Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σχιστοματο-εραστες, τεντωστε τα ματια σας..

κασσανδρας 4 στο βοτανικο, στο ισογειο, Yoko, γιαπωνεζα (κατα δηλωση της τσατσας και δικη της - κι εμενα ετσι μου φανηκε) με αρκετα καλο προγραμμα και αρκετα καλη συμπεριφορα..
λεπτομερειες σε λιγο στην κριτικη που εβαλα στον καταλογο..

στη συγκεκριμενη διευθυνση λειτουργουν δυο καταστηματα παραγωγης πολιτισμου, ομως το πανω που ειναι κλειστο θα επαναλειτουργησει κατα τσάτσεια δηλωση απο τις 10-15 του μηνος και μετα..

κοινοποιηση: θρεντ ''Ταυλάνδη sex trip''  :grin:
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
Χθεσινή νυκτερινή περιήγησις ανα τας σκολίας οδούς του μυστηρίου και της φαντασίας.

Λιοσίων 278 κάτω κλειστόν, άνω η Μαρίζα, ξανθή, ολίγον ευτραφής, με ωραίους βοστρύχους. 40 ευρώ. Δεν εδοκιμάσαμε.

Λιοσίων 303, εν σπουδαστήριον το οποίον κατά το μάλλον ή ήττον διέλαθε της προσοχής των κ.κ. συναδέλφων. Εντός η Αλεξάνδρα, αρκούντως καλλίγραμμος, τριακονταετής και (τεχνητώς) ξανθή. Κατά πάσαν πιθανότητα Αλβανίς. Εκτελεί και καθήκοντα υπηρεσίας υποδεχομένη τους πελάτας και εισπράττουσα. Εις μυστακοφόρος υπηρέτης περιορίζεται εις χρέη θυρωρού.

Εις το μικροσκοπικόν δωμάτιον ειργάσθη μετά σχετικής επιμελείας, πεολείχουσα εντέχνος, άνευ της αγχωτικής αδρότητος πλείστων άλλων. Υπάκουος κατά την πράξιν, διέκοψε εντελώς τας κινήσεις της λεκάνης κατά την υπτίαν στάσιν ως της εζητήθη επί σκοπώ καθυστερήσεως της κορυφώσεως.

Το αντίτιμον υψηλόν (50 ευρώ) αλλά η όλη εμπειρία σχετικώς ευχάριστος.

Εις την Αχαρνών 106 μια Κορίνα, βραχύσωμος, ξανθή, 27 - 28 ετών, αδιάφορος εμφανισιακώς. 30 ευρώ.

Εις την Κεφαλληνίας 75 μικρόσωμος συμπαθής υπηρεσία και εξαιρετικώς καλλίγραμμος εργαζομένη ονόματι Βίκυ, μετά λιαν μικρού στήθους όμως. Ομοιάζει κάπως προς την περίφημον Αγνήν (Αχαρνών 106 και αλλαχού).

Τέλος μια παρατήρησις δια την απαράδεκτον κατάστασιν η οποία επικρατεί εις τον οικίσκον της Φυλής 134 ισόγειον. Η εργαζομένη ανοίγουσα την θύραν μετά την ολοκλήρωσιν της πράξεως εξέρχεται κατ' ευθείαν εις τον προθάλαμον αφήνουσα τον γυμνόν πελάτην βοράν των οφθαλμών όλων των αναμενόντων.
αυτα ειναι ελληνικα ρεμάλια... παντα τετοια σχολια..
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Η Ισαβέλλα- μπορεί  να έχει  ήδη φύγει για  τις 3 εβδομάδες διακοπές ( δύο Πολωνία  + μία στην Ρόδο)
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα η Σιμονε ειμαιευχωμε να εχετε περασεται πολυ καλα.ειναι γνωστω οτι δεν σχολιαζω της χριτικες που αφορουνε σε μενα αλα διαβαζοντας μια που εγηνε 31 το μηνος,που λεει οτι μωλης γηνεται γνωστω το μαγαζι μου θα κανω κειροτερα που εκανα στο ιπποκρατος,δεν ξερω τι ενοει μ'αυτο γιατι παντα σεβαστικα τους ανθρωπους κ σιμπεριφερωμαι αναλογα,το να γηνει γνωστο κ αλλαζω κατιμονο αν ειμουνα χαζι με τοσσα στυδια που ανοιγουνε σιγουρα θα εχανα.Σιγνωμη που σχολειασα,σεβομαι την γνωμη του καθενος,γιαυτο παντα ζητισα να μου πειτε αμα κατι δεν ειναι καλο με μενα ι με της αλες κωπελες...δευ.πρωη Μανταλενα κ απω 6 μεχρι 2 εγω.Με αγαπη ΣΙΜΟΝΕ
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από Βριλησσού 57 Κωνσταντίνα Ρουμάνα πάρα πολύ όμορφη και γλυκιά με σφιχτό κολαράκι και βυζάκι 22 χρονών και εντελώς ψαρωμένη μιας και σήμερα είναι η πρώτη της βάρδια!! Δεν έχω δει πιο καλό GFE με εξαίρεση το ότι δε γλείφει  αρχίδια σε όλα τα άλλα είναι αστέρι και πάντα με το χαμόγελο στα χείλη!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Σιμόν τι έγινε με τις φωτογραφίες από τις άλλες κοπέλες;
Α πέρασα και από το studio της Σιμόν μήπως και βρω τη Ρούμπη παιδεύτηκα για να το βρω όπως κατεβαίνετε τη Βριλησσού στα φανάρια κάνετε αριστερά και αμέσως πάλι στο πρώτο στενό αριστερά μπαίνετε σε ένα μικρό δρομάκι που λέγεται Οξυρύγχου το οποίο σας βγάζει στη συνέχεια της Βριλησσού ακριβώς κάτω από τον περιφερειακό!
 

coringa

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2007
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
τι εγηνε μωρο μου καλα εισαι,κατι εγηνε δυστιχος αλα βρηκα την λησει...μωλης καταφερνω θα βαλω...φιλια ΣΙΜΟΝΕ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
σχιστοματο-εραστες, τεντωστε τα ματια σας..

κασσανδρας 4 στο βοτανικο, στο ισογειο, Yoko, γιαπωνεζα (κατα δηλωση της τσατσας και δικη της - κι εμενα ετσι μου φανηκε) με αρκετα καλο προγραμμα και αρκετα καλη συμπεριφορα..
λεπτομερειες σε λιγο στην κριτικη που εβαλα στον καταλογο..

στη συγκεκριμενη διευθυνση λειτουργουν δυο καταστηματα παραγωγης πολιτισμου, ομως το πανω που ειναι κλειστο θα επαναλειτουργησει κατα τσάτσεια δηλωση απο τις 10-15 του μηνος και μετα..

κοινοποιηση: θρεντ ''Ταυλάνδη sex trip''  :grin:

Πάτερ μου, πρωί η βράδυ πετύχατε το εν λόγω τεμάχιον;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάτερ μου, πρωί η βράδυ πετύχατε το εν λόγω τεμάχιον;

16:00-16:30, δηλαδη λιγο πριν τελειωσει η πρωινη βαρδια καθως υποθετω οτι θα ανοιγουν γυρω στις 10 με 11 το πρωι..
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Κασάνδρας, η μάλλον Ιαπωνέζα Γιόκο. Αν και λάτρης της ασιατικής κατατομής, η εν λόγω κορασίς δεν με ενθουσίασε.

Ιερά Οδός 133 η ίδια και απαράλλακτη κατάσταση. Καστανόξανθη μάλλον αλβανίς μικροκαμωμένη και με σπυριά (μάλλον έρπης) στο πρόσωπο.

Κεφαληνίας 75, η Έλενα, σώμα και πρόσωπο μοντέλου, από τις πιο ωραίες κοπέλες που παίζουν αυτή τη στιγμή. Από χρήστη της κοπέλας που κατέβαινε τις σκάλες άκουσα θετικότατα σχόλια. Τόση ομορφιά προσωπικώς δεν είναι του γούστου μου, αλλά σίγουρα για τους περισσότερους εδω μέσα θα αξίζει την επίσκεψη (πρωινές βάρδιες έως 18:00)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γεια σας παιδια.καλα ειστε? ειμαι στη Φραντζη 47 μεχρι τις 11:30 το βραδι. φιλακια σε ολους σας  :-* :-*
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Η Ισαβέλλα- μπορεί  να έχει  ήδη φύγει για  τις 3 εβδομάδες διακοπές ( δύο Πολωνία  + μία στην Ρόδο)


....εμενα μου ειπε οτι για τις επομενες 2 εβδομαδες θα ειναι στην Ροδο...οποτε υπομονη...
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μετα απο κριτικες που εχω διαβασει για το πολοστη φορα ανοιγμενο στουντιο της αγ.μελετιου 37 πηγα να δω τι παιζει γιατι ειχα να παω στο συγκεκριμενο μαγαζι απο περισι το καλοκαιρι.πριν 2 ωρες περιπου ηταν η βαλερια ρωσιδουλα νομιζο.ομιλιτικη και αρκετα προσχαρη μεσα στο δωματιο.με ρωτησε αν ερχομουν για πρωτη φορα και τις ειπα οτι εχω καποιους μηνες να ερθω.μετα την κουβεντουλα αρχιζει γλυψιμο σε ολο το σωμα και στους ορχεις.με ρωταει πως θελεις να το κανουμε και την γυρναω σε πισοκολητη σταση.αρκετα δεκτικι μεσα αν και με χαλασε λιγο του οτι με ρωταγε αν τελειωσα.επαγγελματιας τυπικος παντος που κανει τυπικα και καλα την δουλεια της.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Χτες το απόγευμα στο δροσοπούλου 97 πήρα την Ράδα από Λιθουανία. Έκφυλο κοντοπούτανο μελαχρινό με σφικτό σώμα και μεγάλους βύζους. Πίπα καλή, γλύφει μπάλες, φιλάκια στο σώμα, ανεβαίνει από πάνω. Με 80 ευρώ τον έβαλε στο σφικτό λαράκι της σε στάση πλαγιαστή. Χωρίς να είναι κάτι το εξαιρετικό, δεν μπορώ να πω ότι έκλαψα τα λεφτά μου.
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς συναγωνιστής το εβδομαδιαίο πρόγραμμα της Φραντζή?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ΔΕΥΤΕΡΑ      ΤΡΙΤΗ      ΤΕΤΑΡΤΗ    ΠΕΜΠΤΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ        ΣΑΒΒΑΤΟ    ΚΥΡΙΑΚΗ

1 ελληνικα    νεα        ελληνικα    αρχαια  καλλιτεχνικα      κ        :rockon:
2 αρχαια      ιστορια    γαλλικα    νεα      ιστορια          ε    :rockon:
3 ιστορια    κενο      αλγεβρα    φυσικη    μαθηματικα        ν    :rockon:
4 γυμναστικη  γεωμετρια  φυσικη      χημεια    αγωγη            ο      :rockon:
5 μαθηματικα  αγγλικα    γεωμετρια  αγγλικα  γαλλικα
6 γαλλικα      χημεια    γυμανστικη  κενο    αρχαια
7                          μουσικη              εκθεση
 

stef_merlin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
η νταρια παιζει καθολου στο βριλησσου 57 ή το εχει κοψει τελειως το εν λογω μαγαζι?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
η νταρια παιζει καθολου στο βριλησσου 57 ή το εχει κοψει τελειως το εν λογω μαγαζι?
Νομιζω οτι περναει ευκαιριακα απο κει, μια φορα την εβδομαδα.Κυριως στην Φραντζη την βρισκεις. Παντως αν της στειλεις pm, σιγουρα θα μαθεις καλυτερα !!
 

giwrgos27

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
γεια σε ολους!Γραφω για να κραξω καρεα 30!η γκομενες μετα της 12 δηλαδη 12-6 μακρια κ αγαπημενη η μια μουναρα ελληνιδα(μοιαζει τουλαχιστον)αλλα ως  εκειη αλλη μια τσεχα ντενιζ αν θυμαμαι παρτη πετατη στον τοιχο μαλλον δεν χερουν που βρισκοντε εχουν μπερδευτει λιγο!ειναι κριμα γιατι ειναι καλο στουντιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom