Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα εκεί μέσα τώρα spoon.
διαλέγεις ποια θέλεις ή τις παίρνεις και τις δύο μαζί....
Δλδ αν καταλαβα καλα εχει 2 κοπελες εκει τωρα? :think:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Εγω δεν θα παταγα ποτε εκει μεσα, αλλα αμα σου κανει πλακα ο θεος...
Περνουσα απεξω και συναντησα τυχαια την Κατια. Μποτα μαυρη, μινι φουστιτσα δερματινη και πετσινο σακακι καφε, μαλλακι κοντο μαυρο και υφος αθωο και εκφυλο ταυτοχρονα. Συναντιομαστε, με κοιταει, την κοιταω μου χαμογελαει με προσπερναει και μπαινει στο στουντιο. Ωχ λεω εδω δουλευει? Προχωραω και παω να φυγω αλλα κατι σαν μαγνητης με τραβαει και γυριζω πισω. Φυσικα δεν αντεξα και ανεβηκα. Μου παρουσιαζουν την κοπελλα και λεω δεν ειναι αυτη, η αλλη που μπηκε τωρα ειναι. Βγαινει λοιπον ντυμενη με τα ρουχα της δουλειας και τα υπολοιπα ειναι ιστορια... Οπως το περιμενα η διαισθηση μου δεν με προδωσε και περασα καταπληκτικα. Το κακο ηταν οτι για να την πετυχεις επρεπε να κανεις συνεχεια επισκεψεις και καποια στιγμη τα παρατησα και δεν ξαναπατησα... :headbang:
Ααααααχ, τί μου θυμίζεις. Και εγώ μια φορά την πέτυχα στα σκαλιά καθώς ανέβαινε. Με τον καφέ και με άσπρο φόρεμα με cleavage !  :pipa1:
Την τάισα κάτι μετά για να έχει καλύτερη γεύση ο καφές  :rockon:
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Ααααααχ, τί μου θυμίζεις. Και εγώ μια φορά την πέτυχα στα σκαλιά καθώς ανέβαινε. Με τον καφέ και με άσπρο φόρεμα με cleavage !  :pipa1:
Την τάισα κάτι μετά για να έχει καλύτερη γεύση ο καφές  :rockon:
Συνηθως γυρω στις 19:00 ερχοτανε γιατι πριν πηγαινε σε ξενοδοχεια απο γραφειο που τη στελνανε.
Αλλοτε ηταν πρωινη και αλλοτε δεν ερχοτανε καθολου και η μαλακισμενη η τσατσα μου ελεγε λαθος ωρες οτι θα ειναι εκει γιατι και αυτη δεν ηξερε τι της γινοτανε. Ειχα λειωσει στον ποδαροδρομο... Αλλα αξιζε τον κοπο. Το τσιμπουκι της ηταν οντως σαν σε συναυλια στους ΜΕΤΑLLICA! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Συνηθως γυρω στις 19:00 ερχοτανε γιατι πριν πηγαινε σε ξενοδοχεια απο γραφειο που τη στελνανε.
Αλλοτε ηταν πρωινη και αλλοτε δεν ερχοτανε καθολου και η μαλακισμενη η τσατσα μου ελεγε λαθος ωρες οτι θα ειναι εκει γιατι και αυτη δεν ηξερε τι της γινοτανε. Ειχα λειωσει στον ποδαροδρομο... Αλλα αξιζε τον κοπο. Το τσιμπουκι της ηταν οντως σαν σε συναυλια στους ΜΕΤΑLLICA! :2funny: :2funny: :2funny:
Πώς χωνόταν στις μπάλες θυμάμαι. Κατάδυση . Και πώς αφοσιωνόταν στο όργανο στην πίπα...
Μια έκφραση....  :rockon:
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Επρεπε να πεις οτι εισαι ο ταδε απο το site...
Συνηθιζεται τελευταια  :tickedoff:
Η πλάκα είναι ότι την τελευταία εβδομάδα τουλάχιστον 3 τσατσαδες με ρώτησαν το ίδιο πράγμα!!!
"Από το internet την είδες?"
Στην πρώτη που δεν ήξερα τι θα επακολουθούσε απάντησα ναι!!!!
Και ήρθε και η 2η ερώτηση....."με τι όνομα γράφεις?"
Εκεί χτύπησαν οι καμπάνες μέσα στο κεφάλι μου....όσοι με ξέρουν καταλαβαίνουν τι εννοώ!!!!
Άρα εδώ και καιρό έχει ξεκινήσει φασόν κατάσταση να γνωρίσουν τα μαγαζιά τις φάτσες μας!!!
Και κάποιοι μην καταλαβαίνοντας τι γίνεται διαφημίζουν τα nickname τους!!!!
Σε αυτούς λοιπόν ένα έχω να πω.....τέτοιου είδους "δούνε και λαβείν" θα έχει σαν αποτέλεσμα να χαθεί γρήγορα η αξιοπιστία σας!!!
Πιστέψτε με....θα το καταλάβουμε όταν θα αρχίσετε να γράφετε ολοένα και ποιο συχνά για υποκειμενικά σέρβις και εμφανίσεις των κοριτσιών για να δικαιόλογήσετε τα αδικαιολόγητα!!!!! ;) :sunglasses:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Η πλάκα είναι ότι την τελευταία εβδομάδα τουλάχιστον 3 τσατσαδες με ρώτησαν το ίδιο πράγμα!!!
"Από το internet την είδες?"
Στην πρώτη που δεν ήξερα τι θα επακολουθούσε απάντησα ναι!!!!
Και ήρθε και η 2η ερώτηση....."με τι όνομα γράφεις?"Εκεί χτύπησαν οι καμπάνες μέσα στο κεφάλι μου....όσοι με ξέρουν καταλαβαίνουν τι εννοώ!!!!
Άρα εδώ και καιρό έχει ξεκινήσει φασόν κατάσταση να γνωρίσουν τα μαγαζιά τις φάτσες μας!!!
Και κάποιοι μην καταλαβαίνοντας τι γίνεται διαφημίζουν τα nickname τους!!!!
Σε αυτούς λοιπόν ένα έχω να πω.....τέτοιου είδους "δούνε και λαβείν" θα έχει σαν αποτέλεσμα να χαθεί γρήγορα η αξιοπιστία σας!!!
Πιστέψτε με....θα το καταλάβουμε όταν θα αρχίσετε να γράφετε ολοένα και ποιο συχνά για υποκειμενικά σέρβις και εμφανίσεις των κοριτσιών για να δικαιόλογήσετε τα αδικαιολόγητα!!!!! ;) :sunglasses:
πλακα κανεις τωρα......
:o
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.750
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Πιστέψτε με....θα το καταλάβουμε όταν θα αρχίσετε να γράφετε ολοένα και ποιο συχνά για υποκειμενικά σέρβις και εμφανίσεις των κοριτσιών για να δικαιόλογήσετε τα αδικαιολόγητα!!!!! ;) :sunglasses:
Αυτο το τελευταιο δεν το καταλαβα. :think: Τι εννοεις?
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Σύντροφοι,
ξέρει κανείς που δουλεύει μα κοπέλα εν ονόματι ΑΝΝΑ?
Δούλευε Δροσοπούλο 95 και μερικές φορές Αγιου Μελετίου αν δεν κάνω λαθος. Κοντούλα, μαυρο μακρύ μαλλι, μικρό στήθος και θεική κολάρα που την έδινε κιολας.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Σύντροφοι,
ξέρει κανείς που δουλεύει μα κοπέλα εν ονόματι ΑΝΝΑ?
Δούλευε Δροσοπούλο 95 και μερικές φορές Αγιου Μελετίου αν δεν κάνω λαθος. Κοντούλα, μαυρο μακρύ μαλλι, μικρό στήθος και θεική κολάρα που την έδινε κιολας.

πολύ καλή φίλε έχει δοκιμαστεί ;)
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Σύντροφοι,
ξέρει κανείς που δουλεύει μα κοπέλα εν ονόματι ΑΝΝΑ?
Δούλευε Δροσοπούλο 95 και μερικές φορές Αγιου Μελετίου αν δεν κάνω λαθος. Κοντούλα, μαυρο μακρύ μαλλι, μικρό στήθος και θεική κολάρα που την έδινε κιολας.

Την είδα τις προάλλες στο Ηλία Ηλιού 82, αυτή πρέπει να είναι. Για πρωκτικό δεν θυμάμαι.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Αυριο 6.12 Χαλκιδικησ 83 10.00-17.00 Αφροδιτη  :-*  17.00-24.00 Μαργο  :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom