Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Αν έχεις διδαχθεί (και θυμάσαι) τη θεωρία των Συνόλων στα Μαθηματικά (από το σχολείο) θα συμφωνήσεις ότι στο σύνολο "Ταραξίες" περιλαμβάνεται το σύνολο "Ένοπλοι Ληστές".
Δε συμβαίνει το αντίστροφο.

Καταλαβαίνω τη θέση σας, ωσστόσο θα μου επιτρέψετε να διατηρήσω την άποψή μου, που περιληπτικά είναι η εξής:
Το υποσύνολο των "Ενόπλων Ληστών" εμπεριέχεται στο υπερσύνολο "Κακοποιοί, Δολοφόνοι & Εγκληματίες", ενώ οι "Ταραξίες" εμπεριέχονται στην ηπιότερη "παραβατική συμπεριφορά".
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
εγω λεω να πηγαινετε ολοι απλυτοι να γαματε και να τους λετε αμα θες να κανω μπανιο θα μου δωσεις εσυ 50 αβρω αλλιως θα κατσεις να γλυφεις τη μπιχλα απο τη πουτσα μου και δε θα πεις κουβεντααφτη ειναι η δουληα σου και γιαφτο σε πλερονω.  
Ρε φίλε , sorry κιόλας, αλλά τα πιστεύεις αυτά που γράφεις ?
Να πάω άπλυτος και αν θέλει να είμαι καθαρός να μου δώσει εκείνη 50 ευρώ ?   :2funny:
Να της πάω και το λογαριασμό της ΕΥΔΑΠ , να μου τον πληρώνει ?
Πιο φθηνά θα της έρχεται
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.009
Πόντοι
25.467
Για την ενημέρωση των συναγωνιστών.

Η Λάουρα από τα Κασσάνδρας "μετονομάστηκε" στο Κροκέων 6 σε Άννα. Κορμάρα αλλά δυστυχώς ξεπέτα.

Άλλη μια μετακίνηση από τα Κασσάνδρας στο Κροκέων 6 είναι η Κλάουντια (διατηρεί το ίδιο όνομα). Χαριτωμένη εμφάνιση, αδιάφορες υπηρεσίες.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Καταλαβαίνω τη θέση σας, ωσστόσο θα μου επιτρέψετε να διατηρήσω την άποψή μου, που περιληπτικά είναι η εξής:
Το υποσύνολο των "Ενόπλων Ληστών" εμπεριέχεται στο υπερσύνολο "Κακοποιοί, Δολοφόνοι & Εγκληματίες", ενώ οι "Ταραξίες" εμπεριέχονται στην ηπιότερη "παραβατική συμπεριφορά".

Η παραβατική συμπεριφορά εμπεριέχει όλους τους άλλους που αναφέρεις.  Είναι γενικότερη έννοια, περιλαμβάνβει από τον serial killer μέχρι αυτόν που παρκάρει παράνομα.

Ο ένοπλος ληστής είναι και εγκληματίας και κακοποιός, δεν είναι όμως κατ' ανάγκη και δολοφόνος.

Να σου κάνω σχήμα?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για την ενημέρωση των συναγωνιστών.

1 .Η Λάουρα από τα Κασσάνδρας "μετονομάστηκε" στο Κροκέων 6 σε Άννα. Κορμάρα αλλά δυστυχώς ξεπέτα.

2. Άλλη μια μετακίνηση από τα Κασσάνδρας στο Κροκέων 6 είναι η Κλάουντια (διατηρεί το ίδιο όνομα). Χαριτωμένη εμφάνιση, αδιάφορες υπηρεσίες.

1. Καπου απολυτα φυσιολογικο και απο τις ελαχιστες φορες κατανοητο, για την αποφυγη συγχυσεων,  μιας και στο ιδιο studio υπάρχει η ξανθια milf Λαουρα,

2. Μακαρι nα ηταν αδιαφορες. Μιλαμε για μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου σε studio...........
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.009
Πόντοι
25.467
1. Καπου απολυτα φυσιολογικο και απο τις ελαχιστες φορες κατανοητο, για την αποφυγη συγχυσεων,  μιας και στο ιδιο studio υπάρχει η ξανθια milf Λαουρα,

2. Μακαρι nα ηταν αδιαφορες. Μιλαμε για μια απο τις χειροτερες εμπειριες μου σε studio...........

Αφού το γνωρίζεις, ότι είμαι επιεικής με τις κοπέλες.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Γεια σας φιλοι... μηπως ξερει κανεις που δουλευει η Βαλεντινα  :tits:(βουρβαχη, Κων/πολεως) Παρασκευη, Σαββατο και Κυριακη???
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
506
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
Ρε φίλε , sorry κιόλας, αλλά τα πιστεύεις αυτά που γράφεις ?
Να πάω άπλυτος και αν θέλει να είμαι καθαρός να μου δώσει εκείνη 50 ευρώ ?   :2funny:
Να της πάω και το λογαριασμό της ΕΥΔΑΠ , να μου τον πληρώνει ?
Πιο φθηνά θα της έρχεται
Μαγκα μοιυ ομως οταν σου ζηταει αφτη το 50ηντάρικο για να πλυθεί μαζί σου δε σε πειράζει όμως έτσι? Λες και δε πρεπεη να ειναι καθαρη η κοπελα στο στουντιο αμα παει απο το ενα παιδι στο αλλο, πρπει και αφτο να σου το χρεονουνε και εσεις να νομιζετε οτι σας κανουνε και χαρη? Αυτο με της διαφορετικες τιμες για το καθε τι το εχω ξαναπει οτι δε το καταλαβενο και οχι μονο αυτο αλλα βρισκουνε και εκει πατημα οι τσατσαδες και ζητανε οτι τους ερθει εκεινη τη στηγμη, 60 λεη το ιντερνετ 70 σου λεει εκει και αμα ρωτησεις γιατι ρε παιδι μου 10 εβρω παραπανω αφου αλλα λεει στο ιντερνετ σου λεει εγω τισ ου λεω. Αφτα τα ξερουνε τα αφεντικα για τις τσατσαδες που εχουνε στα μαγαζια? Ε? Ρωταω εγω τωρα γιατι αμα τα ξερουνε και δε τα κοβουνε σημενει οτι ξερουνε τι κανουνε οι τσατσαδες και δεν εχουνε ποροβλημα ετσι λεω εγω. Α πηγα και γαμησα τις προαλες αφτη τη ηθοποιο τη σταρ τη καρολαη τη ξανθια στη ισμηνησ και βουλιαγμενης πανω λιγο απο τη γωνια ειναι, πολυ ωραια γκομενα ναπουμε αφτη αμα τη βγαλεις εξω βολτα θα γινετε σε καθε φαναρι τρακαρισμα αλλα της τοπανε πολλοι φαινετε αφτό και το έχει παρη απάνω της λίγο και το παίζει και αφτη ελα να τελειωνουμε χαρη σου κανω που με γαμας και θελει να σε ξεπεταση γρηγορα αλλα ειναι τετοια μουναρα ρε παιδια που κα τιποτα να μη κανη μονο να τι βλεπεις να σου το περνη πιπα δε θες τιποτε αλλο ναπουμε ε ενταξη τετοια μουναρα ναπουμε δε τη γαμας και καθε μερα και για να τη γαμησης στα αληθηα θες και παραπανω απο ενα πενηντάρικο ναπουμε θες δωρα βολτες με καλο αμαξι μποζουκια πρωτο τραπεζι λουλουδια και ολα αφτα και παλη αμα σου κατσει να λες. Παλη καλα που υπαρχουνε και μερικες κοπελες σαν αφτη απο θεμα ομορφια λεο οχι για τα αλλα να γαμαμε κι εμεις και να το λεμε μεθαβριο στα παιδια μας οτι γαμησαμε τετοιο επιπεδο γκομενα. Ολα αφτα που λεω ειναι για τη ομορφια της ετσι ειπαμε στο γαμησι την εχει δει λιγακι πριμαντονα ναπουμε και μου τη εσπασε λιγο αλλα δε βαριεσαι δε λεω οτι το εκλαψα το πενηνταρικο αλλα γαμησα καλα και την εχυσα και ωραια πανω της και ας μην ηθελε αφτη.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γεια σας φιλοι... μηπως ξερει κανεις που δουλευει η Βαλεντινα  :tits:(βουρβαχη, Κων/πολεως) Παρασκευη, Σαββατο και Κυριακη???
Οι μεχρι τωρα standards βαρδιες της, απ΄οσο θυμαμαι, ειναι:

Παρσκευη:
17:00-23:00 Βουρβαχη 19 και 23:00-05:00 Αγιου Μελετιου 37

Σαββατο
23:00-05:00 Βουρβαχη 19

Κυριακη 23:00-05:00 Κωνσατντινουπολεως 61

Το περασμενο ΣΚ εκανε και μια βαρδια στο Ηλια Ηλιου 82, αλλα δεν θυμαμαι ποιά.

Δεν ειναι "ευαγγελιο" ομως και ισως να γινουν αλλαγες
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Δευτερα νυχτα νομιζω, ηταν στο Ηλια Ηλιου. Εκει οντως οι βαρδιες δεν ειναι στανταρ...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μαγκα μοιυ ομως οταν σου ζηταει αφτη το 50ηντάρικο για να πλυθεί μαζί σου δε σε πειράζει όμως έτσι? Λες και δε πρεπεη να ειναι καθαρη η κοπελα στο στουντιο αμα παει απο το ενα παιδι στο αλλο, πρπει και αφτο να σου το χρεονουνε και εσεις να νομιζετε οτι σας κανουνε και χαρη?
Κατ΄άρχην να συμφωνησω οτι θεωρω υπερβολικη την τιμη των 120 ευρω για να κανει ντους η κοπελα μαζι με τον πελατη.

Θεωρω ομως πως η ολη φαση δεν εχει να κανει με την καθαριοτητα της κοπελας.
Δεν πληρωνεις αυτο το προγραμμα για να ειναι καθαρη η κοπελα (Αυτο εξυπακούεται ακομα και στο βασικοτερο προγραμμα) αλλα για να ικανοποιησει αυτος που "αγοραζει" αυτη την υπηρεσια το φετιχ του να κανει μπανιο μαζι με την κοπελα.
Δεν το εχω παρει (και ουτε προκειται) αλλα φανταζομαι πως ολο και καποιο μπαλαμουτι θα πεφτει μεσα στο ντους. Ισως αυτο φτειάχνει κάποιους και να θελουν να το κανουν.

Ξαναλεω πως η τιμη ειναι εξωφρενική. Αλλα ισχυει το αυτονόητο:
ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616

ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ


Δεν το παίρνεις, αν δεν θέλεις
και στο σπίτι σου, τον πλένεις
να στον λούσει, αν γουστάρεις
και στο ντούς να την φρακάρεις

έξι μπλέ, πρέπει να σκάσεις
άμα έχεις τέτοιες τάσεις.
Είναι όπως στο κουρείο,
έτσι πάει και στο πορνείο

κούρεμα απλό πενήντα
μούσι πάει στα εξήντα
λούσιμο ογδόντα φτάνει
μ΄εκατό, τούμπες σου κάνει.


:grin: 
 





 
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Η Μόνικα, είναι μουνάρα
έχει φυσική βυζάρα
δαχτυλίδι έχει μέση
και πολύ θα σου αρέσει

είναι κάβλα πουτανάκι
με ωραίο κολαράκι
πενηντάρι όμως, δεν δίνω
είναι λίγο κομοδίνο,...!


Κρίμα το κορμί,...!

Τα ξαναλέω γιατί τη γουστάρω τόσο πολύ, που ψήνομαι να την ξαναδοκιμάσω ! Αλλά κάποιος, πρέπει να με αποτρέψει απο τη μαλακία, που ο κάτω κεφάλης θέλει να κάνει !   :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
έχετε αναρωτηθεί πώς προέκυψε η φαεινή ιδέα να χρεώσουν το ξεβρώμισμα μαζί με την κοπέλα και μάλιστα τόσο ακριβά;
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
έχετε αναρωτηθεί πώς προέκυψε η φαεινή ιδέα να χρεώσουν το ξεβρώμισμα μαζί με την κοπέλα και μάλιστα τόσο ακριβά;

Πάω στοίχημα, πως το σκέφτηκαν οικολογικά !

Νερό, σαπούνια, το περιβάλο επιβαρύνεται ! Σου λέει , άμα θες ρε μπίχλα, να ξεβρωμίσεις και να επιβαρύνεις το περιβά-, να πλερώσεις, ρε βρωμιάρη !

Κάπως έτσι φαντάζομαι,.... :2funny:
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πάω στοίχημα, πως το σκέφτηκαν οικολογικά !

Νερό, σαπούνια, το περιβάλο επιβαρύνεται ! Σου λέει , άμα θες ρε μπίχλα, να ξεβρωμίσεις και να επιβαρύνεις το περιβά-, να πλερώσεις, ρε βρωμιάρη !
Κάπως έτσι φαντάζομαι,.... :2funny:


Έγραψες πάλι  :2funny: :2funny: :2funny:  Προσκυνώ!!!!!!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom