Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τώρα όμως σοβαρά
έχουν κόστος τα νερά

την έχουν δεί οικολογικά
σκέφτονται και λογικά
βάλε τα ηλεκτρολογικά
είναι και τα υδραυλικά

άμα και πετσέτες βάλεις,
και το κόστος άμα βγάλεις,
μήπως μπαίνουνε και μέσα,

όσο για το περιβάλο-,....χέστα !


:grin:
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Έχει πολλές μέρες να εμφανιστεί η Μιχαέλα στη Βριλησσού 60. Μήπως γνωρίζει η κυρία Λίτσα?
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
...αλλα γαμησα καλα και την εχυσα και ωραια πανω της και ας μην ηθελε αφτη.


Συγχαρητήρια! Πολύ ωραία συμπεριφορά (sic). ΑΝ τύχει να ξαναπάς κι ΑΝ τύχει να σε θυμάται η κοπέλα κι ΑΝ φας την ξεπέτα της χρονιάς, μετά θα φταίει αυτή ε;
Και θα βγεις πάλι να γράψεις τα μύρια όσα και θα σου φταίνε όλες και όλα, εκτός βέβαια από σένα το ίδιο!


Υ.Γ.  "Ή στραβός είναι ο γιαλός Ή ΣΤΡΑΒΑ ΑΡΜΕΝΙΖΟΥΜΕ".
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πρώτα θα φύγει η ψυχή και μετά το χούι!  :grin:
Μετά την χτεσινή βόλτα στην φυλής ακολούθησε σημερινό μοναχικό high class πορνό ρεπορτάζ στο βουνό του έρωτα! Η ζέστη αρκετή αλλά αυτό δεν με εμπόδισε!

Με θέα λοιπόν το Λυκαβηττό ξεκινά η κατάβαση! Απογευματινή βάρδια!

DSC00854low-1.jpg

Πίσσα σκοτάδι αλλά ας είναι καλά ο κύριος Photoshop!

Βριλησσού 60 πάνω: Λούση. Αδύνατη, μελαχρινή, στεγνό πιπονοειδές σώμα, στήθος ωραίο, μεγάλο για το σωματότυπό της και στητό! Ήταν στο δωμάτιο και μετά από ολιγόλεπτη αναμονή σκάει μύτη και το κορίτσι φορώντας μόνο το μαύρο στρίνγκ της!

Βριλησσού 60 κάτω: Μαντόνα. Πολύς κόσμος στο σαλόνι, ευτυχώς άδειασε γρήγορα. Ψηλή, πολύ ωραίο σώμα. Ξανθιά με κοντό μαλλί μέχρι το ύψος των ώμων. Μεγάλο στήθος σιλικόνης το οποίο όμως πλέον έχει μαλακώσει και είναι τέλειο! Αξιοπρόσεκτη περιφέρεια. Είναι αυτό που λέμε ΓΥΝΑΙΚΑ βρε αδερφάκι μου! Με υποδέχτηκε φορώντας μόνο το στρίνγκ και ένα τύπου πλεκτό από πάνω. Όσες φορές την έχω δει εμφανίζετε με κάτι ανάλογο.  Στο δωμάτιο όμως μου ήρθε με άλλο εσώρουχο-κορμάκι. Περισσότερα στην κριτική που ακολουθεί!

Βριλησσού 46: Diamond. Πιο γρήγορο πέρασμα από το σαλόνι δεν έχω δει ξανά στην ζωή μου. Όμορφη νεαρά, ξανθιά με τα μαλλιά πιασμένα, αδύνατο σώμα με σφιχτό κω(ο)λαράκι! Με υποδέχτηκε φορώντας ένα άσπρο σουτιέν και ένα άσπρο φουστάκι. Αν είδα καλά έχει και piercing στο κάτω χείλος αριστερά. Και εγω αναρωτιέμε πότε προλαβα και τα είδα όλα αυτά μέσα σε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ 3 δευτερόλεπτα πριν χαθεί στην κουζίνα! Στην TV κλασικά έπαιζε είχε αγώνα μπάσκετ του Ολυμπιακού για ακόμα μια φορά! Ο Pitsirikos1 αν θυμάμαι καλά είχε πει τα καλύτερα για τα ενδότερα με την νεαρά!

Βριλησσού 42: Ελένη. Ελληνο-Αιγύπτια σύμφωνα με δήλωσή της. Μαλλί κοντό, μεγάλο στήθος, αδύνατη. Αν θυμάμαι σωστά δουλεύει και στο Κατεχάκη 8.

Βριλησσού 36: Τζοβάνα. Μελαχρινή νεαρά, κανονικού ύψους. Με υποδέχτηκε με ένα μαύρο στρίνγκ κάνοντας ένα μίνι σόου στην μπάρα. Αδύνατο σώμα και αυτή, κλασικό πιπίνι με ανάλογο στήθος και σφιχτό κώ(ο)λο. Ωραία παρουσία!

Βριλησσού 57: Λόλα. Ξανθιά με κοντό μαλλί. Κλασικό πιπινοειδές αδύνατο και στεγνό σώμα με στήθος αντίστοιχο, κανονικό ύψος. Έχει κάτι που σε προκαλεί αυτή η γυναίκα! Μετά της 00:00 θα είναι πάλι η Λόλα! Ο Cheyenne έχει μείνει ικανοποιημένος με την απόδοση της Λόλας. Προσφέρει φουλ πρόγραμμα με πρωκτικό!

Βριλησσού 55: Έμιλυ. Νέα, ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους. Πάντα χαμογελαστή και πρόσχαρη. Αδύνατη, κανονικό στήθος.

Βριλησσού 24: Λάουρα. Οοοοοοοοοοοοχι μην τρομάζετε, δεν πρόκειται για νέα Λάουρα. Είναι αυτή που δούλευε(ει) και στην αλυσίδα Βριλησσού 36, Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 και Κων/πόλεος 80.  Η Λάουρα είναι ξανθιά, νέα σε ηλικία, αδύνατο κορμί και σφιχτό στην υφή. Το σαλονάρισμά της έχει αλλάξει ελαφρώς, προς το καλύτερο όμως. Ήρθε πάνω μου, έκατσε, με χούφτωνε με φύλαγε, όλα τα καλά. Μου φάνηκε αδυνατισμένη πράγμα που της είπα. Για τον χώρο έχω να πω ότι στο κουδούνι η υπηρεσία άργησε λίγο να ανταποκριθεί. Σημασία έχει όμως ότι ο χώρος είναι καινούργιος και προσεγμένος. Η είσοδος είναι διακριτική. Μεγάλο και άνετο σαλόνι. Η Λάουρα άργησε αρκετά να εμφανιστεί πράγμα ΚΑΘΟΛΟΥ κακό.

Αυτά!
:sunglasses:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Βριλησσού 46: Diamond. Πιο γρήγορο πέρασμα από το σαλόνι δεν έχω δει ξανά στην ζωή μου. Όμορφη νεαρά, ξανθιά με τα μαλλιά πιασμένα, αδύνατο σώμα με σφιχτό κω(ο)λαράκι! Με υποδέχτηκε φορώντας ένα άσπρο σουτιέν και ένα άσπρο φουστάκι. Αν είδα καλά έχει και piercing στο κάτω χείλος αριστερά. Και εγω αναρωτιέμε πότε προλαβα και τα είδα όλα αυτά μέσα σε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ 3 δευτερόλεπτα πριν χαθεί στην κουζίνα! Στην TV κλασικά έπαιζε είχε αγώνα μπάσκετ του Ολυμπιακού για ακόμα μια φορά! Ο Pitsirikos1 αν θυμάμαι καλά είχε πει τα καλύτερα για τα ενδότερα με την νεαρά!
Την  Diamond δεν θα την χαρακτήριζα ως νεαρά... είναι στα 30+ απλά προσέχει... Επίσης, ενώ αρχικά είχε ξεκινήσει με τους καλύτερους οιωνούς, πλέον είναι τυπική... Πρόκειται για μια περίπτωση όπου δεν κλαις τα λεφτά σου μεν αλλά δεν είναι και κάτι το αξέχαστο από πλευράς υπηρεσιών...  :- :- :-

Βριλησσού 36: Τζοβάνα. Μελαχρινή νεαρά, κανονικού ύψους. Με υποδέχτηκε με ένα μαύρο στρίνγκ κάνοντας ένα μίνι σόου στην μπάρα. Αδύνατο σώμα και αυτή, κλασικό πιπίνι με ανάλογο στήθος και σφιχτό κώ(ο)λο. Ωραία παρουσία!
Τζοβάνα... με το θεληματικό πηγούνι...  σε στυλ Γιάτσεκ Γκμόχ...!  :grin: :grin: :grin:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Την  Diamond δεν θα την χαρακτήριζα ως νεαρά... είναι στα 30+ απλά προσέχει... Επίσης, ενώ αρχικά είχε ξεκινήσει με τους καλύτερους οιωνούς, πλέον είναι τυπική... Πρόκειται για μια περίπτωση όπου δεν κλαις τα λεφτά σου μεν αλλά δεν είναι και κάτι το αξέχαστο από πλευράς υπηρεσιών...  :- :- :-
Τζοβάνα... με το θεληματικό πηγούνι...  σε στυλ Γιάτσεκ Γκμόχ...!   :grin: :grin: :grin:
Για την Diamond ειλικρινά Pitsiriko1 δεν κανω πλακα οτι εμεινε 3sec το πολύ. Βασικά δεν κοντοστάθηκε... οπως περνούσε απο το δωμάτιο στην κουζίνα με είδε, είπε ενα γεια και έφυγε, χωρις να σταματήσει τον βηματισμό της. Πάλι καλά που συμπλήρωσες λοιπόν!  :)
Για την τζοβανα μου κάνει εντυπωση αυτο που λες...
Δεν το παρατήρησα. Βεβαια δεν σταματησε και καθολου, εφερνε συνεχεια σβουρες στον στυλο αλλα και παλι απορω πως δεν το ειδα!
Ωραιος!  :thumbsup:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 03/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βικτωρια - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Μελεκ - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Κατερινα - www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Ρανια - Βιλη
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Λουση - Μαντονα - Αντριανα
Βριλησου 60(πανω): Ελενα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Ανκα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
Θησεως 40(πανω): Εφη - Δεσποινα
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Συγχαρητήρια! Πολύ ωραία συμπεριφορά (sic). ΑΝ τύχει να ξαναπάς κι ΑΝ τύχει να σε θυμάται η κοπέλα κι ΑΝ φας την ξεπέτα της χρονιάς, μετά θα φταίει αυτή ε;
Και θα βγεις πάλι να γράψεις τα μύρια όσα και θα σου φταίνε όλες και όλα, εκτός βέβαια από σένα το ίδιο!


Υ.Γ.  "Ή στραβός είναι ο γιαλός Ή ΣΤΡΑΒΑ ΑΡΜΕΝΙΖΟΥΜΕ".
Εγω λεω οτι αμα ξαναπαω θα τα ξαναφαει και δε θα πει και κουβεντα γιατη της πηρα τον αερα τωρα. Εγω μαγκα μου εχω αλλο μυαλο απο σενα και ας μην ειμαι του πανεπηστημιου να τα λεω ωραια. Εγω λεω οτι αμα μια πουτανα δε γουσταρι να τη χυνουνε να αφησει τη πουτανια και να παει να πλενει πιατα. Και εγω δε παω στα μαγαζια για να βρω γκομενα ουτε για να το παιξω τζοβενος, αυτα τα μαγαζια ειναι για αφτη τη δουλεια για να γαμαμε εμεις και μονο για αφτη τη δουλεια. Τορα αν καποια παιδια νομιζουνε οτι ειναι για να βρεις γκομενα εγω λεω οτι αφτοι ειναι λαθος και το εχουνε παραξηγηση το πραμα λιγο. και αφτο το ειχα πει και σε αλλο παιδι πιο παλια, αμα λετε οτι εισαστε γνωστοί με τις κοπελες και ειστε φιλοι πηγενετε να της πητε να σας κατσουνε χωρις λεφτα ή να κατσουνε στο δοματιο 10 λεπτα παραπανω να δε΄ιτε τι θα σας πουνε μετα αφτες. Αφτεσ τη δουληα τουσ κανουνε και μια απο τις δουλειες τους ειναι να σου λενε οτι εισαι ο καλυτερος  εσυ και κανενας αλλος και λοιπα. Αμα μερικα παιδια τα πιστεβουνε αφτα τα λογια και τις καψουρεβονται τοτε αφτοι εχουνε το λαθος και οχι εγω που τα λεω αλλιος. και για το αλλο το παιδι που λεει πριν οτι ναι τα 120 εβρω ειναι πολλα αλλα αμα δε θελεις δε πας για μπανιο εγω λεω οτι αφτο δεν ειναι σοστο γιατι τοτε αμα ειναι να σου φερο εγω σουβλακια οταν πεινας και να σου πω α 100 εβρο κανει το σουβλακι και αμα θες τρως αλλιως μενεις νηστηκος.δε παει ετσι το πραμα να ζητανε οτι θελουνε και αμα βρουνε το μαλακα να τα δωσει δε τρεχει μια επειδη τη γλιτωσα εγω. εγω ξερω οτι το στούντιο ειναι για να γαμας δεν είναι ταβερνα να σου βγαζει κατάλογο με αλλη τιμη για το καθε πραγμα. Αφτα που λενε τα λενε μη τσιμπηση κανενα θυμα και μετα να τον κοροηδεβουνε. θες να κανεις κατι να δεις οτι ειμαι σωστος σε αυτα που λεω? Αμα σου πει την αλλη φορα που θα πας η τσατσα οτι το κανονικο 50 το 69 70 το ελευθερο 80 το μασαζ 90 και το μπανιο με τη κοπελα 120 πες της εγω θελω να τα κανω ολα μαζι και κανονικο και ακαποτο και μασαζ και μπανιο με τη κοπελα να δεις τι θα σου πει. θα σου πει για ολα 300 ευρω? οχι δε θα σου πει θα σου πει λιγοτερα και δε το κανει γιατι σου κανει εκπτωση επεηδη σε ξερη αλλα γιατι ολα αφτα ειναι του αερα που λενε και δε εχουνε προβλημα να τα κανουνε και τζαμπα αλλα περιμενουνε το μαλακα για να του τα παρουνε. Δε ξερω αν με καταλαβενεις τι θελω να πω αλλα ετσι  λεω εγω οτι ειναι τα πραγματα.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ


Δεν το παίρνεις, αν δεν θέλεις
και στο σπίτι σου, τον πλένεις
να στον λούσει, αν γουστάρεις
και στο ντούς να την φρακάρεις

έξι μπλέ, πρέπει να σκάσεις
άμα έχεις τέτοιες τάσεις.
Είναι όπως στο κουρείο,
έτσι πάει και στο πορνείο

κούρεμα απλό πενήντα
μούσι πάει στα εξήντα
λούσιμο ογδόντα φτάνει
μ΄εκατό, τούμπες σου κάνει.


:grin: 
 





 

ποιητή έγραψες :cheesy:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Η Μόνικα, είναι μουνάρα
έχει φυσική βυζάρα
δαχτυλίδι έχει μέση
και πολύ θα σου αρέσει

είναι κάβλα πουτανάκι
με ωραίο κολαράκι
πενηντάρι όμως, δεν δίνω
είναι λίγο κομοδίνο,...!


Κρίμα το κορμί,...!

Τα ξαναλέω γιατί τη γουστάρω τόσο πολύ, που ψήνομαι να την ξαναδοκιμάσω ! Αλλά κάποιος, πρέπει να με αποτρέψει απο τη μαλακία, που ο κάτω κεφάλης θέλει να κάνει !   :2funny:

που δουλεύει η κορασις?
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Τώρα όμως σοβαρά
έχουν κόστος τα νερά

την έχουν δεί οικολογικά
σκέφτονται και λογικά
βάλε τα ηλεκτρολογικά
είναι και τα υδραυλικά

άμα και πετσέτες βάλεις,
και το κόστος άμα βγάλεις,
μήπως μπαίνουνε και μέσα,

όσο για το περιβάλο-,....χέστα !


:grin:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.198
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
[move] :) :) :) Σημερα 03/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βικτωρια - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Μελεκ - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Αλινα - Κατερινα - www.kassandras4-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Ρανια - Βιλη
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url]

Βριλησου 60(κατω): Λουση - Μαντονα - Αντριανα
Βριλησου 60(πανω): Ελενα - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Ανκα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url]
Θησεως 40(πανω): Εφη - Δεσποινα
ναι αλλά πρόγραμμα χωρί Βίκυ.. τι έγινε η θεά γιατί δεν εμφανίζεται τελευταία?
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Εγω λεω οτι αμα ξαναπαω θα τα ξαναφαει και δε θα πει και κουβεντα γιατη της πηρα τον αερα τωρα. Εγω μαγκα μου εχω αλλο μυαλο απο σενα και ας μην ειμαι του πανεπηστημιου να τα λεω ωραια. Εγω λεω οτι αμα μια πουτανα δε γουσταρι να τη χυνουνε να αφησει τη πουτανια και να παει να πλενει πιατα. Και εγω δε παω στα μαγαζια για να βρω γκομενα ουτε για να το παιξω τζοβενος, αυτα τα μαγαζια ειναι για αφτη τη δουλεια για να γαμαμε εμεις και μονο για αφτη τη δουλεια. Τορα αν καποια παιδια νομιζουνε οτι ειναι για να βρεις γκομενα εγω λεω οτι αφτοι ειναι λαθος και το εχουνε παραξηγηση το πραμα λιγο. και αφτο το ειχα πει και σε αλλο παιδι πιο παλια, αμα λετε οτι εισαστε γνωστοί με τις κοπελες και ειστε φιλοι πηγενετε να της πητε να σας κατσουνε χωρις λεφτα ή να κατσουνε στο δοματιο 10 λεπτα παραπανω να δε΄ιτε τι θα σας πουνε μετα αφτες. Αφτεσ τη δουληα τουσ κανουνε και μια απο τις δουλειες τους ειναι να σου λενε οτι εισαι ο καλυτερος  εσυ και κανενας αλλος και λοιπα. Αμα μερικα παιδια τα πιστεβουνε αφτα τα λογια και τις καψουρεβονται τοτε αφτοι εχουνε το λαθος και οχι εγω που τα λεω αλλιος. και για το αλλο το παιδι που λεει πριν οτι ναι τα 120 εβρω ειναι πολλα αλλα αμα δε θελεις δε πας για μπανιο εγω λεω οτι αφτο δεν ειναι σοστο γιατι τοτε αμα ειναι να σου φερο εγω σουβλακια οταν πεινας και να σου πω α 100 εβρο κανει το σουβλακι και αμα θες τρως αλλιως μενεις νηστηκος.δε παει ετσι το πραμα να ζητανε οτι θελουνε και αμα βρουνε το μαλακα να τα δωσει δε τρεχει μια επειδη τη γλιτωσα εγω. εγω ξερω οτι το στούντιο ειναι για να γαμας δεν είναι ταβερνα να σου βγαζει κατάλογο με αλλη τιμη για το καθε πραγμα. Αφτα που λενε τα λενε μη τσιμπηση κανενα θυμα και μετα να τον κοροηδεβουνε. θες να κανεις κατι να δεις οτι ειμαι σωστος σε αυτα που λεω? Αμα σου πει την αλλη φορα που θα πας η τσατσα οτι το κανονικο 50 το 69 70 το ελευθερο 80 το μασαζ 90 και το μπανιο με τη κοπελα 120 πες της εγω θελω να τα κανω ολα μαζι και κανονικο και ακαποτο και μασαζ και μπανιο με τη κοπελα να δεις τι θα σου πει. θα σου πει για ολα 300 ευρω? οχι δε θα σου πει θα σου πει λιγοτερα και δε το κανει γιατι σου κανει εκπτωση επεηδη σε ξερη αλλα γιατι ολα αφτα ειναι του αερα που λενε και δε εχουνε προβλημα να τα κανουνε και τζαμπα αλλα περιμενουνε το μαλακα για να του τα παρουνε. Δε ξερω αν με καταλαβενεις τι θελω να πω αλλα ετσι  λεω εγω οτι ειναι τα πραγματα.


Τύπε μου, ας τους να λένε και να χλευάζουν τον τρόπο που γράφεις.
Επι της ουσίας, δεν εχουν να πουν τίποτα πέρα από γενικόλογα σχόλια. 
 

kerasi

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
5
Like
36
Πόντοι
0
Εγω λεω οτι αμα ξαναπαω θα τα ξαναφαει και δε θα πει και κουβεντα γιατη της πηρα τον αερα τωρα. Εγω μαγκα μου εχω αλλο μυαλο απο σενα και ας μην ειμαι του πανεπηστημιου να τα λεω ωραια. Εγω λεω οτι αμα μια πουτανα δε γουσταρι να τη χυνουνε να αφησει τη πουτανια και να παει να πλενει πιατα. Και εγω δε παω στα μαγαζια για να βρω γκομενα ουτε για να το παιξω τζοβενος, αυτα τα μαγαζια ειναι για αφτη τη δουλεια για να γαμαμε εμεις και μονο για αφτη τη δουλεια. Τορα αν καποια παιδια νομιζουνε οτι ειναι για να βρεις γκομενα εγω λεω οτι αφτοι ειναι λαθος και το εχουνε παραξηγηση το πραμα λιγο. και αφτο το ειχα πει και σε αλλο παιδι πιο παλια, αμα λετε οτι εισαστε γνωστοί με τις κοπελες και ειστε φιλοι πηγενετε να της πητε να σας κατσουνε χωρις λεφτα ή να κατσουνε στο δοματιο 10 λεπτα παραπανω να δε΄ιτε τι θα σας πουνε μετα αφτες. Αφτεσ τη δουληα τουσ κανουνε και μια απο τις δουλειες τους ειναι να σου λενε οτι εισαι ο καλυτερος  εσυ και κανενας αλλος και λοιπα. Αμα μερικα παιδια τα πιστεβουνε αφτα τα λογια και τις καψουρεβονται τοτε αφτοι εχουνε το λαθος και οχι εγω που τα λεω αλλιος. και για το αλλο το παιδι που λεει πριν οτι ναι τα 120 εβρω ειναι πολλα αλλα αμα δε θελεις δε πας για μπανιο εγω λεω οτι αφτο δεν ειναι σοστο γιατι τοτε αμα ειναι να σου φερο εγω σουβλακια οταν πεινας και να σου πω α 100 εβρο κανει το σουβλακι και αμα θες τρως αλλιως μενεις νηστηκος.δε παει ετσι το πραμα να ζητανε οτι θελουνε και αμα βρουνε το μαλακα να τα δωσει δε τρεχει μια επειδη τη γλιτωσα εγω. εγω ξερω οτι το στούντιο ειναι για να γαμας δεν είναι ταβερνα να σου βγαζει κατάλογο με αλλη τιμη για το καθε πραγμα. Αφτα που λενε τα λενε μη τσιμπηση κανενα θυμα και μετα να τον κοροηδεβουνε. θες να κανεις κατι να δεις οτι ειμαι σωστος σε αυτα που λεω? Αμα σου πει την αλλη φορα που θα πας η τσατσα οτι το κανονικο 50 το 69 70 το ελευθερο 80 το μασαζ 90 και το μπανιο με τη κοπελα 120 πες της εγω θελω να τα κανω ολα μαζι και κανονικο και ακαποτο και μασαζ και μπανιο με τη κοπελα να δεις τι θα σου πει. θα σου πει για ολα 300 ευρω? οχι δε θα σου πει θα σου πει λιγοτερα και δε το κανει γιατι σου κανει εκπτωση επεηδη σε ξερη αλλα γιατι ολα αφτα ειναι του αερα που λενε και δε εχουνε προβλημα να τα κανουνε και τζαμπα αλλα περιμενουνε το μαλακα για να του τα παρουνε. Δε ξερω αν με καταλαβενεις τι θελω να πω αλλα ετσι  λεω εγω οτι ειναι τα πραγματα.
αδερφε αν δε σου αρεσει μην πας, δε σε αναγκασε κανεις να πληρωσεις. αν τα θες ολα αυτα τσαμπα, βρες μια γκομενιτσα και κανε τα σε αυτη.
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εγω λεω οτι αμα ξαναπαω θα τα ξαναφαει και δε θα πει και κουβεντα γιατη της πηρα τον αερα τωρα. Εγω μαγκα μου εχω αλλο μυαλο απο σενα και ας μην ειμαι του πανεπηστημιου να τα λεω ωραια. Εγω λεω οτι αμα μια πουτανα δε γουσταρι να τη χυνουνε να αφησει τη πουτανια και να παει να πλενει πιατα. Και εγω δε παω στα μαγαζια για να βρω γκομενα ουτε για να το παιξω τζοβενος, αυτα τα μαγαζια ειναι για αφτη τη δουλεια για να γαμαμε εμεις και μονο για αφτη τη δουλεια. Τορα αν καποια παιδια νομιζουνε οτι ειναι για να βρεις γκομενα εγω λεω οτι αφτοι ειναι λαθος και το εχουνε παραξηγηση το πραμα λιγο. και αφτο το ειχα πει και σε αλλο παιδι πιο παλια, αμα λετε οτι εισαστε γνωστοί με τις κοπελες και ειστε φιλοι πηγενετε να της πητε να σας κατσουνε χωρις λεφτα ή να κατσουνε στο δοματιο 10 λεπτα παραπανω να δε΄ιτε τι θα σας πουνε μετα αφτες. Αφτεσ τη δουληα τουσ κανουνε και μια απο τις δουλειες τους ειναι να σου λενε οτι εισαι ο καλυτερος  εσυ και κανενας αλλος και λοιπα. Αμα μερικα παιδια τα πιστεβουνε αφτα τα λογια και τις καψουρεβονται τοτε αφτοι εχουνε το λαθος και οχι εγω που τα λεω αλλιος. και για το αλλο το παιδι που λεει πριν οτι ναι τα 120 εβρω ειναι πολλα αλλα αμα δε θελεις δε πας για μπανιο εγω λεω οτι αφτο δεν ειναι σοστο γιατι τοτε αμα ειναι να σου φερο εγω σουβλακια οταν πεινας και να σου πω α 100 εβρο κανει το σουβλακι και αμα θες τρως αλλιως μενεις νηστηκος.δε παει ετσι το πραμα να ζητανε οτι θελουνε και αμα βρουνε το μαλακα να τα δωσει δε τρεχει μια επειδη τη γλιτωσα εγω. εγω ξερω οτι το στούντιο ειναι για να γαμας δεν είναι ταβερνα να σου βγαζει κατάλογο με αλλη τιμη για το καθε πραγμα. Αφτα που λενε τα λενε μη τσιμπηση κανενα θυμα και μετα να τον κοροηδεβουνε. θες να κανεις κατι να δεις οτι ειμαι σωστος σε αυτα που λεω? Αμα σου πει την αλλη φορα που θα πας η τσατσα οτι το κανονικο 50 το 69 70 το ελευθερο 80 το μασαζ 90 και το μπανιο με τη κοπελα 120 πες της εγω θελω να τα κανω ολα μαζι και κανονικο και ακαποτο και μασαζ και μπανιο με τη κοπελα να δεις τι θα σου πει. θα σου πει για ολα 300 ευρω? οχι δε θα σου πει θα σου πει λιγοτερα και δε το κανει γιατι σου κανει εκπτωση επεηδη σε ξερη αλλα γιατι ολα αφτα ειναι του αερα που λενε και δε εχουνε προβλημα να τα κανουνε και τζαμπα αλλα περιμενουνε το μαλακα για να του τα παρουνε. Δε ξερω αν με καταλαβενεις τι θελω να πω αλλα ετσι  λεω εγω οτι ειναι τα πραγματα.


Το επιχείρημα σου περί πανεπιστημίου είναι εντελώς άστοχο και γιαυτό θα το αφήσω ασχολίαστο. Στο κυρίως πιάτο λοιπόν:

α. Δεν ξέρω αν είμαι ο πρώτος που στο λέω άλλα ο τρόπος που σκέφτεσαι μου θυμίζει τον ΣΕΒ. Πάει ο άλλος για δουλειά, τον πληρώνουν όποτε θέλουν, του συμπεριφέρονται χάλια, δεν πληρώνουν υπερωρίες, δεν πληρώνουν αργίες, σε φωνάζουν για δουλειά όποτε θέλουν αυτοί κι αν τολμήσεις να πεις κάτι, τότε χρησιμοποιούν το ίδιο επιχείρημα με σένα: "αν δεν σ' αρέσει, να πας να πλύνεις πιάτα!".

β. Το επιχείρημα με τα παιδιά που θέλουν να το παίξουν τζόβενα και "ψαρώνουν" απ' τις κοπέλες κλπ (και που εδώ στο site αναφέρονται εντελώς απαξιωτικά ως "αγαπούληδες") είναι παλιό και έχει πια κουράσει! Είναι το εύκολο άλλοθι για τύπους σαν εσένα που το παίζουν έξυπνοι, μπρουτάλ και μάγκες για να συμπεριφέρονται όπως θέλουν. Εγώ λέω πως οι "αγαπούληδες" είναι άτομα που σέβονται τη δουλειά του άλλου και εκτιμούν αυτό που έχουν να τους προσφέρουν οι κοπέλες. Πάνω απ' όλα όμως πιστεύουν πως είναι άνθρωποι σε μια συνεύρεση τους με άλλους ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (κάτι που μάλλον εσύ δε θα το καταλάβεις ποτέ σου).

γ. Το μόνο σημείο στο οποίο θα συμφωνήσω μαζί σου είναι ότι πολλές φορές ζητάνε όσα λεφτά θέλουν και όντως σε διαφορετικές τιμές απ' αυτές που λένε στο site. Απλά μην πάρεις ρε φίλε και μετά βγες και κράξτους ΟΣΟ θες! Αυτός όμως σε καμιά περίπτωση δεν είναι λόγος για να ισοπεδώνεις όλα.

δ. Το παράδειγμα σου με τα σουβλάκια κι αν είναι ατυχές! Κανείς δεν ήρθε στο σπίτι σου την ώρα που έχεις "ορέξεις" να σου πει 50 το απλό κλπ. ΕΣΥ ΠΑΣ στο σουβλατζίδικο όταν πεινάς. Κι αν το σουβλάκι έχει 10Ε, ή το μαγαζί είναι μέσα στη βρώμα, ή στο κάτω κάτω αν δεν σου αρέσουν τα μούτρα του μάγειρα, ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΡΩΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!! Η Αθήνα (ευτυχώς) ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ από τέτοια μαγαζιά!!! Δεν κάθεσαι έξω απ' το σουβλατζίδικο να φωνάζεις "εεεεεεε συγχωριανοί, αυτός πουλάει το σουβλάκι 10Ε!!!!!!!!!!"


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom