Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
χθες απογεμα καταθεση Δ95. Η αλεξαντρα υποσχεθηκε οτι δεν ξεπεταει και περασα.
Το γκομενακι δειχνει σπεσιαλαιζντ πολυ και μου αρεσε γενικα. αλλα δεν προλαβα να τη μαμησο γιατι ολα τελειοσαν οπως αρχισαν με 69.  :jerking:  :jerking:
Ξερει κανεις συναγωνιστη κανενα φαρμακο που να επιβραδυνει το αποτελεσμα?
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
φίλε bordelman - μήπως αν φέρνεις μαζί σου προφυλακτικό από αυτά που γραφουν επιβράδυνση ? ( πχ ΝΤΟΥΟ)
Αυτή η Αλεξάνδρα  πως είναι ?
είναι μια μικρόσωμη , αδύνατη εκφυλοειδής  που ήταν  και στο δίπλα Δ97 ? :think:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ναι ειναι μικροσωμη με μακρια μαλλια, ρωσιδα νομιζω. Σαν γκομενα πεντακαθαρη και ξηγημενη πιστευω αξιζει για μια καταθεση. Τωρα ψαχνω την αλινα αλλα δεν ξερω ωρες. Μου αρεσε και ο χωρος.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
H Aλίνα μου είχε πει ότι μέσα Σεπτεμβρίου ήθελε να φύγει διακοπές με την μητέρα της. Ξέρεις κανεις τελικά αν έφυγε ?
 

nikos251

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
0
Υπαρχουν φαρμακα για αυτους που πιτσιλαν προωρα (το μεγαλητερο ποσοστο ετσι ειναι),μονο μην κανεις το λαθος και τα προμηθευτεις απο sex-shop η επειδη στα προτεινε καποιος ασχετος,θα απευθυνθεις στον καταληλο ΓΙΑΤΡΟ!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Κορίνα, Γερμανίδα, ξανθιά, 30+, παλιά ήτανε και Αριστοτέλους 6, με τατουάζ ιδεόγραμμα στην πλάτη, μεγάλα στήθη, έκφυλο πρόσωπο, σήμερα στην Ιππώνακτος και μέχρι τις 3 το πρωί.
Το γράφω διότι μερικοί συναθλητές την έψαχναν παλιά.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
χθες απογεμα καταθεση Δ95. Η αλεξαντρα υποσχεθηκε οτι δεν ξεπεταει και περασα.
Το γκομενακι δειχνει σπεσιαλαιζντ πολυ και μου αρεσε γενικα. αλλα δεν προλαβα να τη μαμησο γιατι ολα τελειοσαν οπως αρχισαν με 69.  :jerking:  :jerking:
Ξερει κανεις συναγωνιστη κανενα φαρμακο που να επιβραδυνει το αποτελεσμα?
κλασικό φάρμακο....τράβα μια πηχτή πρίν....και όλα καλά..
 

Επισκέπτης
Η Στεφανία ρε παιδια στη Θησεως 365 πότε ειναι ?
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Η Στεφανία ρε παιδια στη Θησεως 365 πότε ειναι ?

Η Στεφανια-μιλφ δουλευε και σερβιων 26 ........εγω εκει την επαιρνα.......
Μου ειχε πει οτι θα εκανε μια επεμβαση στο ποδι της αν θυμαμαι καλα.......
Τωρα για το ποτε θα ξαναδουλεψει παρε παρε τηλ την κ. Αννα στη Σερβιων να σου πει.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Κυριακη βραδυ-περι ωρα 23.00'-επισκεψη στην Ιππωνακτος 14.Κορινα, Γερμανιδα, 35+, με βυζο Νο 3-πλαστικο μεν,σχετικα καλη δουλεια δε,χυμωδης και ηλιοκαμμενη. Ε 50 το απλο και μεχρι τα Ε 80 κανει 69,ποδολαγνεια και Ισπανικη. Παλια ηταν και Αριστοτελους 6.Στην Ιππωνακτος ειναι Πεμπτη/Κυριακη απο 18.00' μεχρι ληξεως βαρδιας.Καλη συμμετοχη, δεν βιαστηκε, παρα τον κοσμο που περιμενε. Αξιοπιστη επιλογη, κατ'εμε, σαφως καλυτερη απο Ανδριανα.
 

Επισκέπτης
Κυριακη βραδυ-περι ωρα 23.00'-επισκεψη στην Ιππωνακτος 14.Κορινα, Γερμανιδα, 35+, με βυζο Νο 3-πλαστικο μεν,σχετικα καλη δουλεια δε,χυμωδης και ηλιοκαμμενη. Ε 50 το απλο και μεχρι τα Ε 80 κανει 69,ποδολαγνεια και Ισπανικη. Παλια ηταν και Αριστοτελους 6.Στην Ιππωνακτος ειναι Πεμπτη/Κυριακη απο 18.00' μεχρι ληξεως βαρδιας.Καλη συμμετοχη, δεν βιαστηκε, παρα τον κοσμο που περιμενε. Αξιοπιστη επιλογη, κατ'εμε, σαφως καλυτερη απο Ανδριανα.
Συμφωνω για το Κορινακι το τιμαει παντα το 50αρικακι.
Κεφαλληνιας 75
Ειρηνη απο Σιβηρια πολυ νοστιμο κοριτσοπουλο μελαχρινο με καρρεδακι.
Απο υπηρεσιες ομως σκετη δυστηχια.
Οχι ετσι ειναι πολυ μεγαλο οχι αλλιως πουναω και μετα απο ολα αυτα να χτυπαει και η τσατσορωσιδα την πορτα.
Μαυρο και ξανα μαυρο απο εμενα στο κωλομαγαζο.
 

Επισκέπτης
ρε παιδια η ισαβελα ποτε ξεκιναει ειχε πει θα λειψει3 εβδομαδεs.
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολα τα παιδια!
Χθες βραδι αργα 01:30 βολτα στην Βριλλισου. Ξεκιναω απο 12, Μανταλενα, τιποτα μονο το μαλλι αξιζει. Στην συνεχεια στο 36 η Κορινα, εχει αλλαξει προς το χειροτερο... πανε μαρακατο 46 μια χανθια ψηλη μου φανηκε, αρκετα καλη αλλα πολυ αναμονη. Στο 57 μια ευα ψηλη χανθια μεγαλο φυσικο :boobies:αλλα απο την μεση και κατω χαλια. Μεγαλη απογοητευση και ειπα να την κανω, Στο δρομο της επιστροφησ βλεπω το 60 και ειπα ας δοκιμασω και σ'αυτο.
Ανεβαινω στον οροφο, αδειο το σαλονακι και καθομαι να παρω  ματι το τεμαχιο. μετα απο μερικα λεπτα (ειχε παλατι το κοριτσι) βγαινη στη σαλα. Λιλη το ονομα, πουτανες στα κρεβατια σας, γλυκα η μικρα, περι του 1,60 ομορφο κορμακι ωραιος πατος και πολυ καλο :boobies: 50 το απλο 60 sexshow 100 φουλ. παιρνω κλασικα το 50 και μπενω στο δωματιο.Πολυ καλοσ χωρος μεγαλο δωματιο μεγαλο και μαλακο κρεβατι, την πευτω και περιμενω να δω το ταλεντο τυης μικρας.
Μπαινει ολο χαρα και χαμογελο, γινονται οι συστασεις, απο Ουκρνια το παιδι περιπου 20-22 μαηων.
Ξεκειναει τα χαδια και αρχισε να τριβει το κορμακι της πανω μου. Απαλο. Δεν αργει ο "Θρασυβουλας" και ετσι ξεκιναει η πιπα, καλη αλλα οχι τιποτα το σπουδαιο, την κοβω και κανω κινηση να γλυψω βυζους, κωδικος προσβασης δεκτος, και αρχιζω τι πινελακι, καυλωσε το μωρο και αρχισε να σκουζει. μετα το 5λεπτο με σπρωχνει πισω και ανεβαινει ολο καυλα στο ατι :rockon:
Αρχιζει τον χορο πανω στο κονταρι και πριν προλαβω να την αλλαξω για τα 4 που την ηθελα, παταει στα ποδια της και αρχιζει να κοπανιεται στον λουτσο μου φωναζοντας πλεον απο την καυλα :o,επαθα πλακα, με το ζορι κρατιθηκα λιγο ακομα για να την δω να τρελενεται και μετα απο λιγο την κερασα το μαγικο υγρο. Κατεβαινει πεφτη διπλα μου στο κρεβατι και εμηνε για λιγο εκει χαϊδευοντας με. Μετα σηκωθηκα με κοιταξε με ενα βλεμα κατσε καλα και χαμογελοντας εφυγε απο το δωματιο.
Συμπερασμα :
αν ειναι συναιχεια τοσο καλη με βλεπω να γινομαι χρηματοδοτης
Οσοι πυστη προσελθετε!!
Ξερει κανεις για αυτη τη λιλη? ακουγετε καλη περιπτωση
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Τελικά η Αλίνα - παπαρίζου είναι κανονικά στο Δροσ 95.
Δευτέρα σήμερα ήταν μέχρι τις 17.00 και ως συνήθως θα είναι ΚΑΙ από τις 23.00 πάλι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ιζαμπελα στη συγγρου 144 μεχρι το κλεισιμο αποψε.
δεν σας βλεπω να τρεχετε.. :grin:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Τριγγετα 3 το μεσημερι μια μαρια ρουμανα μελαχροινη.το στυλ της ομως πολυ βαρυ και ξενερωτο και κατι με εκανε να μην περασω μεσα.
Συγγρου 144 οπως πολυ σωστα αναφερει ο δεσποτας πανω ειναι η ιζαμπελα οπου φυσικα την εχω γαμησει και ειναι καλη.επειδη ομως πηγε φιλαρακι μου προσφατα στην ιζαμπελα εκανε κατι σπαστικα.ας την εχουμε σε προσοχη και αυτη την πουτανα γιατι φαινεται χορτασε €υρω και δοξα και αρχισε να ψιλοξινιζει.
Φρατζη 47 η νταρια.ελεος την εχουμε χιλιοβαρεθει και χιλιοπηδηξει αυτη την πουτανα.
ιππωνακτος 14 οταν πηγαμε η πορτα ηταν κλειστη πανω στο διαδρομο και πατησαμε κουδουνι 2 φορες αλλα η τσατσα δεν μας ανοιξε.αλλα θα ειχε παλι καμια σαμπρινα η καμια κορινα.τα ιδια και τα ιδια πουτανιδια δηλαδη μας πρηξανε τ'αρχιδια.

ρε παιδια εμεις που μενουμε στο Ν.Κοσμο συνεχεια ενημερωνουμε για τα εδω στουντιο.ηθελα να μαθω συναγωνιστες το σάϊτ απο την περιοχη της Κυψελης και του Πολυγωνου δεν εχει να μας γραφουν reviews για την Λελας Καραγιαννη,Δροσοπουλου,Αγ.Μελετιου και αυτα της Βριλησσου?  :think: για να ξερουμε αν αξιζει να κατεβαινουμε και μεις εκει κατω.ενας συναγωνιστης εγραψε κατι για μια λιλη στη Βριλησσου 60.πρεπει να την τσεκαρουμε μαλλον.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Σορι ρε συναγωνιστες αλλα μηπως ξερει κανεις ποιες ειναι τωρα σε Φρατζη - Καρεα ? Καιγομαιιιιιιιι
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Λελας Καραγιαννη,Δροσοπουλου,Αγ.Μελετιου
-----------
εγώ,  προσωπική γνώμη πάντα, απ ότι είδα τους τελευταίους μηνες ,  θα έλεγα μόνο  την Αλίνα και  ίσως Λάουρα/ ξανθιά  με κοτσιδάκια στο Δροσ 95
και  τη Σόνια στο Λέλας.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
ρε παιδια εμεις που μενουμε στο Ν.Κοσμο συνεχεια ενημερωνουμε για τα εδω στουντιο.ηθελα να μαθω συναγωνιστες το σάϊτ απο την περιοχη της Κυψελης και του Πολυγωνου δεν εχει να μας γραφουν reviews για την Λελας Καραγιαννη,Δροσοπουλου,Αγ.Μελετιου και αυτα της Βριλησσου?  :think: για να ξερουμε αν αξιζει να κατεβαινουμε και μεις εκει κατω.ενας συναγωνιστης εγραψε κατι για μια λιλη στη Βριλησσου 60.πρεπει να την τσεκαρουμε μαλλον.

Φιλαράκι, από την πείρα μου σου γράφω ότι αυτή τη στιγμή πέραν Σόνιας και Αλίνας που έχουν πολύ καλές κριτικές (εμένα δεν μου αρέσουν αλλά αυτό δε σημαίνει τίποτα) το μόνο αξιοπρόσεκτο στούντιο που αξίζει να τσεκάρει κανείς είναι το Βριλησσού 46 που  έχει αχτύπητα κομμάτια με μπεστ τη Μαρίνα την τσέχα. Το Δροσοπούλου 97 έχει πάρει την κάτω βόλτα όπως και το Βριλησού 12. Το 36 δεν το συζητάμε και το 57 και το Αγίου Μελέτίου είναι μια από τα ίδια με Φρατζή. Αυτά.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom