Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
το ξερω.μπορουσες να αναφερθεις και στα λοιπα.
δεν το εκανες και ειπα να το κανω εγω


πολυ ευγενικο σε βρισκω.
ειναι κωλοπαιδο με πολυ κοσμο.
με λιγους που την γλειφουν ειναι καλη.


υπαρχουν και αντικειμενικα κριτηρια παντα φιλε.
με τρια διπλα ουισκακια βλεπεται η νταρια.

αλλιως και η βασιλειαδου,η αειμνηστη ηθοποιος, μπορει να κριθει υποκειμενικα ομορφη.

το αναγνωριζω.
αλλα υπαρχουν και πολυ καλυτερς οπως προειπα.


+1000000000000000.......Αν μου δώσει αυτή ένα πενηντάρικο της τον ακουμπάω.
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
H Αφροδίτη αναδύεται από την θάλασσα.Η Πένυ είναι ξωτικό του βουνού.
Kingdom of Thanos, η έμπνευση πηγάζει από την διά ζώσης γνωριμία.Πήγαινε στην Πένυ και μετά γράψε σε πεζό η έμμετρο λόγο.


Απλά ξωτικό η Πέννυ;;;;;;;;; 'Οχι δεν το νομίζω αυτό... Η Πέννυ είναι το πιο όμορφο λουλούδι! Το πιο απαλό χάδι! Το πιο γλυκό τραγούδι! Το πιο ακριβό διαμάντι! Το πιο πρόσχαρο γέλιο! Το πιο λαμπερό αστέρι ή μάλλον...η Πέννυ είναι ο ίδιος ο ολόλαμπρος ο Ήλιος!!!!!!!!!!!!! Ο ήλιος που φωτίζει τη ζωή μας και δίνει νόημα στην ύπαρξη μας...σας ζητάω χίλιες φορές συγνώμη (επειδή είμαι παράφωνος) αλλά θέλω πάλι να τραγουδήσω

                      che bella cosa e' na jurnata 'e sole
                      n'aria serena doppo na tempesta
                      pe' ll'aria fresca pare gia na festa
                      che bella cosa e' na jurnata 'e sole

                      Ma n'atu sole,
                      cchiu bello, oje ne'
                      'O sole mio
                      sta 'nfronte a te
                      'O sole, 'o sole mio
                      sta 'nfronte a te
                      sta 'nfronte a te!!!!!!!!!!!!

                      (ο ήλιος μου, ο δικός μου ήλιος είναι στο πρόσωπο σου Πέννυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
                     
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
Που έχει φωτος; Δεν γνωρίζω...

Διαθέτει ευειδή πρωκτό, ο οποίος διαστέλλεται - συστέλλεται σε αντιστοιχία με τις εισόδους - εξόδους του πέους στον κόλπο...
στις κυρίες της αθήνας  έχει φωτο
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αν και πλησιάζει η ώρα αλλαγής βάρδιας... κουβέντα όμως να γίνεται...
Αναφέρω μετά από επιλεκτική "βόλτα"...

Βριλησσού 60(ανώγειον): Μαρία...! Πρόκειται για την Μαρία από Θησέως 40! Την είδα φευγαλέα μιας και έκανε είσοδο σε δωμάτιο όπου περίμενε "συναγωνιστής"...!

Βριλησσού 57: Λόλα... Το παιχνιδιάρικο κορίτσι...

Βριλησσού 55: Η Καρολίνα... γνωστή από τις θητείες της σε όλα, σχεδόν, τα studio των Αθηνών...

Κασσάνδρας 3(κατώγειον): Μαριάννα και Βίλη... καλές περιπτώσεις και οι δύο... τουλάχιστον εμφανισιακά... γιατί από πλευράς υπηρεσιών φερω προσωπική άποψη μόνο για την πρώτη...! Η Βίλη, μιας και η Μαριάννα είναι λίγο πολύ γνωστή στο ευρύ κοινό, είναι μια κοπελίτσα, με μαύρα μαλλάκια, ωραίο σωματάκι και εντυπωσιακό στήθος!

Κασσάνδρας 4(ανώγειον): Βικτώρια και Άννα...

Κασσάνδρας 4Β(κατώγειον): Αλεξάνδρα και Ράνια... Μαύρα μαλλιά και οι δύο... παιχνιδιάρες στο σαλόνι... μία εκ των δύο αδύνατη, με μικρό στήθος... η άλλη με μεγαλύτερο στήθος και κάποια πιασιματάκια...

Κασσάνδρας 4Γ(κατώγειον): Η Λάουρα με το εντυπωσιακό στήθος!!!

Κασσάνδαρς 6: Η Ιρένα εκ Τσεχίας ορμώμενη... επίσης με μεγάλο στήθος...!

Σερβίων 26: Η Άντζελα...ξανθό milf...

Αυτά προς το παρόν...
 

fox2009

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
μακαρι να ηταν μονο αυτο

ειναι επισης αγενεστατη σε σημειο κωλοπαιδισμου

και απο μουρη...αστα να πανε



μην πετας τα λεφτα σου.

υπαρχουν πιο καλες και ομορφες κοπελες που θα εκτιμησουν και το 50αρικο που τους αφηνεις
Σας ευχαριστώ όλους παίδες!!!! Απλά παλαιότερα είχα διαβάσει πολύ καλές κριτικές. Ευτυχώς έσωσα το 50αρι
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Δεν είχα κάτι καλύτερο να κάνω...  :stan: οπότε πριν από λίγο...
Ο καιρός είναι σχετικά καλός... και είπα να περπατήσω λίγο στο βουνό... ο γιατρός άλλωστε, μου έχει πει ότι στην ηλικία που είμαι κάνει καλό... :woldman:
Σιγά σιγά με σπορτέξ, άσπρη αθλητική κάλτσα και κλασική γυαλιστερή φόρμα ξεκίνησα... τον γύρο των studio του Βριλησσού Complex...

Ξεκίνημα από τα χαμηλά...

Επίσκεψη στο νεούδι της Βριλησσού... 24! Η Νικόλ... ένα όμορφο κοριτσάκι... μαύρα μαλλάκια μέχρι τους ώμους, μικρό στήθος που κρυβόταν επιμελώς πίσω από την ανίσχυση του μελανού στηθόδεσμού της... συμπαθητικό κωλαράκι... φάνηκε εξ'αρχής κάπως αρχάρια... Εγώ θα την χαρακτήριζα ως "αδιάφορο πορνίδιο της σειράς"... αλλά δεν ξέρω γιατί ίσως στο μέλλον δοκιμάσω από τον νέο αυτό καρπό... (για να δώ τα δωμάτια, εννοείται)  :grin: :grin: :grin:

Μετάβαση απέναντι...

Βριλησσού 55: Σαν τα χιόνια! Βικτώρια... Παλιά γνώριμη... Είχε θητεύσει στο εν λόγω στούντιο μέχρι τον Ιούνιο, αν δεν με απατά η μνήμη μου... Τότε ήταν κοκκινομαλλούσα... τώρα είναι καστανή (και της πάει πολύ κατ' εμέ)... Κάπως αδυνατισμένη μου φάνηκε... Αλλά διατηρεί ακόμα ωραίο κωλαράκι... και φυσικά το στήθος (συλικονούχο προϊόν) που βγάζει οφθαλμό! Χαμογελαστή και πρόσχαρη στο σαλόνι... αποτέλεσε για μένα ευχάριστη έκπληξη!  :headbang2: :headbang2: :headbang2:

Βριλησσού 57: Συνεχίζει ακούραστα τον αγώνα η παιχνιδιάρα Λόλα... μέχρι πρωΐας!!!  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Βριλησσού 36: Η Λάουρα... μην μπερδευτεί κανείς με τόσες Λάουρες που κυκλοφορούν... Πρόκειται για μια ξανθιά παρουσία... μικρή σε ηλικία... προσόντα μέτρια (?)... αδιάφορο πορνίδιο της σειράς κατ' εμέ... θησαυρός ίσως για άλλους...!  :) :) :)

Βριλησσού 42: Φεύγει η Φρίντα... έρχεται η Αλεξάνδρα... (Δεν πρόλαβα να την δω, γιατί δεν είχε φτάσει ακόμα)! Μια ξανθιά κοπέλα με πλούσια προσόντα... όμορφη θα έλεγα... ενδιαφέρουσα θα έλεγα...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Βριλησσού 46: Προσπέραση... Ούτε που κατάλαβα ότι το προσπέρασα... ίσως γιατί είχα επικεντρωθεί στο κουτάκι μπύρα που είχα ανα χείρας!!! Περπάτημα και μπύρα = υγεία!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Τέλος... Τα τελευταία studio της Βριλησσού... 60!

Βριλησσού 60(ανώγειον): Αντριάννα...! Γνωστή και από Θησέως 40... Κατσαρά μαλλιά μέχρι λίγο πιο κάτω από τους ώμους... ωραίο σετάκι σουτιενάκι - κυλοτάκι σε αποχρώσεις ερυθρού - μελανού χρώματος... Συμπαθητική μου φάνηκε... Μικρό στήθος αλλά καλό για τα κυβικά της...  :) :) :)

Βριλησσού 60(κατώγειον): Άνκα... Ψηλή κοπέλα... ωραία γαλάζια μάτια... αδύνατη... αναλογίες μοντέλου θα τολμήσω να πω (?)... μικρό στήθος... compact κωλαράκι... εμένα δεν μου άρεσε.. την βρίσκω λίγο άχαρη... άλλοι ίσως την εκτιμήσουν... γούστα είναι αυτά!  :) :) :)

Στο σημείο αυτό έπρεπε να αποχωριστώ την μπύρα μου...  :'( :'( :'(  και να πάρω τον δρόμο της επιστροφής...

Αυτά...
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Αγαπητοί συναγωνιστές ξέρουμε αν αύριο αγωνίζεται η Σόνια και που?
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
πριν λιγο

καρεα 30
σαρα και τζινα

αρθατες και οι δυο
ειδικα η σαρα κανει το καλυτερο γαμησι εδω και καιρο συμφωνα με τα γουστα μου


κασσανδρας

6 η νικολ.τζαμπα φραγκα.για το πουτσο και λιγα λεω


4 κατω αριστερα.
λαουρα
θεα η γυναικα αλλα μαπα εντελως γαμησι.

4 κατω δεξια.
βιλη.μελαχροινος αγγελος επι της γης.
αριστο κορμι και προσωπο.

απο γαμησι δεν  ξερω

3 κατω σαντρα και δεν θυμαμαι

μουναρες και οι δυο.

η σαντρα μαπα στο γαμησι

με λιγα λογια

αντε στη σαρα να ξεχασετε το ονομα σας.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 30/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Μελεκ - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μελεκ - Αλεξανδρα - Τζενη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Βαλεντινα - Μαρια - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Βικτωρια - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - Λουση - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(κατω): Λουση - Μαντονα - Ανκα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - Αμαντα
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/maria]Μαρια[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
πριν λιγο

καρεα 30
σαρα και τζινα

αρθατες και οι δυο
ειδικα η σαρα κανει το καλυτερο γαμησι εδω και καιρο συμφωνα με τα γουστα μου


κασσανδρας

6 η νικολ.τζαμπα φραγκα.για το πουτσο και λιγα λεω


4 κατω αριστερα.
λαουρα
θεα η γυναικα αλλα μαπα εντελως γαμησι.

4 κατω δεξια.
βιλη.μελαχροινος αγγελος επι της γης.
αριστο κορμι και προσωπο.

απο γαμησι δεν  ξερω

3 κατω σαντρα και δεν θυμαμαι

μουναρες και οι δυο.

η σαντρα μαπα στο γαμησι

με λιγα λογια

αντε στη σαρα να ξεχασετε το ονομα σας.
Συμφωνώ σε όλα που γράφεις.Εχουμε ακριβώς τα ίδια γούστα.Για Σάρα τα έχουμε πει 100 φορές.Οποιος δεν ακούει κακό του κεφαλιού του.

Τη Βίλη την έχω δει 3-4 φορές και έχω πάθει πλάκα με το βυζί της αλλά είναι πάντα μαζί με τη Μαριάννα και πέρνω για σίγουρα αυτή.

Κυριακή είδα και τη Λούσι,μελαχροινή με κορμί λαμπάδα ωραίο βυζάκι.Στα υποψιν και πρέπει και καπου αλλού να την έχω δει γιατί κατι μου θύμιζε.
Την είδα στο κασσάνδρας 4 κάτω αριστερά με την ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΣΚΑΛΑ με 90 % κλήση.Βγαίνανε τα κορίτσια απο τα δωμάτια και με τις τακουνάρες που φοράγανε κάνανε 5 λεπτά να κατεβούνε !!!!!!!!!!!!!!!

Προσοχή κυρία Λιτσα γιατί βλέπω να  μετρανε τη σκάλα τα κορίτσια με την πλάτη !!!!!!!!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
τζεσσικα απο πειραιως109 & παπαδοπουλου 2....πιτσιρικα μελαχροινη με πιασιματακια απο ρουμανια....την εφαγα τη φολα μου παλι. ευχαριστω :cool2:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Βριλησσου 60 κάτω τελικά δεν ειναι η Μαντόνα!

Η ευγενική υπηρεσία είπε πως δουλεύουν η βαλεντίνα (πάνω) και η δέσποινα (κάτω) αν άκουσα καλά.
Ορκο δεν παιρνω για τα ονοματα γιατι εκανε διακοπες το ρημάδι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom