Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Συνμπουρδελιαρηδες καλημερα,ειμαι αναμεσα στο να δοκιμασω την αλινα απο βουρβαχη,την ευα απο κασσανδρας και την νικολ απο το ιδιο ιδρυμα και θελω την βοηθεια σας οσον αφορα τις υπηρεσιες,παντα στο απλο προγραμμα..οχι τιποτα αλλα δεν υπαρχουν και 50ρικα για πεταμα!!
μηπως θα πρεπει παλι να καταληξω στη πενυ??
Μεταξυ των τριων που ανεφερες η Αλινα ειναι μακραν η καλυτερη περιπτωση.vfm εδω και χρονια, παντα με διαθεση και υπηρεσιες υψηλου επιπεδου.
Η Ευα ειναι αρκετα "πλαστικη" με μετριες επιδοσεις.
Η Νικολ εινια η πιο ομορφη απο τις τρεις (η μαλλον η πιο εντυπωσιακη) αλλα στο δωματιο ειναι ρισκο πως θα σου κατσει.

Η Πενυ ειναι αλλη υποθεση.Μια επισης αξιολογη και εγκυημενη περιπτωση.

ΥΓ :Ολα τα ανωτερω ειναι συμπερασματα προσωπικων εκτιμησεων και τιποτα παραπανω......
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Παρε την Μαριαννα απο Κ3 !! ;)
Αν και εγω θα επερνα την Πενυ !! :grin: :grin: :grin:
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
αν και εκ παραδρομης εγραψα για μια ευα απο κασσανδρας εννοουσα την βικυ που εχω διαβασει πολλες κριτικες.καταρχας ευχαριστω και μαλλον λεω να τιμησω την αλινα και βλεπουμε
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οκ αλλα δεν θα τα πιει στην υγεια σου !!! :-
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Θα σου πουν οι Παιχτες ,παω να πιασω το πλοιο !!
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
Kα λιτσα προγραμμα για αυριο δεν εχει???βαλτε το να δουμε που θα δουλευει η βικυ...
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Η Φιόνα τι βάρδιες δουλεύει? Μήπως ρώτησες? Παρατήρησες μήπως αν έχει κάποια περιττά κιλάκια στην κοιλιακή χώρα?  :think:
Πρόκειται για την Κάρμεν εκ Βουλγαρίας ορμώμενη...που είχε παρατηρηθεί μεταξύ άλλων και στο Κεφαληνίας 75?

Με το όνομα Αλεξία στο συγκεκριμένο "ίδρυμα" εργαζόταν/εργάζεται η Σάρα (από Φραντζή 47)... και σύμφωνα με την περιγραφή που κάνεις μάλλον η ίδια πρέπει να είναι...
967.gif
967.gif
967.gif
η φιονα ηταν πρωινη μεχρι τις 5,δε ξερω ομως αν ειναι παντα πρωινη,δε ρωτησα.φοραγε κατι σαν κορσε και η κοιλια ηταν ηταν καλυμενη,πιθανον να ειχε καποια περιττα ,παντως αδυνατη τυπου μοντελε δεν ειναι με τιποτα.το κινητο που χρησιμοποιουσαν απο το κων94 δεν λειτουργει πια και ξεχασα να ζητησω τηλ :idiot:

η καρμεν δουλευει και κεφαλληνιας75,εκει την ειχα παρει,ειχε μακρυα ραστα μαλλια πριν.ρωσσιδα ειναι λεει και μαλλον ειναι γιατι εχει πολυ ευγενικη συμπεριφορα,γλυκυτητα και ειναι παρα πολυ χαλαρη-ηρεμη.αν ηταν βαλκανια θα ειχε κατι το νευρωτικο οπωςδηποτε,αρα συμπεραινω πως μαλλον λεει αληθεια.καλουτσικη μεσα,αλλα τιποτα το αξιομνημονευτο.

δεν εχω δει τη σαρα λαιβ.ουτε μου ειπε αν δουλευει και αλλου.πρεπει να δουλευει στο πειραιως π-π-σ-κ βραδυ μετα τις 8 παντα.μου ειπαν οτι ειναι το πιο ομορφο ξανθο που κυκλοφορει αυτη την  εποχη,ομως απο κοντα ειδα οτι στο προσωπο-σαγονι ψιλογκμοχιζει :grin: + δεν εχει καλη επιδερμιδα στο προσωπο,απο κοντα φαινεται εχει μπολικη ακμη....μικρα σπυρακια κατι τετοιο + εχει πολλα μπιμπικια στη πλατη,οπτικα νομιζω δε φαινονται,αλλα στην  αφη κανει μπαμ
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
η φιονα ηταν πρωινη μεχρι τις 5,δε ξερω ομως αν ειναι παντα πρωινη,δε ρωτησα.φοραγε κατι σαν κορσε και η κοιλια ηταν ηταν καλυμενη,πιθανον να ειχε καποια περιττα ,παντως αδυνατη τυπου μοντελε δεν ειναι με τιποτα.το κινητο που χρησιμοποιουσαν απο το κων94 δεν λειτουργει πια και ξεχασα να ζητησω τηλ :idiot:

η καρμεν δουλευει και κεφαλληνιας75,εκει την ειχα παρει,ειχε μακρυα ραστα μαλλια πριν.ρωσσιδα ειναι λεει και μαλλον ειναι γιατι εχει πολυ ευγενικη συμπεριφορα,γλυκυτητα και ειναι παρα πολυ χαλαρη-ηρεμη.αν ηταν βαλκανια θα ειχε κατι το νευρωτικο οπωςδηποτε,αρα συμπεραινω πως μαλλον λεει αληθεια.καλουτσικη μεσα,αλλα τιποτα το αξιομνημονευτο.

δεν εχω δει τη σαρα λαιβ.ουτε μου ειπε αν δουλευει και αλλου.πρεπει να δουλευει στο πειραιως π-π-σ-κ βραδυ μετα τις 8 παντα.μου ειπαν οτι ειναι το πιο ομορφο ξανθο που κυκλοφορει αυτη την  εποχη,ομως απο κοντα ειδα οτι στο προσωπο-σαγονι ψιλογκμοχιζει :grin: + δεν εχει καλη επιδερμιδα στο προσωπο,απο κοντα φαινεται εχει μπολικη ακμη....μικρα σπυρακια κατι τετοιο + εχει πολλα μπιμπικια στη πλατη,οπτικα νομιζω δε φαινονται,αλλα στην  αφη κανει μπαμ
:thumbsup:
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.077
Like
35
Πόντοι
16
ποιες κοπελες εινα gfe καταστασεις στα studios?
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
ποιες κοπελες εινα gfe καταστασεις στα studios?
φριντα στη βριλησσου ειναι η πρωτη που μου ερχεται στο μυαλο για τετοια.κατσε να πιασει αποδοση το κλιματιστικο και θα θυμηθω και καμια αλλη. απς...και η πολινα ειναι πολυ καλη επισης της ιδιας αλυσιδας.θελεις οπως και δηποτε να βλεπεται? :huh:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom