Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Επιστρέψαμε απο διακοπές και πρέπει ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ να πάμε για μανίκι!
Τί έχουν να προτείνουν για σήμερα οι φίλοι συναγωνιστές;
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα παιδια.
Σκέφτομαι να κάνω μια βόλτα από φραντζη σημερα για πρωτη φορα στο συγκεκριμενο στουντιακι. Λεει πιο πανω οτι θα ειναι η γκαμπριελα. Την εχει παρει κανεις ειναι καλη; Ξερει κανεις τι παιζει και δροσοπουλου 97;
Thank you very much
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Γεια χαρα παιδια.
Σκέφτομαι να κάνω μια βόλτα από φραντζη σημερα για πρωτη φορα στο συγκεκριμενο στουντιακι. Λεει πιο πανω οτι θα ειναι η γκαμπριελα. Την εχει παρει κανεις ειναι καλη; Ξερει κανεις τι παιζει και δροσοπουλου 97;
Thank you very much
Η Γκαμπριιελα συστηνεται Ισπανιδα αλλα μαλλον Ρουμανα-Ρωσιδα και δεν ξερω γω τι διαολο ειναι-Μελαχροινακι-με πιπαρα και γλυψιμο στις μπαλες-Κανε ενα τεστ και θα γουσταρεις
 

Επισκέπτης
για τους λατρεις των μιλφ,κορινα στην ιππωνακτος!!χτες ηταν απογευματινη βαρδυα...!!κοκινομαλλα,σιλικονι στο βυζι,καλο σωματακι και σκυλοφατσα!!απο γαμησι δεν ξερω ,γιατι δεν περασα
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
για τους λατρεις των μιλφ,κορινα στην ιππωνακτος!!χτες ηταν απογευματινη βαρδυα...!!κοκινομαλλα,σιλικονι στο βυζι,καλο σωματακι και σκυλοφατσα!!απο γαμησι δεν ξερω ,γιατι δεν περασα
ε πέρνα να μας πείς βρεεεεεεε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Καλόν χειμώνα.

Περιήγησις περί το μεσονύκτιον της 18/08.

Βριλησσού 12 μια Καίτη εκ Ρουμανίας, με ξανθήν κεχρωσμένην κόμη, πιθανώτατα η συστηθείσα ως Κλάρα εις τον κ. heellover προ ημερών. Έδιδεν την εντύπωσιν "κομοδίνου" οπότε δεν εισήλθα.

Βριλησσού 46 η γνωστή πλέον Κιμ, Τσεχίς, εικόνα "λολίτας". Βελτιωθείσα από την προτέραν επίσκεψιν. Ομιλητική, ευχάριστος, φιλότιμος εις την πεολειχίαν, προσπαθούσα να διαμορφώση κλίμα συναντήσεως με ερωμένην (gfe). Εξακολουθεί πάντως να παραμένη υπερτιμημένη (50 ευρώ).

Βριλησσού 60 μια υψηλή, μελαχροινή με σιλικονούχον στήθος ονόματι Ιρίνα εκ Ρωσσίας.

Αχαρνών 106 ευειδής μελαχροινή μικροσωμος νέα ονόματι Σάσα εκ Ρωσσίας, πιθανότατα η ιδία με την αναφερθείσα ως Άσα υπό του κ. heellover. Η τιμή (30 Ευρώ) την καθιστά υποψηφία δοκιμής.

Αγ. Μελετίου 37 κλειστόν.

Δροσοπούλου 95 υψηλή μελαχροινή Ρωσίς μετά ποιας τινός πληθωρικότητος, άκρως ομιλητική. Υπερτιμημένη.

Δροσοπούλου 97 το μόνον ενδιαφέρον ευρίσκετo εις την αρχιτεκτονικήν του κτιρίου (art deco). Εργαζομένη βραχύσωμος και υπέρβαρος. 
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Αξιότιμε διανομέα εδωδίμων και αποικιακών υπάρχει ικανός αριθμός αναφορών στην Καίτη στο thread Βριλησσού 12. Αρκετές φορές έχει δείξει ότι χρειάζεται τρίψιμο και βερνίκι και άλλες έχει παρουσιάσει δείγματα εξαιρετικής δουλειάς.
 

tripitiris

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
134
Like
0
Πόντοι
1
ενα ειναι το στουντιο σε υποδέχονται με χαρές σέ κερνάνε ποτό σού φέρονται θαυμασια σού κάνουν φοβερο μασαζ και φοβερές πίπες ιδίως η μικρούλα μέ τό σκουλαρίκι στη γλώσσα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενα ειναι το στουντιο σε υποδέχονται με χαρές σέ κερνάνε ποτό σού φέρονται θαυμασια σού κάνουν φοβερο μασαζ και φοβερές πίπες ιδίως η μικρούλα μέ τό σκουλαρίκι στη γλώσσα

για ποιο μαγαζι μιλας παληκαρι ?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
για τους λατρεις των μιλφ,κορινα στην ιππωνακτος!!χτες ηταν απογευματινη βαρδυα...!!κοκινομαλλα,σιλικονι στο βυζι,καλο σωματακι και σκυλοφατσα!!απο γαμησι δεν ξερω ,γιατι δεν περασα

αργα το ειδα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

και δεν προλαβα , εαν ξερει καποιος ποτε ξαναδουλευει ?
 

Επισκέπτης
.Και φυσικά θα αναλάβεις τον pitsilistis για ιδιαίτερα μαθήματα ελληνικής γλώσσας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μπουαχχαχαχχαχααχχαχα!!!!!θελο ιδιαιτερα αποτο μεγαλο και σοφο αρχαιο μιστι και χιστι μπακαλις!!!
γεια σου ρε πανο αντρακλα!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

k4v0ur1d10n

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Καίτη τι ώρα πιάνει δουλειά στη Βριλησσού 12 σήμερα?
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ξέρει κανεις συναγωνιστής τίποτα για Κάρμεν που είναι τώρα βάρδια στην Ιπποκράτους;
Παρεπιπτόντως στην Βριλησσού 57 μέχρι το απόγευμα η Βαλέρια.
 

k4v0ur1d10n

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Βαλέρια? Τι εστί τούτο? Ρωτάω για Καίτη γιατί έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Για το 57 μιλούσα, αγαπητέ.Οσο για σπίτι της Κορίνγκα (Σιμόν), την Καίτη σιγουρα θα την πετύχεις μετά τις 6.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Και βρίσκομαι πρίν από λίγο στο Φ47 με Ντάρια. Έπαθα πλάκα. Χαρούμενη, με σώμα άψογο (περιγραφές έχουν γράψει και άλλοι συνάδελφοι) και από sex... sex machine. Με γλύψιμο στις μπάλλες, deep πίπα και ο καθρέφτης να δουλεύει συνέχεια. Άριστες εντυπώσεις (όπως και τόσων άλλων). Θα επαναληφθεί σύντομα. Λέω να δοκιμάσω το πρόγραμμα μισής ώρας με 100 ευρώ και μασάζ. Λεέι? Καμιά προηγούμενη εμπειρία?
Σημείωση: τα γυαλάκια της πάνε πολύ. Την άλλη φορά θα της ζητήσω να μη τα βγάλει.
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
Αναφορά για την χτεσινή στουντιότσαρκα...

- Ξεκινίσαμε απο Φραντζή 47, είχε μία πληθωρική ξανθιά εν ονόματι Νατάσσα, γεματούλα αλλά όχι χοντρή και με καμπύλες
-Συνεχίσαμε δίπλα στην ιππώνακτος 14 όπου ήταν μία μελαχρινή σκουρόχρωμη με ένα περίεργο βιτσιόζικο μπλουζάκι στο οποίο βγαίνανε μόνο τα βυζιά απέξω, σκυλί στην φάτσα, ήταν καλή επιλογή
- Μετά πήγαμε βριλησσού 60 όπου ήταν μία ψηλή ΜΟΥΝΑΡΑ ρωσίδα μελαχροινή με ωραία βυζάκια. Δέν την τίμησα διότι δέν είχα διαβάσει κριτικές για την εν λόγω κυρία απο το σαιτ και στην φάτσα έδειχνε πολύ τσαμπουκαλεμένη οπότε είπα να την αποφύγω... Παρόλα αυτά, την τίμησε ενας φίλος συναθλητής ο οποίος δέν έμεινε και πάρα πολύ ευχαριστημένος... Σάν να βαριόταν μου είπε και μάλιστα όταν της είπε να αλλάξουν στάση του είπε "Με κουράζεις".Δέν πέρασε άσχημα αλλά δέν θα ξαναπήγαινε με τίποτα.
-Βριλησσού 46, μία ξανθούλα και συμπαθητική παρουσία εν ονόματι "Κιμ", λίγο ταλαιπωρημένη μου φάνηκε και αυτός ήταν και ο λόγος που δεν την τίμησα
-Βριλησσού 36, μία μελαχροινή αλβανίδα, τίποτα το ιδιαίτερο
-Βριλησσού 57, την πετύχαμε πάνω στην αλλαγή της βάρδιας στις 23.00 η ώρα, εκείνη την στιγμή ήταν μία κάυλα ελληνίδα εν ονόματι "Πάολα" και στο καπάκι σκάει μία ξανθιά με καμπύλες, ξένη, δέν ρώτησα ούτε απο πού ούτε το όνομα
-Βριλησσού 12, μία ξανθούλα με το καλύτερο κωλαράκι που έχω δεί ποτέ σε πουτάνα. Η Καίτη απο Ρουμανία. 20 χρονών μου είπε, είχα διαβάσει και καλές συστάσεις απτο σαιτ και είπα να την τιμήσω. Διάλεξα το πρόγραμμα με τα 60 που περιλάμβανε ακάποτο. Καθόλου βιαστικη και αργή πίπα μέχρι που της είπα να αγριέψει λίγο, "oh i like it hard" μου λέει! Και με αρχίζει ένα τσιμπούκι, έπαθα πλάκα! Η γκόμενα το γούσταρε αυτό που έκανε! Μετά απο αρκετή ώρα πίπας με φοράει το σκουφί και με ξαναρχίζει στο γλυψιμο ωσπύ δεν άντεξα και πιτσίλισα μέσα στο σκουφί. Πιο επιστημονική πίπα δέν μου έχουν ξαναπάρει! Δέν ξενέρωσα που δεν πρόλαβα να την γαμήσω, τοπ bourdela.com με έβγαλε πάλι ασπροπρώσοπο με τις κριτικές του και σίγουρα θα την ξαναεπισκεπτώ την μικρή.

Αυτά!
 

Επισκέπτης
πσσσσσσσσσσσ!!!!!καλι φασιιι!!!!σε ξεζουμισε καυλιαρι μου το πορνιδιο, μονο με το γλικο του στοματακι...δεν αντεξες στιν ατακτι πιπουλα τις χιστι μου!!!!
μου εχει τιχι και μενα...τι καυλοτικα πορνιδια ειναι αυτα....το ρουφανε με τεχνι και φαντασια!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom