Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
«Χαμηλή πτήση» με το F16 του σμήναρχου Μάθιου στα καινούργια και σε κάποια «παραμελημένα» ιδρύματα :

Λουκιανού 20 : Σοφία. Ξανθιά milf με κάποια επιπλέον κιλακια τα οποια κρυβόντουσαν στο λευκό baby doll. Την έχω ξαναδεί και στο Καλύμνου 48Α σαν Όλγα, ένα θυμάμαι καλά το όνομα.

Κροκεών 6 : Ιζαμπελλα, πλέον καστανή, με ωραίο σώμα ενισχυμένο στήθος και Νάνση η γνωστή ψηλή αδύνατη ξανθιά και από το Βριλησσου 42.

Κηφισού 30: Συλβια, αδυνατη μελαχρινή Ρουμάνα, με «σκύλε» πρόσωπο ντυμενη με ένα σετ μαύρα εσώρουχα, και η Λιλυ η Γερμανίδα με το πλούσιο στήθος.

Αντιοχείας 62 : Κλειστό

Αντιοχείας 64 : Εύα. Καστανή με σπαστά μακριά μαλλιά σε στυλ αφάνας, με πολύ αξιοπρόσεκτο κωλαράκι.

Θεσσαλονίκης 96 : Μαρία η Σερβα η γνωστή μας «πλαστική» κοπέλα από τον ομιλο Κασσάνδρας, και Κροκεων 6 μετέπειτα. Εντυπωσιακή στο σαλόνι με καλό service κατά γενική ομολογία. Μαζί της η Ντενιζ, αδύνατη μελαχρινή με ίσια μαλλιά. Αδιάφορη κατ΄εμε ο Μαθιου αντίθετα ενθουσιάστηκε. Πολύ ωραίος χώρος, με διπλή είσοδο και όμορφη διακόσμηση.
 
Τατοιου 71 : Αλεξία. Ψηλή αδύνατη καστανόξανθη. Γνωστή μας και σαν Σάρα από Βουλιαγμένης 83, Φραντζή 47.Σαν χώρος δεν είναι κατι το αξιοσημείωτο, απλά καθαρός και περιποιημένος.

Studio 12: Ένας εξαιρετικός χώρος. Μιλάμε για ίδρυμα πολλών τετραγωνικών πολυτελές, διακοσμημένο με πολύ γούστο, ωραία αναπαυτικά καθίσματα, τεράστια δωμάτια με υπερδιπλα κρεβάτια, πολυτελής ντουζιέρες. Ένα από τα καλύτερα studio που έχω δει ποτέ. Πραγματικά άψογη δουλειά.
Εργαζόμενο κορίτσι η Βερόνικα, ξανθή με σπαστά μαλλιά ντυμένη με ένα γαλάζιο νυχτικο. Στο συγκεκριμένο ίδρυμα θα εργάζεται τα πρωινα και η γνωστή Σονια, και η Αφροδίτη από το Πιπινου 118, θα κάνει κάποιες βάρδιες.

Λ. Αθηνών 318 : Σιμονα. Ίσως η κοπέλα με το μεγαλύτερο φυσικό στήθος που  έχω δει τον τελευταίο καιρό. Μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, έκφυλο/πρόστυχο πρόσωπο, τροφαντή περιφέρεια. Ιδανική για αυτούς που αρέσκονται στις νταρντάνες. Οι βυζολάτρες θα την λατρέψουν.

Λ. Αθηνών 373 : Με έντονη την οσμή της φρέσκιας μπογιάς περάσαμε τον κεντρικό διάδρομο που οδηγεί στην είσοδο του ιδρύματος. Γαλάζιος θόλος πάνω από την πόρτα κέντρισε το ενδιαφέρον μας. Ευγενέστατη η υπηρεσία, μας δικαιολογήθηκε ότι η νεαρή δεκαενιαχρονη Νινα που θα αναλάμβανε την τρίτη βάρδια, δεν είχε φτάσει ακόμα. Η ώρα ήταν πλέον 23:00

Κηφισού 60: Σαμανθα. Ξανθιά με ίσια μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, και κάποια ίχνη κυτταρίτιδας στον ποπό της.

Πειραιώς 193 : Σαβίνα μελαχρινή αδυνατούλα με καρέ χτένισμα και Μαριάννα ξανθή με ίσια μαλλιά με σωστές αναλογίες.

Πειραιώς 198 : Αντζυ η νεαρή μελαχρινή Βουλγάρα, γνωστή μας και από την θητεία της στον όμιλο Κασσάνδρας. Γελαστή, ευδιάθετη φιλική, με αναγνώρισε και είπαμε ελάχιστες κουβέντες.

Θησέως 365 : Μαρία, υπέρβαρη ξανθή milf, γνωστή και από το θαρυπου 10.

Ελ. Βενιζέλου 79: Ελένη ξανθή σγουρόμαλλα, μέτριας γενικά εμφάνισης. Η Κλεοπάτρα ήταν απασχολημένη σε πρόγραμμα μακράς διάρκειας και δεν είχαμε την υπομονή να περιμένουμε.

Ελ. Βενιζέλου 35 : Ρομπερτα και Αννα. Αμφότερες αδιάφορες μελαχρινές χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό.

Ελ. Βενιζέλου 40 : Έλλη νεαρή μικρόσωμη μελαχρινή με αδικαιολόγητη κυτταρίτιδα για την ηλικία της, Σοφία αριστοκρατική ξανθιά με κοντά μαλλιά alla garcon, αδυνατούλα σχετικά και η Έλενα η σταθερή άξια του ιδρύματος.


Ευχαριστούμε τους εκλεκτούς συναγωνιστές για την αναλυτική τους ενημέρωση.
α.Ευχαριστώ ιδιαίτερα για την περιγραφή της Ντενίζ.Την είχα δει σε φώτο, αλλά ήθελα και τη γνώμη κάποιου που την είδε από κοντά.
β.Πολύ ωραία παρουσία η Αλεξία τώρα, πρώην Σάρα στο Τατοΐου 71.Ελπίζω, να τιμηθεί σε σύντομο χρονικό διάστημα.
γ.Κρίμα, που στο ίδιο ίδρυμα δεν πετύχατε την Μιραμπέλλα.Ελπίζω, να έχουμε πληροφορίες σύντομα.
Καλά βόλια συνάδελφοι.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ψήνομαι για μεταμεσονύχτια επίσκεψη και έχω κολλήσει ανάμεσα στις εξής:

1)Σόνια τη γνωστή
2)Νικόλ από Κασσάνδρας
3)Μαντόνα
4)Αμάντα πειραιώς
5)Τζίνα από καρέα


οι έμπειροι στουντιάκηδες τι θα πρότειναν?

δυσκολεύομαι να διαλέξω και θα ήθελα τη βοήθεια σας,ευχαριστώ
Ολες ειναι πολυ αξιολογες κοπελες.
Με βαση τις δικες μου εμπειριες θα ελεγα :

1. Αμαντα
2. Μαντονα
3. Σονια
4. Νικολ

Με την Τζινα δεν εχω εμπειρια οποτε δεν μπορω να εχω αποψη.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ολες ειναι πολυ αξιολογες κοπελες.
Με βαση τις δικες μου εμπειριες θα ελεγα :

1. Αμαντα
2. Μαντονα
3. Σονια
4. Νικολ

Με την Τζινα δεν εχω εμπειρια οποτε δεν μπορω να εχω αποψη.
βάζεις την αμάντα τόσο ψηλά??
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 12/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]/Σουεντη - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλεξια (Ρωσιδα) - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]/Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/monika]Μονικα[/url] - www.kassandras4-kato.com/maria]Μαρια/Ρωξανη[/url] - Νεα αφιξη/www.kassandras4-kato.com/maria-psili]Μαρια Ψηλη[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρωξανη - Μαρια Ψηλη - Σουεντη/Ρωξανη
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Νεα[/URL] αφιξη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Αμιρα - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.vrilissou60-kato.com/madonna]Μαντονα[/url]
Βριλησου 60(πανω): Αλινα - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Ανιτα/Παολα - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια/Ελλη/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ελλη[/URL]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : Νικολ
5 - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα [/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : www.studio50gr.com/nadia]Ναντια [/url]
5 - 11 : www.studio50gr.com/nadia]Ναντια[/url]
11 - 8 : Χριστινα

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα[/url]
5 - 11 : Σουζανα + Ντανα
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]

:-* :-* :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
βάζεις την αμάντα τόσο ψηλά??
Εβαλα την Αμαντα στην πρωτη θεση της λιστας με τις κοπελες που ζητησε να "αξιολογησουμε" ο φιλος μας.
Και παντα με κριτηριο τις προσωπικες μου εμπειριες.

Θεωρω πως ειναι μια απο τις πλεον αξιολογες κοπελες αυτο το διαστημα, ομως δεν ειναι το Νο 1 στην λιστα των προσωπικων μου προτιμησεων, η οποια δεν νομιζω να ενδιαφερει για να την ανακοινωσω.....

Αλλωστε :

[size=9pt]Αυτά για την εμπειρία μου με την......, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….[/size]

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
νομίζω πως η καλυτερη βραδινή επιλογή είναι ακόμη η αννετα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 13/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]/Σουεντη - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα - www.kassandras4-kato.com/maria]Μαρια/Ρωξανη[/url] - www.kassandras4-kato.com/maria]Μαρια/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρωξανη - Νταιανα - Νεα αφιξη
Κασσανδρας 4(πανω): ? - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 6: Μελινα - www.kassandras6.com/maria-psili]Μαρια Ψηλη[/url]/Λολιτα - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ/Ιζαμπελα[/URL]

Βριλησου 60(κατω): Νταιανα - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - Ρωξανη (καινουρια)
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/monica]Μονικα[/url] - www.vrilissou60.com/sara]Σαρα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url]

Θησεως 40(κατω): Ανιτα/www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια/Ελλη/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ελλη[/URL]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/nandia]Ναντια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/jessica-ruslana]Τζεσσικα + Ρουσλανα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα [/url]+ Εβελινα

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Σουζανα
5 - 11 : Ντανα
11 - 8 : Χριστινα

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : Νικολ
5 - 11 : Σουζανα
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]

:-* :-* :-*
 

palai

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι εγινε η εμιλυ απο λ.αθηνων και πειραιως?
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ε οχι ρε πουστη μου.ηξερα οτι οι ελληνες ειμαστε μαλακες αντρες και μουνοδουλοι και προσκυνοφουστανοι..αλλα οι αγαπουληδες να στελνουν δωρα και λουλουδια στο στουντιο στην πουτανα και να γραφουν καρτες αγαπης ε ημαρτων..
 

Επισκέπτης
ε οχι ρε πουστη μου.ηξερα οτι οι ελληνες ειμαστε μαλακες αντρες και μουνοδουλοι και προσκυνοφουστανοι..αλλα οι αγαπουληδες να στελνουν δωρα και λουλουδια στο στουντιο στην πουτανα και να γραφουν καρτες αγαπης ε ημαρτων..
Τι πήρε το μάτι σου ρε τύπε και κάνεις αυτή την αναφορά; :-
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ψήνομαι για μεταμεσονύχτια επίσκεψη και έχω κολλήσει ανάμεσα στις εξής:

1)Σόνια τη γνωστή
2)Νικόλ από Κασσάνδρας
3)Μαντόνα
4)Αμάντα πειραιώς
5)Τζίνα από καρέα


οι έμπειροι στουντιάκηδες τι θα πρότειναν?

δυσκολεύομαι να διαλέξω και θα ήθελα τη βοήθεια σας,ευχαριστώ

φίλε χτύπα τζίνα από καρέα...μιλάμε είναι κλασσεις ανώτερη....μετά μαντόνα και οι υπόλοιπες για μένα αδιάφορες...
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ε οχι ρε πουστη μου.ηξερα οτι οι ελληνες ειμαστε μαλακες αντρες και μουνοδουλοι και προσκυνοφουστανοι..αλλα οι αγαπουληδες να στελνουν δωρα και λουλουδια στο στουντιο στην πουτανα και να γραφουν καρτες αγαπης ε ημαρτων..

:2funny:

Eιδικά αν είναι καλό κομμάτι και με μίνι .....  :sunglasses:
 

kanenidis

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
Τι πήρε το μάτι σου ρε τύπε και κάνεις αυτή την αναφορά; :-
τι να πωρε φιλαρακι..καρτουλες με ευχες λες και ηταν η γκομενα τους..
ημαρτων..προσωπικη ζωη δεν εχουν..δεν εχουν σε ποιον να πουνε χρονια πολλα και να στειλουν δωρα.
τετοια μιζερια και αποτυχεια.ελεος
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
τι να πωρε φιλαρακι..καρτουλες με ευχες λες και ηταν η γκομενα τους..
ημαρτων..προσωπικη ζωη δεν εχουν..δεν εχουν σε ποιον να πουνε χρονια πολλα και να στειλουν δωρα.
τετοια μιζερια και αποτυχεια.ελεος

Κοίτα και αυτές οι κοπέλλες άνθρωποι είναι. Φαντάζομαι κάποιος που πηγαίνει καιρό στην ίδια, αναπτύσσει οικειότητα και συμπάθεια. Δεν είναι κακό να τις αντιμετωπίζεις με σεβασμό και ενδιαφέρον και όχι λες και είναι κανά ζώο.

Και όχι, δεν έχω γράψει κάρτα με ευχές σε εργαζόμενη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom