Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
στην τριγγετα η ρουμανα μηπως ειναι ξανθια λεπτη με καρε μαλακι? αν ειναι αυτη ονομαζεται μαρια και αξιζει τα λεφτα της.κανει καλο γλυψιμο στα μπαλακια  :thumbsup:
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
H διαδρομή έγινε με τα πόδια, λόγω βλάβης του μηχανοκίνητου οχήματος!Οπότε καρέα μας έπεφτε μακρυά..
:boobies:

θα την τιμήσουμε την νεραιδα Σαρα άλλη φορά!

οσο για την ρουμανα λεγοταν ?τενια? ειχε μαλλι μεχρι τους όμους, γυμνασμένη , με σιλικονάτο πιτσιλοφόρο γιλέκο.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Περάσαμε και Λεμπέση όπου εμφανίσθηκε μέσα στο Έρεβος, θρασυτάτη στυμφαλίδα που ζητούσε 50 euro.
Γεια σου και εσενα συναγωνιστη.

Ποια ηταν αυτη στη Λεμπεση? Ονομα θυμασαι? Αρχισε παλι να φερνει παλι μπουρουχες το μαγαζι αυτο?
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
?Xριστίνα?(δεν ειμαι σίγουρος...μελαχρινή σγουρό μαλλί,γεμάτη, μάπα τετράγωνη) μετά το θεαμά της κ το πιτσίλισμα , ο προστατευτικός μηχανισμός μου στον εγκέφαλο την διέγραψε..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μαλιστα... αρχισαν παλι τα μπαζακια
 

PROEDROS02

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Αχαρνών 85, Χριστίνα από Τσεχία 23 χρονών...Όλα τα λεφτά...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Mετα απο πεντε επισκεψεις στο μαγαλι στην Σερβιων και Χαριτου επιτελους καταφερα να πετυχω την περιβοητη Μελινα.Τελικα ειναι η ιδια που ειχα παρει πριν κανα διμηνο στην Κσσανδρας.Απο σωμα ειναι ισως το καλυτερο που εχω δει σε μπουρδελο.Κωλαρα,βυζαρες(σιλικονη φυσικα) λαι εκφυλη φατσα. Μετα απο κανα 5λεπτο πιπα με γλυψιμο παντου και λογια προστυχα στο γαμισι συγκρινω με τη θεα Σιμον.Πραγματικα πολυ καλη σε ολα,οπως και η τσατσα ευγενεστατη, με κερασε και νερακι.
Επισης πρεπει να τονισω και πως πριν μια εβδομαδα ειχα παει μηπως και πετυχαινα την περιβοητη Ισαββελα στο Συγγρου 144,δεν ηταν εκει η εν λογ κυρια,αλλα επειδη ειχα περασει ηδη απο 3 μαγαζια και ηταν κλειστα και ηταν και αργα , πηγα με μια Ισπανιδα οπως μου ειπε ,δε θυμαμαι ονομα, και πραγματι ηταν μια απο τις χειροτερες εμπειριες σε στουντιο.Ενω εμφανισιακα ηταν καλη, μελαχρινη ωραιο προσωπο και καλο σωμα, με το που μπηκε μεσα αρχισε να χασμουριεται και μετα απο πιτα 20 δευτερολεπτων εκατσε να τη γαμησω και επειδη δεν τελιωσα στο λεπτο οπως ηθελε τσαντιστικε και αρχισε να μου λεει βγαλτον αν σου τον παιξω και τετοια.Σπαστηκα της ειπα να φυγει και μου ειπε οκ εγινε.Κλαιω το 50ευρω ακομα.
Δεν εχουν ολες το ιδιο ταλεντο. Μπροστα στη Μελιναρα οι αλλες ειναι απλες οδοντοκρεμες. Μελινα και μετα το χαος.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Καθώς είχα μεγάλες φουσκαρχιδιές σήμερα, δεν μπορεσα να αδειάσω  :headbang: :headbang: καθότι μεγάλη μετριότητα στην πιάτσα.

Συγκεκριμένα πριν 1 ώρα η ενημέρωση είναι

Βούρβαχη ήταν κλειστά αν και πέρασα 2 φορές με μεγάλη διαφορά ώρας.
Συγγρού 144 μια ψηλή εντελώς άχαρη, χωρίς χαμόγελο, βαριεστημένη, μελαχροινή, μικρό βυζί.
Λ. Βουλιαγμένης 68 είχα να πάω καιρό, ήταν μια χοντρούλα, άβυζη σχεδόν με κοτσιδάκια. Ψιλομπαζάκι, έφυγα
Αριστοτέλους (κάθετος Συγγρού) μια Ρενάτα απλά συμπαθητική, ψηλή, άβυζη, μελαχροινή.
Φραντζή 44 και οι δύο Αγάπες λείπαν καθώς και Ντάρια, ήταν μια άσχετη, δεν συγκράτησα όνομα αλλά εμφανησιακά αδιάφορη και άγνωστη.
 

ANDGON

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Στη Λ.Βουλιαγμενης 83 πέτυχα πριν καιρό μια θέα ονόματι Αφροδίτη

απίστευτο μωρό έχω ξανά πάει κανα δυο φορές αλλά τίποτα

ξέρει κανείς κάτι




edit AssFiller : τροποποίηση κειμένου σε μικρούς χαρακτήρες
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Θεα πλην ομως τρανσακι...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απο το πρωι εως τις 23:30 η Νταρια στη Φραντζη 47-Μετα αναλαμβανει δραση η μελαχροινη ακεφη μουνα Αλεξια-Περσινα ξινα σταφυλια δηλαδη-Μεταγραφες εδω και τωρα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
?Xριστίνα?(δεν ειμαι σίγουρος...μελαχρινή σγουρό μαλλί,γεμάτη, μάπα τετράγωνη) μετά το θεαμά της κ το πιτσίλισμα , ο προστατευτικός μηχανισμός μου στον εγκέφαλο την διέγραψε..

ηταν φυσικο επομενο να συμβει αυτο....εγω οταν την πηρα στο δωματιο(τί μαλακια θεε μου εκανα?) εκανε σαν παλαβο και ξενερωσα επισης με την φατσα της...πώς ειναι ετσι η μαπα της και τα δοντια της?απορω πως την πηρα.....
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Aφροδίτη τρανσάκι ?
υποθετω όχι η παλιά Αφροδίτη Κουλή της φυλής,  η γνωστη από τηλεοραση και εξώφυλλα  ...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Από Φρ.47.
Επίσκεψη 16/09/2007 ώρα 07:00.
Κοπέλα Ντάρια,ωραία κοπέλα,κατά την γνώμη μου τέλειο στήθος,αλλά από υπηρεσίες πίκρα, το μόνο θετικό ότι γλείφει @@ αρκετά ζωηρά.

Αναλυτική ενημέρωση στο οίκοι ανοχής -studio- κριτική.

Συναγωνιστές έχω την εντύπωση πως όταν η Ντάρια νιώσει ότι πάει να ερεθιστεί με κάποιον πελάτη (μην μου πει κάποιος πως αυτό δεν γίνετε, γιατί μπορεί να είναι π.....α αλλά δεν παύει να είναι γυναίκα) γίνετε επιθετική και εριστική με τον πελάτη,καλά το κατάλαβα ή κάνω λάθος?

Όποιος έχει προσωπική εμπειρία ας την καταθέση.
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
ηταν φυσικο επομενο να συμβει αυτο....εγω οταν την πηρα στο δωματιο(τί μαλακια θεε μου εκανα?) εκανε σαν παλαβο και ξενερωσα επισης με την φατσα της...πώς ειναι ετσι η μαπα της και τα δοντια της?απορω πως την πηρα.....

είσαι ήρωας! έχω την εντύπωση ή παίζουν κατα καιρούς πρεζάκια στην Λεμπέση?η ποιότητα είναι χαμηλή..

Aφροδίτη τρανσάκι ?
υποθετω όχι η παλιά Αφροδίτη Κουλή της φυλής,  η γνωστη από τηλεοραση και εξώφυλλα  ...

ποια εννοείτε , αγχώθηκα, μια Αφροδίτη που έπαιζε και αριστοτέλους? Κύπρια , γυναικα 100% μου φαινόταν.

όσο για την Νταρια, εμφανησιακά δεν με ενθουσίασε.
 

latex

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
θα γινω ο σπαστικος της παρεας αλλα πρεπει να το πω.Παρακολουθω συστηματικα το φορουμ και διαβασα απο ορισμενους κριτικες με παιανες για την Νταρια στην φρατζη 47.Λεω ρωσιδα ειναι θα δω κανενα θηριο ξανθο δυο μετρα μανεκεν. Παω σημερα στης 4 το μεσημερι και βλεπω μια με αραιο ξανθο μαλι μπροστα με γυαλια , κοντη και πατσοκιλια.Λεω δεν ειναι δυνατον η εγω εκανα λαθος η κατι δεν παει καλα με ορισμενους απο δω μεσα που την κανανε θεα.Η τσατσα μας ειπε τα προγραματα και ειπε οτι την λενε Νταρια.Λεω αυτη ειναι ας μπω μεσα και παιρνω το απλο προγραμα των 50 ευρω.Με αυτα που εχω διαβασει κι ολας λεω θα ειναι λαβα στο κρεβατι.Μπενει στο δωματιο συστηνομαστε και μου λεει αν ερχομαι πρωτη φορα σ'αυτο το στουντιο.Της λεω ναι και με ρωταει καπακι αν το εμαθα απο το ιντερνετ η απο αλλου.Δεν καταλαβα ανακριση θα μου κανει η πουτανα απο που ηρθα? Την ρωταω ποσο χρονων ειναι και μου λεει 22.Εαν ειναι αυτη 22 εγω ειμαι 19  :2funny: Μετα αρχιζει στο χαιδεμα και μετα γλυψιμο με πιπα.Στην πιπα πολυ καλη και ηταν το μονο θετικο γιατι βαζει το εργαλιο ολο μεσα.Παρατηρουσα ομως το κεφαλι της μπροστα και ειχε αραιωμενα μαλλια κατι που με ξενερωσε.Μετα γυρναει πισωκολητο και οπως εκανα την δουλεια μου εβγαζε ψευτικες κραυγες ευχαριστησης.Ρωτησα αν κανει πρωκτικο και μου ειπε οχι.Τελειωσα παντως με απογοητευση και ηταν αρκετα νευρικη μεσα στο δωματιο.Υπερτιμημενη παντως ουτε για 20 ευρω στην φυλης.Χιλιες φορες η θεα Μιλενα με 20 ευρω και απορω πως την πατησα.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Συναγωνιστές έχω την εντύπωση πως όταν η Ντάρια νιώσει ότι πάει να ερεθιστεί με κάποιον πελάτη (μην μου πει κάποιος πως αυτό δεν γίνετε, γιατί μπορεί να είναι π.....α αλλά δεν παύει να είναι γυναίκα) γίνετε επιθετική και εριστική με τον πελάτη,καλά το κατάλαβα ή κάνω λάθος?

Αληθεια το πιστευεις αυτο?

Μηπως καποιες πουτανες εκνευριζονται οταν διακρινουν οτι ο πελατης εχει το μυαλο του στο πως θα τις κανει (ή με ποιο τροπο θα νομισει οτι θα τις κανει) να "καυλωσουν", παρα απο το να κανει απλα το κεφι του και να περασει ο ιδιος καλα?
Αλλες παιζουν με αυτη την επιθυμια, αλλες αδιαφορουν και αλλες αντιδρουν.

Επίσκεψη 16/09/2007 ώρα 07:00.
7 το πρωι??? :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom