Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0

[/quote]να σου πω τσιμπουκιε,εσυ που γνωριζεις και εισαι τις πιατσας,ειναι καλη η ξενια στο σπυρου πατση :huh:γιατι πρωτη φορα την βλεπω.ευχαριστω
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ψιτ μάγκες,....

εδώ, είναι ημερήσια ενημέρωση για στούντιο (δηλαδή ποιά γαμιέται και που κι αν ξηγιέται καλά, ή αν είναι λάχανο και τέτοια).

Τα υπόλοιπα (καλά ή κακά δεν ξέρω ), σε άλλο θρέντ !

Αν δεν υπάρχει τέτοιο θρεντ, δημιουργείστε το, αλλά μη μας ζαλάτε τον έρωτα, με άσχετα με το θρεντ θέματα !


Θεν Q . 
να σου πω τσιμπουκιε,εσυ που γνωριζεις και εισαι τις πιατσας,ειναι καλη η ξενια στο σπυρου πατση Huh?γιατι πρωτη φορα την βλεπω.ευχαριστω
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Δεν το έχω τεστάρει το συγκεκριμένο μοντέλο,...!

Ισως στο μέλλον ! :grin:

(Απο φωτο δείχνει ενδιαφέρον, αλλά χρειάζεται επιτόπια έρευνα και επαφή 2ου ή και 3ου τύπου).
 

TurboThor

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
2.287
Δεν το έχω τεστάρει το συγκεκριμένο μοντέλο,...!

Ισως στο μέλλον ! :grin:

(Απο φωτο δείχνει ενδιαφέρον, αλλά χρειάζεται επιτόπια έρευνα και επαφή 2ου ή και 3ου τύπου).

ρε θα απατήσεις την πένιε..... ντροπή σου......

μόνο τον κιντομ οφ θανος θα προλογίσω και θα εκδόσω
:2funny: :2funny: :2funny:

 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το έχω τεστάρει το συγκεκριμένο μοντέλο,...!

Ισως στο μέλλον ! :grin:

(Απο φωτο δείχνει ενδιαφέρον, αλλά χρειάζεται επιτόπια έρευνα και επαφή 2ου ή και 3ου τύπου).
χμμμμμ..!λεω να το ερευνησω αποψε αυτο το κοριτσι :grin: και θα ενημερωσω τρικαβλε συναγωνιστη!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αξιος νέε μου !

Κάνε το πρώτο βήμα
κι ακούμπησε το χρήμα
εύχομαι ν΄αποδώσει
και όλα να τα δώσει

Για καβλομούνα μοιάζει
κωλάρα που κολάζει
στο δίχτυ τυλιγμένη
στα τέσσερα στημένη

Βουουούρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ ! 
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Ψιτ μάγκες,....

εδώ, είναι ημερήσια ενημέρωση για στούντιο (δηλαδή ποιά γαμιέται και που κι αν ξηγιέται καλά, ή αν είναι λάχανο και τέτοια).

Τα υπόλοιπα (καλά ή κακά δεν ξέρω ), σε άλλο θρέντ !

Αν δεν υπάρχει τέτοιο θρεντ, δημιουργείστε το, αλλά μη μας ζαλάτε τον έρωτα, με άσχετα με το θρεντ θέματα !


Θεν Q . 

Λοιπον, τσιμπουκιε εγω ειπα οτι υπαρχει σχετικο θρεντ:

Κ καλεσα οσους ενδιαφερονται, να ρθουν κ να πουν κ την αποψη τους εκει..!
Απ' οτι βλεπω, ομως κανεις δεν ενδιαφερεται να το συζητησει, κ το θρεντ, που 'ναι ισως το πιο σημαντικο κι ουσιαστικο θρεντ, εχει φτιαχτει ποτε εδω, εχει μολις 3 σελιδες..
Ενω εδω υπαρχουν οτι θρεντ μπορεις να φανταστεις ακομα κ του στυλ "Με τη τσατσαρα χτενιζουν οι πουτανες το μουνι τους;"..
Κι ενω ο καθενας μπαινει κ σχολιαζει οτι μαλακια κατεβει στο κεφαλι του, κανεις δεν ενδιαφερεται αν υπαρχουν γυναικες ιεροδουλες, που βασανιζονται, κακοποιουνται κ βιαζονται για να κανουν αυτη τη δουλεια, κ δεν ειναι δηλ. ιεροδουλες, αλλα δουλες κανονικες, κ για το τι μπορουμε να κανουμε εμεις ως πελατες για να σταματησουμε αυτη τη συγχρονη μορφη δουλειας..!
Γιατι οι ιεροδουλες πανω απ' ολα ειναι κι αυτες ανθρωποι, οπως κι εμεις κι αυτο θα πρεπε να μας ενδιαφερει..! Αλλα λυπαμαι, που υπαρχουν καποιοι σαν κ σενα τσιμπουκιε, που βλεπουν αυτες τις γυναικες, σαν ενα κομματι κρεας, κ δεν νοιαζονται για το αν εχουν ψυχη κ για το αν πεφτουν θυματα εγκληματικων ενεργειων..!
Δηλ, αν σου ελεγαν οτι μπορει καποιοι να βαζουν ανθρωπινο κρεας, ακομα κ μικρων παιδιων σε κονσερβες με κρεας, αντι για χοιρινο, κ το πουλανε σε σουπερμαρκετ, εσυ θα λεγες: "Στα αρχιδια μου, εμενα με νοιαζει μονο αν ειναι νοστιμο..;"
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Ξέρουμε τι παίζει τώρα και μετά Κεφαλληνίας, Δροσοπούλου 95 και 97, Αγ. Μελετίου?
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Λοιπον, τσιμπουκιε εγω ειπα οτι υπαρχει σχετικο θρεντ:

Κ καλεσα οσους ενδιαφερονται, να ρθουν κ να πουν κ την αποψη τους εκει..!
Απ' οτι βλεπω, ομως κανεις δεν ενδιαφερεται να το συζητησει, κ το θρεντ, που 'ναι ισως το πιο σημαντικο κι ουσιαστικο θρεντ, εχει φτιαχτει ποτε εδω, εχει μολις 3 σελιδες..
Ενω εδω υπαρχουν οτι θρεντ μπορεις να φανταστεις ακομα κ του στυλ "Με τη τσατσαρα χτενιζουν οι πουτανες το μουνι τους;"..
Κι ενω ο καθενας μπαινει κ σχολιαζει οτι μαλακια κατεβει στο κεφαλι του, κανεις δεν ενδιαφερεται αν υπαρχουν γυναικες ιεροδουλες, που βασανιζονται, κακοποιουνται κ βιαζονται για να κανουν αυτη τη δουλεια, κ δεν ειναι δηλ. ιεροδουλες, αλλα δουλες κανονικες, κ για το τι μπορουμε να κανουμε εμεις ως πελατες για να σταματησουμε αυτη τη συγχρονη μορφη δουλειας..!
Γιατι οι ιεροδουλες πανω απ' ολα ειναι κι αυτες ανθρωποι, οπως κι εμεις κι αυτο θα πρεπε να μας ενδιαφερει..! Αλλα λυπαμαι, που υπαρχουν καποιοι σαν κ σενα τσιμπουκιε, που βλεπουν αυτες τις γυναικες, σαν ενα κομματι κρεας, κ δεν νοιαζονται για το αν εχουν ψυχη κ για το αν πεφτουν θυματα εγκληματικων ενεργειων..!
Δηλ, αν σου ελεγαν οτι μπορει καποιοι να βαζουν ανθρωπινο κρεας, ακομα κ μικρων παιδιων σε κονσερβες με κρεας, αντι για χοιρινο, κ το πουλανε σε σουπερμαρκετ, εσυ θα λεγες: "Στα αρχιδια μου, εμενα με νοιαζει μονο αν ειναι νοστιμο..;"
Ξανά σωστός!
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Όλοι δίκιο έχετε , αλλά είστε offtopic.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ξέρουμε τι παίζει τώρα και μετά Κεφαλληνίας, Δροσοπούλου 95 και 97, Αγ. Μελετίου?
Εκτος απροοπτου :

Αγιου Μελετιου : Ζλατα
Δροσοπουλου 95: Ειρηνη.
Κεφαληνιας 75: Εμμανουελα-Καρινα

Δροσοπουλου 97  δεν ξερω..........
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 28/11  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Βιλη - Κατερινα
Κασσανδρας 3(πανω): Αλεξανδρα - www.kassandras3-pano.com/nina]Νινα[/url] - Αννα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Ρανια - Λιζα - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Τζενη - Λαουρα
Κασσανδρας 4(πανω): Λουση - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/nina]Νινα[/url] - Αντζη - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/valentina]Βαλεντινα[/url] - Μαρια - Αντριανα
Βριλησου 60(πανω): Μαρια - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url] - Ανκα

Θησεως 40(κατω): Αμαντα - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/despoina]Δεσποινα[/url]
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - www.thiseos40.com/adrianna]Αντριανα[/url]
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
...κανεις δεν ενδιαφερεται αν υπαρχουν γυναικες ιεροδουλες, που βασανιζονται, κακοποιουνται κ βιαζονται για να κανουν αυτη τη δουλεια, κ δεν ειναι δηλ. ιεροδουλες, αλλα δουλες κανονικες, κ για το τι μπορουμε να κανουμε εμεις ως πελατες για να σταματησουμε αυτη τη συγχρονη μορφη δουλειας..!
Γιατι οι ιεροδουλες πανω απ' ολα ειναι κι αυτες ανθρωποι, οπως κι εμεις κι αυτο θα πρεπε να μας ενδιαφερει..! Αλλα λυπαμαι, που υπαρχουν καποιοι σαν κ σενα τσιμπουκιε, που βλεπουν αυτες τις γυναικες, σαν ενα κομματι κρεας, κ δεν νοιαζονται για το αν εχουν ψυχη κ για το αν πεφτουν θυματα εγκληματικων ενεργειων..!
Δηλ, αν σου ελεγαν οτι μπορει καποιοι να βαζουν ανθρωπινο κρεας, ακομα κ μικρων παιδιων σε κονσερβες με κρεας, αντι για χοιρινο, κ το πουλανε σε σουπερμαρκετ, εσυ θα λεγες: "Στα αρχιδια μου, εμενα με νοιαζει μονο αν ειναι νοστιμο..;"

Εντάξ φίλε μου, να το απλώσουμε το θρεντ και σε άλλα εγκληματικά και προβληματικά και άσχημα !


Τώρα για τα υπόλοιπα που λες δεν σου απαντάω γιατί θα χάσω πολύτιμο χρόνο ! Τα συμπεράσματά σου, είναι αυθαίρετα και ετσιθελικά ! Περαστικά,...

ΥΓ : Εδώ εμείς (είτε σου αρέσει, είτε όχι), είμαστε πουτανιάρηδες και όχι Ρομπεν των Δασών !
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Αθανασιας 3
Ραμονα...καλο κορμι πολυ καυλε φατσα για τα γουστα μου!Συνοδευεται απο πολυ καλες κριτικες!Ενδιαφερουσα περιπτωση
Πηγα και την δοκιμασα καποιες ωρες μετα οποτε το ενδιαφερουσα καλυτερα θα ηταν να αντικατασταθει με το βαρετη-τυπικη περιπτωση!
Στα συν της..κανει μετρια προκαταρκτικα αλλα για ωριτσα,ειναι δεκτικη σε χαδια φιλια κλπ κ γενικα εχει μια θετικη συμπεριφορα ανευ βιασυνης!
Στα πλην...αφου τελειωσε το τσιμπουκειον εργο(αρκετα καλο) εκανε τα εξης σφαλματα που εμενα τουλαχιστον με ¨κοβουν¨¨..
1)Κατσε μου λεει μωρακι μου να βαλω λιγη κρεμα...οπου λιγη=το μισο σωληναριο της ΚΥ!Ειτε μεσα της τον ειχα ειτε εξω ενα κ το αυτο!Καμια αισθηση
2)Ακολουθησε η σπαστικη ερωτηση..Πως θες?Παει λεω απο μεσα μου το χασαμε το παιχνιδι οπως κ εγινε..
Ανεβηκε απο πανω λοιπον,την πηρα λιγο ιεραποστολικα κ τελος στα 4 μπας κ σωσω την παρτιδα αλλα δεν...πολυ κρεμα!!!
Στο σημειο που επιασα τον εαυτο μου να χασμουριεται..δεν μου εχει ξανατυχει..της λεω αστο κοριτσι με τοση κρεμα δεν θα τελειωσω ποτε οποτε κ το ματς τελειωσε χειρωνακτικα!
Ενημερωτικα δουλευει κ σαν Τζουλια στο Αντιοχειας 64
 

peny

Ιερόδουλη
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
613
Like
2
Πηγα και την δοκιμασα καποιες ωρες μετα οποτε το ενδιαφερουσα καλυτερα θα ηταν να αντικατασταθει με το βαρετη-τυπικη περιπτωση!
Στα συν της..κανει μετρια προκαταρκτικα αλλα για ωριτσα,ειναι δεκτικη σε χαδια φιλια κλπ κ γενικα εχει μια θετικη συμπεριφορα ανευ βιασυνης!
Στα πλην...αφου τελειωσε το τσιμπουκειον εργο(αρκετα καλο) εκανε τα εξης σφαλματα που εμενα τουλαχιστον με ¨κοβουν¨¨..
1)Κατσε μου λεει μωρακι μου να βαλω λιγη κρεμα...οπου λιγη=το μισο σωληναριο της ΚΥ!Ειτε μεσα της τον ειχα ειτε εξω ενα κ το αυτο!Καμια αισθηση
2)Ακολουθησε η σπαστικη ερωτηση..Πως θες?Παει λεω απο μεσα μου το χασαμε το παιχνιδι οπως κ εγινε..
Ανεβηκε απο πανω λοιπον,την πηρα λιγο ιεραποστολικα κ τελος στα 4 μπας κ σωσω την παρτιδα αλλα δεν...πολυ κρεμα!!!
Στο σημειο που επιασα τον εαυτο μου να χασμουριεται..δεν μου εχει ξανατυχει..της λεω αστο κοριτσι με τοση κρεμα δεν θα τελειωσω ποτε οποτε κ το ματς τελειωσε χειρωνακτικα!
Ενημερωτικα δουλευει κ σαν Τζουλια στο Αντιοχειας 64
καλημερα!!! πο πο την εθαψες τελειως την κοπελα!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
καλημερα!!! πο πο την εθαψες τελειως την κοπελα!!!
Κατι δεν θα διαβασες καλα..
Περασα συγκλονιστικα μαζι της και την συστεινω σε ολους :2funny:
Υ.Γ Γιατι να μην το εχουν ολες σαν εσενα ρε γμτ?! :-*
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κατι δεν θα διαβασες καλα..
Περασα συγκλονιστικα μαζι της και την συστεινω σε ολους :2funny:
Και είχα σκοπό να την πάρω χτες την μικρή...
Πλένομαι, ντύνομαι, πάω στην πόρτα να ξεκινήσω για Παγκρατι και.....
....χτυπάει το τηλέφωνο και αλλάζω δρομολόγιο!!! :sunglasses:
Άγιο Πιάτσα είχα.... :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom