Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σήμερα είχαμε studio-scout με τον μέγιστο warhol. Λοιπόν πάμε  :rockon:

Λέλας Καραγιάννη 35 (ισόγειο) μια ξανθιά που δεν συγκρατήσαμε όνομα.
Βριλησσού 12 'Ρούμπη'
Βριλησσού 36 'Μαρία' η κλασσική γλυκιά γεματούλα ελληνίδα που ήταν παλιά στην Φυλής και Φωκαίας και σου γλύφει τόσο πολύ τ'αρχίδια μέχρι να σταφιδιάσουν  :rockon:
Βριλησσού 46 μια Ψηλή με ξανθιά περούκα για Ρωσόφατσα την έκοψα (αυτό το στούντιο έχει την καλύτερη διακόσμηση κατα την άποψή μου)
Βριλησσού 57 η 'Νάταλυ' η πρώην 'Μαργαρίτα' απο Βούρβαχη 19 με ανανεωμένο look.
Βριλησσού 60 'Ειρήνη' απο ομορφιά μιλάμε γαμάει  :boobies: και στο μπουκιτσί είναι σαν γλύφει παγωτό 4χ4 value for money χαλαρά.
Καρέα 30 μια μελαχροινή με ωραίο λεπτό σώμα αλλά απο φάτσα δεν μου έκανε κλίκ.Βασικά για 'Σάρα' ψάχναμε αλλά 'Σάρα' δεν βρήκαμε  :tickedoff: Και μετά τα 60 γιούρια για απλό γαμήσι δεν τα δίνω όταν όλα τα στούντιο έχουν 50 γιούρια και μερικά 40 γιούρια(αυτό το στούντιο έχει απο τα χειρότερο ντεκόρ και θυμίζει ρδέλο μεταξουργίο - φυλής)

Αυτά τα ολίγα...
ιποκλινομαι στιν μπουρδελικι ενιμεροσι του μεγιστοτιτανιου αφεντικου....!!και στον ακολουθο του φισικα θειο γουορ!τον απόλιτο λατρευτο και πολιποθιτο θειο ολου του κοσμου!
το αφεντικο με το επιβλιτικο του στιλ ξιπναει τις ατακτες ορεξεις καθε μανιακις και νιμφομανις πορνις! το αρενοπο αφεντικο τιμορει τις ατιθασες σιρινες με το μαγικο του ραβδι...και δινει αλλι διαστασι στον λαγνο και πλιρομενο εροτα...!αφεντικο στις διαταγες σου!ο ταπεινος πορνορεπορτερ παντα στισ ιπιρεσιες σας!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
τι λεει αυτη η ρούμπη στη βριλησού 12; ξέρει κανείς;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
με ενα 50€ θα μαθεις οτι και να σου πουμε δεν ξερουμε τα γουστα σου!!!
ενα πραγμα να ξερεις αν δεν πας ο ιδιος μην περιμενεις απο αλλους!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
με ενα 50€ θα μαθεις οτι και να σου πουμε δεν ξερουμε τα γουστα σου!!!
ενα πραγμα να ξερεις αν δεν πας ο ιδιος μην περιμενεις απο αλλους!!

αυτο που λες εννοειται, αλλά υπάρχουν κάποια πραγματα που αν τα γραψει κανείς (που δεν κοστίζει και τίποτα) διευκολύνει τον άλλον. Αν ας πούμε μου γραψεις οτι είναι χοντρη δεν θα πάω. Επίσης αν μου γραψεις οτι είναι ξανθια δεν θα πάω. Αν μου γραψεις οτι εχει μεγάλα βυζια δεν θα πάω. Αν μου γραψεις οτι δεν βγαζει τα τακούνια θα παω ( χε χε). Μια γνωμη πάντα βοηθάει και γι' αυτο είναι και το σάιτ. Αν εσυ βαριεσαι εντάξει, αλλα μην αποθαρρυνεις και τους υπόλοιπους. Μην τα καλουπώνουμε όλα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αυτο που λες εννοειται, αλλά υπάρχουν κάποια πραγματα που αν τα γραψει κανείς (που δεν κοστίζει και τίποτα) διευκολύνει τον άλλον. Αν ας πούμε μου γραψεις οτι είναι χοντρη δεν θα πάω. Επίσης αν μου γραψεις οτι είναι ξανθια δεν θα πάω. Αν μου γραψεις οτι εχει μεγάλα βυζια δεν θα πάω. Αν μου γραψεις οτι δεν βγαζει τα τακούνια θα παω ( χε χε). Μια γνωμη πάντα βοηθάει και γι' αυτο είναι και το σάιτ. Αν εσυ βαριεσαι εντάξει, αλλα μην αποθαρρυνεις και τους υπόλοιπους. Μην τα καλουπώνουμε όλα.

Αν σου πει ότι είναι χοντρή, ξανθιά, βυζαρού και δεν βγάζει τα τακούνια, θα πας; :2funny:

Ρε παιδιά, γιατί ο heellover, παρουσιάζεται μία με 280 posts  και άλλοτε με 1500; :think:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
γιατι μια βαζει τα τακουνια και παει 1500 και οταν τα βγαζει πεφτη στα 280 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Αν σου πει ότι είναι χοντρή, ξανθιά, βυζαρού και δεν βγάζει τα τακούνια, θα πας; :2funny:

Ρε παιδιά, γιατί ο heellover, παρουσιάζεται μία με 280 posts  και άλλοτε με 1500; :think:

χε χε, δεν θα πάω βέβαια, αλλά αν πάντα το παπουτσάκι προσθέτει κατιτις στη γενική εικόνα. 1500 ποστς; Ουάου.  απο πότε τα γραφω; απο το 21;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
τι λεει αυτη η ρούμπη στη βριλησού 12; ξέρει κανείς;
περάσα πριν μια εβδομάδα και την είδα αλλά δεν την πήρα.
Δεν είναι του γούστου μου ( Η Ρούμπη)
Κοντή, ψιλοαδύνατη, άβυζη, μέτριο σώμα , μέτριο πρόσωπο.
Δεν ξέρω μπορεί στο δωμάτιο να ειναι καλή, σαν παρουσία όμως ειναι για το Μεταξουργείο και αν...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Αν σου πει ότι είναι χοντρή, ξανθιά, βυζαρού και δεν βγάζει τα τακούνια, θα πας; :2funny:

Ρε παιδιά, γιατί ο heellover, παρουσιάζεται μία με 280 posts  και άλλοτε με 1500; :think:

Ο ένας είναι με Η (κεφαλαίο) και ο άλλος με h (μικρό).
Μάλλον αυτός με το μικρό γουστάρει πιο κοντά heels...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
heels απο τον τοπο σου και ας ειναι heelsμενα
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vls

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
περάσα πριν μια εβδομάδα και την είδα αλλά δεν την πήρα.
Δεν είναι του γούστου μου ( Η Ρούμπη)
Κοντή, ψιλοαδύνατη, άβυζη, μέτριο σώμα , μέτριο πρόσωπο.
Δεν ξέρω μπορεί στο δωμάτιο να ειναι καλή, σαν παρουσία όμως ειναι για το Μεταξουργείο και αν...

Οχι και άβυζη ρε Φίλε σίγουρα την έχεις δεί (?) ή μας λές ότι να είναι.
Η γκόμενα έχει τουλάχιστων ένα 3αρακι βυζι. (έκτός άν θεωρής οτι μια γκόμενα έχει βυζί όταν έχει απο 5 και πάνω)

Έγω που την είδα μια χάρα είναι η κοπέλα δείτε κριτικές για το συγκεκριμένο στούντιο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οχι και άβυζη ρε Φίλε σίγουρα την έχεις δεί (?) ή μας λές ότι να είναι.
Η γκόμενα έχει τουλάχιστων ένα 3αρακι βυζι. (έκτός άν θεωρής οτι μια γκόμενα έχει βυζί όταν έχει απο 5 και πάνω)

Έγω που την είδα μια χάρα είναι η κοπέλα δείτε κριτικές για το συγκεκριμένο στούντιο.

παληκαρι, θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι ο zero διαθετει χερι ''μοδέλο'' και ματι διαβητη.
ο,τι μετραει παιρνει και πιστοποιηση κατα το προτυπο ISO 9001.
μηπως λετε για αλλο τεμαχιο ????
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ασε τωρα που παει και για ISO 9002 !!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τωρα παει για ISO 14000, του ετοιμαζω την πιστοποιηση.. :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Οχι και άβυζη ρε Φίλε σίγουρα την έχεις δεί (?) ή μας λές ότι να είναι.
Η γκόμενα έχει τουλάχιστων ένα 3αρακι βυζι. (έκτός άν θεωρής οτι μια γκόμενα έχει βυζί όταν έχει απο 5 και πάνω)

Έγω που την είδα μια χάρα είναι η κοπέλα δείτε κριτικές για το συγκεκριμένο στούντιο.

Η λέμε για άλλη γκόμενα ή έχεις 10 βαθμούς μυωπία, η δεν ξέρεις απο νούμερα!

Εγώ λέω για μια κοντόυλα με σγουρό μαλλί ,μελαχρινη, σκουρόχρωμο δέρμα, μικρή σε ηλικία.
Ηταν άβυζη! Τέλος!
 

christofer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
238
Like
67
Πόντοι
1
ενιμεροση για μια βολτα που εκανα στα μαγαζια της βρυλισου χτηεσ λιγο πριν τις 5.
λοιπον στο 12 η Σιμον.
επιτελους την πετυχα να δο και εγω τι ειναι αυτη με τα τοσα που ακουστηκαν. ρε παιδια καλα ολα αυτα ποθ λετε οτι κανει και προσφερει αλλα ειναι θεομπαζο. ελεος....
στο 36 ειχε πολυ κινηση και δεν περιμενα ειχε τρια ατομα που περιμεναν.
στο 46 μια νταρτανα ξανθια ψυλη δεν θημαμε ονομα
στο 57 η Αγαπη (κσερει κανεισ να μου πει τι παιζει με αυτη΄΄ ηταν η ποιο αξιολογη που ειδα.
και στο 60 κλειστο
δεν κατεθεσα πουθενα και αποφασισα να παω φραντζη στο μασαζαδικο. ενιμερωση για φραντζη στο αναλογο θρεντ
 

deciever

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες ξέρει κανεις αν παίζει στη Λέλας η Σόνια σήμερα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Η λέμε για άλλη γκόμενα ή έχεις 10 βαθμούς μυωπία, η δεν ξέρεις απο νούμερα!

Εγώ λέω για μια κοντόυλα με σγουρό μαλλί ,μελαχρινη, σκουρόχρωμο δέρμα, μικρή σε ηλικία.
Ηταν άβυζη! Τέλος!

μηπως λες τη Μανταλένα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom