Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
καταρακτώδης η άποψη/επισήμανση, του anexelektos,...! :grin:
 

Hank Moody

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Γειασας παιδια εχω χαθει λιγο γιατι το παιδι που δουλευαμεμαζι στο μαγαζι και εχει το μικρο κομπιουτερακι το διωξανε και δεν εχω απο που να μπαινω οταν ειμαι στη δουλεια να λεω τα νεα. Πηγα και πηρα κι εγω τωρα δικο μου κομπιουτερ για να  μη εχω αναγκη κανενα. Καθησα και διαβασα λιγο τι εχω χασει τοσες μερες και ηδα οτι τελικα δε βαζουμε μυαλο εμεις που παμε στα μαγαζια. Λεει ο αλος οτι ζητανε 120 εβρώ για να κανει μπανιο μαζι με τη κοπελα, εγω λεω να πηγαινετε ολοι απλυτοι να γαματε και να τους λετε αμα θες να κανω μπανιο θα μου δωσεις εσυ 50 αβρω αλλιως θα κατσεις να γλυφεις τη μπιχλα απο τη πουτσα μου και δε θα πεις κουβεντααφτη ειναι η δουληα σου και γιαφτο σε πλερονω. εγώ πριν απο καιρό που τα έλεγα πεσανε να με φανε οι εροτιαρηδες που εχουνε τατσι μιτσι κοτσι με τις κοπελες, τωρα τι εχουνε να πουνε ? τους αρεσει που σας εχουνε για κοροηδα? καθιστε πληρονετε και τον αερα που αναπνεετε επηδη ειναι στουντιο και οχι μπουρδελο, εδο το αλλο ελεγε ενα αλλο παιδι ειναι στουντιο και δεν εχει ουτε μπανιο στο δοματιο, παλι καλα λεω εγο γιατι αμα ειχε θα σε χρεονανε και εκει 120 εβρο για να κανειςμπανιο. σε λιγο θα μας βαλουνε και να πληρονουμε αμα παμε και για κατουρημα μεσα στο δοματιο ναπουμε. αντε ξυπνηστε ρε μορτες που εδο ο κοσμος χανετε και το μουνι χτενιζετε, εχειγεμισει ο κοσμος μουνι να πεις οτι δε βρισκεις να γαμησεις και πρεπει να σκας πενηνταρικακαι να ανεχεσε και τη καθε μαλακισμενηνα πω ενταξη αλλα να σε παρακαλανε για ενα 20σαρικο και συ να πας να τα σκας επι 6 για να νομιζεις οτι κατι εκανεσ σημαντικο δε ειναι θεμα αποψη αλλα θεμα κοροηδια ετσι λεω εγω.
τα σπας Θωμα :rockon:
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
ε ναι ρε παιδια μου τη εχη δωσει πια η μαλακια! παλιοτερα που εβριζε η αλλη η ροσιδα βγαινανε οι αγαπουληδες και λεγανε ααα μορο μου μη τον ακους εισαι η καλυτερη και αντι να τη πουνε σαφτη βγαινανε και τη λεγανε σε μενα επδιδη ειπα οτι δε περασα καλα μαζη της. και μετα ο αλλος πηγε και εγραψε ψεφτηκη κρητικη οτι και καλα πηγε επειδη ακουγε τα χειροτερα για να δη αν ητανε αληθεια αλλα δεν ητανε αληθεια και περασε καλυτερα στη ζωη του. τι μαλακιες ειναι αφτες? εγω του την ειχα πει τοτε του εραστη και μετα οταν εφυγε αφτηεξαφανιστηκε και αφτος τορα και δε γραφει τιποτα ουτε δο ουτε πουθενα και ξερετε γιατι λεω εγω? γιατι οσο τον χριαζοτανε του εκανε γλυκες και τον εκανε σκυλακι της και μετα που δε το χριαζοτανε τον σουταρε και εμεινε αφτος τωρα να μη πιστευει πως τον προδοσε η αγαπη του ναπουμε αυτη η καλη κοπελα.και οταν της ελεγα με της βλακειες που κανει και που βριζει και που εχει μπαζα στα μαγαζια της και οτι θα βαραη μηγες σε λιγο καιρο παλι βγαινανε τα καλοπαιδα και μου λεγανε ε γουστα ειναι αφτα και σε καποιος αρεσουνε οι μεγαλες και ληπα. Για να ερθουν τωρα να μου πουνε ειχα δικηο η οχι? οποτε περναω τις μισες μερες τα μαγαζια της δε δουλεβουνε ολες τις βαρδηες γιατι λετε να γινετε αφτο? επειδη εχει πολλους πελατες και δε προλαβενη λετε? εγω λεω οτι δε παταη κανενας γιαφτο. πρεπη να ειμαστε ολοι μαζι και κατι τετοιους εξηπνουσ να τους ριχνουμε μαβρο ναπουμε στη τελικη ρε παιδια εσεις που οτι και να πω βγενατε και μου τη λεγατε εγω και για σας τα ελεγα για να μαθετε, εσεις τελικα ειστε με τον εαφτο σας η με τις πουτανες για να καταλαβω?
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Ζαλίστηκα..... :S :S
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
120€: ντουζ μαζί με την κοπέλα

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

σε λιγο και για να αναπνευσουμε θα πληρωνουμε εξτρα........
Ρε παιδια παμε καλα;
Αλλα γραφουν και αλλα καταλαβαινετε!
Διαβαζω πριν απο αλλο μελος να λεει "πατε απλυτοι να μαθουν"...
Αυτο που λεει δεν ειναι οτι θελουν 120 για να κανεις χρηση του ντουζ αλλα για να κανεις ντουζ ΜΑΖΙ με την κοπελα!
Εγω ετσι το αντιλαμβανομαι!

Δεν λεω οτι ειναι λογικο σαν χρεωση κτλ κτλ... οσοι θελουν το παιρνουν.
Απλα να μην γινετε παραφραση!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
μετά την εμφάνιση του spirit  του Θ. Mατσιου αναμένεται και  η εμφάνιση  του πνεύματος του Οgunsoto  :rolleyes: -    Ινταμπενάλντυ  Toντοσιμπενάλντυ κλπ
>>>
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
Άνοιξε καινούριο στούντιο στη Βριλησσού?Είδα ένα άσπρο σπίτι που έλεγε 24 :idiot:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Μπραβο ρε νικηφορε, το εντοπισες!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
λαθος? κανενα στουντιο δεν ειναι λαθος μερος ...διαβασε και 2 σελιδες πριν, ο πιτσιρικος εκανε ελεγχο επιτοπιο, οι δουλειες πανε καλα, νεο στη βριλησσου, νεο στην πειραιως, νεο στην κασσανδρας, δεν υπαρχει κριση!
 

Nikiforos_

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2010
Μηνύματα
81
Κριτικές
33
Like
0
Πόντοι
10
λαθος? κανενα στουντιο δεν ειναι λαθος μερος ...διαβασε και 2 σελιδες πριν, ο πιτσιρικος εκανε ελεγχο επιτοπιο
Ευχαριστώ.Διάβασα και 2 σελίδες πριν το ποστ.Μάλλον αύριο ή μεθαύριο με βλέπω εκεί. :)
 

Manager69

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
3.465
Ευχαριστώ.Διάβασα και 2 σελίδες πριν το ποστ.Μάλλον αύριο ή μεθαύριο με βλέπω εκεί. :)
Καλημέρα σε όλους.Μήπως έχει πετύχει κάποιος από σας την Μόνικα από Γκέισσα σε κάποιο άλλο ίδρυμα;
Και κάτι ακόμη.Έχει συνευρεθεί κάποιος με την Φιόνα από Πειραιώς 109 και Παπαδοπούλου 2;
Ευχαριστώ.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Δεν είναι ταραξίες.
Είναι ένοπλοι ληστές.

Αν έχεις διδαχθεί (και θυμάσαι) τη θεωρία των Συνόλων στα Μαθηματικά (από το σχολείο) θα συμφωνήσεις ότι στο σύνολο "Ταραξίες" περιλαμβάνεται το σύνολο "Ένοπλοι Ληστές".
Δε συμβαίνει το αντίστροφο.
 

Jarlaxle

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ανεξελεγκτε, εισαι πραγματικα ενας ανεξελεγκτος χειμαρρος!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 02/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βικτωρια - Κατερινα
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μελεκ - Βιλη - Τζενη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Μαρια - Λουση - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαντονα - Ανκα
Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - www.vrilissou60.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
Ρε παιδια παμε καλα;
Αλλα γραφουν και αλλα καταλαβαινετε!
Διαβαζω πριν απο αλλο μελος να λεει "πατε απλυτοι να μαθουν"...
Αυτο που λεει δεν ειναι οτι θελουν 120 για να κανεις χρηση του ντουζ αλλα για να κανεις ντουζ ΜΑΖΙ με την κοπελα!
Εγω ετσι το αντιλαμβανομαι!


Δεν λεω οτι ειναι λογικο σαν χρεωση κτλ κτλ... οσοι θελουν το παιρνουν.
Απλα να μην γινετε παραφραση!


Για το αφρόλουτρο τι αντιλαμβάνεσαι?
Το προσφέρει το μαγαζί (μαρκα Cien από τα Lidl) ή το χρεώνει εξτρά ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom