Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
ωσπου πηγα στιν θαρυπου , και συνανταω , ψιλη (1.90 περιπου χωρις τακουνια ), ξανθια με καρο κοντο μαλι , βυζι 2-3, υπεροχα ποδια ,
Εισαι σιγουρος 100% οτι ηταν γυναικα? Γιατι το μαγαζι στη Θαρρυπου ειναι αρκετα υποπτο οσον αφορα αν φερνει original γυναικες ετσι ειχα καταλαβει και εγω μια φορα που το ειχα επισκεφτει και εχουν ακουστει διαφορα γενικα. Δεν λεω για τη συγκεκριμμενη που πηγες γιατι δεν την ξερω.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
μια πλιροφορια για τουσ φαν πορνοκαυλιαριδες τισ μελιναρας!!!
ι μελινα τελος απο πειρεος 109...
καθε δευτερα προι θα πιτσιλιετε θισεος 365!!!!
Γεια σου παιδαρε μου σε ευχαριστω για την πολυτιμη πληροφορια για τη Μελιναρα. Περασες καθολου απο εκει?
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Ξερει κανεις τι γινεται με το στουντιο στην καβαλας 315 στο χαιδαρι??ειναι ακομα κλειστο??
 

fingertip

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευή 5/10 περίπου 7 το απογευμα Βριλησσου 60. Δεύτερη επίσκεψη, κοπέλες Λιλή (γνωστή και δοκιμασμένη απο την προηγούμενη φορά) και Ειρήνη. Για χάρη της έρευνας, αλλά και επειδή είχε πιο πουτανιάρικο βλεμα επέλεξα την Ειρήνη αυτή τη φορά. Φιλότιμη αλλά με εμφανέστατα τα σημαδια της αγγαρείας δυσανασχέτισε απο τα πρώτα λεπτά (στα τεσσερα ηταν ιδιαίτερα νέκρα) δεκτική ομως σε προτάσεις. Δεν θα τη πρότεινα ούτε για δοκιμή.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πήγα χθες στο στούντιο της Κασσάνδρας για την "Γιόκο" αλλά ήταν μια άλλη Ειρήνη. Ήταν στο δωμάτιο και έτσι έφυγα. Μου έχουν δώσει και τηλέφωνο για το στούντιο αυτό αλλά είναι εντελώς άχρηστο, καθώς η τσατσά μιλάει ΌΛΗΝ ΤΗΝ ΩΡΑ! Απίστευτο. Πώς μπορεί κάποιος να μιλάει όλην την ώρα ?  :idiot:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Ουου . γίνεται ... πχ
Aν είναι συνέχεια στο ιντερνετ χωρίς  ADSL και ISDN,  και βλέπει το σαϊτ , ή είναι  μελος , φαίνεται σαν να μιλάει όλη την ώρα  ..:cheesy: :headbang: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ξερει κανεις τι γινεται με το στουντιο στην καβαλας 315 στο χαιδαρι??ειναι ακομα κλειστο??

ειναι στο 215, οχι στο 315 και ειναι ακομη κλειστο και καλλιτερα !!!!
με τα μαλακισμενα που την ειδαν μονοπωλιο εκει και δινεις τα 50αρικα τσαμπα..  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Περνώντας το πρωί απο καρεα 30 είδα ενα μελαχροινό πρόστυχο πιπινακι μόλις άνοιγε την πόρτα να ανέβει πάνω μαλλον πρωινή βάρδια...Το έχει δοκιμάσει κανείς? Για δώστε τα φώτα σας.....φάνηκε πολύ καλό εμφανησιακά :boobies:
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

[/quote]τωρα απογευμα τι παιζει καρεα 30 και φρατζη 47?ευχαριστω
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Περασα απο αχαρνων 85 πριν κανα δυωρο κ πετυχα μια νταρια για πρωτη φορα εκει μεσα..δεν ξερω αν ειναι η πολυδιαφημισμενη του σαιτ εδω αλλα μαλλον αυτη ειναι απο αυτα που ειδα..ξανθο γυρω στο 1.60-1.65 με γυαλια και απιστευτο στητο στηθος που δεν αφηνει ομως να γευτεις..ρωσιδα 22 χρ λεει κ μιλαει τελεια ελληνικα..ειναι η γνωστη για την οποια μιλατε μαγκες??πηρα προγραμμα των 50 με 69 μεσα κ ηταν ολα τα λεφτα...μου ειπε οτι στο συγκεκριμενο παει συνηθως μονο τεταρτη πρωι..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ενημερωση απο Πειραιως 109 υπαρχει ?
 

Επισκέπτης
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος νομίζω έχει κλείσει το Πειραιώς 109.
 

riderer

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
178
Like
6
Πόντοι
1
Περνώντας το πρωί απο καρεα 30 είδα ενα μελαχροινό πρόστυχο πιπινακι μόλις άνοιγε την πόρτα να ανέβει πάνω μαλλον πρωινή βάρδια...Το έχει δοκιμάσει κανείς? Για δώστε τα φώτα σας.....φάνηκε πολύ καλό εμφανησιακά :boobies:

AN ήταν κοντούλα αδύνατη με φράντζα και πράσινα μάτια είναι αστέρι.
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Περασα απο αχαρνων 85 πριν κανα δυωρο κ πετυχα μια νταρια για πρωτη φορα εκει μεσα..δεν ξερω αν ειναι η πολυδιαφημισμενη του σαιτ εδω αλλα μαλλον αυτη ειναι απο αυτα που ειδα..ξανθο γυρω στο 1.60-1.65 με γυαλια και απιστευτο στητο στηθος που δεν αφηνει ομως να γευτεις..ρωσιδα 22 χρ λεει κ μιλαει τελεια ελληνικα..ειναι η γνωστη για την οποια μιλατε μαγκες??πηρα προγραμμα των 50 με 69 μεσα κ ηταν ολα τα λεφτα...μου ειπε οτι στο συγκεκριμενο παει συνηθως μονο τεταρτη πρωι..

Φίλε συναγωνιστεί κατά πάσα πιθανότητα είναι αυτή, εντάξει ξανθιά με γυαλιά μπορεί να μας προκύψει κι άλλη, αλλά όπως έχω ξαναγράψει η γνωστή Ντάρια από Φρατζη 47, έχει κατά την γνώμη μου το τέλειο στήθος, κατά τ'άλλα,πάντα κατά την γνώμη μου, "ΜΟΥΦΑ"!!!
 

JOHN__36

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παιδες ειχα ανεβει αθηνα πριν καμια 20ρια μερες ,πηγα λελας καραγιαννη μια νταρνανογυναικα με τρελο στηθος (πανω οροφο) . ειναι ακομα εκει γνωριζει καποιος?
 

Επισκέπτης
Πιστοί εις το πρώτιστον καθήκον του ανθρώπου, το της προσωπικής του ευζωΐας, εξετελέσαμε μικράν επιθεώρησιν των σπουδαστηρίων και απόψε.

Εις την Φραντζή 47 η Εύα. Θετικώς διακειμένη, τουλάχιστον εν τη υποδοχή, υψηλή και ανοικτόχρωμος έδιδεν καλήν εντύπωσιν αλλά η υπερβολική ταύτισις με το στερεότυπον της πόρνης μας απέτρεψεν από την δοκιμήν.

Εις την Συγγρού 144 μια Τάνια, μικρόσωμος και μελαγχροινή, μικράς σχετικώς ηλικίας. Δεν εδοκιμάσαμε δια τον αντίθετον με την προηγουμένην λόγον, δηλ. απαιτείται εντυπωσιακωτέρα παρουσία δια να δαπανήση εις εργαζόμενος 50 Ευρώ δια ολίγην ώρα έρωτος.

Εις την Θησέως 35 υπηρεσία αλλοδαπή δυναμένη δια των τρόπων της να μετατρέψη πάντα πελάτη εις ψηφοφόρον της ακροδεξιάς, και εργαζομένη βραχύσωμος και σχετικώς καλλίγραμμος με αστείαν τεχνητήν κόμην.

Εις την Βριλησσού 46 η Σάντρα ήτις σήμερον εφιλοτιμήθη τουλάχιστον να χαιρετήση. Παρουσιαστικόν ομοιάζον προς της Εύας και απόρριψις δια τους ιδίους λόγους.

Εις την Αχαρνών 85 προς άγραν της Σαμάνθας, αλλά υποδεεστέρα αντικαταστάτις της η Ναταλία. Λόγω των ακάμπτων κανονισμών του ιστοτόπου η κριτική παρατίθεται εις τον κατάλογον.
 

Επισκέπτης
Παρασκευη βραδυ και μετα απο ποτακι,με ενα φιλο πηγαμε Βριλησσου στο 46 η Σαντρα ψηλη ξανθια με φοβερο κωλο,εν συνεχεια στο 57 η Ευα ρωσσιδα με περουκα ξανθια και πολυ προστυχη με 70 ευρω βρεθηκα στο δωματιο επανω.οταν ηρθε επαιξε με το δονητη και ταυτχρονα μου εγλειφε το πουτσο με πολυ καυλα δεν κρατηθηκα και καναμε και 69 μετ σφυροκοπημσ στα 4 και τελειωμα με ποδια εφυγα πολυ χαρουμενοs.Mετα κατεβηκα Βουρβαχη 19 κοπελλα ψηλα ωριμη η Ολγα με φοβερο βυζι σιλικονι ωσπου μπηκε ο φιλοs μου και τον τρελανε,φοβερα ποδια και φοβερη για τουσ λατρεισ τησ ποδαλαs.
 

LOVER2007

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
η ολγα τι μερεσ δουλευει στην βουρβαχη?
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Χτεσινό περίπολο 00.00 - 02.00

Δροσοπούλου 95 η Αλεξάνδρα, πουτανάκι γάλακτος όπως λέει και ο τσάτσος. εμφανισιακά δεν μου έκανε εντύπωση αν και είναι αρκετά πρόσχαρη.
Δροσοπούλου 97 η Γιάννα, μιλφ με πρόστυχη εμφάνιση και μεγαλά βυζιά. Θα έμπενα αλλά ένας συναγωνιστής που ήταν στο σαλόνι μου έκανε νόημα οτι είναι μάπα.
Κεφαληνίας 75 η Ειρήνη, ψηλή με ωραία βυζιά, κοντό μαλλί μελαχροινό. Όποιος ξέρει αν αξίζει ας ενημερώσει γιατί από εμφάνιση μετράει πολύ.
Καρέα 30 η Σάρα στην οποία και κατέθεσα. Η κοπέλα πρέπει να πάρει έδρα στο πανεπιστήμειο πουτανιάς, χαίρεσε να δίνεις τα λεφτά σου. Είχε και μια καινούρια που δεν μου έκανε εντύπωση.
 

asterios(1)

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γεια σας μια βοήθεια ήθελα , Νταρντάνες ( όχι χοντρές ) με μεγάλα βυζιά κατά το δυνατόν σε ποιά studio παίζουν ?  Αν γνωρίζετε για απόψε ακόμα καλύτερα .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom