Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Στη Βριλησσού 12 το Ρουμανάκι είναι πολύ καλό.Καλό γλύψιμο και σάλιωμα στα μπαλάκια και μπουκιτσί νευρικό με πνιχτές κραυγές.Στο μησιγά ανεκτικότατη, σκαμπιλάκια στα κωλομέρια και γενικά πολύ καλή συμμετοχή μέσα.Ο σωματότυπος της 'Καίτης' είναι μικροκαμωμένος και γενικά είναι πιπινέ φάση (KOSTASF16 άντε πήγαινε και με καμιά Ευρωπαία ρε να αναρρώσεις απο τον 'κίτρινο πυρετό'  :2funny: ).Την είχα πάρει απο τις αρχές και επειδή υπάρχουν απορίες απο συναδέλφους είναι value for money.

Υ.Γ. Φίλε bakalhs τέτοια επική ιστορική περιγραφή στα τσαρδιά δεν έχω ξαναδιαβάσει  :grin: Χρησιμοποιείς την γλώσσα του Κοραή,του Ζαμπέλιου και του Παπαρηγόπουλου. Αν κάτσει και γνωριστούμε οι μπύρες και η τάνα απο στούντιο αρεσκείας σου κερασμένα απο μένα. Με τις περιγραφές σου μας έχεις στείλει όλους.Και φυσικά θα αναλάβεις τον pitsilistis για ιδιαίτερα μαθήματα ελληνικής γλώσσας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ομολογουμένως η κρίσις μου δια την Καίτην ήτο βεβιασμένη - δύναται να παραθέση πλείστας θετικάς κριτικάς υπό συναδέλφων.

Όσον αφορά τον κ. pitsilistis νομίζω ότι κατέχει επαρκέστατα την Ελληνικήν και η ιδιότυπος γραφή του υποδηλώνει λογοτεχνικάς φιλοδοξίας.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
104
Like
12
Πόντοι
1
Η ιζαμπελλα ειναι καθε μερα συγγρου?
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Ρε μικρέ, πατάω αλλά το trailer δεν παίζει με τίποτα!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Για κάποιο λογο δεν το παίζει..

Πήγαινε βόλε στην αναζητήση για video :Mrs. Starr Θα σου βγαλει αρκετα video να κατεβασεις..

Πρεπει πρωτα να αλλαξεις στο το Family Filter το οποίο είναι πάνω δεξιά απο on σε off. :)
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή και προχθεσινή επίσκεψη για εκτόνωση μετά τις διακοπές σε Λεμπέση και Συγγρού 144 μετά τις 23;00΄.Λεμπέση ήταν η Αντζελα από Ρωσία όπως δήλωσε 23 χρόνων ωραίο σώμα με ουλή στην κοιλιά ( από γέννα όπως μου είπε ? ). Η κοπέλα είναι πολλύ γλυκιά άπειρη προσπαθεί όμως και το παλαίβει για καλό GFE.Νομίζεις ότι είσαι 18 χρονών και κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου.Την πήρα γιά δεύτερη φορά γιατί είχα περάσει καλά πριν περίπου 1 μήνα.Στήθος μικρό στα κατά.Χθές Συγγρού 144 ήταν η Ιζαμπέλλα από Πολωνία.Τι να πω γιά τον δυναμίτη.Υπάρχει κανένας να έχει γράψει αρνητικά ? Μόνο υπερθετικά μπορείς να γράψεις για αυτήν την κοπέλα.Επισκεφθείτε την άμεσσα.
 

LEON14

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές !!!!!
Ξέρει κανείς σήμερα το απόγευμα που θα μπαίζει μπάλα
το υπέρτατο μωρό Ιζαμπέλλα ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Καλημέρα συναγωνιστές !!!!!
Ξέρει κανείς σήμερα το απόγευμα που θα μπαίζει μπάλα
το υπέρτατο μωρό Ιζαμπέλλα ?

ωρέ , βλεπω να γινεται πανικος σημερα στην συγγρου

ωρματεεεεεεεεεεεε  αυτα ειναι τα ωραια τις ζωης  αχ!!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Παιδιά δε θέλω να χαλάσω το κλίμα για την Ιζαμπέλλα η οποία ήταν πραγματικά πολύ καλή εμπειρία αλλά όχι να την αποκαλούμε και μωρό ή κοπέλα. Αυτά μου θυμίζουν τις φορές που έλεγε η μάνα μου ότι μίλησε με τη φίλη της την τάδε κοπέλα (στα 70 και οι δυό τους). Οχι ότι είναι γριά η Ιζαμπέλλα αλλά είναι καλά πατημένα τα 30κάτι. Συνεπώς είναι εξαιρετική περίπτωση για κάποια σε αυτή την ηλικία σε στύλ δασκάλας ή θείας.
Απο την άλλη για να είμαστε δίκαιοι, οι περισσότερες μικρότερες δεν έχουν αυτή την τεχνογνωσία.
Τελικά είναι προσωπική επιλογή του καθενός το αν θα προτιμήσει το μικρότερο άτεχνο ή το μεγαλύτερο έμπειρο αν και το καλύτερο είναι μάλλον και τα δύο με ενδιάμεση στάση για παγωμένο μπυροπότηρο!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πηγα και εγω χθες Συγγρου 144,περι ωρα 23.45', για Ιζαμπελλα, την οποια δεν ηξερα. Απολυτα ικανοποιημενος, συμφωνω μ'ολες τις κριτικες.Απο τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ αυτην την εποχη. Ειναι χαρακτηριστικο οτι ολα τα δωματια ηταν γεματα, ενω φευγωντας απο κει,κατα τις 12.15', εμπαιναν τρεις συναθλητες, ενω αλλοι δυο περιμεναν στο σαλονι.
Με Ε 150, ακαποτη πιπα, 69 και "κωλουρι".
 

LEON14

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
.... γνωρίζει κανείς από τι ώρα θα είναι στο 144 η Ιζαμπέλλα ?

.... για να αναλάβουμε δράση !!!!!
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Με το μαλακό ρε παιδιά την Ιζαμπέλλα! Μην την ξεχυλώσουμε την κοπέλα!
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι διαφήμιση όταν λέμε διευθύνσεις<//???


edit panosmpos: Απο τα κεφαλαία που έγραψες η τροποποίηση έγινε απο μένα.Γράφε απο δω και πέρα όμως  με μικρούς ελληνικούς χαρακτήρες σύμφωνα με τους κανονισμούς του site.
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
χθεσινη επισκεπσι φραντσι 47 νταρια οτι και να πεισ για αυτι τιν κοπελα ειναι λιγο και να σου αρνιθει κατι στο λεει με απιστευτι γλικα που αυτο σε καυλονει περισοτερο ντιπ πιπα που το κραταει για λιγο ολο μεσα πολι καλο στισιμο πιγα να το βαλο στιν κριτικη αλα δεν μπαινει φιλια νταρια :cussing: :cussing: :headbang2:
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής το προγραμμα της Φραντζή αυτής  της εβδομάδας?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής το προγραμμα της Φραντζή αυτής  της εβδομάδας?

Φίλε, μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις (υπάρχει στο site - στα studios – Νέος Κόσμος, Φραντζή 47)…
 

peoekrisma

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
Χθεσινή επίσκεψη κατά τις 23:30 στη Φρατζη 47 μήπως πετύχω την Ντάρια και μόνο.Ήταν τελικά η Γκαμπριέλα μελαχρινή ωραίο σώμα εκ Ισπανίας όπως είπε.Τελικά δεν ήθελα και πολύ ψήθηκα και μπήκα που να μην έμπαινα.Η κοπέλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.Μόνο το σώμα της ήταν στο δωμάτιο.Με το μπήκε ήταν αγχωμένη πότε θα βγεί έξω,αφού της είπα ότι δεν μπαίνει και σε φυλακή,θα τελειώσουμε.Βασικά πρέπει να ήταν πολλές κοπέλες μαζεμένες μέσα και συνέχεια χαχανίζανε,γελάγανε,κάνανε πλάκα κλπ και η δικιά σου ήθελε να τελειώνει.Κυρία μου έτσι δεν είναι η σωστή επαγγελματίας και αν δεν είσαι έτοιμη για οποιοδήποτε λόγο να δώσεις σωστές υπηρεσίες για τα χρήματα που ζητάς κάτσε σπίτι σου.Μαζί σου δυσφημίζεις ολόκληρο το μαγαζί.ΜΑΥΡΟ στην Γκαμπριέλα και μαζί στο εν λόγω studio για λίγο για να πιέζουν τις κοπέλες για καλύτερες υπηρεσίες.(Όπως πιέζουν και εμάς τα αφεντικά για να έχουμε να δίνουμε τα λεφτάκια μας).
Υ.Γ. Μολις τελειώσαμε τις λέω :Ορίστε τελείωσες και μου απαντάει : Γιατί τι άλλο ήθελες δηλαδή ? Η αγενέστατη !!!
 

oxyllos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
48
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Ημουν και γω αναμεσα στο Φρατζη 47 και στη Συγγρου 144 οπου και εκανα την καταθεση. Αποτυχια ! (βλεπε σχετικη κριτικη).
Φαινεται οτι και να διαλεγα ξενερωμα θα ηταν.

Στο 144 πηγα χτες κατα τις 9.30 το βραδυ οπου οταν εμπαινα φευγανε απρακτοι 2 αλλοι (μαλλον πιο γατοι απο μενα). Ηταν κανενας απο εδω?
 

Επισκέπτης
Χθεσινή επίσκεψη κατά τις 23:30 στη Φρατζη 47 μήπως πετύχω την Ντάρια και μόνο.Ήταν τελικά η Γκαμπριέλα μελαχρινή ωραίο σώμα εκ Ισπανίας όπως είπε.Τελικά δεν ήθελα και πολύ ψήθηκα και μπήκα που να μην έμπαινα.Η κοπέλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.Μόνο το σώμα της ήταν στο δωμάτιο.Με το μπήκε ήταν αγχωμένη πότε θα βγεί έξω,αφού της είπα ότι δεν μπαίνει και σε φυλακή,θα τελειώσουμε.Βασικά πρέπει να ήταν πολλές κοπέλες μαζεμένες μέσα και συνέχεια χαχανίζανε,γελάγανε,κάνανε πλάκα κλπ και η δικιά σου ήθελε να τελειώνει.Κυρία μου έτσι δεν είναι η σωστή επαγγελματίας και αν δεν είσαι έτοιμη για οποιοδήποτε λόγο να δώσεις σωστές υπηρεσίες για τα χρήματα που ζητάς κάτσε σπίτι σου.Μαζί σου δυσφημίζεις ολόκληρο το μαγαζί.ΜΑΥΡΟ στην Γκαμπριέλα και μαζί στο εν λόγω studio για λίγο για να πιέζουν τις κοπέλες για καλύτερες υπηρεσίες.(Όπως πιέζουν και εμάς τα αφεντικά για να έχουμε να δίνουμε τα λεφτάκια μας).
Υ.Γ. Μολις τελειώσαμε τις λέω :Ορίστε τελείωσες και μου απαντάει : Γιατί τι άλλο ήθελες δηλαδή ? Η αγενέστατη !!!

Χαρακτηριστικόν παράδειγμα οκνηρίας δημιουργηθείσης εκ των πολλών επαίνων των πελατών. Προ 3μήνου ειργάζετο λίαν φιλοτίμως.

Προς γνώσιν και συμμόρφωσιν των συναδέλφων οίτινες δέον όπως ώσιν λιαν φειδωλοί εις τους θετικούς χαρακτηρισμούς προς τας εργαζομένας.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom