Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Αυτή η ιστορία με τις φωτογραφίες των τύπων δε με ενοχλεί. Ας υπάρχουν. Λειτουργούν αποτρεπτικά για επόμενους επίδοξους ταραξίες, γιατί καταλαβαίνουν ότι η φάτσα τους καταγράφεται.
...

Δεν είναι ταραξίες.
Είναι ένοπλοι ληστές.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Βρήκα μια θεσούλα και άφησα το καρούλι μου με τα δύο άλογα έξω από το Βριλησσού 24... Η υπηρεσία ευγενέστατη... γνωστή από το Βριλησσού 46... Κοπέλα... η Νικόλ... το κοριτσάκι με τα μαύρα μαλλάκια και το συμπαθητικό μεν σωματάκι αλλά... πορνίδιο της σειράς δε... όσο την βλέπω πάντως... τόσο κάτι μου λέει ότι θα "περάσω" μαζί της κάποια στιγμή...  :knockinb: Θα είναι εκεί και Παρασκευή απόγευμα μετά της 18:00...!

Πετάχτηκα και απέναντι στο Βριλησσού 55: Η Ρενάτα εκ Ρωσίας ορμώμενη εκδιδόταν... λίγο πολύ γνωστή... από θητείες σε: Αγίου Μελετίου 37, Βουλιαγμένης 68 κτλ...  :- :- :-

Στο δίπλα "ίδρυμα" Βριλησσού 57 ήταν η Λίζα... δεν την είδα γιατί κάποιος φώναζε ότι εμποδίζει το καρούλι μου...  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :) Καλο μηνα!  :) :) :)

[move] :) :) :) Σημερα 01/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βικτωρια - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - Μελεκ - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μελεκ - Βιλη - Τζενη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λουση - Μαρια - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(πανω): Μαρια - Λουση - Ανκα
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - Αμαντα
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Αλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Βαλεντινα - [size=14pt]Μαντονα[/size] - Ιρενα

Βριλησου 60(πανω): Μαρια - Βαλεντινα - Ανκα
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Βρήκα μια θεσούλα και άφησα το καρούλι μου με τα δύο άλογα έξω από το Βριλησσού 24... Η υπηρεσία ευγενέστατη... γνωστή από το Βριλησσού 46... Κοπέλα... η Νικόλ... το κοριτσάκι με τα μαύρα μαλλάκια και το συμπαθητικό μεν σωματάκι αλλά... πορνίδιο της σειράς δε... όσο την βλέπω πάντως... τόσο κάτι μου λέει ότι θα "περάσω" μαζί της κάποια στιγμή...  :knockinb: Θα είναι εκεί και Παρασκευή απόγευμα μετά της 18:00...!

Πετάχτηκα και απέναντι στο Βριλησσού 55: Η Ρενάτα εκ Ρωσίας ορμώμενη εκδιδόταν... λίγο πολύ γνωστή... από θητείες σε: Αγίου Μελετίου 37, Βουλιαγμένης 68 κτλ...  :- :- :-

Στο δίπλα "ίδρυμα" Βριλησσού 57 ήταν η Λίζα... δεν την είδα γιατί κάποιος φώναζε ότι εμποδίζει το καρούλι μου...  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Bρε ανηψούδι πέρασα σημερα από Αριστοτέλους 6 και μου είπαν ότι η Κάρμεν μεταγραφηκε σε άλλη ομάδα.
Ειναι αλήθεια;;;;;; που έχει στεγάσει το κορμί της;;;;
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Bρε ανηψούδι πέρασα σημερα από Αριστοτέλους 6 και μου είπαν ότι η Κάρμεν μεταγραφηκε σε άλλη ομάδα.
Ειναι αλήθεια;;;;;; που έχει στεγάσει το κορμί της;;;;
Όντως, πήρε μετεγγραφή!  ;) ;) ;) Θα ανέβεις τα βουνά για να την βρεις πλεόν... Βριλησσού 46 και 24!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.073
Like
31
Πόντοι
166
Πάει και αυτή. πήρε τα βουνά και την χάσαν τα νότια πεδινά ;)

Να υποθέσω οτι θα αλλάξει και όνομα;;;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πάει και αυτή. πήρε τα βουνά και την χάσαν τα νότια πεδινά ;)

Να υποθέσω οτι θα αλλάξει και όνομα;;;
Οντως.

Εργαζεται πλεον σαν Νταιαμοντ (Diamond).

ΣΥΝΗΘΩΣ ειναι στο Βρ. 46 καθε Κυριακη δευτερη βαρδια. ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Εγώ πάντως θα επιμείνω
ξανά θα την προτείνω
όχι για αποχώρηση
μα για βαθειά εισχώρηση

Μιλάω για την  Αλεξάνδρα
ντεμέκ νινί για κάθε άντρα
βυζάρα λέμε  και κορμάρα
συμμετοχή βάζω  δεκάρα

βάλιου φορ μάνι δηλαδή
ωραίο τρυφερό παιδί
πολύ καλή στο ιππαστί
καλή και στο υπτιαστί

συνήθως παίζει πρωϊνά
επάνω στα καβλοβουνά
το ζεί το σκηνικό, το έχει
στο σφυροκόπημα αντέχει !


:grin:
 

Hank Moody

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
αυτη την Αλεξανδρα που την βρισκουμε κ ποτε? :helpplea:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
ηλικια-εμφανιση αλεξανδρας εχουμε? :)
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μικρες αλλαγες:

Κασσανδρας 3(κατω): Μελεκ - Αννα - Σαντρα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρανια - Βιλη - Τζενη
Κασσανδαρς 4(πανω): Αλεξανδρα - Αλεξανδρα - Μαρια Σερβα
Κ4 κάτω....τώρα η Άντζη και όχι η Βίλη!!!!

Κάτσε να ρίξω τα χαρτιά να σας πω το αυριανό πρόγραμμα στα Κασσάνδρας!!!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αλεξάνδρα :

Ηλικία 25-27(max)
Τσεχίας Ξανθό
Υψο κανά 170 πόντοι καθαροί (χωρίς τα ψηλοτάκουνα), βυζάρα 3άρα φυσική , απαλό δέρμα , ωραία πόδια και μέση, αλά Mesi !

Απ ότι ξέρω παιζει πρωϊνά Τετάρτη και Παρασκευή (?), Βριλ. 42 και Θησέως 365 κάποια άλλα (πρωϊνά πάντα νομίζω).

Για τις βάρδιες της, ας πουν οι πιό έμπειροι στουντιάδες  ;)

Αλλά τέτοιο κορμί με τέτοια συμμετοχή, είναι κρίμα να περνάει στα ψιλά γράμματα !
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
120€: ντουζ μαζί με την κοπέλα

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:


 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
σε λιγο και για να αναπνευσουμε θα πληρωνουμε εξτρα........
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Γειασας παιδια εχω χαθει λιγο γιατι το παιδι που δουλευαμεμαζι στο μαγαζι και εχει το μικρο κομπιουτερακι το διωξανε και δεν εχω απο που να μπαινω οταν ειμαι στη δουλεια να λεω τα νεα. Πηγα και πηρα κι εγω τωρα δικο μου κομπιουτερ για να  μη εχω αναγκη κανενα. Καθησα και διαβασα λιγο τι εχω χασει τοσες μερες και ηδα οτι τελικα δε βαζουμε μυαλο εμεις που παμε στα μαγαζια. Λεει ο αλος οτι ζητανε 120 εβρώ για να κανει μπανιο μαζι με τη κοπελα, εγω λεω να πηγαινετε ολοι απλυτοι να γαματε και να τους λετε αμα θες να κανω μπανιο θα μου δωσεις εσυ 50 αβρω αλλιως θα κατσεις να γλυφεις τη μπιχλα απο τη πουτσα μου και δε θα πεις κουβεντααφτη ειναι η δουληα σου και γιαφτο σε πλερονω. εγώ πριν απο καιρό που τα έλεγα πεσανε να με φανε οι εροτιαρηδες που εχουνε τατσι μιτσι κοτσι με τις κοπελες, τωρα τι εχουνε να πουνε ? τους αρεσει που σας εχουνε για κοροηδα? καθιστε πληρονετε και τον αερα που αναπνεετε επηδη ειναι στουντιο και οχι μπουρδελο, εδο το αλλο ελεγε ενα αλλο παιδι ειναι στουντιο και δεν εχει ουτε μπανιο στο δοματιο, παλι καλα λεω εγο γιατι αμα ειχε θα σε χρεονανε και εκει 120 εβρο για να κανειςμπανιο. σε λιγο θα μας βαλουνε και να πληρονουμε αμα παμε και για κατουρημα μεσα στο δοματιο ναπουμε. αντε ξυπνηστε ρε μορτες που εδο ο κοσμος χανετε και το μουνι χτενιζετε, εχειγεμισει ο κοσμος μουνι να πεις οτι δε βρισκεις να γαμησεις και πρεπει να σκας πενηνταρικακαι να ανεχεσε και τη καθε μαλακισμενηνα πω ενταξη αλλα να σε παρακαλανε για ενα 20σαρικο και συ να πας να τα σκας επι 6 για να νομιζεις οτι κατι εκανεσ σημαντικο δε ειναι θεμα αποψη αλλα θεμα κοροηδια ετσι λεω εγω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom