Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ξέρει κανεις συναγωνιστής τίποτα για Κάρμεν που είναι τώρα βάρδια στην Ιπποκράτους;
Παρεπιπτόντως στην Βριλησσού 57 μέχρι το απόγευμα η Βαλέρια.
Για Καρμεν-μαυρο μαλλι, βυζος Νο3, εχω κανει αναφορα, μερικες σελιδες πισω, αξιζει το 50ρικο. Εγω την ειχα πετυχει βραδυνη βαρδια παντως.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Καλόν χειμώνα.

Περιήγησις περί το μεσονύκτιον της 18/08.










Δροσοπούλου 95 υψηλή μελαχροινή Ρωσίς μετά ποιας τινός πληθωρικότητος, άκρως ομιλητική. Υπερτιμημένη.

Εξαιρετική περιγραφή πλην όμως η νεαρά μελαχροινή- ονόματι Αλίνα- είναι Λευκορωσίς  :grin:

Καλά ρε χθες βγήκαμε όλοι για μεγα-στουντιότσαρκες? :grin:
Πάντως έλεγα να γράψω μεγα-ενημέρωση για την πραγματικά ΣΟΥΠΕΡ τσάρκα που έκανα με τον μάχιμο λεβέντη bourdeliaris1984! Aλλά πρώτον επειδή ενημερώσεις με το ίδιο περιεχόμενο δεν έχουν νόημα και δεύτερον ομολογουμένως είναι επαχθής η συγγραφή τέτοιας ογκώδους ενημερώσεως, απλά θα συνεχίσω την περιγραφή του bakalhs!( αφού πήγαμε όντως σε ΟΛΑ όσα ανέφερε στο ποστ του!) :rockon:
O bourdeliaris1984 λοιπόν με γεμάτους τους δύο γεμιστήρες του.. τιμημένου G3 του :2funny: βγήκε με άγριες ορέξεις!

Συμπληρώνω λοιπόν! Λέλας Καραγιάννη 35- η Ναταλί, ψηλή και εντυπωσιακή ξανθιά, πληθωρική, ρωσίδα.

Κεφαλληνίας 75 ήταν μια παλιά γνώριμη! Μια που την αναζητούσαμε καιρό στα σκοτεινά σοκάκια της Λιοσίων ( ή της Φυλής)! Που να φανταζόμασταν όμως πόσο ψηλά είχε φτάσει το κορίτσι! Ότι θα αποτελούσε στέλεχος στούντιο! :rockon:Η μελαχροινή Κορίνα από Κνίδου 18 ( Λιοσίων), και Μ. Προδρόμου ( Φυλής) τσουπ, εμφανίστηκε κουνάμενη, σινάμενη μπροστά μας όλο καμάρι και πουτανίστικο θράσος! :2funny: Αξίζει μια τιμωρία, αν και στα ρδέλα ήταν κάπως νωχελική!

Αχαρνών 85 μια νταρντάνα ξανθιά, με heels, ωραία σχετικά εμφανισιακά ( όχι κάτι το εντυπωσιακό πάντως). Παιωνίου 10 κλειστό. Στη μέση της τιτάνιας τσάρκας περάσαμε από την underground disneyland της πληρωμένης ηδονής , το μεταξουργείο όπου έγινε συνάντηση με το πλήρωμα του pitsilisti όπου είχε βγει για άλλη αποστολή! :rockon: Αφού έγινε η συνάντηση των τιτανόκαβλων συνεχίσαμε για καβάλας και κηφισού όπου ήταν κλειστά! Αλλά δε μας αρέσει να συναντάμε εμπόδια! Συνεχίσαμε στη Φραρζή 47, ήταν ακόμη μια φορά η Γκαμπριέλα. Ιππώνακτος 14 κλειστό. Το ίδιο και τα δύο στη Βουλιαγμένης.

Καρέα 30 η Σιμόνα και η Σύλβια. Η μουνάρα Σύλβια ξύπνησε τις άγριες ορέξεις του μαχητή της κάβλας bourdeliaris1984 αλλά έμενε ακόμη ένας στόχος που έπρεπε να προσδιοριστεί! Αριστοτέλους 6!- Η πανύψηλη μουνάρα Σβιέτα ερέθισε τον αδυσώπητο κυνηγό και αυτός δεν άφησε την ευκαιρία να πάει χαμένη! Άδειασε τους δύο γεμάτους γεμιστήρες με τα φλοκο-φυσίγγια πάντω στη βελούδινη δίμετρη κορμάρα της!  :rockon: Η μάχη βέβαια ήταν σκληρή και η άτακτη αμαζόνα Σβιέτα δε παραδόθηκε εύκολα! Ο τιμωρός καβλιάρης μας βγήκε εξαντλημένος μεν, νικητής δε από τη μάχη με το άτακτο πορνίδιο! :rockon: στις 5 30 το πρωί , έπειτα από αυτή την οδύσσεια στους σκοτεινούς δρόμους της ηδονής και της κάβλας!

Για τις όποιες παραλείψεις και λάθη ζητούμε την κατανόηση των συναγωνιστών γιατί πραγματικά πήγαμε σχεδόν σε ΟΛΑ τα στούντιο που βρίσκονταν στην ακτίνα δράσης μας και πιθανολογούσαμε ότι θα ήταν ανοιχτά ( δλδ δε πήγαμε κων 131 ή δοξάτου πχ που ξέραμε ότι στις 11 έκλειναν!) :rockon: :rockon: :rockon: :grin:
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Για Καρμεν-μαυρο μαλλι, βυζος Νο3, εχω κανει αναφορα, μερικες σελιδες πισω, αξιζει το 50ρικο. Εγω την ειχα πετυχει βραδυνη βαρδια παντως.

Ευχαριστώ φίλε COMMANDER.Δεν δούλευε η αναζήτηση και δυστυχώς έψαχνα manually αλλά έχασα το σχετικό ποστ σου. Κρίμα γιατί ήθελα να την τσεκάρω...
Παρόλα αυτά, πέτυχα την Ισαμπέλλα στην Τριγγέτα. Περιττά τα πολλά σχόλια. Απλά καταπληκτική, GFE και μου έδωσε την εντύπωση ότι το ευχαριστήθηκε όσο κι εγώ (δε μου φάνηκε ότι το έπαιζε). Σταθερή αξία και μπράβο της. Θα λείψει Σεπτέμβριο για διακοπές τρεις εβδομάδες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το γνωστο πολωνικο πυροβολικο ''ιζαμπελα'' σημερα απογευματινη βαρδια, δηλαδη απο 18:00 μεχρι 02:00 στη συγγρου 144.
κριτικη μου υμνος, καθοτι η κοπελα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ σε λιγη ωρα στον καταλογο στο στουντιο της τριγγετα 3, οπου την πηρα χθες βραδυ..

edit: www.bourdela.com/content/view/485/224/#jreview_377]εδώ[/url] ειναι και η κριτικη..
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Συνάδελφοι ξέρετε αν η Ισαβέλλα εμφανίζεται στην Ισμήνης (Δάφνη), και εαν ναι τι ώρες;
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Συνάδελφοι,

Είμαι από επαρχία και την Τετάρτη θα είμαι για λίγες ώρες στην Αθήνα (μέχρι νωρίς το απόγευμα) και σκέφτομαι να καταθέσω σε κανένα στουντιάκη στο κέντρο. Έχει κανείς να προτείνει κάτι καλό για εκείνο το μεσημέρι? Θα το εκτιμούσα πολύ μιας και ο χρόνος μου είναι περιορισμένος και δεν υπάρχει η δυνατότητα της τσάρκας. Παρεπιπτόντως δεν έχω και μεγάλη εμπειρία στο σπόρ(είμαι και από χωριό), οπότε κάθε συμβουλή καλή είναι...

Ευχαριστώ
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Kάνε μια μίνι τσάρκα Αχαρνών 106 και 85, κεφαλληνίας 75, Λέλας Καραγιάννης 35 Δροσοπούλου 95 και 97 ( είναι κοντά όλα αυτά)
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Θα είναι ανοιχτά συνάδελφε μεσημέρι; Ποιό προτείνεις εσύ από αυτά; Καλύτερη πρόσβαση με το μετρό ποιό έχει;
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Δε ξέρω τι θα έχουν το μεσημέρι τώρα. Κατέβα βικτόρια και ξεκίνα από Αχαρνών 106 και 85. Άμα έχεις όρεξη πας παραπάνω, Κεφαλληνίας 75 και συνεχίζεις πατησίων όπου ανεβαίνεις προς πλατεία Αμερικής : Λέλας Καραγιάννη 35 και τα δύο της Δροσοπούλου είναι εκεί! :rockon: 'Αντε καλό βόλι! :grin:
 

Επισκέπτης
Παρακαλώ τους ειδήμονες να προχωρήσουν σε κατάρτιση "Mπουρδελοπεριπάτων" (κατά το πρότυπο των αρχαιολογικών περιπάτων) με σκοπό την διευκόλυνση των λιγότερο ενημερωμένων. Oι Mπουρδελοπερίπατοι μπορούν να έχουν και ονομασίες ( "LowBudget" περίπατος, περίπατος για "Advanced Users", περίπατος "Decadance", ο "Aκάποτος" περίπατος κλπ.). Προτείνω επίσης να εμπλέκουν και μέσα μαζικής μεταφοράς (Mετρό, Tρόλλευ, Tραμ και Λεωφορεία) έτσι ώστε οι περίπατοι να είναι απόλυτα ενταγμένοι στον αστικό ιστό. Mπορούν να υπάρχουν αναφορές πολιτιστικού χαρακτήρα (όπως ανεβαίνετε προς Tριγγέτα, κάντε μία στάση στο Πλανητάριο, κά.). H συνεισφορά ενός συγκοινωνιολόγου θα προσέφερε το απαιτούμενο ειδικό βάρος στην προσπάθεια, ενώ αργότερα ανάλογα με τη ζήτηση θα μπορούσαν να δημιουργηθούν και mini bus αφιερωμένα σε αυτές τις διαδρομές ( πχ γραμμή 69 : Συγγρού, Φραντζή, Tέρμα Bριλλησού). Mην παραλείψουμε την δημιουργία μικρών ευέλικτων χαρτών που θα διανέμονται δωρεάν σε ειδικά stands σε σημεία της πόλης.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Την έστησα και σήμερα στις 17:00 στο σημείο που είχα πετύχει την Κλάρα - Λεϊλά την προηγούμενη Δευτέρα , μπας και την πετύχω αλλά τζίφος! Έτσι κατηφόρισα για  Συγγρού 144 να δοκιμάσω την χιλιοτραγουδισμένη Ισαβέλλα . Την δοκίμασα και έμεινα μαλάκας! Τί να λέμε! Βρήκα καινούρια μούσα. Η Mrs. Starr από το ήρθε στην Ελλάδα! Περισσότερα στις κριτικές που θα βάλω σε λίγο.
Κάθε Δευτέρα απόγευμα θα είναι εκεί μου είπε! Έκλεισε το ραντεβού για την άλλη εβδομάδα !
SAME BAT-TIME! SAME BAT-CHANNEL!! Μετά τη γενιά του 1-1-4 έρχεται και η γενιά του
(Συγγρού) 1-4-4!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τί γίνεται με τις κριτικές? Τώρα έχει κολλήσει η ημερομηνία! (σε εμένα!)  :headbang:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Οκ, Λούα Λούα την αλλάζω....  :grin:
 

Επισκέπτης
..και σαρώνει τα πάντα. Συμφωνώ και επαυξάνω σχετικά με την Iζαμπέλλα. Aν την δείτε, μπείτε! H γυναίκα ξ έ ρ ε ι  ν α  γ α μ ι έ τ α ι.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Την έστησα και σήμερα στις 17:00 στο σημείο που είχα πετύχει την Κλάρα - Λεϊλά την προηγούμενη Δευτέρα , μπας και την πετύχω αλλά τζίφος! Έτσι κατηφόρισα για  Συγγρού 144 να δοκιμάσω την χιλιοτραγουδισμένη Ισαβέλλα . Την δοκίμασα και έμεινα μαλάκας! Τί να λέμε! Βρήκα καινούρια μούσα. Η Mrs. Starr από το ήρθε στην Ελλάδα! Περισσότερα στις κριτικές που θα βάλω σε λίγο.
Κάθε Δευτέρα απόγευμα θα είναι εκεί μου είπε! Έκλεισε το ραντεβού για την άλλη εβδομάδα !
SAME BAT-TIME! SAME BAT-CHANNEL!! Μετά τη γενιά του 1-1-4 έρχεται και η γενιά του
(Συγγρού) 1-4-4!

το στιθος ειναι τετοιου μεγεθους ?
 

Συνημμένα

  • amberstar_large1.jpg
    amberstar_large1.jpg
    17,2 KB · Εμφανίσεις: 51

k4v0ur1d10n

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για Βριλησσού ξέρουμε τίποτα τι παίζει?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom