Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
είναι καύλα όπως στις φωτο?καλή στο κρεββάτι?
Αν θυμάμαι καλα, λεω ΑΝ, ο PIATSAS είχε πει πως οι φωτό είναι της κοπέλας. Τώρα εαν είναι ωραία ή οχι το κρίνει ο καθένας. Καλύτερα ομως να στο επιβεβαιωσει και ο ιδιος οταν μπει! ;)
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Το Πιπινου 118, εχει πλεον ντουσιέρες.
Τουλαχιστον στο δωματιο που εχω παει με Πεννυ παλιοτερα και μετα με Αφροδιτη και Αλικη.
Για το Σπυρου Πατση 40, συμφωνω απολυτα.
Ακομα και τα ντελα εχουν νιπτηρες κα δεν εχουν ολα τα στουντιο?Θα τρελαθουμε εδω  :uzi: :uzi:?Ευχτυως σε οσα θυμαμαι να εχω παει εχει νερο για να πλυνω το φουτσο μου  :piss:
 

TiLesTora

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
71
Πόντοι
1
Η Βικτώρια στο Κασσάνδρας 4 έχει σχέση με αυτή απο Σπ. Πάτση  ?
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Μόλις γύρισα απο σύντομη τσάρκα στο αμαρτωλό όρος.Πήγα χωρίς να έχω κάποια κοπέλα στα υπόψιν και με ψυχολογία καμικάζι.Ξέκινησα απο το νεο στουντιάκι στον αριθμό 24 όπου έπαιζε ένα μελαχρινό αδιάφορο.Μεταβολή και συνέχεια της ανάβασης.Προσπερνάω το 36 και μπαίνω στο 42 που δεν το είχα ξαναεπισκευτεί.Εκεί δούλευε μια ξανθιά κοπέλα με καρέ μαλί μέχρι τους ώμους ,πολύ ωραίο πρόσωπο .ειδικά τα μάτια.Λεπτή σχετικά με 2αράκι βυζί ,καλοσχηματισμένο κωλαράκι που το έκανε να δείχνει ακόμα πιο ωραίο το tattoo ακριβώς απο πάνω.Αν και ήμουνα αποφασισμένος να συνεχίσω την τσάρκα η τιμή γνωριμίας όπως μου είπε που μου έκανε ο τυπάρας Τάκης με έκανε να περάσω.Δεν το μετάνιωσα καθόλου.Η κοπέλα είναι πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο.Χαδάκια με τα βυζιά της για προκαταρτικά ,πέρασμα καπότας μετά την ανόρθωση ,πολύ ωραίο στοματικό ,απαλό με πολύ καλή χρήση της γλώσσας και ικανοποιητική διάρκεια.Μετά απο πάνω ,ιεραποστολικά και πισωκολλητά όπου ήρθε το τέλος.Σε όλη τη διάρκεια έριχνε πολύ καβλωτικές ματιές.Το μόνο αρνητικό οτι δεν ασχολήθηκε με τα @@.Ο χώρος ίσως απο τους καλήτερους στο βουνό.Η κοπέλα δήλωσε ρουμάνα και νομίζω πως το όνομα της ήταν Σάρα αλλά δεν παίρνω και όρκο.Αν μου δωθεί η ευκαιρία θα την ξαναεπισκευτώ.
 

fox2009

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ,καλησπέρα, συναγωνιστές η ΝΤΑΡΙΑ που εργαζόταν στην Αγίου Μελετίου (STUDIO PARADISE) είναι ακόμη εκεί??? Αν ξέρει κανένας ασ απαντήσει , είχα διαβάσει πολύ καλές κριτικές.
 

Επισκέπτης
Διαφωνώ κάθετα. Η αρχική συμφωνία ήταν και για τους δύο, ΜΑΖΙ. Ή και οι δυο λοιπόν ή αλλιώς η Πέννυ θα μείνει χωρίς το δικό της έπος που θα την επιβεβαιώσει ως ισάξια (ή ακόμη κι ανώτερη) της ίδιας της θεάς Αφροδίτης!!!
H Αφροδίτη αναδύεται από την θάλασσα.Η Πένυ είναι ξωτικό του βουνού.
Kingdom of Thanos, η έμπνευση πηγάζει από την διά ζώσης γνωριμία.Πήγαινε στην Πένυ και μετά γράψε σε πεζό η έμμετρο λόγο.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
είναι καύλα όπως στις φωτο?καλή στο κρεββάτι?

Που έχει φωτος; Δεν γνωρίζω...

Διαθέτει ευειδή πρωκτό, ο οποίος διαστέλλεται - συστέλλεται σε αντιστοιχία με τις εισόδους - εξόδους του πέους στον κόλπο...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 29/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη
Κασσανδρας 3(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρανια - Αλεξανδρα - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Λουση - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Λουση - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - Τζενη
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): Μαρια - www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Ανκα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαρια - Αντριανα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλησπέρα ,καλησπέρα, συναγωνιστές η ΝΤΑΡΙΑ που εργαζόταν στην Αγίου Μελετίου (STUDIO PARADISE) είναι ακόμη εκεί??? Αν ξέρει κανένας ασ απαντήσει , είχα διαβάσει πολύ καλές κριτικές.
H Νταρια εξακολουθει να εργαζεται στο Studio Paradise.
Πρωινά συνηθως.

Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν εχει σταθερες βάριδες, αλλα εμφανιζεται κατα διαστηματα.

Εκτος απο το Paradise, κάνει κάποιες βάρδιες και στο Δροσοπουλου 95 και στο Χαλκιδικης 83.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδες τη σονια γνωριζει κανεις που θα την βρουμε;
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
H Νταρια εξακολουθει να εργαζεται στο Studio Paradise.
Πρωινά συνηθως.

Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν εχει σταθερες βάριδες, αλλα εμφανιζεται κατα διαστηματα.

Εκτος απο το Paradise, κάνει κάποιες βάρδιες και στο Δροσοπουλου 95 και στο Χαλκιδικης 83.

μακαρι να ηταν μονο αυτο

ειναι επισης αγενεστατη σε σημειο κωλοπαιδισμου

και απο μουρη...αστα να πανε



Καλησπέρα ,καλησπέρα, συναγωνιστές η ΝΤΑΡΙΑ που εργαζόταν στην Αγίου Μελετίου (STUDIO PARADISE) είναι ακόμη εκεί??? Αν ξέρει κανένας ασ απαντήσει , είχα διαβάσει πολύ καλές κριτικές.

μην πετας τα λεφτα σου.

υπαρχουν πιο καλες και ομορφες κοπελες που θα εκτιμησουν και το 50αρικο που τους αφηνεις
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
μακαρι να ηταν μονο αυτο

ειναι επισης αγενεστατη σε σημειο κωλοπαιδισμου

και απο μουρη...αστα να πανε



μην πετας τα λεφτα σου.

υπαρχουν πιο καλες και ομορφες κοπελες που θα εκτιμησουν και το 50αρικο που τους αφηνεις
σωστοτατος!!επειδη την θυμαμαι απο τοτε που ξεκινησε τωρα εχει γινει δε ξερω και εγω πως την εχει δει.ουστ ουτε 5ευρω δε της δινω
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
μακαρι να ηταν μονο αυτο

ειναι επισης αγενεστατη σε σημειο κωλοπαιδισμου

και απο μουρη...αστα να πανε
Αναφερομουν αποκλειστικα στο ωραριο εργασιας της,
Οτι καποιες φορες ειναι επιθετικη και οξυθυμη ειναι γεγονός. Οχι με ολους ομως.
Σιγουρα δεν ειναι το καλυτερο παιδι, οσον αφορα τον χαρακτηρα της.

Οσον αφορα την μουρη, ειναι καθαρα υποκειμενικα τα κριτιρια.

Οι υπηρεσιες της ομως, οπως λεει μεγαλη μεριδα επισκεπτων, ειναι καλές.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Αναφερομουν αποκλειστικα στο ωραριο εργασιας της,

το ξερω.μπορουσες να αναφερθεις και στα λοιπα.
δεν το εκανες και ειπα να το κανω εγω


Οτι καποιες φορες ειναι επιθετικη και οξυθυμη ειναι γεγονός. Οχι με ολους ομως.
Σιγουρα δεν ειναι το καλυτερο παιδι, οσον αφορα τον χαρακτηρα της.

πολυ ευγενικο σε βρισκω.
ειναι κωλοπαιδο με πολυ κοσμο.
με λιγους που την γλειφουν ειναι καλη.

Οσον αφορα την μουρη, ειναι καθαρα υποκειμενικα τα κριτιρια.


υπαρχουν και αντικειμενικα κριτηρια παντα φιλε.
με τρια διπλα ουισκακια βλεπεται η νταρια.

αλλιως και η βασιλειαδου,η αειμνηστη ηθοποιος, μπορει να κριθει υποκειμενικα ομορφη.

Οι υπηρεσιες της ομως, οπως λεει μεγαλη μεριδα επισκεπτων, ειναι καλές.

το αναγνωριζω.
αλλα υπαρχουν και πολυ καλυτερς οπως προειπα.



 

Επισκέπτης
μακαρι να ηταν μονο αυτο

ειναι επισης αγενεστατη σε σημειο κωλοπαιδισμου

και απο μουρη...αστα να πανε



μην πετας τα λεφτα σου.

υπαρχουν πιο καλες και ομορφες κοπελες που θα εκτιμησουν και το 50αρικο που τους αφηνεις


Σωστός καί δίκαιος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom