Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (1 μέλη και 31 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τελος δε....και να φυγω γιατι εχω να παω καπου...να αναφερω οτι οταν πριν 18 μηνες εγραψα οτι πρεπει να γινει μειωση στα στουντιο, με το που ξεκινησε η οικονομικη κριση και αν δεν γινει... στο μελλον θα αναγκαστουν να την κανουν σε καποια φαση!!...Τοτε πεσαν πανω μου πολλοι αγνωστοι προς εμε να με φανε!!!Να που δικαιωθηκα εφοσον προχωρα η κριση!!!!!...Το ενα μετα το αλλο, τα στουντιο...ειτε επισημα ειτε ανεπισημα σε καλους πελατες κανουν χαμηλοτερες τιμες απο αυτες που αναγραφουν στο νετ!!!Καλο σας βραδυ συναγωνιστες!!!!
Έτσι είναι. Κρίμα που δεν είχα δει το post σου.
Όπως πάει και οι στουντιάδες θα ονομάζονται σε λίγο καιρό μπουδελιάρηδες ;)
Καλό σου βράδυ φίλε.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Έτσι είναι. Κρίμα που δεν είχα δει το post σου.
Όπως πάει και οι στουντιάδες θα ονομάζονται σε λίγο καιρό μπουδελιάρηδες ;)
Καλό σου βράδυ φίλε.
χαχαχα....οχι ρε....θα ονομαζονται ετσι οπως το τοποθετεις, αν πανε και τα στουντιο στο εικοσαρικο....απλα τα στουντιο θα πανε εκτιμω στο τριανταρι(το απλο)....ενα δεκαρικο διαφορα για να δικαιολογουν και την καλυτερη ποιοτητα υπηρεσιων!!!!...Γιατι η διαφορα ειναι στην καθαριοτητα του χωρου και στις υπηρεσιες(μεταξυ στουντιο και μπουρδελλου..πουθενα αλλου κατα την κριση μου)!!!!...Ενα δεκαρικο παραπανω απο τα μπουρδελλα θα το κανουν!!!.Ηδη πολλα οπως γραφουν κι αλλοι συναγωνιστες, το εχουν κανει!!!!
 

Επισκέπτης
Γιατι η διαφορα ειναι στην καθαριοτητα του χωρου και στις υπηρεσιες(μεταξυ στουντιο και μπουρδελλου..πουθενα αλλου κατα την κριση μου)!!!!
Μόνο αν τα συγκρίνεις με Μεταξουργείο, καθώς πολλά μαγαζιά της Φυλής στέκονται επάξια στο χώρο της καθαριότητας, ενώ στις υπηρεσίες των κοριτσιών τα βάζουν κάτω.
Σπάνια πηγαίνω στουντιότσαρκα επειδή φιλαράκια μου τα επισκέπτονται καμιά φορά. Ε πάντα ρωτάω για πρωκτικό εγώ καθαρά για εγκυκλοπαιδικούς λόγους αφου για καθαρά ιδεολογικούς δεν υπάρχει περίπτωση να περάσω. Η απάντηση είναι αρνητική τις περισσότερες φορές ενώ άλλες θέλουν 100-120 ευρώ για κώλο ούτως ώστε να σε αποθαρρύνουν!!! :huh:
Στο Γκάζι πριν δύο βδομάδες, θυμάμαι έδινε μόνο μία Τουρκάλα.
Ρε πάνε καλά; Και τολμούν να μιλούν για υπηρεσίες μετά;
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πηγε το Λελας 30 ?  :think:

Εχω να περασω πολυ καιρο, αντιθετα απο εσενα.........

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

[size=15pt]Ααααχαχαχαχααχχααχχαχααχαχχααχχα[/size]
Ε ναι ρε συ.... και εγώ καθε μερα εκει ειμαι.
Αφου με ξερεις τωρα!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
@ροκανλον
Φίλε μου κάποια στιγμή πρέπει να γράψεις ένα βιβλίο για τον κώλο  :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΣΤΟΥΝΤΙΕΛΟ

Το στούντιο έγινε μπουρδέλο
και έχει στο μουνί καπέλο !
Ενα δεκάρικο το παραπάνω
σε ένα τέταρτο την κάνω !

Ετσι ξηγιέται η κοπέλα
και σου φοράει τη σαμπρέλα !
Μείνανε δώδεκα λεπτάκια,
άντε που θέλεις και φιλάκια !

Εφτά λεπτά, είν το μπουρδέλο
και δώδεκα το στουντιέλο!
οποιος προλάβει, θα γαμήσει
κι όποιος αργεί, θα την πουτσίσει !

:grin:
 

Επισκέπτης
ΣΤΟΥΝΤΙΕΛΟ

Το στούντιο έγινε μπουρδέλο
και έχει στο μουνί καπέλο !
Ενα δεκάρικο το παραπάνω
σε ένα τέταρτο την κάνω !

Ετσι ξηγιέται η κοπέλα
και σου φοράει τη σαμπρέλα !
Μείνανε δώδεκα λεπτάκια,
άντε που θέλεις και φιλάκια !

Εφτά λεπτά, είν το μπουρδέλο
και δώδεκα το στουντιέλο!
οποιος προλάβει, θα γαμήσει
κι όποιος αργεί, θα την πουτσίσει !

:grin:
Κι αν θέλω να φχαριστηθώ
θα προτιμήσω το μπουρδέλο
γιατί στο στούντιο δυστυχώς
δεν δίνουν κώλο που τον θέλω!
:grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μόνο αν τα συγκρίνεις με Μεταξουργείο, καθώς πολλά μαγαζιά της Φυλής στέκονται επάξια στο χώρο της καθαριότητας, ενώ στις υπηρεσίες των κοριτσιών τα βάζουν κάτω.
Σπάνια πηγαίνω στουντιότσαρκα επειδή φιλαράκια μου τα επισκέπτονται καμιά φορά. Ε πάντα ρωτάω για πρωκτικό εγώ καθαρά για εγκυκλοπαιδικούς λόγους αφου για καθαρά ιδεολογικούς δεν υπάρχει περίπτωση να περάσω. Η απάντηση είναι αρνητική τις περισσότερες φορές ενώ άλλες θέλουν 100-120 ευρώ για κώλο ούτως ώστε να σε αποθαρρύνουν!!! :huh:
Στο Γκάζι πριν δύο βδομάδες, θυμάμαι έδινε μόνο μία Τουρκάλα.
Ρε πάνε καλά; Και τολμούν να μιλούν για υπηρεσίες μετά;
Τεσπα, να μην το συνεχισουμε φιλε μου!!!!Σε βρισκω σε σωστο δρομο σκεψης, στο τομεα που μιλησαμε στο διαδικτυο!!!...Εχω την αποψη μου γιατι πηγαινω και σε διαφορα στουντιο αλλα και σε δυο καλα μπουρδελακια...οπως και ολοι οι εμπειροι συναθλητες!!!!...Να μου πει εμενα στουντιο να δωσω 200 ευρω για μια ωρα,.... ειτε 100 για φουλ προγραμμα το θεωρω κοροιδια...οταν με τα λεφτα αυτα φερνω του ιδιου επιπεδου στο σπιτι μου...ειτε σε ξενοδοχειο!!!!!...Αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα...μην το αρχισουμε και αυτο...ας κοιταξουν τωρα να φτιαξουν τις τιμες στο απλο..που πολλα στουντιο ειναι 50 ευρω για ενα τεταρτο!!!!...Λες και οι νεοι στην ηλικια συναγωνιστες, το βρισκουν το 50αρικο στο δρομο!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΜΟΝΟ ΠΙΝΕΛΑ

Είναι ακριβή επιλογή,
ο κώλος λέω δηλαδή,
κοστίζει όσο δυό μουνιά,
ή τρία τσιμπούκια, απανωτά !

Τρείς πίπες, ένας κώλος
δύο μουνιά και ένας ψώλος,
αν κάνεις τον λογαριασμό,
θα πεις πως δεν ξαναγαμώ !

Είναι πολύ το χρήμα πλέον
και έτσι η επιλογή των νέων,
φαίνεται να ναι η μαλακία,
καλή στης τσέπης την υγεία !

Αμα δεν πέσει το μουνί,
να πιάσει πάτο η τιμή,
βλέπω λουκέτα και στα ντέλα
ή να πουλάν, μόνο πινέλα ! 


:grin:
 

Επισκέπτης
Να μου πει εμενα στουντιο να δωσω 200 ευρω για μια ωρα,.... ειτε 100 για φουλ προγραμμα το θεωρω κοροιδια...οταν με τα λεφτα αυτα φερνω του ιδιου επιπεδου στο σπιτι μου...ειτε σε ξενοδοχειο!!!!!
Ερώτηση!
Αν σκάσεις 100-120 για φουλ πρόγραμμα, ο χρόνος είναι πάλι 15 λεπτά;
 

Επισκέπτης
ΜΟΝΟ ΠΙΝΕΛΑ

Είναι ακριβή επιλογή,
ο κώλος λέω δηλαδή,
κοστίζει όσο δυό μουνιά,
ή τρία τσιμπούκια, απανωτά !

Τρείς πίπες, ένας κώλος
δύο μουνιά και ένας ψώλος,
αν κάνεις τον λογαριασμό,
θα πεις πως δεν ξαναγαμώ !

Είναι πολύ το χρήμα πλέον
και έτσι η επιλογή των νέων,
φαίνεται να ναι η μαλακία,
καλή στης τσέπης την υγεία !

Αμα δεν πέσει το μουνί,
να πιάσει πάτο η τιμή,
βλέπω λουκέτα και στα ντέλα
ή να πουλάν, μόνο πινέλα ! 


:grin:
Φίλε, από τα καλύτερά σου!  :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ερώτηση!
Αν σκάσεις 100-120 για φουλ πρόγραμμα, ο χρόνος είναι πάλι 15 λεπτά;
Ειναι μια φορα(μια εκτονωση οπως την αποκαλουν..χαχα) μονο!!!!Ενταξει σου κανει και μασαζ και κανενα show...αλλο ενα τεταρτο..συνολο μιση ωρα...δινεις το εκατομπαλλο και φευγεις ευτυχισμενος...χαχαχα!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ειναι μια φορα(μια εκτονωση οπως την αποκαλουν..χαχα) μονο!!!!Ενταξει σου κανει και μασαζ και κανενα show...αλλο ενα τεταρτο..συνολο μιση ωρα...δινεις το εκατομπαλλο και φευγεις ευτυχισμενος...χαχαχα!!!!!!
Εγώ που δεν γουστάρω μασάζ και σόου κλπ, μπορώ να τη βάλω κάτω και να τη γαμώ για μισή ώρα ή στο τέταρτο θα μου πει <<πρέπει να τελειώσεις μουρό μου>>;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εγώ που δεν γουστάρω μασάζ και σόου κλπ, μπορώ να τη βάλω κάτω και να τη γαμώ για μισή ώρα ή στο τέταρτο θα μου πει <<πρέπει να τελειώσεις μουρό μου>>;
χαχαχαχα.....οχι ρε....θα της το ξηγηθεις και με ρολοι μαλιστα...χαχαχα!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
«Χαμηλή πτήση» με το F16 του σμήναρχου Μάθιου στα καινούργια και σε κάποια «παραμελημένα» ιδρύματα :

Λουκιανού 20 : Σοφία. Ξανθιά milf με κάποια επιπλέον κιλακια τα οποια κρυβόντουσαν στο λευκό baby doll. Την έχω ξαναδεί και στο Καλύμνου 48Α σαν Όλγα, ένα θυμάμαι καλά το όνομα.

Κροκεών 6 : Ιζαμπελλα, πλέον καστανή, με ωραίο σώμα ενισχυμένο στήθος και Νάνση η γνωστή ψηλή αδύνατη ξανθιά και από το Βριλησσου 42.

Κηφισού 30: Συλβια, αδυνατη μελαχρινή Ρουμάνα, με «σκύλε» πρόσωπο ντυμενη με ένα σετ μαύρα εσώρουχα, και η Λιλυ η Γερμανίδα με το πλούσιο στήθος.

Αντιοχείας 62 : Κλειστό

Αντιοχείας 64 : Εύα. Καστανή με σπαστά μακριά μαλλιά σε στυλ αφάνας, με πολύ αξιοπρόσεκτο κωλαράκι.

Θεσσαλονίκης 96 : Μαρία η Σερβα η γνωστή μας «πλαστική» κοπέλα από τον ομιλο Κασσάνδρας, και Κροκεων 6 μετέπειτα. Εντυπωσιακή στο σαλόνι με καλό service κατά γενική ομολογία. Μαζί της η Ντενιζ, αδύνατη μελαχρινή με ίσια μαλλιά. Αδιάφορη κατ΄εμε ο Μαθιου αντίθετα ενθουσιάστηκε. Πολύ ωραίος χώρος, με διπλή είσοδο και όμορφη διακόσμηση.
 
Τατοιου 71 : Αλεξία. Ψηλή αδύνατη καστανόξανθη. Γνωστή μας και σαν Σάρα από Βουλιαγμένης 83, Φραντζή 47.Σαν χώρος δεν είναι κατι το αξιοσημείωτο, απλά καθαρός και περιποιημένος.

Studio 12: Ένας εξαιρετικός χώρος. Μιλάμε για ίδρυμα πολλών τετραγωνικών πολυτελές, διακοσμημένο με πολύ γούστο, ωραία αναπαυτικά καθίσματα, τεράστια δωμάτια με υπερδιπλα κρεβάτια, πολυτελής ντουζιέρες. Ένα από τα καλύτερα studio που έχω δει ποτέ. Πραγματικά άψογη δουλειά.
Εργαζόμενο κορίτσι η Βερόνικα, ξανθή με σπαστά μαλλιά ντυμένη με ένα γαλάζιο νυχτικο. Στο συγκεκριμένο ίδρυμα θα εργάζεται τα πρωινα και η γνωστή Σονια, και η Αφροδίτη από το Πιπινου 118, θα κάνει κάποιες βάρδιες.

Λ. Αθηνών 318 : Σιμονα. Ίσως η κοπέλα με το μεγαλύτερο φυσικό στήθος που  έχω δει τον τελευταίο καιρό. Μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, έκφυλο/πρόστυχο πρόσωπο, τροφαντή περιφέρεια. Ιδανική για αυτούς που αρέσκονται στις νταρντάνες. Οι βυζολάτρες θα την λατρέψουν.

Λ. Αθηνών 373 : Με έντονη την οσμή της φρέσκιας μπογιάς περάσαμε τον κεντρικό διάδρομο που οδηγεί στην είσοδο του ιδρύματος. Γαλάζιος θόλος πάνω από την πόρτα κέντρισε το ενδιαφέρον μας. Ευγενέστατη η υπηρεσία, μας δικαιολογήθηκε ότι η νεαρή δεκαενιαχρονη Νινα που θα αναλάμβανε την τρίτη βάρδια, δεν είχε φτάσει ακόμα. Η ώρα ήταν πλέον 23:00

Κηφισού 60: Σαμανθα. Ξανθιά με ίσια μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, και κάποια ίχνη κυτταρίτιδας στον ποπό της.

Πειραιώς 193 : Σαβίνα μελαχρινή αδυνατούλα με καρέ χτένισμα και Μαριάννα ξανθή με ίσια μαλλιά με σωστές αναλογίες.

Πειραιώς 198 : Αντζυ η νεαρή μελαχρινή Βουλγάρα, γνωστή μας και από την θητεία της στον όμιλο Κασσάνδρας. Γελαστή, ευδιάθετη φιλική, με αναγνώρισε και είπαμε ελάχιστες κουβέντες.

Θησέως 365 : Μαρία, υπέρβαρη ξανθή milf, γνωστή και από το θαρυπου 10.

Ελ. Βενιζέλου 79: Ελένη ξανθή σγουρόμαλλα, μέτριας γενικά εμφάνισης. Η Κλεοπάτρα ήταν απασχολημένη σε πρόγραμμα μακράς διάρκειας και δεν είχαμε την υπομονή να περιμένουμε.

Ελ. Βενιζέλου 35 : Ρομπερτα και Αννα. Αμφότερες αδιάφορες μελαχρινές χωρίς κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό.

Ελ. Βενιζέλου 40 : Έλλη νεαρή μικρόσωμη μελαχρινή με αδικαιολόγητη κυτταρίτιδα για την ηλικία της, Σοφία αριστοκρατική ξανθιά με κοντά μαλλιά alla garcon, αδυνατούλα σχετικά και η Έλενα η σταθερή άξια του ιδρύματος.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 11/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url]/Σουεντη - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url] - www.kassandras3-pano.com/alexandra]Αλεξανδρα[/url]/Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αμιρα - www.kassandras4-kato.com/maria]Μαρια/Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - Ρωξανη (καινουρια)/Σουεντη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρωξανη - Νταιανα - Μαρια Ψηλη/Μαρια
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα/Ρωξανη[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/madonna]Μαντονα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): Ανιτα/www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια/Ελλη/Εφη[/url] - www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Εφη[/url]

Σολωμου 32(πανω): www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url] - www.solomou32-1os.com/bianca]Μπιανκα[/url]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom