Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Σημερα το απογευματακι..
Αχαρνων 85
Τζεσσικα aka Λιζα απο Φ134,71 παλιοτερα και πιο προσφατα απο Βριλησου 46 κ Αθανασιας 3 αν θυμαμαι καλα
Δροσοπουλου 97
Κλειστο εδω κ μερες!Μαλλον ειχε την ιδια τυχη με το Ιπποκρατους 144
Συγγρου 144
Αφροδιτη avec τον καινουργιο της πατο!!Πουτανα πλαστικη
Βριλησου 36
Αμαντα
Βριλησου 57
Λολα η οποια χθες εκδιδοταν στο Χαλκιδικης 83!Απο οτι μου ειπε τα Χαλκιδικης 83 κ Βριλησου 57 θα ειναι απο εδω κ περα αδελφα σωματεια
Βριλησου 42
Ρομιναρα
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Βριλησου 57
Λολα η οποια χθες εκδιδοταν στο Χαλκιδικης 83!Απο οτι μου ειπε τα Χαλκιδικης 83 κ Βριλησου 57 θα ειναι απο εδω κ περα αδελφα σωματεια
Αφού χθες την είδα στο 57 πως γίνεται να ήταν στο 83?  :huh: :huh: :huh:

Μυστήρια πράγματα κάνει η Λόλα... ήξερα ότι είναι ικανή για πολλά αλλά όχι και αεικίνητη... :2funny: :2funny: :2funny:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Σημερα το απογευματακι..
Αχαρνων 85
Τζεσσικα aka Λιζα απο Φ134,71 παλιοτερα και πιο προσφατα απο Βριλησου 46 κ Αθανασιας 3 αν θυμαμαι καλα
Δροσοπουλου 97
Κλειστο εδω κ μερες!Μαλλον ειχε την ιδια τυχη με το Ιπποκρατους 144
Συγγρου 144
Αφροδιτη avec τον καινουργιο της πατο!!Πουτανα πλαστικη
Βριλησου 36
Αμαντα
Βριλησου 57
Λολα η οποια χθες εκδιδοταν στο Χαλκιδικης 83!Απο οτι μου ειπε τα Χαλκιδικης 83 κ Βριλησου 57 θα ειναι απο εδω κ περα αδελφα σωματεια
Βριλησου 42
Ρομιναρα
κατάλαβα... ;)
:2funny:  :2funny:  :rockon:  :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μπορει να την ειδες σε αλλη βαρδια ;)
Την είδα απόγευμα μόλις άλλαζε η βάρδια στο 57... μπήκε και δεν ξαναβγήκε... και μετά το βράδυ...  :think: :think: :think: Τώρα λες να έφυγε στην μέση της βάρδιας για να πάει Βοτανικό...? Όλα τα περιμένω από δαύτην  :rockon: :rockon: :rockon:  Τεςπα... Στα @@ μου κι όλας...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Την είδα απόγευμα μόλις άλλαζε η βάρδια στο 57... μπήκε και δεν ξαναβγήκε... και μετά το βράδυ...  :think: :think: :think: Τώρα λες να έφυγε στην μέση της βάρδιας για να πάει Βοτανικό...? Όλα τα περιμένω από δαύτην  :rockon: :rockon: :rockon:  Τεςπα... Στα @@ μου κι όλας...  :2funny: :2funny: :2funny:
Αφου ειναι η Λολα που τα κανει ολα :2funny:
 

stronzo

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
244
Κριτικές
31
Like
0
Πόντοι
11
πηρα τηλ στο Κ80 δουλευει η ''Έλλη'' ελληνίδα ''παρθενα'' ιερόδουλος πρώτη πρώτη μερα στη δουλειά αλλά δε μπηκα στο κόπο να κατηφορίσω
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
χα..  χα ..  ήταν  και στα δυο ταυτόχρονα :o
αυτό το φαινόμενο λέγεται bilocation  (διτοπισμός)  ! :cheesy:
----->
Bilocation: Τhe appearance of a person in two distant places at once. Said to be a physical — rather than spiritual — phenomenon, bilocation in most instances is said to be involuntary and not to have been directed by the individual concerned in terms of time or space.
The double may appear in solid or ghostly form, and usually acts strangely or mechanically and does not respond when spoken to. It can also be an object existing in two places at the same time.
 

Επισκέπτης
Σημερα περασα μια βολτιτσα απο την οδο Κασσανδρας πιο πολυ για "τσαρκα" και οχι γιατι χρειαζομουν εκτονωση...

απλά 2 παρατηρησεις...

οι φωτογραφιες που λεγαμε πιο παλια, υπαρχουν ακομη και μαλιστα σε καποιες εχουν γραψει καποιοι(στο 4 επανω αν θυμαμαι καλα) "καταζητουνται" κ.λ.π. ... αφηνοντας στην ακρη το νομικον του πραγματος, εμενα προσωπικα με ενοχλει σαν εικονα και με τρομαζει λιγο αυτη η κατασταση,μιλαω παντα για τον εαυτο μου και δεν προτρεπω κανεναν να κανει οτι κανω εγω, αλλα προσωπικα θα το σκεφτω διπλα εαν θα περασω ποτε ξανα παρ'οτι οι κοπελες γενικα της συγκεκριμενης αλυσιδας ειναι ομορφες...αλλα ορισμενες χωρις τροπους! σήμερα ημουν παρων σε 2 περιστατικα (ας μην πω ονοματα των κοριτσιων καλυτερα) που ειρωνευοντουσαν αγρια τους επισκεπτες που δεν "περασαν"... ας μαζευτουν λιγο οι κοπελες εχω να προτεινω,τα γουστα του καθενος ειναι υποκειμενικα και δεν ειναι υποχρεωμενος καποιος να "μπαινει" σε καθε μαγαζι για να μην στεναχωρηθουν οι εργαζομενες...

σημερα μπηκα για πρωτη φορα(μου ειχε διαφυγει τις προηγουμενες) και στο καινουριο που ειναι αναμεσα στο 6 και το 4 κατω...ρε παιδια, τι σκαλα ειναι αυτη? που παει πια(και φαινεται και λιγο επικινδυνη)? σε πιανει κουραση μονο που την βλεπεις...φαντασου να χρειαστει και να την ανεβεις! Αστειευομαι τωρα αλλα αυτη η σκαλα μαλλον θα αποτελεσει αποτρεπτικο παραγοντα για οποιονδηποτε ανω τω 35-40...

εντυπωση μου εκανε παντως (καλη) το γεγονος πως ενω αλλα ιδρυματα ψαχνουν και δεν βρισκουν εργαζομενες, σε αυτη την αλυσιδα απο ότι φαινεται εχουν τοσες πολλες που δεν ξερουν τι να τις κανουν  :grin: ;)Οι τσατσαδες σε ολα ηταν ευγενεστατες! ορισμενες απο τις κοπελες ομως οχι...κριμα
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
[quote ove] :) :) :) Σημερα 30/11  :) :) :)[/move]

Βριλησου 60(πανω): Δεσποινα - Λουση - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]
Βριλησου 60(κατω): Λουση - Μαντονα - Ανκα
[/quote]


Ακριβως καμια σχεση με τη πραγματικοτητα ουτε Μαντονα ουτε Λουση
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Στα προγράμματα του Στούντιο Άρτεμις εμφανίζεται μια Βερόνικα . Είναι η γνωστή από Δροσοπούλου ? Γιατί στις φωτογραφίες το μαλλί της το έχει διαφορετικό  :think:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλημέρα και ακλό μήνα κ. ΟΣΟΟΣΟ. Μην έχετε την αυταπάτη οτι καθένας που είναι 35-40 χρονών δε μπορεί να ανέβει μερικές σκάλες. Είναι βέβαια πολλές φορές αποτρεπτικός παράγοντας.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :) Καλο μηνα!  :) :) :)

[move] :) :) :) Σημερα 01/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βικτωρια - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - Μελεκ - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μελεκ - Βιλη - Τζενη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λουση - Μαρια - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(πανω): Μαρια - Λουση - Ανκα
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - Αμαντα
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
:) :) :) Καλο μηνα!  :) :) :)

[move] :) :) :) Σημερα 01/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βικτωρια - www.kassandras3-kato.com/sandra]Σαντρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - Μελεκ - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Μελεκ - Βιλη - Τζενη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Λουση - Μαρια - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(πανω): Μαρια - Λουση - Ανκα
Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url] - Αμαντα
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Μικρες αλλαγες:

Κασσανδρας 3(κατω): Μελεκ - Αννα - Σαντρα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρανια - Βιλη - Τζενη
Κασσανδαρς 4(πανω): Αλεξανδρα - Αλεξανδρα - Μαρια Σερβα
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Λοιπόν, μετά από αρκετό καιρό αποφάσισα χτες να κάνω στουντιότσαρκα πριν πέσω για ύπνο.

Η διαδρομή μου είναι (αναγκαστικά) περί την Εθν. Οδό (κατεβαίνω από τα βόρεια) και:
-βολεύουν τα περιοχής Βοτανικού - Πάτση - κλπ μαγαζιά. Καλλιθέα, Σώστης, Πειραιώς και τέτοια μου πέφτουν μακριά.
-στις 03 το πρωϊ που ξεκίνησα είχε αρκετή υγρασία, οπότε πήρα αμάξι γιατί με το μηχανάκι θα με περόνιαζε.
-Μηδενική κίνηση παντού τέτοιες ώρες...

Πρώτη στάση περιοχή Κασσάνδρας. 5 μαγαζιά νομίζω. Άμστερνταμ θυμίζει η περιοχή το βράδυ με όλα αυτά τα ροζ φώτα.
Γενικώς, απογοήτευση.  Πολύ μέτριες οι γκόμενες.
Αν εξαιρέσεις ένα που είχε 2 γκόμενες (οπότε αν κάποιος ήθελε να ξεχαρμανιάσει x2 εύρισκε έτοιμο το πακέτο) τα υπόλοιπα δεν είχαν τίποτα το ιδιαίτερο να προσφέρουν. Καμία δε μου έκανε "κλικ".
Αυτή η ιστορία με τις φωτογραφίες των τύπων δε με ενοχλεί. Ας υπάρχουν. Λειτουργούν αποτρεπτικά για επόμενους επίδοξους ταραξίες, γιατί καταλαβαίνουν ότι η φάτσα τους καταγράφεται.
Στο Κασσ 3 άνω (που μαζευτήκαμε καμιά δεκαριά περί τις 03.30 - αλήθεια, ήταν κανείς από το site μέσα σε όλον αυτό τον κόσμο?) έγινε κουβέντα με την τσα2, "Τί έκαναν αυτοί και τους έχετε αναρτήσει?" αλλά η τσα2 δε μίλαγε. Μόνο κούναγε κεφάλι.

Μετά έριξα μια ματιά σε ότι υπήρχε ανοιχτό στην περιοχή Πάτση, Κροκεών, ποτάμι.
Σπάσιμο σε μερικά μαγαζιά που αφού παρκάρεις, κλειδώσεις, ανέβεις στον Α όροφο και χτυπήσεις, ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ την πόρτα!  Γιατί ρε καριόλες? (Στο Πάτση 27 έγινε σίγουρα αυτό). Κροκεών όλα τα φώτα ανοιχτά, μπαίνω, και όταν ακούστηκαν τα βήματα μου στη σκάλα η φωνή από πάνω είπε "Κλείσαμε".

Κατέληξα (είναι το τελευταίο προς τα πάνω ανεβαίνοτας) στο Αντιοχείας (γέφυρα Βρυούλων) όπου ήταν ένα ξανθό κοριτσάκι συμπαθές, και είπα να ρίξω έναν μη πάω για ύπνο αγάμητος. Σάρα το όνομα. Όπερ και έγινε, καλούτσικη και φιλότιμη η μικρή, αλλά ούτε τίποτα το ιδιαίτερο, κε δε μ' αρέσει να μπαίνω σε τέτοιου τύπου τεχνικές λεπτομέρειες.

Συμπέρασμα:
Μάπα το καρπούζι στα στούντιο τη νύχτα (για μέρα δε ξέρω). Καλύτερα να τηλεφωνήσεις σε CG να σου ρθει βραδυνό πακέτο, ούτε ξεβολεύεσαι, ούτε τρέχεις, έχεις το δικό σου μπάνιο κλπ, είναι βέβαια παραπάνω τα λεφτά αλλά τι, και η βενζίνα δε μετράει?
Ο χρόνος οδήγησης?
Το σπάσιμο να μη σου ανοίγουν δεν έχει κόστος?

Γενικά, μάλλον αναδουλειά είχαν τα μαγαζιά, κόσμος έμπαινε να δει, αλλά δε πέρναγε.

Αυτά
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom