Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τι να πωρε φιλαρακι..καρτουλες με ευχες λες και ηταν η γκομενα τους..
ημαρτων..προσωπικη ζωη δεν εχουν..δεν εχουν σε ποιον να πουνε χρονια πολλα και να στειλουν δωρα.
τετοια μιζερια και αποτυχεια.ελεος
Που το είδες αυτό ρε φιλαράκι; Το 'κανε κανείς από 'δω μέσα;
 

veronika1

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2011
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
[size=20pt]Βερονικα[/size]


   


   



[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size] :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Soteas

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
[size=20pt]Βερονικα[/size]

[size=15pt]Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης[/size] :fuck2: :fuck2: :fuck2:

Μια που κάνεις τον κόπο και τη δουλειά, καν' την σωστά τουλάχιστον.

Να φαίνεται κάτι
 

Συνημμένα

  • Veronika.jpg
    Veronika.jpg
    372,1 KB · Εμφανίσεις: 18

natasha srbija

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
186
Like
0
Kalispera apo avrio dio ke nuria asteria sto studio SWEET ANGELS KE KROKEON 6 DANA ke ANDJELINA
 

Συνημμένα

  • 05.jpg
    05.jpg
    122,6 KB · Εμφανίσεις: 63

natasha srbija

Ιερόδουλη
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
186
Like
0
ANDJELINA MAS PANO KE EDO I DANA
:smitten: :smitten: :smitten:
AVRIO PROI TA SAS PERIMENO EGO STO KROKEON MEXRI 19:00
KE IZABELLA STO SWEET ANGELS
FILIA POLLA
 

Συνημμένα

  • 13.jpg
    13.jpg
    143,6 KB · Εμφανίσεις: 36

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
RESPECT στον συναγωνιστη..lex80...που πριν τρεις μερες,... μας ενημερωσε σε αυτο το θρεντ, οτι το στουντιο Λελας 35, πηγε το απλο προγραμμα στα 30 ευρω.... απο 50 που το ειχε στο παρελθον...ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗΣ!!!!..Προσωπικα εγω, τον συναγωνιστη τον ευχαριστω και δημοσια μαλιστα, για την ενημερωση που μας εκανε!!!...Πηγα σημερα το απογευμα και επεσα πανω στην Χριστινα απο την ΟΥΚΡΑΝΙΑ....!!!!Περασα καταπληκτικα!!! Για περισσοτερα στην κριτικη μου, που εχω ηδη υποβαλλει στο site!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
RESPECT στον συναγωνιστη..lex80...που πριν τρεις μερες,... μας ενημερωσε σε αυτο το θρεντ, οτι το στουντιο Λελας 35, πηγε το απλο προγραμμα στα 30 ευρω.... απο 50 που το ειχε στο παρελθον...ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗΣ!!!!..Προσωπικα εγω, τον συναγωνιστη τον ευχαριστω και δημοσια μαλιστα, για την ενημερωση που μας εκανε!!!...Πηγα σημερα το απογευμα και επεσα πανω στην Χριστινα απο την ΟΥΚΡΑΝΙΑ....!!!!Περασα καταπληκτικα!!! Για περισσοτερα στην κριτικη μου, που εχω ηδη υποβαλλει στο site!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Δεν χρειαζετε να με ευχαριστεις παιχτουρα!
Αλλωστε εγώ δεν έκανα τιποτα.
Αυτη ειναι η ιδεα του φορουμ, οχι μονο να λαμβάνουμε αλλα και να δίνουμε πληροφοριες.

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δεν χρειαζετε να με ευχαριστεις παιχτουρα!
Αλλωστε εγώ δεν έκανα τιποτα.
Αυτη ειναι η ιδεα του φορουμ, οχι μονο να λαμβάνουμε αλλα και να δίνουμε πληροφοριες.
Σωστος.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 14/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]/Σουεντη - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - www.kassandras3-pano.com/maria]Μαρια[/url] - www.kassandras3-pano.com/maria]Μαρια[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/irena]Ιρενα/Ρωξανη[/url] - www.kassandras4-kato.com/maria-psili]Μαρια Ψηλη[/url]/Λολιτα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ιρενα - Σαρα/Μαριλενα - Νεα αφιξη
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα -  www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url] - Ιζαμπελα/www.kassandras6.com/sara]Σαρα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - Ρωξανη (καινουρια)
Βριλησου 60(πανω): Ρωξανη - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Παολα/Ανιτα/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια/Ελλη/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ελλη/Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/paola]Παολα/Μπιανκα[/url]
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
RESPECT στον συναγωνιστη..lex80...που πριν τρεις μερες,... μας ενημερωσε σε αυτο το θρεντ, οτι το στουντιο Λελας 35, πηγε το απλο προγραμμα στα 30 ευρω.... απο 50 που το ειχε στο παρελθον...ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΕΙ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗΣ!!!!..Προσωπικα εγω, τον συναγωνιστη τον ευχαριστω και δημοσια μαλιστα, για την ενημερωση που μας εκανε!!!...Πηγα σημερα το απογευμα και επεσα πανω στην Χριστινα απο την ΟΥΚΡΑΝΙΑ....!!!!Περασα καταπληκτικα!!! Για περισσοτερα στην κριτικη μου, που εχω ηδη υποβαλλει στο site!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
αν και εχει πολυσυζητηθει προσωπικα ειμαι κατα της μειωσης των τιμων των στουντιο..για μενα τρωει Χ το στουντιο λελας διοτι δεν μπορω να πηδηξω οταν θα βλεπω πλεον τις σκατοφατσες που γυρναν φυλης και μεταξουργειο.(οχι οτι οποιος πηγαινει εκει ειναι σκατοφατσα)..απλα στα στουντιο μεχρι πρωτεινως δεν εβλεπα βρωμιαριδες με σαγιοναρα απλυτους κανα 2μηνο να μπαινουν και μετα να περναω εγω μεσα με την κοπελα..παρ οτι βαζουμε καποτα τα κονδυλωματα πανε και ερχονται.

ΥΓσυγνωμη δεν θελω να προσβαλω κανεναν αλλα αυτη ειναι η αποψη μου.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/nandia]Ναντια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/jessica-ruslana]Τζεσσικα + Ρουσλανα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Κλειστο
5 - 11 : www.studio50gr.com/xenia]Ξενια[/url]
11 - 8 : Εβελινα

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα[/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα[/url]
11 - 8 : www.peiraios121.com/xristina]Χριστινα[/url]

:-* :-* :-*
 

12SoniaSonia12

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Νοε 2011
Μηνύματα
23
Like
0
[size=20pt]SONIA[/size]


   

 
   

 


Νέο στούντιο 12ο χλμ. Αθηνών-Θεσ/νίκης γέφυρα Λυκόβρυσης

:tits2: :fuck2: :tits2: :fuck2: :tits2: :fuck2: :tits2: :fuck2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom