Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Τύπε μου, ας τους να λένε και να χλευάζουν τον τρόπο που γράφεις.
Επι της ουσίας, δεν εχουν να πουν τίποτα πέρα από γενικόλογα σχόλια.  


ΔΕΝ χλευάζω τον τρόπο που γράφει (από που προκύπτει αυτό????????) αλλά αυτά που κάνει και κυριώς για το ότι βγαίνει μετά και καμαρώνει λες και έκανε κάποιο σπουδαίο κατόρθωμα!!!
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Το επιχείρημα σου περί πανεπιστημίου είναι εντελώς άστοχο και γιαυτό θα το αφήσω ασχολίαστο. Στο κυρίως πιάτο λοιπόν:

α. Δεν ξέρω αν είμαι ο πρώτος που στο λέω άλλα ο τρόπος που σκέφτεσαι μου θυμίζει τον ΣΕΒ. Πάει ο άλλος για δουλειά, τον πληρώνουν όποτε θέλουν, του συμπεριφέρονται χάλια, δεν πληρώνουν υπερωρίες, δεν πληρώνουν αργίες, σε φωνάζουν για δουλειά όποτε θέλουν αυτοί κι αν τολμήσεις να πεις κάτι, τότε χρησιμοποιούν το ίδιο επιχείρημα με σένα: "αν δεν σ' αρέσει, να πας να πλύνεις πιάτα!".

β. Το επιχείρημα με τα παιδιά που θέλουν να το παίξουν τζόβενα και "ψαρώνουν" απ' τις κοπέλες κλπ (και που εδώ στο site αναφέρονται εντελώς απαξιωτικά ως "αγαπούληδες") είναι παλιό και έχει πια κουράσει! Είναι το εύκολο άλλοθι για τύπους σαν εσένα που το παίζουν έξυπνοι, μπρουτάλ και μάγκες για να συμπεριφέρονται όπως θέλουν. Εγώ λέω πως οι "αγαπούληδες" είναι άτομα που σέβονται τη δουλειά του άλλου και εκτιμούν αυτό που έχουν να τους προσφέρουν οι κοπέλες. Πάνω απ' όλα όμως πιστεύουν πως είναι άνθρωποι σε μια συνεύρεση τους με άλλους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (κάτι που μάλλον εσύ δε θα το καταλάβεις ποτέ σου).

γ. Το μόνο σημείο στο οποίο θα συμφωνήσω μαζί σου είναι ότι πολλές φορές ζητάνε όσα λεφτά θέλουν και όντως σε διαφορετικές τιμές απ' αυτές που λένε στο site. Απλά μην πάρεις ρε φίλε και μετά βγες και κράξτους ΟΣΟ θες! Αυτός όμως σε καμιά περίπτωση δεν είναι λόγος για να ισοπεδώνεις όλα.

δ. Το παράδειγμα σου με τα σουβλάκια κι αν είναι ατυχές! Κανείς δεν ήρθε στο σπίτι σου την ώρα που έχεις "ορέξεις" να σου πει 50 το απλό κλπ. ΕΣΥ ΠΑΣ στο σουβλατζίδικο όταν πεινάς. Κι αν το σουβλάκι έχει 10Ε, ή το μαγαζί είναι μέσα στη βρώμα, ή στο κάτω κάτω αν δεν σου αρέσουν τα μούτρα του μάγειρα, ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΡΩΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!! Η Αθήνα (ευτυχώς) ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ από τέτοια μαγαζιά!!! Δεν κάθεσαι έξω απ' το σουβλατζίδικο να φωνάζεις "εεεεεεε συγχωριανοί, αυτός πουλάει το σουβλάκι 10Ε!!!!!!!!!!"
ρε φιλε περίεργα μου τα λες και δε καταλαβενης τι λεω μου φαινετε. κατσε να τα παρω ενα ενα να δεις τιλεω.
α. εγω δεν εχω βιομηχανια να εχω υπαλληλο αλλα αμα ειχα και επρεπε ο αλλος να παρει 50 ευρω μεροκαματο θα επερνε 50 δε θα του εδινα 100 επειδη θα πιναμε καφε στη καντινα μαζι. εγο το εχο ξαναπει δουλεβο ντελιβερι , ε αμα ανεβω μια μερα 50 σκαλες και την αλλη 10 δε θα παρω παραπανω λεφτα. αφτη τιναι η δουλεια μου και το ξερω αμα ζητησω πιο πολλα λεφτα την αλλη μερα επειδη ειχε πιο πολες σκαλες δε θα μου τα δωσει το αφεντικο. εδω ο αλλος μενει στον εβδομο και του παω τη παραγγεληα με τα ποδια και δε βγαζει να αφησει τιποτα μπουρμπουαρ αλλα αφτος αμα παει σε στουντιο και του πουνε να δωσει 50 εβρω ποαραπανω για να του χαηδεψη τα μαλια η κοπελα θα τα δωσει. καταλαβενης τι λεω? β.μαλλον κι εσυ εισαι σαν αφτους που λεω και δε στο λεω για κακο αλλα την αλλη φορα αμα θελεις εσυ παρε μαζι σου και κερια να της κανης το τραπεζι μεσα στο στουντιο για να της πεις ποσο πολυ σου αρεσει αφτο που κανη αλλα κι εκει θα σου πει θα μου δωσεις παραπανω λεφτα για να μου κανεις το τραπεζι και παλι στο δεκαλεπτο θα φυγει απο το δοματιο και θα σου μεινουνε και τα κερια και τα φαγητα. γ. παλι το ιδιο μου λες δηλάδη αμα τη γλυτωσω εγω αλλα την πατησουνε τα αλλα παιδια δε τρεχει μια λες? οχι τρεχει και παρατρεχει. να μαθουνε να ειναι σωστοι σε ολους αφτο λεω και να μη ριχνουνε αδεια για να πιασουνε γεματα στο μαλακα που θα τσιμπηση.δ, το ιδιο πραγμα ειναι οταν πεινας θες να φας και οταν εχεις καβλες θες να γαμησεις και στο ενα και στο αλλο αμα πανω στη πεινα σου ο αλλος σου πει πιο πολλα λεφτα ειναι σα να σε κοσοηδεβη αυτο λεω. και συγνωμη και ολας αλλα εδω νομιζο οτι γιαφτο ειναι για να γραφουμε και τα καλα και αφτα που δε μας αρεσουνε αμα ειναι να λεμε μονο ζητω και μπραβο να μου το πειτε νατο ξερω και εγω να λεω μονο ζητω και μπραβο. μετα ομος μη λεει κανενας οτι α πηγα εκει και με ξεπεταξε η κοπελα ή αμα πανε τη τιμη στα 100 για απλο γιατι παλι θα λες οτι αμα δε θες δε τα δινεις. και εγω που τα λεω αφτα δε λεω οτι ειναι ζοα οι κοπελες και πρεπει να τις βαραμε η να τις βριζουμε αφτο που λεω ειναι οτι οι κοπελες ξερουνε τι δουλεια κανουνε και τα μαγαζια ξερουνε τι δουλεια κανουμε δε μπορει να τους αρεσει μονο οταν περνουνε μεροκαματο 1000 εβρω αλλα να μη τους αρεσει η δουληα που κανουνε και να μη τη κανουνε καλα. αφτο λεω οτι αμα δε της αρεσει να παει να πλενει σκαλες δε μπορει να θες μονο να παιρνεις 1000 ευρω τη μερα και να μη κανεις καλα και τη δουλεια σου ετσι δεν ειναι? εγω λεω να κανουνε και κανα σταβρο που βγαζουνε καθε μερα οσα βγαζω εγω και εσυ μαζι το μηνα και οχι να βριζουνε και απο πανω και να το παιζουνε και εξυπνες και να κοροηδεβουνε και να μη σε κανουνε να περνας και καλα στο δοματιο.
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Βάλτε ρε παίδες μιά τελεία
κι ελάτε λίγο στην ουσία
καλή, δε λέω, η θεωρία
μα μη το κάνουμε, ιστορία

:grin:

ΥΓ : Καλά που έσκασε μύτη κι ο τρέζουρας ενδιάμεσα, να φέρει τον ιστό στον τόπο του ! :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τόσο κόσμο τσακώσανε εψές,...

Λέτε να λήψει κανένας, απο ΄δω μέσα ???  :cheesy:


ΥΓ :Μιά ερώτηξη κρίσεως ναούμε :

Αφού το Κασσάνδρας το παίζεi multiplex, Golden Class αίθουσα έχει ? Αν ναι, ποιά ?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Λιζα στην θεση της Βουλγαρας !!!
Μιας και δεν τα διορθωνη η Λιτσα ας το κανω εγω !!!

ειναι γνωστο οτι μας εχει γραμμενους η λιτσα.

παω στοιχημα οτι στο 3 κατω επαιζε μαριαννα
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ειναι γνωστο οτι μας εχει γραμμενους η λιτσα.

παω στοιχημα οτι στο 3 κατω επαιζε μαριαννα
Εδω και ενα μηνα διπλοβαρδυα σιγα το νεο koko !!!
Mαλλον το εχει επινοικιασει το Κ3 κατω απο τον ομιλο !!! :grin: :grin: :grin:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μιας και πήρα τηλέφωνο...

Βριλησσού 46: Η Κίμ μέχρι τις 3:00...

Βριλησσού 24: Η Νικόλ μέχρι τις 3:00...
 

asteros

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Η Μόνικα, είναι μουνάρα
έχει φυσική βυζάρα
δαχτυλίδι έχει μέση
και πολύ θα σου αρέσει

είναι κάβλα πουτανάκι
με ωραίο κολαράκι
πενηντάρι όμως, δεν δίνω
είναι λίγο κομοδίνο,...!


Κρίμα το κορμί,...!

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου ποιητή. Το απόλυτο κομοδίνο! Κρίμα.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Λίζα λοιπόν η Ελληνίδα στο Κ6 το απόγευμα!!!!
Για Άντζη ξεκίνησα....τι να κάνω!!!! :tickedoff:
Ξανθό, κοντό, γλυκιά καυλέ φάτσα, ωραίο κορμί!!!!
Σέρβις....ελληνίδα....τέλος!!!! :P :rolleyes: :headbang:

Υ.Γ. Κ. Λίτσα μην ξαναβάλεις πρόγραμμα...έτσι και αλλίως ρουλέτα παίζουμε κάθε φορά που πάμε!!!!

Υ.Γ1. Ανεξέλεγκτε.....το έκανα και το ντουζάκι μου...μόνος βρε.....γλίτωσα και το ρεύμα του θερμοσίφωνα σπίτι μου!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Λίζα λοιπόν η Ελληνίδα στο Κ6 το απόγευμα!!!!
Για Άντζη ξεκίνησα....τι να κάνω!!!! :tickedoff:
Ξανθό, κοντό, γλυκιά καυλέ φάτσα, ωραίο κορμί!!!!
Σέρβις....ελληνίδα....τέλος!!!! :P :rolleyes: :headbang:

σου ειπε ελληνιδα και μπηκες?
 

MASTORAS

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
48
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα, βόλταρα εχθές το βράδυ 10 περίπου, από Κασσάνδρας και τα πέριξ, βρέθηκα στο 6 με μια κοπέλα Κατερίνα (Ελληνίδα) μου είπε το όνομα της αλλά δεν την βρίσκω στα σαιτ των στούντιο, μοιάζει πολύ με την Νικόλ εμφανισιακά μήπως ξέρει κάποιος κάτι, όχι για τίποτα άλλο αλλά για να γράψω και εγώ καμιά κριτική (καλή). Ευχαριστώ.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μάγκες καλησπέρα, βόλταρα εχθές το βράδυ 10 περίπου, από Κασσάνδρας και τα πέριξ, βρέθηκα στο 6 με μια κοπέλα Κατερίνα (Ελληνίδα) μου είπε το όνομα της αλλά δεν την βρίσκω στα σαιτ των στούντιο, μοιάζει πολύ με την Νικόλ εμφανισιακά μήπως ξέρει κάποιος κάτι, όχι για τίποτα άλλο αλλά για να γράψω και εγώ καμιά κριτική (καλή). Ευχαριστώ.
Υπάρχουν κριτικές για αυτήν στα Βριλησσού 55 και 57 με το ίδιο όνομα  :)
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
β. Το επιχείρημα με τα παιδιά που θέλουν να το παίξουν τζόβενα και "ψαρώνουν" απ' τις κοπέλες κλπ (και που εδώ στο site αναφέρονται εντελώς απαξιωτικά ως "αγαπούληδες") είναι παλιό και έχει πια κουράσει! Είναι το εύκολο άλλοθι για τύπους σαν εσένα που το παίζουν έξυπνοι, μπρουτάλ και μάγκες για να συμπεριφέρονται όπως θέλουν. Εγώ λέω πως οι "αγαπούληδες" είναι άτομα που σέβονται τη δουλειά του άλλου και εκτιμούν αυτό που έχουν να τους προσφέρουν οι κοπέλες. Πάνω απ' όλα όμως πιστεύουν πως είναι άνθρωποι σε μια συνεύρεση τους με άλλους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (κάτι που μάλλον εσύ δε θα το καταλάβεις ποτέ σου).
 
Συμφωνώ σε αυτά που λες. Σε αυτό μόνο υπάρχει μια μικρή ένσταση. Υπάρχουν και οι αγαπούληδες, που νομίζουν ότι ψάχνουν για νύφη στους οίκους
Βέβαια, εννοείται ότι δεν πρέπει να συγχέονται με τους ευγενικούς. Και φυσικά, σκόπιμα γίνεται η σύγχυση αυτή ,από όσους ανήκουν στην κατηγορία που περιγράφεις
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
δεν την βρισκω και τοσο ομορφη ρε φιλε

μαλλον τυφλωμενος ειχες παει απο την αρχη απο τις καβλες.
Δεν την είπα και μούναρο....
Έχει "κάτι" που σε συνδιασμό με αυτό που γράφεις ότι είχα συν την ματαιοδοξία του γαμιά....την πάτησα!!!! :headbang: :headbang:
Είχα "προγραμματιστεί" για Αντζη στο Κ6....τέλος!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom