ. Σημειωτέον ότι το εν λόγω σπουδαστήριον χρεώνει το βασικόν πρόγραμμα 40 Ευρώ.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
bakalhs το "μικρόσωμαι πόρναι" δεν είναι ολίγον τι λάθος γραμματικώς;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Ναι, βραχύσωμοι πόρναι προτείνω.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Μπακαλη στην Βριλησσου ειμουνα και γω γιατι ηθελε να πιτσιλισει το φιλαρακι μου.Χτυπησε την Αννα στο 60 και εμεινε ικανοποιημενος.Δυστυχως δεν ειναι μελος να γραψει την κριτικη του  :- και η Λιλη ειχε ωραια εμφανιση. στο 57 ηταν η Αλεξια που ηταν και αυτη ομορφουλα και στο 36 ειχε μια ξανθια ψιλογεματουλα.
 

16aris

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
98
Κριτικές
15
Like
15
Πόντοι
10
Συγγρου 144 μεχρι τις 6 Γιαννα μετα Ισαμπέλα..... :)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Έχουμε και λέμε:
-Βριλησού 60 η Άννα, μελαχρινή, μετριότατη και 100 ευρώ για anal. Ούτε με σφαίρες
-Βριλησού 46 η ξανθούλα Κιμ. Αξιοπρεπέστατη.
-Αχαρών 106 η Ξένια, ξανθό απολειφάδι με τατού
-Κεφαληνίας 75 η Αλίνα, ξανθιά, ωραίο σώμα. Δούλευε και στη Φυλής και στο Βριλησού 60.
-Δροσοπούλου 97 η Σαμπρίνα. Μελαχρινή, ελαφρώς ασιατικά χαρακτηριστικά, μάλλον μπασταρδεμένη με καζακστάν. Κότσος αλά γκέισα, μακρύ διχτυωτό φόρεμα, υπέροχα ψηλοτάκουνα, νέο αίμα, θα μείνει για καμιά δυο βδομάδες απ ότι είπε. Όλα αυτά με έπεισαν να δοκιμάσω. Πήρα το προγραμμα των 60 με σεξ σόου. Έπαιξε για λίγο με το δονητή, δεν εισάκουσε την προτροπή μου να μη βγάλει το δίχτυ διότι ζεσταινόταν. Τουλάχιστον δεν έβγαλε τα παπούτσια. Πίπα-σεξ τυπικά, συμμετοχή μηδεν, δεν με άφησε να τον παίξω στα παπουτσωμένα ποδαράκια της. Γενικά μια νούλα με εξαίρεση οτι μου άρεσε εμφανισακά, οπότε το διασκέδασα ελαφρώς. Προσπεράστε εκτός αν σας ανάωει το λουκ της. 
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Ότι γύρισα απο Συγγρού 144 απο την περίφημη Ιζαμπέλλα. Έχουμε και λέμε απο εξωτερική εμφανιση παίρνει ενα 7.5. Στο πρόσωπο λίγο τα χαλάει κατα τα αλλα σώμα αποδεκτό(μέχρι εκεί). Στο κρεβάτι καλή περιποιητική αλλα ρε μάγκες σόρρυ κιόλας ίσως να είμαι και περίεργος αλλα μου φάνηκε ολίγον προσποιητή. Πήρα το πρόγραμμα των 100ευρώ(με πρωκτικό). Κωλάρα δε λέω αλλα όχι κάτι το τρομέρο. Ειλικρινά δεν θα πήγαινα πάνω απο 2 φορές στη συγκεκριμένη.

Αυτά. :ρ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom