Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

mattos13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Σημερα θελω να δοκιμασω μια εκ των Λιζα, Αννα ή Αντζη  απο την αλυσιδα κασανδρας

ξερει κανεις να μου προτεινει  πια απο τις τρεις αξιζει;

Thanks!!!!!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Σημερα θελω να δοκιμασω μια εκ των Λιζα, Αννα ή Αντζη  απο την αλυσιδα κασανδρας

ξερει κανεις να μου προτεινει  πια απο τις τρεις αξιζει;

Thanks!!!!!!!
η αντζη(μαρια η βουλγαρα) ειναι μια χαρα  :thumbsup:

υ.γ. θησεως 35 πρωινη η συλβια

      πειραιως 109 η αντινα
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Εντάξ φίλε μου, να το απλώσουμε το θρεντ και σε άλλα εγκληματικά και προβληματικά και άσχημα !


Τώρα για τα υπόλοιπα που λες δεν σου απαντάω γιατί θα χάσω πολύτιμο χρόνο ! Τα συμπεράσματά σου, είναι αυθαίρετα και ετσιθελικά ! Περαστικά,...

ΥΓ : Εδώ εμείς (είτε σου αρέσει, είτε όχι), είμαστε πουτανιάρηδες και όχι Ρομπεν των Δασών !

Δε μιλησα για ασχετα θεματα.. Ουτε για τα εθνικα, ουτε για την οικονομια, ουτε για την ανεργια.. Ρωτησα αν συμβαινει αυτο το φαινομενο ακομα κ στα "κυριλατα" στουντιο.. Οποτε νοιμιζω η ερωτηση μου εχει αμεση σχεση μ' αυτο το θρεντ..
Κανεις δε μ' απαντησε αρνητικα, οτι ειναι σιγουρος οτι οι ιεροδουλες που εργαζονται στα στουντιο, δεν ειναι θυματα trafficking, ή οτι αυτο το φαινομενο ειναι ενας μυθος που καλιεργουν τα ΜΜΕ.. Αν καποιος το πιστευει αυτο να το δεχτω, εφοσον εχει αποψη κι επιχειρηματα.. Αλλα, το να αναγνωριζεις το προβλημα κ ν' αδιαφορεις ειναι εγκληματικο κατα τη γνωμη μου.. Γιατι η αδιαφορια ειναι συνενοχη..!
Κ συγνωμη, αν σ' εχω αδικησει, αλλα απ' τα λεγομενα σου καταλαβα οτι η κακοποιηση των γυναικων ιεροδουλων ειναι ενα θεμα που σ' αφηνει παγερα αδιαφορο..
Τελος, δεν ειμαι ρομπεν των δασων, αλλα περα απο γεννητικα οργανα εχω κ καρδια, κι οταν υπαρχει ενα τοσο σημαντικο θεμα, που ο ΟΗΕ το θεωρει ως συγχρονη μορφη δουλειας, σκεφτομαι κ προβληματιζομαι κ λιγο με το "πανω" κεφαλι κι οχι μονο με το "κατω"..!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δε μιλησα για ασχετα θεματα.. Ουτε για τα εθνικα, ουτε για την οικονομια, ουτε για την ανεργια.. Ρωτησα αν συμβαινει αυτο το φαινομενο ακομα κ στα "κυριλατα" στουντιο.. Οποτε νοιμιζω η ερωτηση μου εχει αμεση σχεση μ' αυτο το θρεντ..
Κανεις δε μ' απαντησε αρνητικα, οτι ειναι σιγουρος οτι οι ιεροδουλες που εργαζονται στα στουντιο, δεν ειναι θυματα trafficking, ή οτι αυτο το φαινομενο ειναι ενας μυθος που καλιεργουν τα ΜΜΕ.. Αν καποιος το πιστευει αυτο να το δεχτω, εφοσον εχει αποψη κι επιχειρηματα.. Αλλα, το να αναγνωριζεις το προβλημα κ ν' αδιαφορεις ειναι εγκληματικο κατα τη γνωμη μου.. Γιατι η αδιαφορια ειναι συνενοχη..!
Κ συγνωμη, αν σ' εχω αδικησει, αλλα απ' τα λεγομενα σου καταλαβα οτι η κακοποιηση των γυναικων ιεροδουλων ειναι ενα θεμα που σ' αφηνει παγερα αδιαφορο..
Τελος, δεν ειμαι ρομπεν των δασων, αλλα περα απο γεννητικα οργανα εχω κ καρδια, κι οταν υπαρχει ενα τοσο σημαντικο θεμα, που ο ΟΗΕ το θεωρει ως συγχρονη μορφη δουλειας, σκεφτομαι κ προβληματιζομαι κ λιγο με το "πανω" κεφαλι κι οχι μονο με το "κατω"..!
Φίλε καρντάσι πραγματικά χαίρομαι για τους προβληματισμούς σου!!!!
Αλλά το κούρασες!!!!!
Ακόμα και να ήθελες να "περάσεις" κάτι, τώρα πλέον δεν.....
Πάμε για άλλα!!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Σημερα θελω να δοκιμασω μια εκ των Λιζα, Αννα ή Αντζη  απο την αλυσιδα κασανδρας

ξερει κανεις να μου προτεινει  πια απο τις τρεις αξιζει;

Thanks!!!!!!!


αντζη χωρις δευτερη σκεψη.

οι αλλες εχουν ασχημες αναφορες.

αν πετυχεις και την μαριαννα να ξερεις οτι και αυτη ειναι πολυ καλη.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Φίλε καρντάσι πραγματικά χαίρομαι για τους προβληματισμούς σου!!!!
Αλλά το κούρασες!!!!!
Ακόμα και να ήθελες να "περάσεις" κάτι, τώρα πλέον δεν.....
Πάμε για άλλα!!!!!

Καλα τοτε παιρνω τον πουλο κ το βουλωνω..!
Ειχα αυταπατες οτι η πλειοψηφια των μελων εδω περα, ηταν ανθρωποι ευαισθητοι με σεβασμο στην προσωπικοτητα κ τ' ανθρωπινα δικαιωματα των γυναικων που εργαζονται στην πορνεια..
Αλλα ειναι προφανες πλεον απ' τις αντιδρασεις των περισσοτερων εδω, οτι η πλειονοτητα των αντρων πελατων ειναι οντως σεξιστικα γουρουνια, οπως πολλοι τους κατηγορουν..!
Σας αδειαζω τη γωνια λοιπον, κ καλα γαμησια μαγκες..!
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Για σας συναθλητές.Μια ξανθιά Ρωσιδούλα Νατάσσα απο Σπύρου Πάτση 27 την έχει δοκιμάσει κανείς.Πέρα απ'αυτό έχετε να προτείνετε κανά στανταράκι για σήμερα βραδινή βάρδια ???
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Νίνα
Μαριάνα
Βαλεντίνα

Μπορούν να θεωρηθούν, καλές επιλογές !

Μιλάω γι αυτές που ξέρω, ίσως να υπάρχουν κι άλλες.
 

eleooooos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
159
Κριτικές
8
Like
222
Πόντοι
281
Νίνα
Μαριάνα
Βαλεντίνα

Μπορούν να θεωρηθούν, καλές επιλογές !

Μιλάω γι αυτές που ξέρω, ίσως να υπάρχουν κι άλλες.

Thanks tsiboukios αλλά μιλάω για την μεταμεσονύχτια βάρδια.Αμα δε σου κάνει κόπο και έχεις δοκιμάσει καμία κοπέλα απο αυτές που έχουν σήμερα βάρδια ,ενημέρωσε με.
Μήπως έχεις πάει με Άνκα ή Αντριάννα απο Βριλλησού 60...??
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616

Γενικά , απ ότι βλέπω, δεν υπάρχει μεταμεσονύχτια κανένα δυνατό χαρτί,....Θα πήγαινα πάσσο και θα περίμενα τον επόμενο γύρο,...! ;)


ΥΓ : Πάντως, το βουνό πάντα έχει κάτι να προσφέρει και στο κάτω κάτω, κατα καιρούς αξίζει να δοκιμάζει κανείς, κατι εντελώς καινούργιο. (Πιό πιθανό είναι να βγεί μούφα, αλλά αν, ΑΝ λέω βγεί καλό, τότε η φάση λέει !)

Μαϊ μπεστ γουίσις !
(Την ευχή μου, για καλό βόλι)
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ρε παιδιά διάβαζα την κριτική ενός συναδέλφου μόλις τώρα.. για το στουντιο στην Σπύρου Πάτση. Δεν έχω πάει στο συγκεκριμένο ποτέ και μπορεί οι γκόμενες εκεί να κάνουν παπάδες ή οι υπηρεσίες που προσφέρουν να είναι διαστημικές. Αλλά είναι δυνατό να μην έχουν μπάνιο ή νιπτήρα!!!! Σε στούντιο! Το 2010!
Αν είναι δυνατόν!
Και στο στούντιο στη Πιπίνου 118 που είχα πάει παλιότερα, καλός, ωραίος χώρος αλλά τα ίδια! Ούτε λίγο νερό να ρίξεις στο πρόσωπό σου μετά!
Και έχουν website! Νιπτήρα δεν έχουν! Τι του λείπει του ψωριάρη...
 

xoulis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
41
Like
0
Πόντοι
0
Thanks tsiboukios αλλά μιλάω για την μεταμεσονύχτια βάρδια.Αμα δε σου κάνει κόπο και έχεις δοκιμάσει καμία κοπέλα απο αυτές που έχουν σήμερα βάρδια ,ενημέρωσε με.
Μήπως έχεις πάει με Άνκα ή Αντριάννα απο Βριλλησού 60...??
Για τι ηλικιες ψαχνεις?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδιά διάβαζα την κριτική ενός συναδέλφου μόλις τώρα.. για το στουντιο στην Σπύρου Πάτση. Δεν έχω πάει στο συγκεκριμένο ποτέ και μπορεί οι γκόμενες εκεί να κάνουν παπάδες ή οι υπηρεσίες που προσφέρουν να είναι διαστημικές. Αλλά είναι δυνατό να μην έχουν μπάνιο ή νιπτήρα!!!! Σε στούντιο! Το 2010!
Αν είναι δυνατόν!

Το εν λόγω έχει μπάνιο κοινόχρηστο και μπορείς να μπεις εκεί πριν και μετά τη συνεύρεση. Σαφώς δε βολεύει, ειδικά εάν υπάρχει πελατεία (έχω μπει στο στούντιο, αλλά τα κοινόχρηστα μπάνια γενικά στα στούντιο δεν τα έχω χρησιμοποιήσει). Για καθαρισμό πάντως υπάρχει και αντισηπτικό και μωρομάντηλα. Το ότι δεν υπάρχει νιπτήρας και/ή ντους δε σημαίνει ότι δεν είναι καθαρά ή ότι οι πελάτες δεν μπορούν να καθαριστούν. Συν το ότι η απουσία τους έχει να κάνει και με τη διαρρύθμιση του χώρου.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Το εν λόγω έχει μπάνιο κοινόχρηστο και μπορείς να μπεις εκεί πριν και μετά τη συνεύρεση. Σαφώς δε βολεύει, ειδικά εάν υπάρχει πελατεία (έχω μπει στο στούντιο, αλλά τα κοινόχρηστα μπάνια γενικά στα στούντιο δεν τα έχω χρησιμοποιήσει). Για καθαρισμό πάντως υπάρχει και αντισηπτικό και μωρομάντηλα. Το ότι δεν υπάρχει νιπτήρας και/ή ντους δε σημαίνει ότι δεν είναι καθαρά ή ότι οι πελάτες δεν μπορούν να καθαριστούν. Συν το ότι η απουσία τους έχει να κάνει και με τη διαρρύθμιση του χώρου.

Διαφωνώ.. Το ότι έχουν μερικά μωρομάντηλα δεν πάει να πει πως καθαρίζεσαι και καλά. Μιλάω πάντα για στουντιο και για τις τιμες που πληρώνουμε για συγκεκριμενες υπηρεσίες. Θες μετά να κάνεις ένα μπανάκι ή έστω να ρίξεις λίγο νερό στο πρόσωπο σου. Βγάζεις το προφυλακτικό..να πλύνεις λίγο τα χέρια σου.. κάτι! Ελεος!
Κοινόχρηστα μπάνια έχουν όλα..αλλά ποιος περνάει μέσα από το σαλόνι?
Η απουσία τους δεν έχει να κάνει τόσο με τη διαρρύθμιση του χώρου όσο με την τσιγκουνιά των ιδιοκτητών του. Οσοι ήθελαν έριξαν φράγκα και έφτιαξαν.
Εντάξει πρέπει να υπάρχει και σεβασμός στον πελάτη.. δεν είναι ζώο να ποτίζεται από τη γούρνα!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Περί την ώραν 10η εσπερινή, στον επί της οδού Στρατηγού Τριγγέτα Οίκου, συνευρέθημεν μετά της ευειδούς νεαράς Ζόρας (ή Ζώρας).
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
ρε θα απατήσεις την πένιε..... ντροπή σου......

μόνο τον κιντομ οφ θανος θα προλογίσω και θα εκδόσω
:2funny: :2funny: :2funny:

Διαφωνώ κάθετα. Η αρχική συμφωνία ήταν και για τους δύο, ΜΑΖΙ. Ή και οι δυο λοιπόν ή αλλιώς η Πέννυ θα μείνει χωρίς το δικό της έπος που θα την επιβεβαιώσει ως ισάξια (ή ακόμη κι ανώτερη) της ίδιας της θεάς Αφροδίτης!!!
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ρε παιδιά διάβαζα την κριτική ενός συναδέλφου μόλις τώρα.. για το στουντιο στην Σπύρου Πάτση. Δεν έχω πάει στο συγκεκριμένο ποτέ και μπορεί οι γκόμενες εκεί να κάνουν παπάδες ή οι υπηρεσίες που προσφέρουν να είναι διαστημικές. Αλλά είναι δυνατό να μην έχουν μπάνιο ή νιπτήρα!!!! Σε στούντιο! Το 2010!
Αν είναι δυνατόν!
Και στο στούντιο στη Πιπίνου 118 που είχα πάει παλιότερα, καλός, ωραίος χώρος αλλά τα ίδια! Ούτε λίγο νερό να ρίξεις στο πρόσωπό σου μετά!
Και έχουν website! Νιπτήρα δεν έχουν! Τι του λείπει του ψωριάρη...
Το Πιπινου 118, εχει πλεον ντουσιέρες.
Τουλαχιστον στο δωματιο που εχω παει με Πεννυ παλιοτερα και μετα με Αφροδιτη και Αλικη.
Για το Σπυρου Πατση 40, συμφωνω απολυτα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom