Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

clan

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
  Είναι το εύκολο άλλοθι για τύπους σαν εσένα που το παίζουν έξυπνοι, μπρουτάλ και μάγκες για να συμπεριφέρονται όπως θέλουν. Εγώ λέω πως οι "αγαπούληδες" είναι άτομα που σέβονται τη δουλειά του άλλου και εκτιμούν αυτό που έχουν να τους προσφέρουν οι κοπέλες. Πάνω απ' όλα όμως πιστεύουν πως είναι άνθρωποι σε μια συνεύρεση τους με άλλους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (κάτι που μάλλον εσύ δε θα το καταλάβεις ποτέ σου).
Σωστός :thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν την είπα και μούναρο....
Έχει "κάτι" που σε συνδιασμό με αυτό που γράφεις ότι είχα συν την ματαιοδοξία του γαμιά....την πάτησα!!!! :headbang: :headbang:
Είχα "προγραμματιστεί" για Αντζη στο Κ6....τέλος!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
Με .......εσωσες.
Την ειχα στα υπ΄οψην εδω και καιρό.
Ολο κατι τυχαινε και.....δεν.

Τωρα ομως...............
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 04/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Κατερινα
Κασσανδρας 3(πανω): Μελεκ - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Αλεξανδρα - Βιλη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Λιζα - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Βικτωρια - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - Κατερινα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(πανω): Λουση - www.vrilissou60.com/mixaela]Μιχαελα[/url] - Ανκα
Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Ιρενα - Μιχαελα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url]
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αυπνιες Σαββατιατικα !!!
Καλημερα !!!
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ρε φιλε περίεργα μου τα λες και δε καταλαβενης τι λεω μου φαινετε. κατσε να τα παρω ενα ενα να δεις τιλεω.
α. εγω δεν εχω βιομηχανια να εχω υπαλληλο αλλα αμα ειχα και επρεπε ο αλλος να παρει 50 ευρω μεροκαματο θα επερνε 50 δε θα του εδινα 100 επειδη θα πιναμε καφε στη καντινα μαζι. εγο το εχο ξαναπει δουλεβο ντελιβερι , ε αμα ανεβω μια μερα 50 σκαλες και την αλλη 10 δε θα παρω παραπανω λεφτα. αφτη τιναι η δουλεια μου και το ξερω αμα ζητησω πιο πολλα λεφτα την αλλη μερα επειδη ειχε πιο πολες σκαλες δε θα μου τα δωσει το αφεντικο. εδω ο αλλος μενει στον εβδομο και του παω τη παραγγεληα με τα ποδια και δε βγαζει να αφησει τιποτα μπουρμπουαρ αλλα αφτος αμα παει σε στουντιο και του πουνε να δωσει 50 εβρω ποαραπανω για να του χαηδεψη τα μαλια η κοπελα θα τα δωσει. καταλαβενης τι λεω? β.μαλλον κι εσυ εισαι σαν αφτους που λεω και δε στο λεω για κακο αλλα την αλλη φορα αμα θελεις εσυ παρε μαζι σου και κερια να της κανης το τραπεζι μεσα στο στουντιο για να της πεις ποσο πολυ σου αρεσει αφτο που κανη αλλα κι εκει θα σου πει θα μου δωσεις παραπανω λεφτα για να μου κανεις το τραπεζι και παλι στο δεκαλεπτο θα φυγει απο το δοματιο και θα σου μεινουνε και τα κερια και τα φαγητα. γ. παλι το ιδιο μου λες δηλάδη αμα τη γλυτωσω εγω αλλα την πατησουνε τα αλλα παιδια δε τρεχει μια λες? οχι τρεχει και παρατρεχει. να μαθουνε να ειναι σωστοι σε ολους αφτο λεω και να μη ριχνουνε αδεια για να πιασουνε γεματα στο μαλακα που θα τσιμπηση.δ, το ιδιο πραγμα ειναι οταν πεινας θες να φας και οταν εχεις καβλες θες να γαμησεις και στο ενα και στο αλλο αμα πανω στη πεινα σου ο αλλος σου πει πιο πολλα λεφτα ειναι σα να σε κοσοηδεβη αυτο λεω. και συγνωμη και ολας αλλα εδω νομιζο οτι γιαφτο ειναι για να γραφουμε και τα καλα και αφτα που δε μας αρεσουνε αμα ειναι να λεμε μονο ζητω και μπραβο να μου το πειτε νατο ξερω και εγω να λεω μονο ζητω και μπραβο. μετα ομος μη λεει κανενας οτι α πηγα εκει και με ξεπεταξε η κοπελα ή αμα πανε τη τιμη στα 100 για απλο γιατι παλι θα λες οτι αμα δε θες δε τα δινεις. και εγω που τα λεω αφτα δε λεω οτι ειναι ζοα οι κοπελες και πρεπει να τις βαραμε η να τις βριζουμε αφτο που λεω ειναι οτι οι κοπελες ξερουνε τι δουλεια κανουνε και τα μαγαζια ξερουνε τι δουλεια κανουμε δε μπορει να τους αρεσει μονο οταν περνουνε μεροκαματο 1000 εβρω αλλα να μη τους αρεσει η δουληα που κανουνε και να μη τη κανουνε καλα. αφτο λεω οτι αμα δε της αρεσει να παει να πλενει σκαλες δε μπορει να θες μονο να παιρνεις 1000 ευρω τη μερα και να μη κανεις καλα και τη δουλεια σου ετσι δεν ειναι? εγω λεω να κανουνε και κανα σταβρο που βγαζουνε καθε μερα οσα βγαζω εγω και εσυ μαζι το μηνα και οχι να βριζουνε και απο πανω και να το παιζουνε και εξυπνες και να κοροηδεβουνε και να μη σε κανουνε να περνας και καλα στο δοματιο.


Μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να σου πω. Δεν το ήξερα ότι δουλεύεις delivery. Τώρα το διάβασα. Άρα δουλεύεις κι εσύ στον τομέα της παροχής υπηρεσιών. Το ερώτημα μου λοιπόν είναι ένα και μοναδικό (γιατί απ' ότι φαίνεται έχουμε αρχίσει να κουράζουμε τους συναδέλφους μας).
Θα σου άρεσε εσένα να σου συμπεριφέρονται οι πελάτες σου όπως συμπεριφέρθηκες εσύ στην Καρολάιν;;; Και ακόμη χειρότερα βγαίνεις μετά σε ένα δημόσιο βήμα (όπως είναι αυτό εδώ το site) που το διαβάζουν χιλιάδες άτομα και κοκορεύεσαι γιαυτά που της έκανες όντας εσύ ανώνυμος (δεν ξέρει κανείς ποιός είσαι και που δουλεύεις) ενώ αυτή είναι επώνυμη (την ξέρουν όλοι ποιά είναι και που δουλεύει).
Πως θα σου φαινόταν αν σου συμπεριφερόταν έτσι ένας πελάτης σου και μετά ανέβαζε κι ένα βιντεάκι στο youtube (που θα φαινόσουν εσύ κι αυτός όχι) υπερηφανευόμενος για τα "κατορθώματα" του απέναντι σου;;;


Υ.Γ.  Σύμφωνα με την λογική σου λοιπόν, θα πρέπει τα παιδιά που δουλεύουν κούριερ να έχουν χάλια συμπεριφορά απέναντι σε σένα. Να λένε "γάμησε τον μωρέ όσο μπορείς τον μαλάκα τον ντελιβερά! Να κάνει τον σταυρό του που βγάζει ένα σωρό λεφτά απ' τα μπουρμπουάρ, ενώ εμείς έχουμε μόνο έναν ξερό μισθουλάκο".
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

msc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχουν γνωμες για τη sasa απο studio orhidea δεν εχω βρει κριτικες
Αξιζει η θα κλαιω τα λεφτα μου ?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Με .......εσωσες.
Την ειχα στα υπ΄οψην εδω και καιρό.
Ολο κατι τυχαινε και.....δεν.

Τωρα ομως...............
Για σένα "δουλεύουμε" Ινδιάνε...... :grin: :grin: :grin:
Μόνο μην ζητήσεις υπερωρίες και να ισχύσει η κλαδική σύμβαση που έχουμε υπογράψει!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Υπαρχουν γνωμες για τη sasa απο studio orhidea δεν εχω βρει κριτικες
Αξιζει η θα κλαιω τα λεφτα μου ?
Την συνάντησα πριν ενα χρονο περίπου.

Ειχα μεινει πολυ ευχαριστημένος.
Αρχοντική γυναίκα με καλες υπηρεσίες.
Συμπτωματικα, την εχω στα υπ΄οψην για δευτερο test drive.
Ελπιζω να την πετυχω λογικα στο Βουρβαχη 19, που με βαση το προγραμαμ εργαζεται την Κυριακη το βραδυ, οποτε θα εχω πιο σφαιρικη αποψη.

Κριτικες εχει στο Βουρβαχη 19, αλλα ψαξε σε πιο παλιες σελίδες.
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Συμφωνώ σε αυτά που λες. Σε αυτό μόνο υπάρχει μια μικρή ένσταση. Υπάρχουν και οι αγαπούληδες, που νομίζουν ότι ψάχνουν για νύφη στους οίκους
Βέβαια, εννοείται ότι δεν πρέπει να συγχέονται με τους ευγενικούς. Και φυσικά, σκόπιμα γίνεται η σύγχυση αυτή ,από όσους ανήκουν στην κατηγορία που περιγράφεις
Εκανα μια μικρη διορθωση...
Τωρα ειμαστε συμφωνοι Αρχοντα :thumbsup: :thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε τηλε-couting , λιγο μετα τις 17:00


Σερβιων 26 : Μιλα

Μεγαλου Αλεξανδρου 133 : Σισυ

Κωνσταντινουπολεως 61 : Μαργαριτα

Τριγγετα 3 : Σαρα

Ισμηνης 2 : Εμμανουελλα

Κεφαληνιας 75 : Αννιτα

Βριλησσου 55 : Βικτωρια, μετα τις 18:00 Εμιλυ

Βριλησσου 57 : Μαργκώ μετα τις 00:00 Λολα

Χαλκιδικης 83: Σοφια

Βουλιαγμενης 68 : Αννα Μαρια

Βριλησσου 36 : Βανεσσα, μετα τις 20:00  Πενυ
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
καλησπερα , δε ξερω αν το εχετε γραψει καπου, (ειδα καμμια 10αρια σελιδες πισω και δε το βρηκα) Το Δροσοπουλου 97 εκλεισε και εχει στη πορτα ενοικιαστιρια !!!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
καλησπερα , δε ξερω αν το εχετε γραψει καπου, (ειδα καμμια 10αρια σελιδες πισω και δε το βρηκα) Το Δροσοπουλου 97 εκλεισε και εχει στη πορτα ενοικιαστιρια !!!
Καλυτερα, γιατι τετοιο μπουρδελο-στουντιο δεν εχει ξαναυπαρξει.
Ουτε τηλεφωνο ειχε ουτε σταθερες βαρδιες ουτε τιποτα. Μονο το πιπινακι την Κατια ειχε που αξιζε... :headbang:
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Μάλλον εσύ δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να σου πω. Δεν το ήξερα ότι δουλεύεις delivery. Τώρα το διάβασα. Άρα δουλεύεις κι εσύ στον τομέα της παροχής υπηρεσιών. Το ερώτημα μου λοιπόν είναι ένα και μοναδικό (γιατί απ' ότι φαίνεται έχουμε αρχίσει να κουράζουμε τους συναδέλφους μας).
Θα σου άρεσε εσένα να σου συμπεριφέρονται οι πελάτες σου όπως συμπεριφέρθηκες εσύ στην Καρολάιν;;; Και ακόμη χειρότερα βγαίνεις μετά σε ένα δημόσιο βήμα (όπως είναι αυτό εδώ το site) που το διαβάζουν χιλιάδες άτομα και κοκορεύεσαι γιαυτά που της έκανες όντας εσύ ανώνυμος (δεν ξέρει κανείς ποιός είσαι και που δουλεύεις) ενώ αυτή είναι επώνυμη (την ξέρουν όλοι ποιά είναι και που δουλεύει).
Πως θα σου φαινόταν αν σου συμπεριφερόταν έτσι ένας πελάτης σου και μετά ανέβαζε κι ένα βιντεάκι στο youtube (που θα φαινόσουν εσύ κι αυτός όχι) υπερηφανευόμενος για τα "κατορθώματα" του απέναντι σου;;;


Υ.Γ.  Σύμφωνα με την λογική σου λοιπόν, θα πρέπει τα παιδιά που δουλεύουν κούριερ να έχουν χάλια συμπεριφορά απέναντι σε σένα. Να λένε "γάμησε τον μωρέ όσο μπορείς τον μαλάκα τον ντελιβερά! Να κάνει τον σταυρό του που βγάζει ένα σωρό λεφτά απ' τα μπουρμπουάρ, ενώ εμείς έχουμε μόνο έναν ξερό μισθουλάκο".
μαγκα μου τα μπερδευεις λιγο τα πραγματα. εγω ντελιβερι ειμαι σουβλακια παω δεν ειμαι πουτανα ουτε παιρνω 50 εβρω για 10 λεπτα ουτε 120 εβρω για να κανω μπανιο αραγε εχει διαφορα αυτο που λες. και τι της εκανα δηλαδη επειδη την εχυσα? εσυ δε χυνεις αμα γαμας ρε φιλε θα μας τρελανεις? το πιο φυσικο πραμα ειναι αμα γαμας να χυνεις γιαφτο ειναι εκει η κοπελα αν δε το εχεις καταλαβη. η διαφορα μας ειναι οτι εγω τη πουτανα τη βλεπω σα πουτανα επαγκελματηα ανθρωπος ειναι αλλα αφτη ειναι η δουλεια της να τη γαμαμε δε λεμε να τη βαρας η να τη βριζεις αλλα να τη γαμας και να τη χυνης. αμα εσυ αντι για πουτανα τη βλεπεις παναγια καντης και ενα εικονισμα και κανε και το σταβρο σου καθε πρωη που ξυπνας και καθε βραδη που κοιμασε. εγω λεο οτι καθε ανθροπος ειναι αυτο που ειναι ουτε παραπανω ουτε παρακατω εσυ ομως θες να της κανεις παραπανω απο οτι ειναι αραγε εσυ εισαι λαθος οχι εγω.α και το παιδη που λεει για το δροσοπουλου 97 οτι εχη κλειση ναι και αφτο εχη κλειση τελειος και το 95 ητανε κλειστο το βραδυ που περασα δε ξερω γιατι αλλα δε ειχα παει αργα να πεις οτι ειχε σχολαση η κοπελα κατι αλλο πρεπη να εχει γινη.αφου δε θελης να ξαναμιλησω ενταξη  τελος με αφτο το θεμα αλλα μη ξαναβγει κανενα παιδι μετα να πει οτι α δε περασα καλα η α με ξενερωσε η κοπελα στο δωματιο η α πολλα λεφτα εχει παει το γαμησι γιατι μερικοι τυπαδες που πανε και τους λενε παντα μπραβο τις εχουνε χαλασει και εχουνε σηκωση μυτη.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
τελος με αφτο το θεμα αλλα μη ξαναβγει κανενα παιδι μετα να πει οτι α δε περασα καλα η α με ξενερωσε η κοπελα στο δωματιο η α πολλα λεφτα εχει παει το γαμησι γιατι μερικοι τυπαδες που πανε και τους λενε παντα μπραβο τις εχουνε χαλασει και εχουνε σηκωση μυτη.
Τι να λεμε? Να τις βριζουμε δηλαδη η να τις μαστιγωνουμε για να μας φερονται καλα. :think:
Δεν μπορω να καταλαβω τι ζητας ρε φιλε απο αυτες τις κοπελλες... Να ξερεις παντως οτι αν φερθεις καλα και πας καθαρος, περιποιημενος και με καλη διαθεση μαλλον και αυτη θα σου φερθει καλα. Εκτος και αν εισαι γκαντεμης και πεφτεις συνεχεια στις χειροτερες. Τι να πω...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom