Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (1 μέλη και 30 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ωπ, ωπ ... δεν  το ξέρω το συγκερκιμένο... Για λέγε...

Έχω κολλήσει και δε θυμάμαι όνομα (Θανάσης?) Κύπρου και Αγίου Παύλου γωνία. Αρκετά καλό κεμπάμπ, πάντα βέβαια έχει να κάνει και με προσωπικά γούστα ;)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
αν εισαι η νταρια, οχι.πριν κανα πενταρι χρονια στο λελας κατι ελεγες ;)
στη λελας ημουν πριν 4 χρονια και απο τοτε δεν εχω αλλαξει καθολου :P :P :P :P :P αλλα αν δεν σ'αρεσω δικο σου θεμα, γουστα ειναι αυτα ;) ;) ;) ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
στη λελας ημουν πριν 4 χρονια και απο τοτε δεν εχω αλλαξει καθολου :P :P :P :P :P αλλα αν δεν σ'αρεσω δικο σου θεμα, γουστα ειναι αυτα ;) ;) ;) ;)
Πως δεν εχεις αλλαξει.
Εχεις γινει πιο........εμπειρη.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
ιδια :) καποια στιγμη πηρα κατι κιλακια παραπανω αλλα τα ξαναεχασα ;)
αν ηρθες παλλι στα ιδια,θα ξαναπερασωμεν να σας δωμεν δεσποινις ;)

σορρυ για το  :offtopic:

ινδιανε,βγαινουν ακομη διμετρες σκανδιναυες θεες εκει στη θαλασσα του τιγκακιου? :o
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

Di Angelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ποια Άννα-Μαρία λες? :think: Η Άννα-Μαρία πλέον δουλεύει Βριλησσού 55, Βουλιαγμένης 83, Φραντζή 47, Αγ.Μελετίου 37 κτλ...
Αν αναφέρεσαι σε αυτήν... κάθε άλλο παρά φόλα είναι στο δωμάτιο!  
1217.gif


σορρυ παιδια μαλλον αλλη λεω.γραψτε λαθοσ. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Di Angelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν ειμαι φολα? ελα να μου ρήξεις ποντικό φάρμακο...χεχεχεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny:

Άπω Κασσάνδρας έχω φυγή 8 μήνες αγορίνα μου, μαλών μπέρδεψες με τα ονόματά τον κοριτσιών :think: :think:.....
Μήπως κόπια συστήθηκε με το όνομά Αννα-Μαρία????? λέω γατί; μου έχουν παραπονεθεί η πελάτες καμία φορά που σας ψευδεβουν με ονόματά......       

Συγνώμη αν σε πρόσβαλα αλλα έκανα λάθος αλλιώς την έλεγαν.Αννα -Λυδια η κατι τετοιο.Δε έχω μπει στο δωμάτιο μαζι της αλλα απλως αυτο μου βγαζει.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ.ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΝΝΑ-ΛΥΔΙΑ.ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΠΕΤΥΧΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΑΡΙΑ Η ΨΥΛΗ ΒΕΒΑΙΑ.
Ουτε αυτη ειναι!!! :)






Πριν λιγο........Βουλιαγμενης 83 Ρομινα!!!Τι να λεμε τωρα..... :rockon:

Καρεα 30: Σαρα, Τζινα και αλλη μια.....ουτε που την ειδα καθως μολις ακουσα Τζινα πληρωσα και ανεβηκα δωματιο!!!Τι πουταναρα ειναι αυτη η γκομενα....... :knockinb:Στις υπηρεσιες εχει ξεπερασει ακομα και το Μαρινακι η ατιμη!!!Το σωμα λαμπαδα αλλα στο προσωπο δεν τη φτανει!!!

Βριλησσου 55: Η ευγενεστατη υπηρεσια μου παρουσιασε την Εμιλυ!!!Ειχα πολυ καιρο να τη δω......εχει χαλασει αισθητα το κοριτσι αλλα ο πατος πατος!!!

Βριλησσου 57: Ιουλια!!!Νεο ρουμανικο πιπινι σκετος μουνος!!!Φτυστη η Ναταλι Θανου ενα πραγμα!!!Για τα ενδοτερα ας μας φωτισει καποιος που εχει δοκιμασει!!!

Βριλησσου 36: Πενυ!!!!!!!!!!! :lheel: :lheel: :lheel:Μια που μπηκα και μια που βγηκα καθως ειχε δουλεια το κοριτσι και τετοιες ωρες δεν εχουμε κουραγια για αναμονες!!! :woldman:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom