Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

vrilissou42

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
256
Like
0
Σημερα απωγευμα - Ρομινα + Λουιζα  :-* βραδυ - Κατερινα + Αντζελα  :-*
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επειδη ειμαι φανατικος πελατης των στουντιο,(ειτε βρισκομαι σε σχεση, ειτε οχι)...στην περιοχη μου, ανακαλυψα τυγχαια σε τσαρκα μου αυτες τις ημερες, οτι το Δροσοπουλου 97 που παλια ειχε τιμες στουντιο.... η τιμη του τωρα ειναι 25 ευρω και εχει και ακαποτο τσιμπουκι!!!!(τα δωματια μεσα εχουν τις ιδιες ανεσεις με τα στουντιο,εχω να παω τωρα καμμια δεκαρια ημερες)...Οι απογευματινες κοπελλες ειναι συνηθως Ρωσιδια(ηλικιας 33-38)!!!!..Δεν μου αρεσει, εφοσον ξαναενσωματωθηκα σαν μελος στο παρων site τα καλα να τα κραταω μονο για την παρτη μου!!!Η ενημερωση αυτη ειναι για τους συναγωνιστες μου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Επειδη ειμαι φανατικος πελατης των στουντιο,(ειτε βρισκομαι σε σχεση, ειτε οχι)...στην περιοχη μου, ανακαλυψα τυγχαια σε τσαρκα μου αυτες τις ημερες, οτι το Δροσοπουλου 97 που παλια ειχε τιμες στουντιο.... η τιμη του τωρα ειναι 25 ευρω και εχει και ακαποτο τσιμπουκι στην τιμη των 25 ευρω!!!!(τα δωματια μεσα εχουν τις ιδιες ανεσεις με τα στουντιο,εχω να παω τωρα καμμια δεκαρια ημερες)...Οι απογευματινες κοπελλες ειναι συνηθως Ρωσιδια(ηλικιας 33-38)!!!!..Δεν μου αρεσει, εφοσον ξαναενσωματωθηκα σαν μελος στο παρων site τα καλα να τα κραταω μονο για την παρτη μου!!!Η ενημερωση αυτη ειναι για τους συναγωνιστες μου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Ειναι αρκετος καιρος που το Δροσοπουλου 97 δεν λειτουργει σαν studio αγαπητε.(Τουλαχιστον ενας χρονος)
Ξεκινησε με 20 ευρω την επισκεψη, με extreeme υπηρεσιες σαν αυτες που μας αναφερατε.

Σε παλια τσαρκα με τον lex80, εκεινο τον καιρο, δεν προκειται να ξεχασουμε την εισαγωγη της υπηρεσιας:
"Εδω πλεον δεν ειναι studio, ειναι ΜΑΓΑΖΙ και ξεκιναμε απο 20 ευρω".
Κοπελες δευτερης κατηγοριας επιεικως.

Μετα απο καποιο διαστημα ξαναεκελισε και παρεμεινε κλειστο, μεχρι την ενημερωση σας για την οποια ειχαριστουμε. Βλεπω ανεβασανε το εισητηριο........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
θα χαιρομουνα, αν ενημερωνομουνα για τις τιμες που παιζουν αυτη την εποχη στα στουντιο(Οσον αφορα το απλο προγραμμα)!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
Στην μεγαλη πλεοψηφια τους, παραμενουν στα 50 ευρω, το απλο προγραμμα.
Ισως με παζαρι να το ριξουν στα 40, ομως επισημα ειναι 50.

Υπαρχουν και καποια με 40 (Κωνσταντινουπολεως 94), και επισης καποια οπως το Ευνειδων 5, Ιωαννινων3/3Α που ξεκινανε απο 30
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ειναι αρκετος καιρος που το Δροσοπουλου 97 δεν λειτουργει σαν studio αγαπητε.(Τουλαχιστον ενας χρονος)
Ξεκινησε με 20 ευρω την επισκεψη, με extreeme υπηρεσιες σαν αυτες που μας αναφερατε.

Σε παλια τσαρκα με τον lex80, εκεινο τον καιρο, δεν προκειται να ξεχασουμε την εισαγωγη της υπηρεσιας:
"Εδω πλεον δεν ειναι studio, ειναι ΜΑΓΑΖΙ και ξεκιναμε απο 20 ευρω".
Κοπελες δευτερης κατηγοριας επιεικως.

Μετα απο καποιο διαστημα ξαναεκελισε και παρεμεινε κλειστο, μεχρι την ενημερωση σας για την οποια ειχαριστουμε. Βλεπω ανεβασανε το εισητηριο........
Σωστα σου τα ειπε η υπηρεσια,... δεν ειναι στουντιο και τωρα ειναι 25 ευρω(μεσα σε αυτα και το ακαποτο τσιμπουκι οσοι θελουν φυσικα)...οι χωροι ομως παραμενουν οι ιδιοι,με καθαριοτητα ξεχωριστο μπανιο,τηλεορασεις μεσα και οι εργαζομενες εχουν καλη ποιοτητα στις υπηρεσιες για την αντιστοιχια των 25 ευρω και ειναι ζεστες μετα καθονται στο δωματιο να πουνε και δυο λογια δεν βιαζονται να σε ξεπεταξουν!!!!Τουλαχιστον εγω αυτη την εμπειρια εχω αποκομισει, που εχω παει στο εν λογο ιδρυμα 4 επισκεψεις,... λογο οτι ειναι κοντα στην οικια μου και με εξυπηρετει η αποσταση!!!!!Υ.Γ(Δεν ξερω αν ολες οι εργαζομενες κανουν ακαποτο στοματικο!!...Εγω εχω παει με την Νταιανα και την Τατιανα, απο το εν λογο ιδρυμα, που μου το κανανε στα 25 μεσα,το ανακοινωνει και η υπηρεσια εξαλλου)!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Στην μεγαλη πλεοψηφια τους, παραμενουν στα 50 ευρω, το απλο προγραμμα.
Ισως με παζαρι να το ριξουν στα 40, ομως επισημα ειναι 50.

Υπαρχουν και καποια με 40 (Κωνσταντινουπολεως 94), και επισης καποια οπως το Ευνειδων 5, Ιωαννινων3/3Α που ξεκινανε απο 30
Ευχαριστω για την απαντηση.
 

Επισκέπτης
Σωστα σου τα ειπε η υπηρεσια,... δεν ειναι στουντιο και τωρα ειναι 25 ευρω(μεσα σε αυτα και το ακαποτο τσιμπουκι οσοι θελουν φυσικα)...οι χωροι ομως παραμενουν οι ιδιοι,με καθαριοτητα ξεχωριστο μπανιο,τηλεορασεις μεσα και οι εργαζομενες εχουν καλη ποιοτητα στις υπηρεσιες για την αντιστοιχια των 25 ευρω και ειναι ζεστες μετα καθονται στο δωματιο να πουνε και δυο λογια δεν βιαζονται να σε ξεπεταξουν!!!!Τουλαχιστον εγω αυτη την εμπειρια εχω αποκομισει που εχω παει κατα επαναληψη το τελευταιο διαστημα στο εν λογο ιδρυμα λογο οτι ειναι κοντα στην οικια μου και με εξυπηρετει η αποσταση!!!!!
Άν ισχύουν αυτά που λες, τότε γιατί δεν θεωρείται στούντιο;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Άν ισχύουν αυτά που λες, τότε γιατί δεν θεωρείται στούντιο;
Και εμενα εντυπωση μου προκαλεσε!!!..Καταρχην ισχυουν(μεγαλα δωματια,καθαριοτητα,ξεχωρο μπανιο) γιατι παλια στον ιδιο χωρο λειτουργουσε στουντιο...αλλα εμενα μου αρεσαν και οι υπηρεσιες των απογευματινων εργαζομενων γυναικων,(δεν εχω παει στις πρωινες), στο δωματιο μεσα!!!...Εσυ μπορει να πας και να μην σου αρεσουν!!!!...Γουστα ειναι αυτα και αναλογα τι ζητα ο καθενας!!!!...Αλλος λογου χαρη μπορει να θελει να τον μαστιγωνουν...οποτε ειναι στα γουστα και στις ιδιαιτεροτητες του καθε ανθρωπου!!!
 

Επισκέπτης
Και εμενα εντυπωση μου προκαλεσε!!!..Καταρχην ισχυουν(μεγαλα δωματια,καθαριοτητα,ξεχωρο μπανιο) γιατι παλια στον ιδιο χωρο λειτουργουσε στουντιο...αλλα εμενα μου αρεσαν και οι υπηρεσιες των απογευματινων εργαζομενων γυναικων,(δεν εχω παει στις πρωινες), στο δωματιο μεσα!!!...
Αυτό που εννοώ είναι ότι δεν αναφέρονται σαν στούντιο για να μην νομίζει ο κόσμος ότι είναι ακριβό.
Στην πραγματικότητα, αν είναι έτσι, είναι και παραείναι στούντιο με τιμές μπουρδέλου.
Εκτός κι αν η τιμή είναι αυτό που κάνει τα στούντιο...

Εσυ μπορει να πας και να μην σου αρεσουν!!!!...Γουστα ειναι αυτα και αναλογα τι ζητα ο καθενας!!!!...Αλλος λογου χαρη μπορει να θελει να τον μαστιγωνουν...οποτε ειναι στα γουστα και στις ιδιαιτεροτητες του καθε ανθρωπου!!!
Αυτά είναι υποκειμενικά ναι. Τα αντικειμενικά είναι η τιμή, κάποιες υπηρεσίες και η καθαριότητα των δωματίων.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αυτό που εννοώ είναι ότι δεν αναφέρονται σαν στούντιο για να μην νομίζει ο κόσμος ότι είναι ακριβό.
Στην πραγματικότητα, αν είναι έτσι, είναι και παραείναι στούντιο με τιμές μπουρδέλου.
Εκτός κι αν η τιμή είναι αυτό που κάνει τα στούντιο...
Αυτά είναι υποκειμενικά ναι. Τα αντικειμενικά είναι η τιμή, κάποιες υπηρεσίες και η καθαριότητα των δωματίων.
Το μονο μειον ειναι οτι οι εργαζομενες στο εν λογο μαγαζι δεν διαθετουν την εξωτερικη ομορφια και φρεσκαδα που συναντουμε στα περισσοτερα στουντιοκοριτσα....!!!!Διχως ομως να σημαινει οτι ειναι ασχημες φυσικα!!!Αν και το θεμα αυτο της εμφανισης ειναι και λιγο υποκειμενικο!!!!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σε παλια τσαρκα με τον lex80, εκεινο τον καιρο, δεν προκειται να ξεχασουμε την εισαγωγη της υπηρεσιας:
"Εδω πλεον δεν ειναι studio, ειναι ΜΑΓΑΖΙ και ξεκιναμε απο 20 ευρω".
Κοπελες δευτερης κατηγοριας επιεικως.
Τέτοιες ατάκες δεν ξεχνιούνται!
:2funny:

Στην μεγαλη πλεοψηφια τους, παραμενουν στα 50 ευρω, το απλο προγραμμα.
Ισως με παζαρι να το ριξουν στα 40, ομως επισημα ειναι 50.

Υπαρχουν και καποια με 40 (Κωνσταντινουπολεως 94), και επισης καποια οπως το Ευνειδων 5, Ιωαννινων3/3Α που ξεκινανε απο 30
Να συμπληρωσω αγαπητε πως στα 30 ευρω ειναι και το Λέλας Καραγιάννη 35!  ;)
 

Επισκέπτης
Το μονο μειον ειναι οτι οι εργαζομενες στο εν λογο μαγαζι δεν διαθετουν την εξωτερικη ομορφια και φρεσκαδα που συναντουμε στα περισσοτερα στουντιοκοριτσα....!!!!Διχως ομως να σημαινει οτι ειναι ασχημες φυσικα!!!Αν και το θεμα αυτο της εμφανισης ειναι και λιγο υποκειμενικο!!!!
Επειδή είναι 30-40; Ίσα, ίσα που είναι ένα πλαίσιο ηλικίας με πάρα πολλούς φαν.

Να συμπληρωσω αγαπητε πως στα 30 ευρω ειναι και το Λέλας Καραγιάννη 35!  ;)
Το απλό πρόγραμμα φαντάζομαι.
Άντε σιγά, σιγά να ακολουθούν το παράδειγμά τους και τα υπόλοιπα.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τέτοιες ατάκες δεν ξεχνιούνται!
:2funny:
Να συμπληρωσω αγαπητε πως στα 30 ευρω ειναι και το Λέλας Καραγιάννη 35!  ;)
Να κι αλλο ευχαριστο νεο,μαθαινω οτι κι αλλο στουντιακι στην περιοχη μου, πηγε το απλο προγραμμα στα 30!!!Δεν το ηξερα οτι το Λελας πηγε στα 30 το απλο!!!!Τελευταια φορα που ειχα παει,.... ειχα πεσει πανω στην γνωστη Σονια και περασα καταπληκτικα!!!!Μπας και αυτο σταματησε να ειναι στουντιο...οπως και το Δ97???
 

Επισκέπτης
Μπας και αυτο σταματησε να ειναι στουντιο...οπως και το Δ97???
Επιμένω! Αν παρέχουν τις υπηρεσίες, τότε γιατί να λέμε ότι ΔΕΝ είναι στούντιο;
Οι παροχές είναι που κάνουν τους εν λόγω οίκους στούντιο, όχι το πενηντάευρο!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επιμένω! Αν παρέχουν τις υπηρεσίες, τότε γιατί να λέμε ότι ΔΕΝ είναι στούντιο;
Οι παροχές είναι που κάνουν τους εν λόγω οίκους στούντιο, όχι το πενηντάευρο!!!
Μωρε επεμενε εσυ!!Αρμοδιοι να σου λυσουν αυτο το ερωτημα, δεν ειναι οι συναγωνιστες σου, ομως!!!!Εμεις τα πελατακια με τον παρα μας,.... οπου μαθαινουμε οτι υπαρχει καλος συνδυασμος και ποιοτητας και οικονομικης αποψης...πηγαινουμε!!!!Γι αυτο καλο ειναι.... οτι αλλο ανακαλυπτουμε, να το αναγραφουμε, ωστε να διαφωτιζομαστε!!!Οι εποχες ειναι δυσκολες και θα ελθουν ακομα πιο δυσκολες ημερες, οπως αντιλαμβανομαστε ολοι!!!!...Δεν λεει τωρα για ενα πηδημα να δινουμε 50 ευρω...και οταν τους λεμε οτι διαβαζουμε στο Internet οτι το απλο διδεται και με 40 ευρω....να μας λενε...αντε περασε λες και μας κανουν χαρη!!!!..Γνωμη μου αυτη, δεν σημαινει οτι θα την ασπαστειτε!!!!Εξαλλου εσεις μπορει να εισαστε πλουσιοι!!!...Εγω δεν ειμαι!!!!
 

Επισκέπτης
Μωρε επεμενε εσυ!!Αρμοδιοι να σου λυσουν αυτο το ερωτημα, δεν ειναι οι συναγωνιστες σου, ομως!!!!Εμεις τα πελατακια με τον παρα μας,.... οπου μαθαινουμε οτι υπαρχει καλος συνδυασμος και ποιοτητας και οικονομικης αποψης...πηγαινουμε!!!!Γι αυτο καλο ειναι οτι αλλο ανακαλυπτουμε να το αναγραφπουμε, ωστε να διαφωτιζομαστε!!!Οι εποχες ειναι δυσκολες και θα ελθουν ακομα πιο δυσκολες ημερες, οπως αντιλαμβανομαστε ολοι!!!!...Δεν λεει τωρα για ενα πηδημα να δινουμε 50 ευρω...και οταν τους λεμε οτι διαβαζουμε στο Internet οτι το απλο διδεται και με 40 ευρω....να μας λενε...αντε περασε λες και μας κανουν χαρη!!!!..Γνωμη μου αυτη, δεν σημαινει οτι θα την ασπαστειτε!!!!Εξαλλου εσεις μπορει να εισαστε πλουσιοι!!!...Εγω δεν ειμαι!!!!
Πολλοί έχουνε και τα δίνουνε, δικαίωμά τους. Αν θέλουν ας δώσουν και 80 ευρώ σε μπουρδέλο του Μεταξουργείου, δεν αλλάζει του είδος του μαγαζιού.
Εγώ απλά προσπαθώ να προσδιορίσω το τι είναι στούντιο και γιατί λέμε ότι τα προαναφερόμενα μαγαζιά δεν είναι, καθαρά για πρακτικούς λόγους.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πολλοί έχουνε και τα δίνουνε, δικαίωμά τους. Αν θέλουν ας δώσουν και 80 ευρώ σε μπουρδέλο του Μεταξουργείου, δεν αλλάζει του είδος του μαγαζιού.
Εγώ απλά προσπαθώ να προσδιορίσω το τι είναι στούντιο και γιατί λέμε ότι τα προαναφερόμενα μαγαζιά δεν είναι, καθαρά για πρακτικούς λόγους.
Αντε να σου το γραψω, να το καταλαβεις(αν και τα πιανεις ολα, για γατο σε εχω κοψει)!!!Λοιπον τις προαλλες πηγα σε ενα στουντιο που ειναι εκτος της περιοχης μου..... σε μια εργαζομενη που της εχω αδυναμια και σε οποιο στουντιο και να πηγαινει την ακολουθω!!!...Στο συγκεκριμενο στουντιο ομως δεν ειχα παει..πηγαινα για πρωτη φορα!!!Η υπηρεσια μου ειπε πενηντα και πενηντα εδωσα για το απλο προγραμμα!!!...Οταν μπηκε στο δωματιο μεσα η εργαζομενη...ειμαι πελατης της τεσσερα χρονια τωρα..... με μαλωσε...μου ειπε και σαραντα να εδινες δεν τρεχει και τιποτα για τους σταθερους πελατες!!!!!....Το μηνυμα ομως μετα μου το εδωσε....σε συζητηση που καναμε, μου αναφερε οτι η πελατεια εχει μειωθει αυτη την εποχη 60- 70% στις περισσοτερες εργαζομενες και κατα συνεπεια στα περισσοτερα στουντιο...αφου στην ουσια οι ιδιες και οι ιδιες περιφερονται σε ολα.... με αλλα ονοματα!!!!..Αρα το θεμα δεν ειναι με την ονομασια(στουντιο, ειτε μπουρδελλο)αλλα οτι ο κοσμος δεν εχει χρημα πλεον για παραπανω ξοδεμα!!!Γι αυτο πιστευω οτι τα στουντιο συντομα θα πανε στα 30 το απλο, για να εχουν και παραπανω πελατεια!!!!!!!!(Πιστευω να σε καλυψα συναγωνιστη)!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αντε να σου το γραψω, να το καταλαβεις(αν και τα πιανεις ολα, για γατο σε εχω κοψει)!!!
Αυτοί και κυρίως αυτές που με ξέρουν καλύτερα, με φωνάζουν συνήθως γουρούνι πάντως :grin:

Λοιπον τις προαλλες πηγα σε ενα στουντιο που ειναι εκτος της περιοχης μου..... σε μια εργαζομενη που της εχω αδυναμια και σε οποιο στουντιο και να πηγαινει την ακολουθω!!!...Στο συγκεκριμενο στουντιο ομως δεν ειχα παει..πηγαινα για πρωτη φορα!!!Η υπηρεσια μου ειπε πενηντα και πενηντα εδωσα για το απλο προγραμμα!!!...Οταν μπηκε στο δωματιο μεσα η εργαζομενη...ειμαι πελατης της τεσσερα χρονια τωρα..... με μαλωσε...μου ειπε και σαραντα να εδινες δεν τρεχει και τιποτα για τους σταθερους πελατες!!!!!....Το μηνυμα ομως μετα μου το εδωσε....σε συζητηση που καναμε, μου αναφερε οτι η πελατεια εχει μειωθει αυτη την εποχη 60- 70% στις περισσοτερες εργαζομενες και κατα συνεπεια στα περισσοτερα στουντιο...αφου στην ουσια οι ιδιες και οι ιδιες περιφερονται σε ολα.... με αλλα ονοματα!!!!..Αρα το θεμα δεν ειναι με την ονομασια(στουντιο, ειτε μπουρδελλο)αλλα οτι ο κοσμος δεν εχει χρημα πλεον για παραπανω ξοδεμα!!!Γι αυτο πιστευω οτι τα στουντιο συντομα θα πανε στα 30 το απλο, για να εχουν και παραπανω πελατεια!!!!!!!!(Πιστευω να σε καλυψα συναγωνιστη)!!!!!!
Φίλε μου τα γνωρίζω αυτά. Απλά εγώ είμαι φανατικός των μπουρδέλων ενώ το φιλαράκι μου πάει μόνο σε στούντιο και σκάει πενηντάρικα χωρίς να έχει καταφέρει να μου δώσει μια πειστική απάντηση για το λόγο που προτιμά τα στούντιο από τα μπουρδέλα.
Γι' αυτό ρωτάω εδώ ώστε έμμεσα να καταλάβω πως διακρίνουν τα στούντιο οι συναγωνιστές. Προς το παρόν μόνο από τις τιμές μου φαίνεται...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τελος δε....και να φυγω γιατι εχω να παω καπου...να αναφερω οτι οταν πριν 18 μηνες εγραψα οτι πρεπει να γινει μειωση στα στουντιο, με το που ξεκινησε η οικονομικη κριση και αν δεν γινει... στο μελλον θα αναγκαστουν να την κανουν σε καποια φαση!!...Τοτε πεσαν πανω μου πολλοι αγνωστοι προς εμε να με φανε!!!Να που δικαιωθηκα εφοσον προχωρα η κριση!!!!!...Το ενα μετα το αλλο, τα στουντιο...ειτε επισημα ειτε ανεπισημα σε καλους πελατες κανουν χαμηλοτερες τιμες απο αυτες που αναγραφουν στο νετ!!!Καλο σας βραδυ συναγωνιστες!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom